FALLOUT 3

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
سلام

من اونجا بعد از ملاقات با fawkes داشتم به راهم ادامه میدادم که یهو یه نارنجک میندازن و من بیهوش میشم و وقتی به باز ادامه میدم سگم دیگه پیشم نیس
چه کنم چجور گیرش بیارم؟

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
خداييش همه ی خوبی ها و بدی های این بازی به کنار ، يک چيزی که خيلی منو آزار ميده :
در کنار تغيير روز و شب و طلوع و غروب آفتاب نميشد بارون و برف رو هم قاتيش کنن؟ اصلا موقعی که فکر ميکنم تو اون دنيای وحشی و ويران شده ، برف مياد مخصوصا شب ، همه جا سفيد ميشه و دونه های برف از جلوی چشمات رد ميشن ، چه حس تنهايی و عظمت عجيبی بهت دست ميده ، خداييش باور نکردنی ميشه ، يا موقعی که بارون مياد، يه حس راحتی توئم با نا اميدی داری که وحشتناک به اتمسفر بازی کمک ميکنه.
نظرتون چيه؟ البته حالا که کار از کار گزشته و ديگه بازی ساخته شده !!
راستی سهيل جان نميخواين مثل اون مقاله شاهکارتون برای سه گانه Halo ، يکی هم برای سه گانه Fallout بنويسيد؟ به نظر من این بازی خيلی جای مانور داره ، خيلی پتانسيل بالايی داره.

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
کمک

سلام دوستان !
راستش من یه چند روزی هست اعصابم ریخته به هم :biggrin1: آخه این مرحله ی Fallout گند زده تو حالم !
البته اسم ماموریتش رو نخوندم الان هم یادم نیست ولی اونجایی هستش که میره یه جایی مثل کاخ سفیده ! نمیدونم چیه ! همون جایی که لوله رد میشه بعد توی ساختمون یه مجسمست ! بعد هم میگه باید *****ش کنی ! نمیدونم باید چیکار کنم ! لطفا یک راهنمایی بکنید ! :cheesygri

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام دوستان !
راستش من یه چند روزی هست اعصابم ریخته به هم :biggrin1: آخه این مرحله ی Fallout گند زده تو حالم !
البته اسم ماموریتش رو نخوندم الان هم یادم نیست ولی اونجایی هستش که میره یه جایی مثل کاخ سفیده ! نمیدونم چیه ! همون جایی که لوله رد میشه بعد توی ساختمون یه مجسمست ! بعد هم میگه باید *****ش کنی ! نمیدونم باید چیکار کنم ! لطفا یک راهنمایی بکنید ! :cheesygri
سلام
من دقیقا نمی فهمم الان Quest هستی . اگه اسمش رو بگی کامل کمکت می کنم .
میتئونی از Guide م که تو امضام هست استفاده کنی .
اسمشو بگو کمکت کنم .

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
سلام دوستان عزيز تر از جون :D
خوب من يکجای ديگه در يکی از Main کوئست ها گير کردم ، اتفاقی داشتم از جلوی ولت 101 رد ميشدم ، گفتم راديو بگيرم ببينم Three dog جون چی ميگه ! که ديدم آماتا جونتر داره پيغام کمک ميفرسته ( هنوز این بخش از راهنما Tom Clancy's رو نخونده بودم ! )
خلاصه ميرم تو و ... ، حالا همونطور که ميدونيد آماتا ميخواد جلوی کارهای رئيس گرفته بشه اما بدون اینکه کشته بشه !! البته ميشه خيلی راحت کشتش ( يارو هم چقدر گنده بر ميداره ، بچه ، با يکتير خلاصش ميکنم ، نميدونه ما اون بيرون چندتا پيراهن پاره کرديم :D ) اما من دوست ندارم آماتا ازم ناراحت بشه ( ميدونيد که ، عشقه ديگه !! ) خلاصه ، اون يارو پسر جوونه Butch هم ازم کمک ميخواد تا بفرستمشون بيرون که نميدونم چطوری اینکارو بکنم ، بعد اون اتاق مخصوص توليد برق و Reactor که هست ، که اونجا بايد بريم يک ترمينال رو هک کنيم ، متاسفانه اون بايد اسکيل 75 داشته باشيم که من 50 دارم ، چيکار کنم ؟ اون ترمينال رو که هک بکنيم کدوم مشکل ولت حل ميشه ؟
بعد با رئيس صحبت کردم ، بعد از کلی بحث و شاخو شونه کشيدن طرف قرار شد تا من جلوی کارهای Rebels هارو بگيرم.!! حالا چيکار کنم؟ خيلی گيج شدم چون هيچی نفهميدم. نميدونم چرا اینجاش اینقدر برام گنگ بود ، در حالی که همه ی مکالمه هارو با دقت خوندم و همه کارهارو کردم ! لطفا کامل راهنمايی کنيد ( تورو خدا کامل و ساده )
Tom Clancy's جان تو راهنمات نوشته بودی که اگر اون عروسک ولت رو از اونجا بر نداشتيد ، از همونجايی که آماتا هست برداريد چون ديگه بر نميگرديد. من هرچی گشتم پيدا نکردم چيزی. ميشه بگی این عروسک مربوط به چی هست؟ شايد اون اول بازی برش داشتم الان يادم نيست.!

Omid_anormal

کاربر سایت
Nov 14, 2007
136
نام
امید
سلام
من ماموریت The Nuka-Cola Challenge گرفتم ولی نگفته که 30 تا از اون نوشابه بنفشا:cheesygri جمع کنم. (یه چیز دیگه نوشته بود) باید قبلش کاری کنم؟

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
ببينيد دوستان من تونستم يک کارايی بکنم .
من با آماتا صحبت کردم و راضيش کردم که اونجا بمونن ، چون جای امنی هست و ...
اونم راضی شد و گفت بورو با رئيس صحبت کن ، بعد هم کوئست تمام شد، اما جالب نبود، ميخوام بدونم برای اینکه بتونم اونارو از ولت نجات بدم تا برن بيرون چيکار بايد بکنم؟ تنها راهش هک کردن اون ترمينال تو Reactor هست؟
کجايين شماها لطفا کمک کنيد ، الان تا اونجايی که خودم پيدا کردم 2 تا راه دارم :
1- کشتن رئيس و در نتيجه ناراحت شدن آماتا ( که خوشم نمياد )
2- راضی کردن آماتا برای موندن در ولت ( از اینم زياد خوشم نمياد اما چاره چيه ؟ )

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
سلام من يه جاييي وارد يه موزه ميشم براي راه اندازي ايستگاه راديويي يا همچين چيزي... خونمم در حد صفر شده و اينجا سيو كردم نه راه پيش دارم نه راه پس... تو موزه وارد يك راه پله ميشم دوتا غول بد رنگ سريع من رو مي كشن...

آخرین ویرایش:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
سلام من يه جاييي وارد يه موزه ميشم براي راه اندازي ايستگاه راديويي يا همچين چيزي... خونمم در حد صفر شده و اينجا سيو كردم نه راه پيش دارم نه راه پس... تو موزه وارد يك راه پله ميشم دوتا غول بد رنگ سريع من رو مي كشن...
عزيز پيپ بوی رو بزن ، هرچيزی داری که قابل خوردن هست بخور تا خونت زياد بشه ، تو این موزه بايد بری تو يک حال بزرگی که يک ديش بزرگ راديويی اونجا هست ، ( فلش سفيد رو که دنبال کنی راحت به مقصد ميرسی ) تو راهت هم چند عدد Stealth boy هست که با اونا ميتونی خودت رو برای يکمدتی پنهان کنی .
کاری که من کردم این بود :
خونم که پر بود ، يک شاتگان با تير زياد و قدرت معمولی برداشتم ، به هر Super mutant ( همون انسان های بزرگ سبز ) که ميرسيدم ميرفتم تو حالت V.A.T.S ( با دکمه RB ) سرشون رو دوبار هدف ميگرفتم ، و با اولين گلوله يا دومين گلوله سرشون ميترکيد ( البته هرچه نزديکتر باشين به هدف بهتره ) بعد هم خودم رو رسوندم به اون ديش ، برش داشتم ، و رفتم به منطقه بعدی که بايد ديش رو نصب کنم .
اگر جونتون خيلی کمه و نميتونيد کاری بکنيد ، از دشمن ها فاصله بگيريد تا جايی که اون پايين سمت راست ديده نشن ، بعد fast travel کنيد به مگاتون يا هرجای ديگه و سلامتی تون رو بازيابيد.

Niko

کاربر سایت
Jun 12, 2008
55
نام
احسان
راهنمایی

من وقتی وارد والت12می شم و سوار اون دستگاه می شم و وارد اون دنیای مجازی میشم برای پیدا کردن پدر بعد از اینکه با خانواده ی Rickwellصحبت میکنم گیر کردم :(
دمتون گرم راهنمایی کنید:blushing:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام دوستان عزيز تر از جون :D

خوب من يکجای ديگه در يکی از Main کوئست ها گير کردم ، اتفاقی داشتم از جلوی ولت 101 رد ميشدم ، گفتم راديو بگيرم ببينم Three dog جون چی ميگه ! که ديدم آماتا جونتر داره پيغام کمک ميفرسته ( هنوز این بخش از راهنما Tom Clancy's رو نخونده بودم ! )
خلاصه ميرم تو و ... ، حالا همونطور که ميدونيد آماتا ميخواد جلوی کارهای رئيس گرفته بشه اما بدون اینکه کشته بشه !! البته ميشه خيلی راحت کشتش ( يارو هم چقدر گنده بر ميداره ، بچه ، با يکتير خلاصش ميکنم ، نميدونه ما اون بيرون چندتا پيراهن پاره کرديم :D ) اما من دوست ندارم آماتا ازم ناراحت بشه ( ميدونيد که ، عشقه ديگه !! ) خلاصه ، اون يارو پسر جوونه Butch هم ازم کمک ميخواد تا بفرستمشون بيرون که نميدونم چطوری اینکارو بکنم ، بعد اون اتاق مخصوص توليد برق و Reactor که هست ، که اونجا بايد بريم يک ترمينال رو هک کنيم ، متاسفانه اون بايد اسکيل 75 داشته باشيم که من 50 دارم ، چيکار کنم ؟ اون ترمينال رو که هک بکنيم کدوم مشکل ولت حل ميشه ؟
بعد با رئيس صحبت کردم ، بعد از کلی بحث و شاخو شونه کشيدن طرف قرار شد تا من جلوی کارهای Rebels هارو بگيرم.!! حالا چيکار کنم؟ خيلی گيج شدم چون هيچی نفهميدم. نميدونم چرا اینجاش اینقدر برام گنگ بود ، در حالی که همه ی مکالمه هارو با دقت خوندم و همه کارهارو کردم ! لطفا کامل راهنمايی کنيد ( تورو خدا کامل و ساده )

Tom Clancy's جان تو راهنمات نوشته بودی که اگر اون عروسک ولت رو از اونجا بر نداشتيد ، از همونجايی که آماتا هست برداريد چون ديگه بر نميگرديد. من هرچی گشتم پيدا نکردم چيزی. ميشه بگی این عروسک مربوط به چی هست؟ شايد اون اول بازی برش داشتم الان يادم نيست.!
سلام
Mcafee جان ( این امتو به ما نگفتی چون مثل اینکه ما با هم زیاد کار داریم :biggrin1: ) الان توی Trouble on Homefront هستی خوب عمده هدف این Quest اینه که یه سری مشکلات توی Vault 101 به وجوذ اومده که تو باید اونا رو تموم کنی . اول که وارد Vault 101 میشی به یه نگهبان میرسی که اون تو رو میشناسه ازش سوال های مختلف بپرس . حالا میتونی بهش بگی که تو رو ببره پیش Overseer یا Amata . خوب من همونطور که توی Guide گفتم برید پیش Overseer و باهاش حرف بزنید و بهش بگو که از کار برکنار شه و البته همونطور که خودت م میگی کار آسونی نیست . راه حلش اینه که قبل از اینکه باهاش صحبت کنی یه Save بکن تا اگه موفق نشدی دوباره از اول این کارو انجام بدی . بعد از اینکه متقاعدش کردی باید بری پیش Amata و بهش بگی که Overseer برکنار شد و دیگه مشکلات تموم شد . که با یک Good Karma و یک Suit از Amata جون :biggrin1: مواجه میشید .
خوب در واقع حالا Amata سایر از جمله Butch میتونند از Vault 101 بیان بیرون که Amata و دوستانش قبول نمی کنن و میگن ما توی Vault جامون بهتره .
ولی اگه با Butch صحبت کنی اون دوست داره که از Vault 101 بیاد بیرون که با توجه به کاری که تو انجام دادی این امکان هستش که البته بعد از این Quest میتونی Butch رو توی Rivet City ملاقات کنی .
راجع به اون Bobblehead هم من تاکید کردم چون دیگه واقعا بعد از این Quest نمیتونید به اونجا برگردید . توی Vault 101 یه Bobblehead هست برای Medicine که اوایل بازی روی میز پدر و تو این Quest هم وقتی میری تو اتاق Amata روی میز هستش .
پس اگر همون اول برش داشتی همه چیز خوبه و نیازی نیست دوباره بگردی .
Mcafee جان امیدوارم کاملا مشکلت حل شده باشه . من سعی کردم کامل و ساده باشه اگر نقصی داشت به بزرگی خودت ببخش . اگر باز هم سوال بود بپرس در خدمتت هستم .
سلام
من ماموریت The Nuka-Cola Challenge گرفتم ولی نگفته که 30 تا از اون نوشابه بنفشا:cheesygri جمع کنم. (یه چیز دیگه نوشته بود) باید قبلش کاری کنم؟
سلام
دوست عزیز شما وقتی به خونه Sierra میرید اون به شما یه تور از Nuka-Cula پیشنهاد می کنه . اگر باهاش بیشتر صحبت کنی بهت میگه که علاقه داره تا آرشیو شو کامل کنه و واسه این کار باید براش 30 تا Nuka-Cula Quanteum ببری .
اگر جای Nuka-Cula ها رو خواستی بگو تا بهت بگم .

ببينيد دوستان من تونستم يک کارايی بکنم .

من با آماتا صحبت کردم و راضيش کردم که اونجا بمونن ، چون جای امنی هست و ...

اونم راضی شد و گفت بورو با رئيس صحبت کن ، بعد هم کوئست تمام شد، اما جالب نبود، ميخوام بدونم برای اینکه بتونم اونارو از ولت نجات بدم تا برن بيرون چيکار بايد بکنم؟ تنها راهش هک کردن اون ترمينال تو Reactor هست؟
کجايين شماها لطفا کمک کنيد ، الان تا اونجايی که خودم پيدا کردم 2 تا راه دارم :
1- کشتن رئيس و در نتيجه ناراحت شدن آماتا ( که خوشم نمياد )
2- راضی کردن آماتا برای موندن در ولت ( از اینم زياد خوشم نمياد اما چاره چيه ؟ )
خوب Mcafee جان من اون Terminal و که میگی اصلا یادم نیست ولی شما توی گزینه 2 که گفتی باید Overseer رو از کار برکنار کنی تا مشکلات Vault 101 تموم شه . بعد که این خبر رو به Amata میدی حخوشحال میشه و وقتی بهش پیشنهاد میکنی ئکه از Vault 101 بیان بیرون
اون قبول نمی کنه و میگه اینجا جاشون خوبه .
پس تو توی این Quest فقط میتونی Overseer و برکنار کنی مشکلات Vault 101 رو خاتمه بدی و Amata و خوشحال کنی ولی Amata و دوستانش از اونجا بیرون نمیان .
البته یه سری مثل Butch و ... این کا رو میکنن و از Vault 101 میان بیرون .
من وقتی وارد والت12می شم و سوار اون دستگاه می شم و وارد اون دنیای مجازی میشم برای پیدا کردن پدر بعد از اینکه با خانواده ی Rickwellصحبت میکنم گیر کردم :(
دمتون گرم راهنمایی کنید:blushing:​
سلام
دوست عزیز شما بعد از اینکه با خانواده Rockwell ملاقات کردی که پدرت رو نمی بینی . شما بعد از اینکه کارهایی رو که Betty یعنی همون دختره بهت میده از این دنیای مجازی بیرون میای و پدرت رو میبینی .

آخرین ویرایش:

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
ببخشيد اون ديش كه ميگيد دقيقا كجاست؟ و بايد چجوري برش دارم؟ بعد من مخفي هم كه ميشم (نامرئي) بازم نامردا من رو ميبينند ديگه دارم ديونده ميشم تا ميرم تو اون راه پله منو با يك گلوله ميكشن هيچي ندارم بخورم ديگه... ضربان قلبم صداش در اومده.... كد تقلب چيزي نداره؟

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
ببخشيد اون ديش كه ميگيد دقيقا كجاست؟ و بايد چجوري برش دارم؟ بعد من مخفي هم كه ميشم (نامرئي) بازم نامردا من رو ميبينند ديگه دارم ديونده ميشم تا ميرم تو اون راه پله منو با يك گلوله ميكشن هيچي ندارم بخورم ديگه... ضربان قلبم صداش در اومده.... كد تقلب چيزي نداره؟
سلام
دوست عزیز Mcafee جان کامل توضیح دادن که واسه زنده موندن چه کر کنید . شما برای پیدا کردن دیش باید به Museum of Tecnology برید . اگر اینجا رو نقشت Mark نیست باید از Three Dog میپرسیدی که محل دقیقش کجاست تا روی نقشت Mark کن .
در کل شما باید به اینجا بری و یه دیش بزرگ پیدا کنی . از اونجا هم به The Washington Monument همون برج بلند بری و دیش رو اونجا بزاری . فقط پیدا کردن Dish یکم سخته چون پر Mutant ,و ... هست قبل اینمکه به موزه بری برو Megaton و بخواب تا جونت کامل شه . تفنگ و تیر هم که حتما داری . حالا به Museum برو و دیش رو پیدا کن . من یه عکس برات میزارم که جای دیش رو گفته وقتی داخل Museum رفتی توی Local Map دنبال همچین جایی بگرد :

892486687.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر