Fallout: New Vegas | PC

Fallout___New_Vegas_by_lawzy87.jpg

Publisher:Bethesda Softworks
Developer: Obsidian
Genre: RPG
Release Date: : Q4 2010
ESRB Rating:M​

تعدادی از اعضای سابق Interplay که هم اکنون در Obsidian حضور دارند به اضافه ی سازندگان موفق و مشهور FALLOUT 3 یعنی Bethesda Softworks در کنار هم جمع شده اند تا ادامه ای بر عنوان نقش آفرینی پسا آخر الزمانی مشهور FALLOUT با نام Fallout: New Vegas عرضه کنند.

FALLOUT 3 عنوانی بود که در عین موفقیت تجاری عظیم و اقبال بسیار مناسب منتقدان
در زمینه ی عناصر نقش آفرینی مورد کم لطفی طرفداران بازی های 1و2 قرار گرفت
و حالا این تیم کارکشته قرار است با استفاده از نقاط مثبت همه ی FALLOUT ها با استفاده از موتور FALLOUT 3
در یایان سال 2010 شما را راهی بهشت آمریکایی Vegas کند.
اما تفاوت Vegas با قبل در این است که همه چیز پسا آخر الزمانی است وکازینو های مخروبه ی وگاس پر از موجودات جهش یافته است...
شما در نقش کسی که پا به WestLand بزرگ گذاشته همراه با Pip-Boy خود وارد ماجراهای عجیبی خواهید شد...

با تشکر از کسری (619):
در بازی بخش hardcore mode وجود دارد که به صورت اختیاری است. در این بخش کاراکتر محبور است که اب بنوشد. تسلیحات دارای وزن هستند و جان بازیکن سریع پر نمی شود. بخش Normal mode شبیه به Fallout 3 است.
داستان بازی به رویارویی سه بخش New California Republic ( از Fallout 2 ) , ه Caesar's Legion و مقیمان New Vegas متمرکز است.
بازیکن شما مقیم vault نیست اما Pip-Boy توسط یک نفر به شما داده می شود.
عکس هایی از لباس vault در مجله وجود دارد
مسلسل هایی همچون M4 و اسلحه های بزرگی شبیه به میشین گان در بازی وجود دارد.
یک سری حرکات ویزه برای melee weapon در VATS وجود دارد.
Hoover Dam در بازی وجود دارد که برق شهر را تامین می کند. ( این وسیله قرار بود در Van Buren قرار گیرد. )
ماموریتی در بازی وجود دارد که شما باید یک غول را از دست یک Super mutant نجات دهید. اگر شما این کار را انجام دهید غول به شما می پیوندد.
gecko ها ( همچون Fallout 2 ) در بازی حضور دارند.
در بازی Super mutant باهوش مثل Fallout 1 و Super mutant خنگ همچون Fallout 2 وجود دارد.
بعضی Super mutant شبیه به Fallout 3 هستند اما بعضی دیگر شباهتی ندارند. به طور مثال یک Super mutant زن در بازی وجود دارد که دارای مو های مدل 50 است و یکی از رهبران بازی است.
عکسی از خود New Vegas در مجله نیست و فقط یک کانسپت ارت از ان موجود است.
مقر New California Republic در McCarran Airport هست. Caesar's Legion هم در Vegas $trip هست. Super mutant در مکانی به نام کوهستان سیاه اقامت دارند. محله هایی به نام Fremont و Primm در بازی وجود دارد. Area 51 همچنین در بازی حضور دارد.
قدرت ها نقش بزرگی در دیالوگ های بازی ایفا می کند. به طور مثال کسی با قدرت انفجاری زیاد می تواند درباره مکان مناسب برای انفجار صحبت کند.
علاوه بر سیستم Karma سیستم Reputation ( مثل Fallout 2 ) وجود دارد.
گیم پلی بازی همانند F3 یک اول شخص RPG است.
بازی در wastelandبزرگ سپری می شود. در Vegas انفجار های زیادی رخ نداده است. بسیاری از ساختمان های دست نخورده و پوشش های گیاهی در بیابان وجود دارد.
تمام دیالوگ ها برای همه بازیکنان قابل نمایش هست. هیچ تنبیه و کار اشتباهی بر روی این بخش اثر نمی گذارد.
کسانی که شما را همراهی می کنند را می توان با دستوراتی همچون حمله , ایستادن و دنبال امدن هدایت کرد.

[ [/

]

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
بعد از اینکه Chip رو دادم Mr.House و حرف زد . حرفش تموم شد، Questـی ندارم برم. رو Mr کلیک می کنم میگه برو Fortـه Ceasar ولی اونجا هیچی نیست ( سزار رو کشتم :biggrin1: )....یعنی میرم هیچی نمیشه...رو مپ هم هیچی Quest و Marker نیست.
عزیز من چرا متون بازی رو میزنی بره و به صحبتا گوش نمیکنی که مثل خر تو گل گیر کنی؟ :|:D! گوش کن برادر، گوش کن!
House یه ارتش خیلی بزرگ از ربات ها رو زیر منطقه و بیس اصلی Caesar's Legion داره که کایسار هیچی ازش نمیدونه و فقط میدونه یه در هست که هیچ جوره باز نمیشه مگر با چیپی که دست تو هست! house بهت گفته بری اون ارتش رو فعال کنی! میری تو بیس کایسار پشت چادر کایسار رو مستقیم میری جلو یه ساختمون خونه ماننده! وارد میشی چیپ ست رو فرو میکنی (:D) میری ارتش رو فعال میکنی (میتونی از بین هم ببری ولی پیشنهاد من اینه که ارتش رو فعال کنی بعد خود house رو بکشی با این ارتش هر کاری میخوای بکنی)

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خيلي فوق العادست اين بازي !!

من فقط شماره ي از اين سري رو بازي كرده بودم.
اين نسبت به اون خيلي قشنگتره. شماره قبلي بعضي جاهاش خيلي گُنگ ميشد.

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
به نظر من خود بازی مشکلی نداره و لذت بخشه ولی هنوز یک کم خسته کنندس آدم وسط Quest ها خوابش میبره:d
اما این مشکل لگ و فریم بازی رو اعصابه! چندین راه مختلف هم تو فروم ها و سایت ها هست که باز تاثیر چندانی نداره!

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
عزیز من چرا متون بازی رو میزنی بره و به صحبتا گوش نمیکنی که مثل خر تو گل گیر کنی؟ :|:D! گوش کن برادر، گوش کن!
House یه ارتش خیلی بزرگ از ربات ها رو زیر منطقه و بیس اصلی Caesar's Legion داره که کایسار هیچی ازش نمیدونه و فقط میدونه یه در هست که هیچ جوره باز نمیشه مگر با چیپی که دست تو هست! house بهت گفته بری اون ارتش رو فعال کنی! میری تو بیس کایسار پشت چادر کایسار رو مستقیم میری جلو یه ساختمون خونه ماننده! وارد میشی چیپ ست رو فرو میکنی (:D) میری ارتش رو فعال میکنی (میتونی از بین هم ببری ولی پیشنهاد من اینه که ارتش رو فعال کنی بعد خود house رو بکشی با این ارتش هر کاری میخوای بکنی)
اتفاقاً گوش میدم. اونجا هم همون اول رفتم ولی Chipset رو ندارم. Chipset دست Mr.Houseـه. جلو کنسوله میگه یه جای مثل Chipset داره ولی چون ندارمش نمی تونم کاری کنم!!!

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
از نظشر من تنها نقص بازي نبودن يك وسيله نقليه هست ...

و راه رفتن توي اين بيابون ها خيلي خسته كنندست !

اسبي الاغي موتوري چيزي كم داره بازي

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
اتفاقاً گوش میدم. اونجا هم همون اول رفتم ولی Chipset رو ندارم. Chipset دست Mr.Houseـه. جلو کنسوله میگه یه جای مثل Chipset داره ولی چون ندارمش نمی تونم کاری کنم!!!
امیر یه چیپ ـه کپی شده احتمالا باید بهت داده باشه! من خودم اصلا باهاش همکاری نکردم و همون اول از کار انداختمش! برا همین دقیق نمیدونم! اگرم هیچ جوره نشد برو با yes man صحبت کن بیا خود house رو از بین ببر اونجوری فکر کنم بشه کاریش کرد!

• Like
Reactions: BROXIGAR

Cont

کاربر سایت
Feb 25, 2009
242
سلام برای ابدیت کردن اسلحه ها باید چی کار کنیم؟

مثلا یه دوربین تفنگو و به تفنگش چطوری باید وصل کرد؟

در مورد Recipe , Breakdown . Ammo هم توضیحات مختصری بدید لطفا ممنون

راستی کاربرد Conductor ها و Battery Fusion چیه؟ بیشتر جنبه با ارزشی داره یا میشه چیزی ازش ساخت؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من دیگه دارم دیوونه میشم ... !!!

هر کاری میکنم نمیتونم برم به The Fort ....؟؟؟

توی اون کمپ لژیون ها هم میرم ، پیش اون قایق ها هم میرم اما نمیتونم برشون دارم ...!!! خواهشا یکی کمک کنه ...!!!

حتی مثل خود لژیون ها هم لباس میپوشم اما نمیتونم این قایق ها رو بردارم ...!!!

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
این بازی برای اونایی ساخته شد که از نسخه 1 و 2 خاطره دارند و براشون نوستالژیه شما جوجه گیمرهای این نسل که نباید اینو بازی کنید! (همون فال آوت 3 بستونه :d )

• Like
Reactions: SILICON POWER

Cont

کاربر سایت
Feb 25, 2009
242
این بازی برای اونایی ساخته شد که از نسخه 1 و 2 خاطره دارند و براشون نوستالژیه شما جوجه گیمرهای این نسل که نباید اینو بازی کنید! (همون فال آوت 3 بستونه :d )

موافقم
RPG بازا باید چنتا خصوصیت داشته باشن

1: زبان در حد تیم ملی

2: صبر و حوصله زیاد

3: موارد 1و 3 :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ممنون بابت راهنمایی نکردنتون با کمک یکی از دوستان مشکلم حل شد:d
-----------------------------------------------
در جواب دو دوست عزیز :

فکر کنم بعد از تموم کردن این بازی های بزرگ در سبک RPG بتونم خودم رو یه RPGباز معرفی کنم :d :

Dragon Age : Origins & Awakening:x:x
Mass Effect 1&2
The Witcher :x:x

الان هم که مشغول انجام دادن این بازی ها هستم :

FallOut New Vegas
Divinity II

شدیدا هم منتظر این بازی ها هستم :

Fable III PC
Dragon age 2
The Witcher 2 :x:x:x

البته چند سال پیش که انگلیسیم خوب نبود خیلی از این سبک بدم میومد اما الان تبدیل شده به سبک مورد علاقه ام

fredrik

کاربر سایت
Sep 18, 2009
51
سلام برای ابدیت کردن اسلحه ها باید چی کار کنیم؟

مثلا یه دوربین تفنگو و به تفنگش چطوری باید وصل کرد؟

در مورد Recipe , Breakdown . Ammo هم توضیحات مختصری بدید لطفا ممنون

راستی کاربرد Conductor ها و Battery Fusion چیه؟ بیشتر جنبه با ارزشی داره یا میشه چیزی ازش ساخت؟

سلام
1)در مورد وصل کردن تجهیزات(upgrade)در همون جایی که اسلحه رو انتخاب می کنی گزینه موس رو روی اسم اسلحه قرار می دی ،گوشه مست راست نمایشگر (Pip Boy)دو گزینه داره اگر به طور مثال دوربین قابل اتصال به ان اسلحه رو داشته باشی یکیش به نام Modروشن می شه که باید با استفاده از زدن کلید xبه صفحه دوم رفته و قطعه مورد نظر را کلیک کنید.
2)در مورد Recipe , Breakdown . Ammo اینها گلوله های متفاوتی هستند که از گلوله اصلی درست می شوند که خاصیتهای مختلفی دارند ولی باید توجه کرد که هر آنها به گروهی مانند رباتها یا حیوینات یا ... اثر بیشتری دارند اینکه کدام یک برای چه کاری مناسب تر است رو در همون قسمت Ammo می شه پیدا کرد ،بعدش هم برای انتخاب اول اسلحه رو انتخاب می کنی بع از گزینه Ammo گلوله رو عوض ی کنی.
3)در مورد Conductor ،Battery Fusion و خیلی از اقلام دیگر ،به طور کل در بعضی از ماموریتها استفاده می شوند ولی حقیقتا من مورد زیادی ندیدم بیشتر در فروش استفاده می کنم ،در یک ماموریت که برای تعمیر یک دستگاه مورد استفاده داشتند .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر