FALLOUT 3

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
2 سايت معتبر bt.xbox-sky كه مخصوص دانلود , abgx.net كه فقط مخصوص چك كردن بازيهاست اين بازي رو مشكل دار اعلام كردن در واقع بازي از روي سورسش دزديده شده زودتر اونم يه كپي نا درست و عجولانه به همين دليل با باگهاي زيادي مواجه خواهيد شد و همچنين زودتر بازي كردن نسبت به زمان رليز رسمي بازي برابر با بن شدن خواهد بود چه انلاين چه افلاين !!!

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
خدا کنه هر چه زودتر جی بیاد ولی بعید میدونم جی همون 30 اکتبر میاد:((
مطمئن باشید بازی باگ نداره بازیهای زیادی رو نت اینطوری پخش شدن;)
سلام
سایت گیم اسپات که تاریخ ریلیز این بازی برای ژاپن رو Dec 4, 2008 نوشته .

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
abgx.net که تو لیست خودش قرار داده مشکلی هم ذکر نکرده! در ضمن به قول چنتا از دوستان بازی وقتی برای review فرستاده میشه قبلش مشکلاتش نا مقدار خیلی زیادی برطرف میشه تا امتیازات و نقدها ارزشش حفظ بشه.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
این نسخه که تو بازار اومده نسخه review بازی هست که برای سایت ها و مجلات مهم فرستاده شده. از نظر ایراد با بازی نهایی فکر نکنم فرق خاصی داشته باشه ولی توصیه می کنم که اگر در لایو بازی می کنید به هیچ عنوان این بازی رو نخرید چون باعث بن شدن می شه به احتمال زیاد.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
اقا یه نفر دقیق بگه بازی مشکل کلی نداره؟ نریم وسطاش قر بیادو ازین حرفا
برای کسایی که از لایو استفاده نمیکنن مشکلی پیش نمیاد حداکثر ممکنه چند تا باگ داشته
باشه ولی اگر کسی لایو میره حتی اگر آفلاین هم بازی کنه با اتصال به لایو احتمال زیاد بن میشه

بازی کامل هست و مشکلی از این لحاظ نداره

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
برای کسایی که از لایو استفاده نمیکنن مشکلی پیش نمیاد حداکثر ممکنه چند تا باگ داشته
باشه ولی اگر کسی لایو میره حتی اگر آفلاین هم بازی کنه با اتصال به لایو احتمال زیاد بن میشه

يعني من نميتونم بازي كنم!من واسه يه مدتي بود كه به لايو وصل نميشدم اما تا هفته ديگه دوباره ميخوام وصل شم حالا اگه افلاين هم بازي كنم ممكنه هفته ديگه كه وصل ميشم بن بشم!
اين بد بختيو سر gta4 هم داشتيم!

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
يعني من نميتونم بازي كنم!من واسه يه مدتي بود كه به لايو وصل نميشدم اما تا هفته ديگه دوباره ميخوام وصل شم حالا اگه افلاين هم بازي كنم ممكنه هفته ديگه كه وصل ميشم بن بشم!
اين بد بختيو سر gta4 هم داشتيم!

دوست عزیز شما میتونی اگر خیلی عجله داری با یه پروفایل دیگه بازی کنی
این هم در صورتی هست که به اچیومنتها توجه نداشته باشی (تو پروفایل اصلیت)
میتونی تا اون موقع با یه پروفایل دیگه کمی تمرین کنی که اتشت بیوفته و به وقتش
بشین با خیال راحت بازی کن;)

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
دوستانی که گرفتن فکر کنم تا 31 اکتبر باید صبر کنند بعد به لایو وصل بشن

برا j هم 4 دسامبر منتشر میشه حدودا 12 اذر

.:Mojtaba:.

کاربر سایت
May 1, 2008
155
پس الان سايتها و مجلاتي كه دارن رو دستگاهاشون تست مي كنن بن ميشن؟:biggrin1:

یه سئوال رو چند بار میپرسن؟:confused:

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
من چند تا جواب بدم... بازی کامله کامل هست و فقط لایو نداره...(راستی اگه من این بازی رو آف بازی کنم بعد به لایو وصل شم و یک بازی دیگه برم اصلا کاری با Fallout نداشته باشم بازم امکانش هست بن شم).
منم خودم از RPG بدم میاد مثل Oblivion ولی این بازی یک چیز دیگست صد در صد باهاش حال می کنید واقعا زبان قویی می خواد من الان اون مرحله برج رادیویی Galaxy هستم که دنباله پدرم هستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر