Far Cry 4

FC4-Ann-Init-280x331.jpg

Farcry 4 معرفی شد.

مدتی پیش یوبی سافت این بازی را برای PS4/X1/PS3/X360/PC تایید کرد و این عنوان در تاریخ 18 نوامبر عرضه خواهد شد همچنین شرکت های Ubisoft Montreal, Red Storm Entertainment, Ubisoft Toronto, Ubisoft Shanghai, Ubisoft Kiev در حال ساختن بازی هستند.این بازی در منطقه Kyrat اتفاق خواهد افتاد هر چند Kyrat سرزمین زیبایی است اما پر از خطرات جانی و حیوات وحش است.بازیکن می تواند با استفاده از Fast - Travel به نقاط مختلف این سرزمین مهاجرت کند همچنین برای حفط جان خود از اسلحه و وسایل نقلیه هم میتواند بهره ببرد.کسانی که بازی رو پیش خرید کنند نیز می توانند از امکانات اضافی بهره مند شوند که شمال تفنگ ، سه محله اضافه و ... است.Dan Hay تهیه کننده اجرایی بازی نیز گفته است که ما پس از موفقیت نسخه سوم تصمیم بر این گرفتیم که یک بازی با سطح و لول بالاتری را خلق کنیم که بازیبازان را به وجد بیاورد و ما مطمئن هستیم که فارکرای 4 موفق خواهد بود و در ماه های اینده اطلاعات بیشتری از بازی منتشر خواهیم کرد.

Last edited by a moderator:

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
این فار کرای یکی در میون خوب و افتضاح از آب در میاد
شماره 1 عالی
2 گند
3 خیلی خوب
4 هم داغون تر از همه :d البته مه اندازه 2 داغون چون الان تقلید رواج یافته و شاید یکم تقلید چاشنی کرده باشه...

اما با اون داستان و آخر شماره 3 خیلی دلم میخواست ادامه داشت ...

میترسم نظرمو درباره پایان هاش بگم بگن اسپویل ! ( یعنی کسی هست هنوز تمومش نکرده باشه ؟ :d )

از رو box art فهمیدی که بازی داغونیه ؟!:|

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
این فار کرای یکی در میون خوب و افتضاح از آب در میاد
شماره 1 عالی
2 گند
3 خیلی خوب
4 هم داغون تر از همه :d البته مه اندازه 2 داغون چون الان تقلید رواج یافته و شاید یکم تقلید چاشنی کرده باشه...

اما با اون داستان و آخر شماره 3 خیلی دلم میخواست ادامه داشت ...

میترسم نظرمو درباره پایان هاش بگم بگن اسپویل ! ( یعنی کسی هست هنوز تمومش نکرده باشه ؟ :d )
به نظر من شماره دوم هم خوب بود.
شماره 4 هم که فقط یک box art منتشر شده ارش و به نظر می رسه شخصیت منفی بازی از vass هم جنونش بیشتر باشه، برای چی داغون؟
تنها نکته منفی به نظر من Season Pass و نسخه های مختلفیه که قبل از عرضه بازی میاد و کلی محتویات داره که تو بازی اصلی نیست :|

»»» Im AhN «««

کاربر سایت
Apr 8, 2014
132
نام
امیرحسین
از رو box art فهمیدی که بازی داغونیه ؟!:|

به نظر من شماره دوم هم خوب بود.
شماره 4 هم که فقط یک box art منتشر شده ارش و به نظر می رسه شخصیت منفی بازی از vass هم جنونش بیشتر باشه، برای چی داغون؟
تنها نکته منفی به نظر من Season Pass و نسخه های مختلفیه که قبل از عرضه بازی میاد و کلی محتویات داره که تو بازی اصلی نیست :|

نه ، بر اساس حس شانزدهمم گفتم ...Season Pass که خیلی بده اما نمیدونم چرا فکر میکنم اینبار نمیتونه مثل شماره قبلش خوب باشه .

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
Farcry 2 که یه افتضاح به تمام معنا بود ( جز 3 تا بازی بدی که تا به حال انجام دادم - تا دو تا تیر میزدی تفنگ گیر میکرد :| )
Farcry 3 خیلی خیلی خوب بود و با همه چیش حال کردم به جز داستان آبکیش ( یکی که تا دیروز تفنگ دستش نگرفته میاد کل جزیره رو میکشه - پایان مزخرف شماره 3 هم که جای خود داره )

امیدوارم شماره چهارم بازی هم داستان خوبی داشته باشه هم گیم پلی
البته تا نام Ubisoft هست خیال من راحته

»»» Im AhN «««

کاربر سایت
Apr 8, 2014
132
نام
امیرحسین
Farcry 2 که یه افتضاح به تمام معنا بود ( جز 3 تا بازی بدی که تا به حال انجام دادم - تا دو تا تیر میزدی تفنگ گیر میکرد :| )
Farcry 3 خیلی خیلی خوب بود و با همه چیش حال کردم به جز داستان آبکیش ( یکی که تا دیروز تفنگ دستش نگرفته میاد کل جزیره رو میکشه - پایان مزخرف شماره 3 هم که جای خود داره )

امیدوارم شماره چهارم بازی هم داستان خوبی داشته باشه هم گیم پلی
البته تا نام Ubisoft هست خیال من راحته

اتفاقا من همیشه از نام یوبی سافت نگرانی داشتم:d

unknown agent

کاربر سایت
Dec 10, 2012
74
نام
مهراد ارشادی نیا
یوبسافت تایید کرده که کرکتر بازی G_ay هست :|
منبع

چه مسخره!:| مثل اینکه میخوان به جای آنتاگونیست دیوانه، پروتاگونیست دیوانه بسازن!
از اون گذشته امیدوارم از این موضوع توی بازی زیادی استفاده نشه. چون من اصلا تحمل صحنه های این مدلی رو ندارم.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
چه مسخره!:| مثل اینکه میخوان به جای آنتاگونیست دیوانه، پروتاگونیست دیوانه بسازن!
از اون گذشته امیدوارم از این موضوع توی بازی زیادی استفاده نشه. چون من اصلا تحمل صحنه های این مدلی رو ندارم.
یعنی شخصیت رو کاور همون کت بنفشه شخصیت اصلیه :| ؟ من نسخه 4 رو نمیخرم :|

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
زياد مهم نيست فقط شخصيتش مثل Vaas باشه ١٠٠ درصد ميگيرم:d از شخصيت اصلي هم جذاب تر بود.
ببينيم با اين چيكار ميكنن.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
این Vass یه جورایی الهام از Joe Gilgun توی فیلم Lock out بود از استایل حرف زدن تا حرکاتش :D شاید به این خاطر انقدر به دل مخاطب نشسته :D

(اگه فیلمو ندیدین ببینید ، واس خیلی شبیهشه :D)

ولی شخصیت فعلی دیزاینش خیلی داغونه تا ببینیم توی بازی چی ازش در میاد ! :D

توی you-tube این vaas چند live action داره دیدی؟ خیلی خفنن
yahoo_4.gif
البته حالت مینی سریال داره.

بعضیاشو :D
اگه تونستی برام پ.خ کن :D

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
این Vass یه جورایی الهام از Joe Gilgun توی فیلم Lock out بود از استایل حرف زدن تا حرکاتش :D شاید به این خاطر انقدر به دل مخاطب نشسته :D

(اگه فیلمو ندیدین ببینید ، واس خیلی شبیهشه :D)

ولی شخصیت فعلی دیزاینش خیلی داغونه تا ببینیم توی بازی چی ازش در میاد ! :D
توی you-tube این vaas چند live action داره دیدی؟ خیلی خفنن:dالبته حالت مینی سریال داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر