FALLOUT 3

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
peyman18 :

شما بخاطر این سردرگم شدی که 1- از اول به بازی و داستان وديالوگ ها توجه نکردی و عجله داشتی که زودتر بری جلو ، يعنی بکش،برو ، که این بازی رو کلا اینجوری نميشه تمام کرد و ازش لذت برد، شما که بازی رو شروع ميکنی اگر تک تک ديالوگ هارو بخونی و بزاری دنيای بازی روت تاثير بزاره ، چنان ميری توش که ديگه برنميگردی :D
من تعجب ميکنم که شما هنوز جايی رو پيدا نکردی که احساس آرامش کنی ، از نظر من و خيلی از بچه هايی که این بازی به خوبی روشون تاثير گزاشته ، يکی از بهترين جاهايی که به آدم احساس امنيت و آرامش ميده ، مگاتون هست ، مخصوصا بعد از اینکه بمب اونجارو خنثی ميکنی و بهتون خونه ميدن و همه ی مردم ازتون تشکر ميکنن و بهتون هديه ميدن ، من حتی اون اولا ، چون دوست نداشتم موقعی که شب ميشه به بازی ادامه بدم ( کوئست حل کنم ) مثل همه ی مردم ميرفتم مگاتون ( فقط مگاتون ) اونجا کمی گشت ميزدم ، بعد ميخوابيدم تا صبح ، و دوباره ادامه ماجرا !!
خلاصه که اینجوريه ، اسم اون ناو هواپيمايی هم Rivet city هست ، يکی از شهر های بزرگ و خوب بازی .
بهترين کار اینکه که شما بری راهنمايی که Tom clancy's نوشته رو بخونی ( از لينک تو امضاش بورو ، اگر صفحات قبل این تاپيک رو ميخوندی هم کمکت ميکرد ) اون سگ رو هم اگر حدود 7-8 صفحه قبل رو بخونی ، آدرس دقيقش هست . سگ بدرد کمک در مبارزه ها + پيدا کردن مهمات و ... ميخوره . اگر هم تو يکی از مبارزات از دستش بدی ( بميره ، يا زخمی بشه و ولش کنی ) ديگه کلا از دستش دادی و ديگه بر نميگرده! حواست جمع باشه

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
ببخشید یک سوال فنی.:D
یک راهی وجود نداره تا جایی که قراره بریم رو تصویر ببینیم؟یعنی نخواد هی tab رو بزنیم و نقشه رو ببینیم.
همینش منو دیوونه کرده!

من تازه رسیدم به مگاتون.تیر تفنگ کجا میفروشن؟جایی واسه خوابیدن وجود نداره؟:D می خوام پول مفت به این دکتره ندم و با خواب معالجه شم.

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
پسرم ، شما مثل اینکه اصلا حتی با کاکتر ها صحبت نکردی آمدی اینجا همه چيرو حتی کوچک ترين چيز ها مثل خريدن مهمات رو از ما بپرسی ، چشم ، تا جايی که بتونيم کمک ميکنيم ، اما بدون که اینجوری شما هم به سرنوشت پيمان دچار ميشی :
شما برای ديدن نقشه هيچ راهی جز زدن دکمه خاص خودش رو نداری ، اما اون گوشه سمت راست پايين ، ميتونيد فلش سفيد که مربوط به کوئست فعالتون هست رو ببينيد ، و اگر دنبالش کنيد به محل مورد نظر ميرسيد .
برای خريدن مهمات تو مگاتون ، وارد شهر که شديد ، مستقيم بريد جلو ، يک راه سمت راست هست ، که از روی مطب دکتر رد ميشه ، بگير اونو بورو بالا ، اولين خونه بورو تو ، که ميشه Supply ، از اونجا همه چی ميتونی بخری ، برای اینکه بتونی بخوابی ، بايد يک رخت خواب پيدا کنی که رنگش سبز باشه و بتونی روش بخوابی ، برای کرايه کردن اتاق 100 تا ازت ميگيرن ، برای کرايه هم بايد بری تو مسافرخانه موريارتی ، آدرس نخوا که سخته اینجوری توضيح دادن ، اما ميتونم بگم وارد مگاتون که شدی ، دقيقا روبروت ، بالای همه ی خونه ها، راهشو خودت پيدا کن .

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
قبول کنین اولش خیلی حوصله می خواد.تقریبا 2 ساعت بازی کردم و فقط حرف زدم:D
البته داستانش خیلی قشنگه.همون جا که گفتن پدرت فرار کرده واقعا جا خوردم.از اون بدتر وقتی بود که اون یارو گفت پدرت اصلا تو والت بدنیا نیومده!
اونجا که رسید دیگه چون تیرام تموم شده بود اومدم بیرون از بازی.
شما مثل اینکه اصلا حتی با کاکتر ها صحبت نکردی آمدی اینجا همه چيرو حتی کوچک ترين چيز ها مثل خريدن مهمات رو از ما بپرسی
خوب من هنوز اول بازیم و تازه وارد مگاتون شدم.کسی در مورد مهمات چیزی بهم نگفته:|
بابت توضیحاتم ممنون.از رو نقشه پیدا میکنم. :biggrin1:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
آره ، اونجايی که گفتن حتی شما تو ولت بدنيا نيامديد برای من هم جالب بود .
انتظار نداشته باش يکی بياد دستت رو بگيره ببره بگردونتت ، بايد با همه صحبت کنی تا همه چی دستت بياد.

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
هوم من زياد زبان انگليسيم خوب نيست... رفيق اون بمب كه وسط مگاتون هست من يه كارايئش كردم ولي خوب فكر نكنم بهم خونه داده باشن... واينا ميشه بگيد چجوري ميشه اينكار رو انجام داد با تشكر از كمك هاي بسيار خوب مك آفي و تام كلانسي...:love:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
پيمان جان لطفا حتما قبل از هرگونه پست و... تاپيک راهنمای بازی رو کامل بخون ، خيلی کمکت ميکنه .
برای خنثی کردن بمب Explosive skill بايد بالای 25 باشه ، برای این کار هم در هر لول آپ بايد این مقدار رو زياد کنيد ، بعد ميتونيد بمب رو خنثی کنيد و خانه رو بگيريد.

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
تو ماموریتی که باید رفت تو غاری که با یه مشت بچه:cheesygri سروکار داری باید چیکار کرد ؟ کودکستانه؟!:laughing:
همون جا که پرنسس خانم کوچولوی تقلبی هستشااا:laughing:
هر کاری میکنم نمیتونم gate رو باز کنم

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
تو ماموریتی که باید رفت تو غاری که با یه مشت بچه:cheesygri سروکار داری باید چیکار کرد ؟ کودکستانه؟!:laughing:
همون جا که پرنسس خانم کوچولوی تقلبی هستشااا:laughing:
هر کاری میکنم نمیتونم gate رو باز کنم
دوست عزیز در این مرحله ریس اونجا که اونم بچه هستش میگه باید چنتا از دوستانمون که در Pradise Fall زندانی هستن ازاد کنی در واقع این خودش یک ماموریت دیگه هستش ولی چون من قبل از اون این ماموریت رو رفتم هیچ مشکلی نداشتم و gate رو بازی کرد

با این حال محل این ماموریت در منطقه ای به نام همین Pradise Fall هستش

عزيز بي زحمت در مورد اين ماموريت Oasis يكم كاملتر توضيح ميدي من بعد نوشيدن عصاره اون درخت به محيطي ميرم كه چند گودال آب از زير آب وارد يكيشون ميشم يك در قفلشو باز ميكنم توش دوتا mirluk king اگه درست تايپ كرده باشم و يك mirluk hunter ميكشمشون بعدش ديگه راهي نيست بي زحمت راهنماييون كن
شما در این ماموریت تقریبا میشه گفت 3 انتخاب دارید اول اینکه به حرف خود درخته گوش بدید و بکشیدش یا اینکه به حرف پیرمرده که ریس اونجاست گوش بدید و انجام بدید یا اینکه به حرف پیرزنه گوش بدید و اون کاری رو که میخواید انجام بدید در واقع تمامی اینها مربوط به قلب این درخت میشه که در زیر زمین هستش که میتونید با شلیک کردن به قلبش نابودش کنید یا راهای دیگه رو برید من که به حرف پیرزنه گوش دادم و ماده ای که اون به من داده بود وارد بدن درخت کردم تا بر اساس حرف خودش درختان سبز در سرتاسر سرزمین پراکنده بشه که با انجام این کار Good Karma گرفتم

آخرین ویرایش:

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
هوم من زياد زبان انگليسيم خوب نيست... رفيق اون بمب كه وسط مگاتون هست من يه كارايئش كردم ولي خوب فكر نكنم بهم خونه داده باشن... واينا ميشه بگيد چجوري ميشه اينكار رو انجام داد با تشكر از كمك هاي بسيار خوب مك آفي و تام كلانسي..

بعد از خنثی کردن بمب هم باید کلید خونه ی متروک شهر رو از sherif یا در صورت کشته شدنش ( همون طور که برای من پیش اومد!) از پسرش بگیری بعد از اون خونه که یکی از بهترین چیزهای موجود در بازیه مال شماست!

آره ، اونجايی که گفتن حتی شما تو ولت بدنيا نيامديد برای من هم جالب بود

وقتی موریارتی این رو بهم گفت، چون کلا آدم کلاه برداریه باور نکردم ولی وقتی کامپیوترش رو هک کردم و یادداشت هاش رو خوندم باورم شد. خیلی جالبه که از چندین طریق میشه به محل پدر پی برد یکیش موریارتیه، یکیش هم کامپیوتر موریارتی که دومی ارزون تره!!

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
وقتي بمب رو خنثي ميكنيم اتفاق خاصي مي افته؟ من نميدونم خنثي شده يا نه بمب هنوز همونجا هست و يك پير مرد هم كنارش رجز ميخونه... آيا خنثي شده؟

بعد نكته هاي بعدي من مجددا چند جا مشكل پيدا كردم يكي براي رفتن به وال 78 يا 87 اون زنه سياه پوست قوي براي اينكه همراه من بياد بايد رنك خوبي بالايي داشته باشم.. بايد چيكار كنم رنك خوبي شخصيتم بالا بره؟

نكته بعدي من يه پيام كمك از طرف آمانتا دريافت كردم و رفتم به والت 101 ولي نميدونم چيكار كنم... يه بار زدم يارو رو كشتم ..كه شورش شد و آمانتا هم انگار با من قهر كرد... براي همين از سيو قبل آوردم... تو آموزش خوندم كه بايد باهاش صحبت كني تا خودش كنار بره.. ولي چجوري انگار زبون حاليش نيست... همون يارو كه جليقه قرمز پوشيده...

نكته بعدي من اونجا كه رفت تو خاطرات كودكي زدم همه ملت رو كشتم .. و شخصيت خيلي منفي شد... من اشتباه كردم؟

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
وقتي بمب رو خنثي ميكنيم اتفاق خاصي مي افته؟ من نميدونم خنثي شده يا نه بمب هنوز همونجا هست و يك پير مرد هم كنارش رجز ميخونه... آيا خنثي شده؟

بعد نكته هاي بعدي من مجددا چند جا مشكل پيدا كردم يكي براي رفتن به وال 78 يا 87 اون زنه سياه پوست قوي براي اينكه همراه من بياد بايد رنك خوبي بالايي داشته باشم.. بايد چيكار كنم رنك خوبي شخصيتم بالا بره؟

نكته بعدي من يه پيام كمك از طرف آمانتا دريافت كردم و رفتم به والت 101 ولي نميدونم چيكار كنم... يه بار زدم يارو رو كشتم ..كه شورش شد و آمانتا هم انگار با من قهر كرد... براي همين از سيو قبل آوردم... تو آموزش خوندم كه بايد باهاش صحبت كني تا خودش كنار بره.. ولي چجوري انگار زبون حاليش نيست... همون يارو كه جليقه قرمز پوشيده...

نكته بعدي من اونجا كه رفت تو خاطرات كودكي زدم همه ملت رو كشتم .. و شخصيت خيلي منفي شد... من اشتباه كردم؟
پيمان جان شما حالت خوبه ؟ اگر اینجوری پيش بری من ديگه جوابی در جواب پست های شما نميدم. آدم زورش مياد خداييش ، همينجوری بدون اینکه حتی يک ذره به اطرافت تو بازی دقت کنی ، يا حتی يک کلمه از ديالوگ هارو بخونی ، کلتو ميندازی پايين ، ميای این چيزای ابتدايی رو هم در این تاپيک ميپرسی ، بازم این جواب :
شما نميدونی بمب رو خنثی کردی يا نه؟ خوب بخون ببين چی نوشته ديگه ، بمب از اونجا غيب نميشه ، وقتی روش کليک ميکنی ، مينويسه که بمب Disactivate شده ، همين . ( فکر کنم يک نمايشگر قرمز که اعداد 9999 رو نوشته هم کنارش ظاهر ميشه )

اصلا به نظر من شما همه ی سيو هاتو پاک کن دوباره از اول شروع کن ، بد بودن هميشه آسون تر از خوب بودنه ، بنابرين شما اول که بازی رو شروع ميکنيد بايد آدم خوبی باشيد، يعنی هميشه راه های خوب رو انتخاب کنيد، با آدمای بد بازی ، بد باشيد ، و با خوب ها ، خوب ، مردم رو نکشيد ، به فقير ها کمک کنيد ، و ...
شما برای اینکه اون زن رو همراه خودتون بياريد ، بايد رنک خوبيتون بالا باشه ، بعد که باهاش صحبت ميکنيد ازش درخواست ميکنيد که همراه شما بياد ، و اونم قبول ميکنه ، اما اگر شما رنک بد داشته باشيد ، به این سادگی ها خوب نخواهيد شد.!!

ببين این ماموريت کمک آماتا ، منم توش گير کرده بودم ، چون نکته مبهمی برام مونده بود ، که اونم بعد از مشورت با دوستان در همين تاپيک حل شد ، اگر 4 صفحه قبل رو کامل بخونی ، تمامش درباره این کوئست بحث شده ، پس بخون و مشکل خودت رو حل کن

بله که اشتباه کرديد ، اشتباه خيلی بدی هم کرديد ، این بدی ها ، به این سادگی از بين نميرن ، بايد موهاتونو سفيد کنيد تا خوب بشيد .!!

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
خوب ببخشيد معذرت ميخوام اخه من يه خونه تو مگاتون دارم... و خوب چون بين ابتدا بازي و اينكه دوباره بازي رو انجام دادم مدت زيادي طول كشيد يادم نميومد كه بمب رو خنثي كردم...يا نه.. ولي خوب الان كه من توي مگاتون خونه دارم چند طبقه هم هست يه روبات هم طوش هست اين دليل ميشه كه من خنثي كردم... از اين شك كردم كه كسي به من هديه نداد... خوب بگذريم...

در مورد اين كمك به آمانتا هم من راهي ندارم ..ميرم پيش رئيس باهاش صحبت ميكنم... يا خودش سريع ميخواد منو بكشه يا من بايد بكشمش يا اينكه بهم وقت ميده كه نميدونم چيكار كنم... خوب من صحفه هاي قبل رو هم كامل خوندم... و ديدم شما اصلا نگفتي كه چجوري موفق شدي راضيش كني...

شايد بهتر باشه از اول برم... ولي يعني اينقدر بد رفتم؟

در ضمن وقتي روي بمب سلكت ميكنم مي نويسه:Discaret يا همچين چيزي نه اين كه شما گفتي: Disactivete

آخرین ویرایش:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
از این که بدتر هم رفتی ، اصلا فکرشو نکن ،
عزيز دروغ زياد ميگی؟ خوب بگو نخوندم ديگه چرا علکی حرف ميزنی ، همين 2 صفحه پيش من راه حل کاملم رو گفتم ،
آقا جان بورو با آماتا صحبت کن و راضيش کن که بمونه اونجا ، اونم قبول ميکنه ، بعد بورو با رئيس صحبت کن و بگو راضی شدن که بمونن ، اونم بهت يک جايزه ميده ، تمام .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر