Fable III

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
دوستان من بازی رو تموم کرده بودم ولی دوباره با شخصیت دختر بازی رو ادامه دادم چون می خواستم ایبار بر خلاف دفعه قبل 6500000 مقدار پول رو برای مقابله با تاریکی از مغازه ها جمع کنم.
حالا می خوام بدونم اگر پولارو جمع کنم چه فرقی می کنه؟
بازی وقتی تموم می شه و نوشته ها هم میانو و می رن بازم کارایی های جدید که یه امپراتور می تونه بکنه داره؟

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
دوستان من بازی رو تموم کرده بودم ولی دوباره با شخصیت دختر بازی رو ادامه دادم چون می خواستم ایبار بر خلاف دفعه قبل 6500000 مقدار پول رو برای مقابله با تاریکی از مغازه ها جمع کنم.
حالا می خوام بدونم اگر پولارو جمع کنم چه فرقی می کنه؟
بازی وقتی تموم می شه و نوشته ها هم میانو و می رن بازم کارایی های جدید که یه امپراتور می تونه بکنه داره؟

هر چقدر پول جمع کنی همون قدر در پایان از مردم شهر زنده میمونن (حداقل باید نصف باشه)
اگر از اول داری میری خونه ها رو همه رو بخر و اجاره بده مخصوصا اون خونه های گرون توی میل فیلدو تا اخر بازی پولت اندازه می شه

سوال دومت هم نه فقط تا قبل از جنگ پادشاه هستی

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها من بعد از اینکه شاه شدم ، الان حدود چهار پنج ساعت هم هست دارم بازی میکنم و باید کارای مختلف انجام بدم .
اولا اینکه بین انتخاب ها چون فقط خوب را انتخاب کردم الان اصلا پول ندارم و تو شهر ها هم مردم همه دارند استفراغ میکنند و از حال میرند .
این وضع به خاطر چی هست ?
دوما اینکه این بازی نمیخاد تموم بشه ؟ یه نفر گفته بود وقتی شاه شدی دیگه آخرای بازی هست . ولی من بعد از شاه شدن چندین ساعته که دارم بازی میکنم ولی تموم نمیشه .

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
تو شهر ها هم مردم همه دارند استفراغ میکنند و از حال میرند .
این وضع به خاطر چی هست ?
دوما اینکه این بازی نمیخاد تموم بشه ؟ یه نفر گفته بود وقتی شاه شدی دیگه آخرای بازی هست . ولی من بعد از شاه شدن چندین ساعته که دارم بازی میکنم ولی تموم نمیشه .
1.این بخاطر اینه که شما محدودیت الکل رو برای مصرف اهالی در انتخاباتون برداشدین.
2.اینم بخاطر اینه که شما تمام Side quest ها رو گزاشتین برای آخر بازی و فقط مراحل اصلی رو رفتین..

Kourosh 7

کاربر سایت
Nov 19, 2010
5
واسه من تو اون مرحله ای که والتر کور شده و باید دستش رو بگیری ببریش بیرون گیر کرده! هیچ جوره نمیشه دستش رو گرفت. تو سایت های خارجی هم نگاه کردم خیلی ها همینطوری گیر کرده بودن و هیچ راه حلی هم نداره. کسی اینجا به این مشکل نخورده؟!

Last edited by a moderator:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دوستان سلام.
یه سوال داشتم
خواستم ببینم من اگه وقتی پادشاهم برم کار کنم پول در بیارم چجوری میتونم این پولو به خزانه حکومت واریز کنم؟
چون خودم الان حدود 20000 تا پول دارم میخوام به خزانم واریز کنم!
ممنون میشم کمک کنین!

یا حق

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
عزیزم زشته نزن این حرف ها رو!
دوست داری بن بشی یا سایت هیلتر شه؟

راستی دوستان خودم جوابو پیدا کردم. نامرد هنوز 2 میلیون پول تو حساب شخصیم بود که گفت باید جنگو شروع کنی!
منم اون موقع 1.5 میلیون پول اونتو داشتم. به نظرتون چقدر از مردمو تونستم نجات بدم؟

B.H.R

کاربر سایت
Jun 30, 2010
26
با سلام خدمت تمام عزیزان
یه سوال دارم حالا نمیدونم جاش اینجا هست یا نه ولی گفتم شاید بعضی ها به همین مشکل خورده باشن
اینکه fable lll که اومد همون اوایل من خریدم و هنوز دستگاه رو به lt+ آپدیت نکرده بودم و fable lll هم آنتی هکش ap2.5 بود و منم سهواً دستگاه رو آپدیت کردم به داشبورد کینکت و فلگ شدم و از اون به بعد دیگه بازی اجرا نشد و حتی بعد از اینکه lt+ ریختم بازم بازی اجرا نمیشه
من این سری بازی رو واقعا دوست دارم و خداییش تو کفم :d
دوستان اگه میتونن یه کمکی کنن بلکم ما هم به مرادمون برسیم :((

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
اقا شرمنده زیر خاکی می کشم بیرون تازه بازی رو تموم کردم با اکثر ماموریت های فرعی ولی حیف اخرش حال گیری شد! نمی دونم باگ هست یا هز چیز دیگه اگه کسی یادشه راهنمایی کنه.تو اسپویل نوشتم
اخر قضیه اون دختره چی شد همون که اولش عاشق من بود بعد عاشق ben شده بود چون فکر می کرد من مردم؟؟اصلا از اخرای بازی دیگه نه پیداش شد نه تو داستان اصلی نه تو شهر ....تا اخر بازی هیچ خبری و اشاره ای بش نشد! حالمون گرفته شد..
این قسمتشم که نوشته بود 220 روز دیگه جنگ می شه من فکر کردم خیلی مونده ! تمام خونه های کل شهر های رو خریده بودم می تونستم سریع خزانه رو پر کنم فقط خیلی اینجاش مسخره بود که می زنه 200 روز تا جنگ بعد 2 دقیقه بعدش جنگ با تاریکی ها شروع می شه..همه مردم های شهرم مردن! کلا سری فیبل همه شماره هاش بی دقت ساخته شد اون از نسخه قبلش اینم از این.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
اقا شرمنده زیر خاکی می کشم بیرون تازه بازی رو تموم کردم با اکثر ماموریت های فرعی ولی حیف اخرش حال گیری شد! نمی دونم باگ هست یا هز چیز دیگه اگه کسی یادشه راهنمایی کنه.تو اسپویل نوشتم
اخر قضیه اون دختره چی شد همون که اولش عاشق من بود بعد عاشق ben شده بود چون فکر می کرد من مردم؟؟اصلا از اخرای بازی دیگه نه پیداش شد نه تو داستان اصلی نه تو شهر ....تا اخر بازی هیچ خبری و اشاره ای بش نشد! حالمون گرفته شد..
این قسمتشم که نوشته بود 220 روز دیگه جنگ می شه من فکر کردم خیلی مونده ! تمام خونه های کل شهر های رو خریده بودم می تونستم سریع خزانه رو پر کنم فقط خیلی اینجاش مسخره بود که می زنه 200 روز تا جنگ بعد 2 دقیقه بعدش جنگ با تاریکی ها شروع می شه..همه مردم های شهرم مردن! کلا سری فیبل همه شماره هاش بی دقت ساخته شد اون از نسخه قبلش اینم از این.
متاسفانه آخر بازی به شدت ناشیانه ساخته شده.
اسپویل آخر بازی:
البته اون دختره که شما میفرمایید در یکی از شهرها هست و میشه باهاش صحبت کرد اما نمیشه باهاش Relationship ایجاد کرد و بازی میره تو باگ.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر