Multi Platform Fallout 4

تذکر مدیریت: دوستان با توجه به عرضه بازی، هر گونه صحبت در مورد داستان و یا مراحل بازی رو لطفا در تگ اسپویلر قرار دهید و عنوان تگ رو هم بسته به نوع موضوع مشخص کنید. ضمنا اگر عکسی از محیط بازی ارسال می کنید که حاوی اطلاعاتی در مورد داستان بازی هست، حتما در تگ اسپویلر قرار بگیره. همون جور که در عنوان تاپیک ذکر شد با خاطیان شدیدا برخورد خواهد شد.

اکانت رسمی توییتر Bethesda Game Studios دقایقی پیش توییتی با این مضمون، منتشر کرد:

A1TpR.png

همچنین لینکی به سایت رسمی بازی نیز گذاشته شد و تایمر آن نشان دهنده زمان رو نمایی از بازی که فردا خواهد بود، میباشد:

Please Stand By

چندی پیش نیز خبرهایی مبنی بر همکاری استودیو خوشنام Obdisian برای ساخت نسخه جدید Fallout منتشر شد.

09691387821574020732.jpg

Informations

بالاخره و پس از سکوت چند ساله، کمپانی Bethesda رسما از نسخه چهارم سری محبوب Fallout پرده برداری کرد:
  • بازی توسط استودیو خوشنام Bethesda Game Studios در دست ساخت است که عناوینی همچون سری The Elder Scrolls و Fallout را در کارنامه دارد.
  • کارگردان بازی آقای Todd Howard خواهد بود که کارگردانی عناوینی چون Skyrim و Oblivion را بر عهده داشته است.
  • پلتفرم های بازی، PS4, Xbox One و PC خواهد بود و خبری از نسخه های نسل گذشته نیست.
  • بازی با موتور آپگرید شده Creation ساخته شده است. موتوری که پیش از این در ساخت Skyrim استفاده شده بود.
  • بازی به صورت 1080P/30 FPS بر روی کنسول ها اجرا خواهد شد. نسخه PC محدودیتی در این زمینه ندارد.
  • بیش از 50 نوع اسلحه و 700 مد در بازی وجود خواهد داشت.
  • بازیکنان قادر خواهند بود Power Armor خود را شخصی سازی کنند.
  • Dogmeat، سگ وفادار بازیکن اصلی هیچگاه نخواهد مرد. البته این حرف به این معنی نیست که شما می‌توانید Dogmeat را در موقعیت های بدی قرار بدهید و انتظار داشته باشید که آسیبی نبیند .اگر سلامتی او در مبارزات تمام شود، بیهوش شده و قادر به مبارزه نخواهد بود.
  • بازیکن قادر به دستور دادن به Dogmeat خواهد بود. او می‌تواند آیتم های مختلف را پیدا کرده و دشمنان را Loot کند.
  • داستان بازی قبل از بمباران اتمی شروع می‌شود و به نظر می‌رسد خانواده شخصیت اصلی در نزدیکی محل Vault 111 زندگی می‌کرده است.
  • تعیین جنسیت بر عهده بازیکن می‌باشد. در واقع آن ها زن و شوهر هستند.
  • شخصیت سازی به صورت کاملا آزادانه صورت می‌گیرد. به این صورت که بازیکن بخش های دلخواه رو انتخاب کرده و به راحتی آن را شخصی سازی می‌کند.
  • برای اولین بار در سری بازی های TES و FO، شخصیت بازی قادر به حرف زدن می‌باشد.
  • حالات مختلفی برای صورت بازیکن در نظر گرفته شده تا احساسات خود را به خوبی بیان کند.
  • به نظر می‌رسد انتخاب های بازیکن تاثیر مستقیمی در شکل دهی داستان بازی دارد.
  • سیستم Vault-Tec Assisted Targeting System یا V.A.T.S همچنان در بازی حضور خواهد داشت.
  • Mod های ساخته شده بر روی PC، قابل انتقال بر روی کنسول ها خواهد بود.
  • قابلیت جدید تحت نام City Building در بازی وجود دارد که به بازیکن این اجازه را می‌دهد که آیتم های مختلفی را در جهان بازی جمع آوری کرده و به وسیله آن ها، دنیای خود را بسازد. این قابلیت باعث خواهد شد که مردمان زیادی برای سکونت به شهر شما بیایند. حتی تاجر ها نیز به شهر آمده و کاسبی تازه ای را شروع خواهند کرد.
  • برای محافظت از شهر خود باید جنگ افزارهای مختلفی را ساخته و در نقاط مختلف شهر تعبیه کنید تا شهر از هجوم دشمنان در امان باشد.
  • بخشی برای ساخت و ساز سلاح در نظر گرفته شده است.
  • Jet Pack در بازی وجود دارد و قابل استفاده است.
  • اسامی دشمن ها کاملا متفاوت از یکدیگر می‌باشند.
  • برای اولین بار در این سری، قابلیت تخریب محیط وجود دارد . گستردگی آن هنوز مشخص نیست ولی به نظر می‌رسد ساختمان ها و ... مناطق ساخته شده توسط بازیکن قابلیت تخریب پذیری کامل را دارند.
  • زمانی که Power Armor میپوشید HUD بازی عوض می‌شود.
  • بازی Loading نخواهد داشت. به این معنی که برای جا به جایی از منطقه ای به منطقه ای دیگر، هیچگونه توقفی برای بارگذاری فایل های بازی صورت نخواهد گرفت.
  • 12 همراه جدید در بازی حضور خواهند داشت.
  • دشمنان تایید شده تا کنون:
    Raiders
    Yao Guai
    Sentry Bot
    Super Mutants
    Super Mutant Behemoth
    Mirelurk Queen
    Synthetics
    Radscorpion
    Deathclaw
    Protectron
    Ghouls
    Bloodbug
    Brotherhood of Steel
تاریخ عرضه بازی:

11 نوامبر 2015 - 19 آبان 1394

83043263297755324059.jpg

Fallout 4: Official Announcement Trailer
720p
1080p

تصاویر Fallout 4

Last edited by a moderator:

NoctisSasuke

کاربر سایت
آقاااا جریان چیه؟؟؟ :d همه انقدر دارن میگن گرافیکش پایینه قبل از اینکه ببینم فکر کردم فاجعست اما زیاد بدم که نیست :d انقدر که همتون مینالید بد نیست :d

ولی من فکر میکنم اینا اومدن اینکارو کردن چون میخوان مخالف بقیه استودیو ها باشن :d

از این نظرکه همه جا الان شده نشون دادن گرافیک خیلی خفن ولی آخرش تحویل دادن یه چیز معمولی (حتی از همین بازی هم پایین تر) اما اینا میخوان نسبت به آخرش پیشرفت نشون بدن همه کف و خون قاطی کنن :d

در ضمن شماره 3 بازی هم اصلا گرافیک خوبی نداشت که از این توقع دارید (هرچند بازم میگم گرافیکش بد نیست)

از طرفی هم یه سری حرفاتون واقعا غیر منطقیه. اینکه میگین این سری به گرافیک پایین و باگ هاشه به نظرم واقعا حرف از دم داغونیه :d

majidsnake

کاربر سایت
به شخصه از گرافیک بالا و پیشرفته لذت می برم. اما در مورد بازی های بتسدا اگه کسی به بهانه ی گرافیک بخواد ازشون بگذره براش آرزوی موفقیت و تندرستی می کنم.
بتسدا قبلا خودشو ثابت کرده بر منکرش لعنت :d ولی تمام کسانی که اینجا ایراد گرفتن از جمله خودم منظور این بود اگه کنار این گیم پلی و داستان و اتمسفر یه گرافیک عالی هم باشه خیلی بهتره! همین و بس. والا نه کسی اینو گفت که از خیر بازی میگذره نه چیز دیگه! مگه میشه تجربه ی همچین بازی رو فقط به خاطر ضعف گرافیکی از دست داد؟
حالا از این بحث ها گذشته من اگه منتقد بودم تمام بازی های اول شخص(میدونم این سوم شخص هم داره:d) که شخصیت اصلیش لاله و تو طول بازی حتی یه اهم هم نمیگه رو با خاک یکی میکردم. یعنی برای من هیچی بدتر از این نیست ! یه لحظه فکر کنید تو دیس آنرد شخصیت اصلی لال نبود و اونجا که میان دستگیرش کنن یه جمله میگفت آقا من بی گناهم :d اصلا حال بازی وقتی شخصیت اصلی حرف میزنه یه چیز دیگست! خب خدا رو شکر اینطور که معلومه FO4 هم شخصیتش حرف میزنه و قطعا زیبایی و لذت بازی رو چندبرابر میکنه!

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
موتور id tech 5 اشغال ترین موتوری هست که دیدم. کلا یک تکنیک خاص داره و ان هم MEGA TEXCHER RENDERING هست. به چه معنا؟

به این معنا که سازنده میتونه حجم نامحدودی از بافت ها را وارد بازی کنه بدون اینکه نگران میزان حافظه در دسترس باشه.بعد چی میشه؟

بازی به فنا میره ودر جای جای بازی بافت های بی کیفیت و مذخرف دیده میشه. حتی میکامی و تیمش هم با وجود ویرایش نتونستند درستش کنند. کار از ریشه خراب هست
چند وقت پیش بتسدا گفته بود دارند روی شماره 6 این سری موتور کار میکنند. امیدوارم با یک موتور جدید بازی را ساخته باشند.

فعلا نمیشه در رابطه با گرافیک نظر داد. اما با این تریلرها و با این تصاویر گرافیک فوق العاده ضیعف هست.

این حرفم که من به خاطر فلان مسئله ( بخوان گرافیک) نمیتونم از بازی های بتسدا بگذرم ، چطور گرافیک برای بقیه بازی ها مهم هست اما برای این سری بازی نه؟!

امیدوارم اگر قرار با همچین گرافیکی بیاد منتقدان سخت باهاش برخورد کنند.
px4_lol-graphics-34.gif

Phantom Thief

کاربر سایت
:sad:

امیدوارم یه ذره از Obsidian یاد گرفته باشن. :-":d در اولین قدم هم قربون دستتون اون Hardcore mode رو اضافه کنید. :d

Hardcore Mode به کنار:d
چیزی که من از Fallout New Vegas بیشتر از همه لذت بردم شخصیت پردازیش بود

چیزیه که Bethesda Game Studio زیاد به بازی هاش اهمیت نمیده همین شخصیت پردازیه و از نظر من بزرگترین ضعف بازی هاش هم همینه

این کاش میومدند کار شخصیت پردازی این بازی رو به عهده Obsidian می گذاشتند و بقیه ی بخش های بازی رو بر عهده BGS
اگه این کار رو کنند بازی از همه نظر بی عیب و نقص میشه(بدون در نظر گرفتن گرافیک تکنیکی و باگ ها :-")

Deus EXX

کاربر سایت
موتور id tech 5 اشغال ترین موتوری هست که دیدم. کلا یک تکنیک خاص داره و ان هم MEGA TEXCHER RENDERING هست. به چه معنا؟

به این معنا که سازنده میتونه حجم نامحدودی از بافت ها را وارد بازی کنه بدون اینکه نگران میزان حافظه در دسترس باشه.بعد چی میشه؟

بازی به فنا میره ودر جای جای بازی بافت های بی کیفیت و مذخرف دیده میشه. حتی میکامی و تیمش هم با وجود ویرایش نتونستند درستش کنند. کار از ریشه خراب هست
چند وقت پیش بتسدا گفته بود دارند روی شماره 6 این سری موتور کار میکنند. امیدوارم با یک موتور جدید بازی را ساخته باشند.

OMG

کاربر سایت
اون یارویی که پارسال ادعا کرده بود من F4 رو بازی کردم و نصف اطلاعاتش درست در اومده تا الان، یه همچین چیزی گفته:
Fallout 4 plays similar to Fallout 3 and New Vegas. You can play in Third Person or First Person, or on the PC version, a new "Classic Mode" that will put the game into birds eye view and play similar to the classic Fallout Games.
خووووووبه:D

VECT0R

کاربر سایت
من ترجیح میدم غنای یه rpg توش وجود داشته باشه به همراه یه گیم پلی اصیل تا بخواد مثل order یا ryse فقط برای گرافیک بیاد و بشه مضحکه و فاجعه
از کجا بعضی از دوستان شوت میزنن و id tech 5 رو به عنوان موتور این بازی معرفی میکنن ؟ بگید ما هم مطلع شیم

quote_icon.png
نوشته شده توسط BIG BEHZAD

اون وقت شما به عنوان یه برنامه نویس حرفه ای که با این نظز قطعا باید هم سطح جان کارمک باشی میشه بشکافیش بگی کدوم قسمتهای فنی برنامه نویسیش این مشکلات و ایجاد کرده؟ و چه پیشنهادی میتونی بدی تا بهتر شه ؟ راستی از موتور خودت چه خبر برنامه نویسیش در چه حاله ؟!!!!!!
حتی میکامی و تیمش هم با وجود ویرایش نتونستند درستش کنند.

میکامی و تیمش تو برنامه نویسی سیخی چندن که بخوان موتور بازی سازس اصلاح کنن ؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Hardcore Mode به کنار:d
چیزی که من از Fallout New Vegas بیشتر از همه لذت بردم شخصیت پردازیش بود
چیزیه که Bethesda Game Studio زیاد به بازی هاش اهمیت نمیده همین شخصیت پردازیه و از نظر من بزرگترین ضعف بازی هاش هم همینه

اگر بخوایم ویژگی هایی که BGS باید از New Vegas به F4 اضافه کنه رو اسم ببریم زیادن! :d
ترجیح می دم تا E3 صبر کنم شاید خیلی هاش راهی F4 شده باشن.

این کاش میومدند کار شخصیت پردازی این بازی رو به عهده Obsidian می گذاشتند و بقیه ی بخش های بازی رو بر عهده BGS
20تا ساید کوئست هم می دادن اینها طراحی کنن من راضی بودم! :d
به نظرم:
BGS توی این زمینه کارش خوب ـه که خلاقیت های بزرگ انجام میده و مثلا یه مکانیزم خیلی جالب و تاثیر گزار رو به بازی هاش توی هر شماره اضافه می کنه. (مثلا اضافه شدن اژدها و مکانیزم های وابسته ـس توی اسکایریم.)
Obsidian ولی توی نیو وگاس بیشتر خلاقیت های کوچیک زد که در جهت بهبود چیزهایی بود که 3 Fallout داشت. البته انصافا وقتشون هم کم بود.
به نظرم توی طراحی محیط از نظر ظاهری و توجه به جزئیات چند لول کار BGS ّبهتر از Obsidian بود ولی دنیایی که New Vegas داشت عملا یکپارچه ترین دنیایی بود که به شخصه توی عمر گیمریم دیدم. :d

SPILL

کاربر سایت
11Things We Want in Fallout 4
IGN

A Better V.A.T.S. System

Better Combat AI Behavior

No Loading Times

More Voice Actors

More and Better Death Animations

Vehicular Combat

The Return of Dogmeat

More Rational Townsfolk

The Return of Harold

A Never-Ending Game World

نمیدونم کسی قبلا گذاشته بود یا نه .

Dead Aragorn

کاربر سایت
پست شما و پشت بندش کسانی که نقل قول کرده بودن به این دلیل پاک شد که شما حق ندارید اینجا به کسی امر و نهی کنید و بگید که بیاد تو تاپیک یا نه.

فک کنم پر واضح بود که یه بحث کل کل گونه بود ، وگرنه از داخل تاپیک نمیشه به کسی گفت نیاکتو تاپیک !
ولی خب حق با شماست ، من اشتباه کردم ، امیدوارم به کسی بر نخورده باشه.

امیدوارم فردا شب کاپیتان بوفون جامو ببره بالای سرش ، ای بزرگترین هایپ میتونه باشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند