Xbox Fable

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
TBA
ناشر
Xbox Game Studios
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
Fable in-game trailer was captured on Xbox Series X

به گفته Lead lighting artist بازی، تریلر نه تنها به صورت in-game بود، بلکه روی یک Xbox Series X هم اجرا میشد.

پ.ن: به نظر شخصی من، گرافیک فیبل حتی از هل بلید هم تخیلی تره! اولش فکر نمیکردم روی اکس باکس اجرا میشه:|

View attachment 296818View attachment 296819View attachment 296820View attachment 296821View attachment 296822
درود به خودم که شوکیس رو از آپارات با کیفیت نفتی ۳۶۰ دیدم و همون اولش که فیبل رو نشون داد فهمیدم این گرافیک خود بازیه
و اصلا احتیاجی به تاییدیه سایت یا حتی خود سازنده نبود
B-)

arshia the bes

کاربر سایت
Jun 24, 2013
307
والا قیافش شبیه خیلی از مردم عادی روزانه میبینیم فقط اونا آرایش دارن این بنده خدا نداشت.اتفاق بدیم نیست که کاراوتر اصلی بازی ها نرمال و عادی باشه و شبیه سوپرمدل ها نباشه.یه سر به خیابون بزنید متوجه میشید متاسفانه همه نه سوپرمدل هستن نه خیلی خوشگل با بینی های قلمی

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,513
واقعا انقدر بدم میاد دو طرف چه فن های سونی چه فن های مایکروسافت فقط به خاطذ فن بازی خالص از این جریانات woke حمایت میکنن. نه اقا قیافه این شخصیت واقعا زشته. معلومه که همه خوشگل نیستن ولی قرار نیست هم انقدر زشت باشن. دلیلی هم نداره یه فرد انقدر زشت رو بیاری بذاری وسط برا بازیت. البته فقط یه دلیل داره اونم سوار شدن رو جو چپ های افراطی
از این جریانات woke فقط برا فن بازی حمایت نکنید ارزش نداره واقعا. جه aloy چه این واقعا زشتن. میفهمم که مثلاااا میخپاستن بگن اون دوران قدیم همه خوشگل نبودن ولی نیاز نبود تا این حد شورش کنن.

• Like
Reactions: hitman68

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
واقعا انقدر بدم میاد دو طرف چه فن های سونی چه فن های مایکروسافت فقط به خاطذ فن بازی خالص از این جریانات woke حمایت میکنن. نه اقا قیافه این شخصیت واقعا زشته. معلومه که همه خوشگل نیستن ولی قرار نیست هم انقدر زشت باشن. دلیلی هم نداره یه فرد انقدر زشت رو بیاری بذاری وسط برا بازیت. البته فقط یه دلیل داره اونم سوار شدن رو جو چپ های افراطی
از این جریانات woke فقط برا فن بازی حمایت نکنید ارزش نداره واقعا. جه aloy چه این واقعا زشتن. میفهمم که مثلاااا میخپاستن بگن اون دوران قدیم همه خوشگل نبودن ولی نیاز نبود تا این حد شورش کنن.
ابدا هیچ ربطی به فن بودن نداره من هم از aloy حمایت کردم هم از الی در تلو هم از این این کاراکتر در بازی فیبل، هم با ووک مشکل دارم خواهش میکنم ماست ها را داخل قیمه ها نریزید
شما دنیا را یک طرفه می ببیند دلتون میخواد همه در راستای زیباشناسی شما باشند این یک خودخواهی و حذف دیگران هست.
همه در این دنیا طبق معیارهای زیباشناسانه شما خوشگل نیستن

راستی کاراکتر بازی های پیشین فیبل چطوری بودند؟

• Like
Reactions: jdepp

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,411
نام
aliakbar
ابدا هیچ ربطی به فن بودن نداره من هم از aloy حمایت کردم هم از الی در تلو هم از این این کاراکتر در بازی فیبل، هم با ووک مشکل دارم خواهش میکنم ماست ها را داخل قیمه ها نریزید
شما دنیا را یک طرفه می ببیند دلتون میخواد همه در راستای زیباشناسی شما باشند این یک خودخواهی و حذف دیگران هست.
همه در این دنیا طبق معیارهای زیباشناسانه شما خوشگل نیستن

راستی کاراکتر بازی های پیشین فیبل چطوری بودند؟
همیشه کاراکترا یه حالت طنز تو چهره داشتن و بیشتر شبیه بومیهای ولز و انگلیس و اون طرفها بودن ولی بستگی به مسیر خوب یا بد کاراکتر چهره تغییر میکرد.
ابتدای فیبل ۲
اونجاش که ملت دور یه کالسکه جمع شده بودن و براشون در مورد جعبه جادویی خالی میبست.یه برف ریز هم میزد و اتمسفر خفن آلبیون و موزیک فوقالعاده بازی هنوزم یادم میوفته عشق میکنم.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,163
نام
سبحان
یچیزی که باید در نظر بگیریم اینه که قدیما چون صنعت گیم مخاطب زیاد نداشت، همه کاراکترا چه زن چه مرد رو خوشکل و خوش هیکل میساختن که مخاطب جذب کنه! الان که صنعت گیم بزرگ شده و مخاطباش زیاد، انواع شکل و قیافه رو توی بازیا جا میدن و این موضوع رو عادی تر میکنن! باید این موضوع رو قبول کنیم که توی دنیای واقعی همه خوشکل نیستن و افرادی که خوشکل نیستن هم انسانن و حق دارن باشن توی بازیای ویدیویی و صنعت سینما. میشه گفت به ازای یه فرد خوشکل توی دنیا، یه نفر هم که خوشکل نیست وجود داره.. که این میشه تقریبا نیمی از جمعیت دنیا.
حالا اگه افراط کنن و بدون استثنا همه کاراکترای یه بازی زشت باشن شما حق داری ایراد بگیری چون دیگه حال بهم زن میشه.

در مورد aloy باید بگم که اصلا زشت نیست! خیلی از قیافه های اروپایی همین شکلی هستن، فقط ما بخاطر فضای مجازی و اینستاگرام فکر میکنیم همه خوشکلن. در صورتی که زیر چندین لایه آرایش و فیلترن :D

در مورد lgbt ، مشکل اینه که این جامعه زیر 10 درصده و دیگه اینقد دارن همه کاراکترا رو به همچین چیزی سوق میدن که انگار افراد معمولی آدم نیستن و این حال بهم زن شده. اگر اعتدال رو رعایت میکردن واقعا کسی شاکی نمیشد

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
يه چيزي در مورد چهره بستگي به موقعيت اجتماعي اون فرد داره
مثلا وقتي تو بازي يه پرنسس كركتر اصليه
يا يه زن روستايي خوب مسلما از يه چهره استفاده نميكنن
حالا اينكه اصلا شخصيت اصلي همين خانومه نميدونم
منتهي كامل چهره اش به همون فضاي روستايي كه نشون دادن ميخورد و چهره با نمكي داشت
مهم اينه چهره بتونه اون ارتباط شخصيتي و مشخصاتي كه تو داستان داره رو منتقل كنه

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
یچیزی که باید در نظر بگیریم اینه که قدیما چون صنعت گیم مخاطب زیاد نداشت، همه کاراکترا چه زن چه مرد رو خوشکل و خوش هیکل میساختن که مخاطب جذب کنه! الان که صنعت گیم بزرگ شده و مخاطباش زیاد، انواع شکل و قیافه رو توی بازیا جا میدن و این موضوع رو عادی تر میکنن! باید این موضوع رو قبول کنیم که توی دنیای واقعی همه خوشکل نیستن و افرادی که خوشکل نیستن هم انسانن و حق دارن باشن توی بازیای ویدیویی و صنعت سینما. میشه گفت به ازای یه فرد خوشکل توی دنیا، یه نفر هم که خوشکل نیست وجود داره.. که این میشه تقریبا نیمی از جمعیت دنیا.
حالا اگه افراط کنن و بدون استثنا همه کاراکترای یه بازی زشت باشن شما حق داری ایراد بگیری چون دیگه حال بهم زن میشه.

در مورد aloy باید بگم که اصلا زشت نیست! خیلی از قیافه های اروپایی همین شکلی هستن، فقط ما بخاطر فضای مجازی و اینستاگرام فکر میکنیم همه خوشکلن. در صورتی که زیر چندین لایه آرایش و فیلترن :D

در مورد lgbt ، مشکل اینه که این جامعه زیر 10 درصده و دیگه اینقد دارن همه کاراکترا رو به همچین چیزی سوق میدن که انگار افراد معمولی آدم نیستن و این حال بهم زن شده. اگر اعتدال رو رعایت میکردن واقعا کسی شاکی نمیشد
بازی فانتزیه ، واقع گرایانه که نیست بگیم ، چهره معمولی یا زشت باشه برای طبیعی بودنه
--------------------
من قبلا فیبل بازی نکردم جایی تایید شده چهره رو خودمون میسازیم و قبلی ها رو خودمون میساختیم ؟

يه چيزي در مورد چهره بستگي به موقعيت اجتماعي اون فرد داره
مثلا وقتي تو بازي يه پرنسس كركتر اصليه
يا يه زن روستايي خوب مسلما از يه چهره استفاده نميكنن
حالا اينكه اصلا شخصيت اصلي همين خانومه نميدونم
منتهي كامل چهره اش به همون فضاي روستايي كه نشون دادن ميخورد و چهره با نمكي داشت
مهم اينه چهره بتونه اون ارتباط شخصيتي و مشخصاتي كه تو داستان داره رو منتقل كنه
منم همین برداشت شما رو دارم، دلیل انتخاب این چهره روستایی بوده

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
راسیاتش الان که تریلر رو واسه چندمین بار دارم میبینم از نظر Scale احساس میکنم بیشتر با یـ بازی تو حال و هوای GoW طرفیم تا یـ OW بزرگ مثل ویچر . یـ بازی که تو دنیای نچندان بزرگ آلبیون اتفاق میوفته و این کوچیک باعث میشه تمرکز بیشتر روی اکشن و روایت بره تا گستردگی دنیا و المان های RPG ـش . اون جاینت ـه تو منولوگش به مصخرگی یـ جورایی داره ستینگ نسخه های قبلی رو توصیف میکنه و یـ حالت Meta گونه داره . خلاصه احساس میکنم همون کاری که سانتا مونیکا با GoW کرد رو PG قرار با این بازی بکنه و صد در صد فن های قدیمی رو ناراحت میکنه . همین الان با همین تریلر این اتفاق افتاده و وضعیت لایک و دیسلایک تریلر تو یوتیوب اصلا جالب نیست !!!!

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,163
نام
سبحان
بازی فانتزیه ، واقع گرایانه که نیست بگیم ، چهره معمولی یا زشت باشه برای طبیعی بودنه
--------------------
من قبلا فیبل بازی نکردم جایی تایید شده چهره رو خودمون میسازیم و قبلی ها رو خودمون میساختیم ؟

منم همین برداشت شما رو دارم، دلیل انتخاب این چهره روستایی بوده
اصلا کاری به واقع گرایانه یا فانتزی بودن Fable ندارم
کلی دارم میگم
قبلا کاراکترای زن توی بازیای کامپیوتری خوشکل و خوش هیکل بودن. الان بیشتر سمت واقعیت هستن.
نمونش همین street fighter که کاراکترای زنش نیمه برهنه ان😁

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
صد در صد فن های قدیمی رو ناراحت میکنه . همین الان با همین تریلر این اتفاق افتاده و وضعیت لایک و دیسلایک تریلر تو یوتیوب اصلا جالب نیست !!!!
سر چه تغییراتی؟

دلیل دیسلایکهای یوتیوب میتونه انتظار از نمایش گیمپلی باشه که به اون صورت محقق نشد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: RAFA_1992

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر