Far Cry 4| pc

Name : Far Cry 4

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft
Platforms: PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360
Release Date: November 18, 2014
Meta Score: ???

http://forum.bazicenter.com/thread93552/#post3534302

System Requirements
Minimum System Requirements
Operating system: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64bit versions only)
Processor: Intel Core i5-750 @ 2.6 GHz or AMD Phenom II X4 955 @ 3.2 GHz
Memory: 4GB
Video card: NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD5850 (1GB VRAM)
Direct X: Version 11
Hard Drive: 30 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers

Recommended System Requirements
Operating system: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64bit versions only)
Processor: Intel Core i5-2400S @ 2.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or better
Memory: 8GB
Video card: NVIDIA GeForce GTX 680 or AMD Radeon R9 290X or better (2GB VRAM)
Direct X: Version 11
Hard Drive: 30 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers

فارکرای 4 همانند نسخه های قبلی خود شما را در 2014/11/18 را به محیطی عظیم و اما متفاوت دعوت می کند ، اینبار با گستردگی و امکانات بیشتر در منطقه ای به نام Kyrat در رشته کوه های هیمالیا

داستان : در فاکرای 4 شما کنترل کارکتر اصلی بازی یعنی Ajay Ghale را در دست می گیرید. او به سرزمین مادری اش یعنی Kyrat بر می گردد تا به وصیت مادرش عمل کرده و خاکستر او را در محیط پراکنده کند. Ajay به Kyrat تعلق دارد اما از کودکی از آن دور بوده و با آن غریبه و نا آشنا می باشد. طی ماجراجویی ها او به گروه نظامی حاکم بر منطقه تحت فرمان Pagan Min برخورد می کند و این شروع داستان و کشمکش های Ajay برای مقابله و بقا و همچنین یافتن هویت خانوادگی خود می باشد.
در این بازی شخصیت های بسیاری نیز شما را همراهی خواهند کرد و نیز در برخی موارد این بر عهده شماست که تصمیم بگیرید با کدام یک از آن ها همکاری کرده و مسیر خود را مشخص کنید.

Pagan Min در این بازی نقش منفی و معادل شخصیت منفی و اما بسیار دوست داشتنی و فوق العاده Vaas در بازی قبل دار ایفا خواهد کرد. او فرزند یک قاچاقچی مواد مخدر است که در هنگ کنگ به دنیا آمده و از همان جوانی او نیز به کار پدر مشغول می شود. پس از کشته شدن پدر Pagan به دنبال جمع کردن ارتشی برای خود می گردد و به همین منظور به Kyrat رفته و مقر فرماندهی خود را در آن جا تشکیل می دهد.

به Kyrat خوش آمدید

محیط بازی وسعت زیادی دارد و از مناطق کوه پایه ای تا ارتفاعات و کوهستان های یخ زده را در بر می گیرد. به گفته سازنده کارها و ماموریت های زیادی در این محیط وجود دارد و تمام کردن آن زمانی طولانی را می طلبد.

همانند شماره قبل شمار زیادی از حیوانات در این شماره وجود دارند که با شکار آن ها می توان مواد لازم برای برخی از ارتقاع ها را بدست آورد، از بز های کوهی گرفته و پرندگانی همچون عقاب و ببر های کوهستان.

شمار اسلحه ها نیز در این بازی زیاد و مناسب می باشد ، از سلاح های سرد تا اسلحه های اتوماتیک و مواد منفجره و اسلحه شکار کوسه! با توجه به تنوع این اسلحه ها و همچنین ساختار مراحل می توان همچون شماره قبل انتظار اکشنی بی نظیر و گاهی مخفی کاری را در بازی انتظار داشت.

وسایل نقلیه هم تنوع خوبی خواهند داشت و شما را در گشت و گذار در محیط پهناور بازی همراهی خواهند کرد. از اسنوبیل گرفته تا کامیون های ارتشی و گلایدرها در این بازی وجود خواهند داشت. این بار تیر اندازی در حال رانندگی نیز به بازی اضافه شده که جایش در شماره قبل خالی بوده و می تواند به تنوع و هیجان بازی کمک بسیاری کند. همچنین برای اولین بار در بازی ها فیل ها در محیط حضور دارند و حتی می توان سوار آن ها نیز شد!

بازی شامل یک محیط خیالی نیز می باشد که بر اساس داستان ها و حماسه های محلی ساخته شده و برخی مراحل آموزشی در این محیط جریان دارد.
همچنین بخشی به نام Arena نیز در بازی وجود دارد که به مانند گلادیاتور ها باید به جنگ با حیوانات و دشمنان بسیاری برویم.

Battle of Kyrat :

بازی داری بخش چند نفره کلاسیک نیز می باشد که در 2 جناح مقابل هم قرار گرفته و به مبازره برای پیروزی می پردازند. این دو گروه موسوم به Rakshasa و Golden Path می باشند که گروه اول از سلاح های سنتی و قابلیت های فرا انسانی مانند احضار حیوانات و قابلیت بلینک استفاده می کنند و گروه دوم با سلاح های پیشرفته خود به مبارزه می پردازند. مود های بازی نیز شامل: Outpost ، Propaganda وDeamon Mask می باشد که در هر کدام دو گروه برای هدف معینی به جنگ با هم می پردازند
.
همچنین بخش Co-Op نیز در بازی حضور دارد که می توان قسمت هایی از بازی را به ماجراجویی با یکی از دوستان خود بپردازید.

news_far_cry_4_101_trailer-16045.jpg

1080P Gamersyde
720P
360P
با تشکر از FLAWL3SS و Hamed 3594 بابت لینک تریلر ها

آخرین ویرایش:

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
بازی چندتا چیز کم داره...
تعداد خودروها کم هستندو تنوع هم ندارند میشد حداقل از هر پلتفرمی دو تا مدل تو بازی اورد تا از حالت خطی خارج بشه... مثلا دو سه تا شاسی بلند بود نه اینکه هر جا میری یه مدل هست که برای دشمن قرمز رنگه و برای شما ابی... حال ادم بخوره اینقدر تکرار رو میبینه...
شهرهای بازی رو میشد با چند مینی گیم مثل ورق و دارت و غیره مفرح ترش کرد...
شخصیت پردازی و داستان بازی هم که نمره صفر می گیره... خیلی راحت میشد داستان بهتری از توش دراورد... اینکه چرا تو این زمینه کار نکردند رو نمی دونم...
گیم پلی فرعی بازی تنوع خوبی داره اما گیم پلی اصلی که بر مبنای داستان هست خطی و تکراری میشه... میشد این بخش رو جذاب تر کرد.

mehdir333

کاربر سایت
Nov 16, 2014
209
نام
مهدی
من یه جا گیر کردم اونجا که تازه علامت w تو نقشه میاد یعنی اولین ماموریت w که باید اسنایپرها رو بزنی بعد یکی میاد که یارته باید با هم دشمنها رو بزنیم و در اخر یه هلیکوپتر میاد که همش منو میزنه و نمیدونم باید چیکار کنم

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
من یه جا گیر کردم اونجا که تازه علامت w تو نقشه میاد یعنی اولین ماموریت w که باید اسنایپرها رو بزنی بعد یکی میاد که یارته باید با هم دشمنها رو بزنیم و در اخر یه هلیکوپتر میاد که همش منو میزنه و نمیدونم باید چیکار کنم

تو اون ساختمون بغل اون هواپیمای زرد رنگ ، یه RPG هست

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
با اینکه داشتم برای امتحانا میخوندم اما نشستم ظرف یک ربع بازی رو تموم کردم
البته آخرش بود و قبل از انتخاب آخر بودم
من با توجه به حرفاشون انتخاب میکردم
معمولا یکبار سابال و یکبار آمیتا
شانسی سابال رهبر گروه شد و گفت برو آمیتا رو بکش
آمیتا هم جونش رو مدیون رنگ چشماش و اون دختر کوچیکه شد وگرنه بهش رحم نمیکردم :d
پاگان هم هنوز تفنگ نیومده بود دستم کشتمش و کلی لذت بردم
فقط ما نفهمیدیم این خاکستر رو کی میخواییم پخش کنیم؟

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
یه سوال داشتم
کنترل کایت بازی با نسخه ی قبل فرقی کرده؟
آخه من امروز چند بار سوار یه کایت شدم همون اول راه کایت رو ول میکرد و میوفتاد پایین میمرد
باگه؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
پوسترهاییکه دستمون بهش نمیرسه رو چطوری باید برداریم؟من خودم میرم بالای ماشین بعد برمیدارم.میخواستم بدونم از درو دیوار بالا هم میره؟ینی آویزون میشه از دیوار؟
چون یه سری tower هست که هیچ راهی نداره بریم بالاش.میخواستم بدونم چطوری میشه رفت بالا؟
رو دیوار یه همچین علامتیه:

---------------------------
OOOOOOOOOOOOOOOOOO

از اینا میره بالا؟

:D :D :D

342242200.jpg

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
پوسترهاییکه دستمون بهش نمیرسه رو چطوری باید برداریم؟من خودم میرم بالای ماشین بعد برمیدارم.میخواستم بدونم از درو دیوار بالا هم میره؟ینی آویزون میشه از دیوار؟
چون یه سری tower هست که هیچ راهی نداره بریم بالاش.میخواستم بدونم چطوری میشه رفت بالا؟

OOOOOOOOOOOOOOOOOO

از اینا میره بالا؟

342242200.jpg
یه کوکتل مولوتف بندازید به پوسترهای که دستتون بهش نمیرسه آتش میگیرن.
تاورها به غیر از یکیشون همشون از داخل خودشون تا بالاش راحت راه دارن. یکم دقت کنید راهشونو متوجه میشید.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
یه کوکتل مولوتف بندازید به پوسترهای که دستتون بهش نمیرسه آتش میگیرن.
تاورها به غیر از یکیشون همشون از داخل خودشون تا بالاش راحت راه دارن. یکم دقت کنید راهشونو متوجه میشید.

پس اون علامته که گفتم و تو عکس مشخصه همینطوریه و نمیشه ازش اویزون شد؟من فکر کردم میشه :D آخه یه بار نزدیکش بودم و نوشته بود grab:-/
مرسی :) :D

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
من همیشه این پوستر هارو ماشین میبردم زیرش میرفتم رو ماشین میپریدم میکندمشون مثل این دیوونه ها بعد فهمیدم اتیش میگیرن :-/

Darth Maul

کاربر سایت
Sep 27, 2014
145
نام
علی

OOOOOOOOOOOOOOOOOO

از اینا میره بالا؟

من اون پوسترها رو با M-79 پودر میکنم!:D

آقا یه سوال... ما الان زیاد تو بخش داستانی جلو نرفتیم ولی و دو سلاح AMR (اون تکتیر خرکیه!) و Buzzsaw (اون تیربار خرکیه!) به ترتیب نیاز به تصرف پادگان و تاور ها دارند ولی من الان کل نقشه رو تصرف یا... کردم و همه چی آزاده ولی 1 پادگان و دوتا تاور یا Bell Tower مونده... اینا توی مأموریت های خاصی میرسیم بهشون یا پیداشون میکنیم؟

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
من اون پوسترها رو با M-79 پودر میکنم!:D

آقا یه سوال... ما الان زیاد تو بخش داستانی جلو نرفتیم ولی و دو سلاح AMR (اون تکتیر خرکیه!) و Buzzsaw (اون تیربار خرکیه!) به ترتیب نیاز به تصرف پادگان و تاور ها دارند ولی من الان کل نقشه رو تصرف یا... کردم و همه چی آزاده ولی 1 پادگان و دوتا تاور یا Bell Tower مونده... اینا توی مأموریت های خاصی میرسیم بهشون یا پیداشون میکنیم؟
والا من کل نقشه رو شخم زدم و اون دوتا تاور و اون پایگاه رو پیدا نکردم
کرفتینگ ها رو کامل انجام دادم اما نوشته یک تعدادی کرفت انجام نشده
و ...
کلا طرف نشسته اینا رو بشمره :d هویژوری یک عدد زده رفته

Darth Maul

کاربر سایت
Sep 27, 2014
145
نام
علی
والا من کل نقشه رو شخم زدم و اون دوتا تاور و اون پایگاه رو پیدا نکردم
کرفتینگ ها رو کامل انجام دادم اما نوشته یک تعدادی کرفت انجام نشده
و ...
کلا طرف نشسته اینا رو بشمره :d هویژوری یک عدد زده رفته

نه برای کرفتینگ ها مشکلی نیست و تمومش کردم. برای اون لول آخری هاشون باید ماموریت های Kyrat fashion week رو بری که توی هر کدوم از این ماموریت های پوست های کمیاب یه سری از حیوانات گیرتون میاد. با سلاح خاصی هم باید بکشیدشون (توی ماموریت بهتون داده میشه سلاح ها و مکانشون مشخصه) که جیگرت رو خون میکنه! مثلا اومدم یه ببر سفید رو بکشم، روش 3 تا خشاب کلاش خالی کردم تا بمیره :|

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
نه برای کرفتینگ ها مشکلی نیست و تمومش کردم. برای اون لول آخری هاشون باید ماموریت های Kyrat fashion week رو بری که توی هر کدوم از این ماموریت های پوست های کمیاب یه سری از حیوانات گیرتون میاد. با سلاح خاصی هم باید بکشیدشون (توی ماموریت بهتون داده میشه سلاح ها و مکانشون مشخصه) که جیگرت رو خون میکنه! مثلا اومدم یه ببر سفید رو بکشم، روش 3 تا خشاب کلاش خالی کردم تا بمیره :|
میدونم اینارو
شما M رو بزن و برو قسمت progres متوجه میشی چی میگم
همه کرف ها رو انجام داده باشی بازم عددش کامل نشده و مونده
برای کشتن هر کدوم از اون حیوونا یک تیر اسنایپ کافی بود اما حیف نمیزاشت اسنایپ دست بگیریم :d
من دائم بالای یک سنگ وایمیستادم میزدم

Darth Maul

کاربر سایت
Sep 27, 2014
145
نام
علی
میدونم اینارو
شما M رو بزن و برو قسمت progres متوجه میشی چی میگم
همه کرف ها رو انجام داده باشی بازم عددش کامل نشده و مونده
برای کشتن هر کدوم از اون حیوونا یک تیر اسنایپ کافی بود اما حیف نمیزاشت اسنایپ دست بگیریم :d
من دائم بالای یک سنگ وایمیستادم میزدم

آها داداش خوب واضح میگفتی!:D
آخه منم کرفتینگ هام تموم شده ولی بازم یه چندتایی توی نقشه هست ولی دیگه حوصلشو ندارم برم.
اینکه بالای سنگ وایسی بعضی جاها جواب نمیده یا اون حیوون مورد نظر کلی ازت دور میشد و باید باز میکشوندیش به طرف خودت یا گوشت مینداختی.
اون قسمت Progress انگاری آمار رو درست نمیزنه... مثلا من مطمئنم بالای یه 30-35 ساعتی بازی کردم ولی زده 26 ساعت.
پ.ن: بازی رو هم تازه تموم کردم اصلا حال نداد XD

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
هنوز رانندگی NPC ها فاجعه کامله :d . یعنی قشنگ میزنن لت و پار می کنند میرن هر کی تو جاده باشه ها xD

بعد می بینی سازنده ها یه تابلو زدن که نوشته :

friend , Drive Safely save a life

xD

یکی نیست بگه اول روی هوش مصنوعی راننده ها کار کنید که رانندگی اروم و بی خطری داشته باشند که خودش بشه یه فرهنگ سازی :d . با چه احساسی هم رزم هات رو نجات میدی بعد میان اتفاقی وسط جاده تیر هوایی در می کنند برا شادی ! یهو یه ماشین می چسبوندشون به اسفالت و میره :d .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر