Fable III

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
خب بالاخره من هم بازی رو اجرا کردم ، ظاهرا دیسک بازی اون فروشنده با دستگاه من مشکل داشت که از یکی دیگه گرفتم مشکل حل شد .

اما ...

تا اینجا که 5-6 ساعت بازی کردم می تونم بگم بازی واقعا فاجعست ...

سیستم ارتباطی با دیگران که کاملا روتین و یکنواخت هست و دیگه خبری از اون منوهای جذاب قبل نیست .
سیستم مدیریت آیتم ها رو هم که بشخصه پیدا نکردم و خبری از خوندن کتاب و ... نیست .
کاراکترها هم که اکثرا مثل هم هستن !
دوره گردها هم که دیگه کلا نیستن !
و از همه مهم تر دیگه خبری از انیمیشن ها و کات های زیبایی که این بازی رو بیشتر از قبل به افسانه شبیه میساخت نیست . همه چیز هست ، الا یک بازی RPG !
ظاهرا Linohead بیشتر از اینکه به دنبال بهبود کیفیت بازی بوده باشه ، بیشتر به دنبال اهداف تجاری و سیاسی خودش بوده که بازی رو اینطور لخت و بی روح وارد بازار کرده .
به نظر من تا اینجا 5 از 10 حق این بازی هست .#:-s

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
من پریروز تمامش کردم:d
ولی چرا دری که منو میبره تو قصر باز نشد؟
منظورم اونی نیست که میبره توی حیاتش منظورم اونیه که منو میبره تو خود قصر

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
اقا مرسی کامل و مفید بود .در موردصندوق شمشیر:من اوایل بازی کلیدو برداشتم از اون موقع خیلی می گذره اونجا چون اتفاق خاصی نیفتاد منم بی خیال شدم( حرفایی که رو کاغذ نوشته شده بود رو جدی نگرفتم:d) و پولم الان خیلی بیشتر شده همه پولم رو باید بدم به خزانه؟چطور به خزانه بدم؟هنوز شاه نشدم. :d
خواهش میکنم.با شروع فرایند شاه شدن و فرصت 1ساله برای تهیه و تامین پول برای جنگ شما باید پول زیادی رو به خزانه واریز کنید(در صورت خوب بودن) پیشنهاد من اینه که همون موقع این کارو بکنید چون در آخر بازی این شمشیر به کارتون میاد،برای جابجا کردن پولها هم از کنسول جولوی خزانه باید استفاده کنید (میتونید پولتون رو بعد از باز کردن صندوق دوباره برگردونین)راستی علاوه بر شمشیر 1 ست فوق العاده از Tatto رو هم unlock میکنه...
موفق باشید..

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان من تو یه قسمتی از بازی گیر کردم

اونجا که میری و یه زن جلوت هست و نقاب به صورت داره و میگه برو Wear costume رو بپوش:-/

کجا باید برم که این Wear costume رو بپوشم:-o

با تشکر

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
دوستان من تو یه قسمتی از بازی گیر کردم

اونجا که میری و یه زن جلوت هست و نقاب به صورت داره و میگه برو Wear costume رو بپوش:-/

کجا باید برم که این Wear costume رو بپوشم:-o

با تشکر
توی sanctuary برو تو اتاق لباس ها (دگمه بالای d-pad) اونجا لباسی که ماسک داره رو بپوش

Last edited by a moderator:

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
بعد از اینکه شاه شدیم دیگه چقدر باید بازی کنم تا تموم شده؟کاراری لیستو باید انجام بدم؟
دیگه خسته شدم...

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
خبر خوب
یک راه عالی و تضمینی برای پولدار شدن :

برای اینکار باید حتما دو تا دسته داشته باشید
قدم اول: با روشن کردن دسته دوم و انتخاب یک پروفایل و با زدن دکمه ی استارت شخصیت دوم را وارد بازی کنید
2: بعد با شخصیت اصلیتون به سمت شخصیت دوم بروید و دکمه A را بزنید و بعد دکمه RB را که همون gift هست رو بزنید
3: بعد از این کار وارد اتاقی میشوید که میتوانید اونجا گیفتهایی که دارید رو بدید
4: در گوشه سمت راست همون اتاق یک کیسه ابی هست به سمتش برید و دکمه A رو بزنید
در واقع یعنی میخواید بهش پول هدیه بدید (ماکزیمم 100000 سکه میتونید بدید)
بعد از اینکه اینکار رو کردید 100000 سکه یا هر چقدر که تعیین کردید سکه به شخصیت دوم بازی هدیه داده میشه و از شما کم میشه
5: دوباره به بازی برگردید حالا با شخصیت دوم بازی استارت بزنید به طرف کمد هدایا ( کنار سبد سگتون که توش خوابیده) برید رو هدیه A رو بزنید ولی accept نکنید و گزینه reject رو بزنید و دوباره استارت بزنید و به محیط بازی برگردید با این کار پول دوباره به شخصیت اول و اصلیتون برمیگرده و در قفسه هدایای اون قرار میگیره
6:تا اینجای کار که چیز عجیبی نبود اما حالا کافیه شخصیت دوم بازی رو leave کنید برای leave کردن شخصیت دوم کافیه فلش پایین D-Pad رو بزنید و گزینه yes رو انتخاب کنید
7: حالا دوباره با دسته دو استارت بزنید به بازی برگردید وقتی به بازی برگشتید با زدن دکمه استارت و مراجعه به قفسه هدایا مشاهده میکنید که باز همون گیفتی که یک بار شخصیت اصلی بازی بهتون داده برگشته باز reject میکنید
هر بار این کار رو انجام بدید این عمل اتفاق میفته

یعنی در واقع شما یک بار کادو میدید ولی میتونید 1000 بار پسش بگیرید

آخرین ویرایش:

G-rt

کاربر سایت
Jun 2, 2010
15
این قسمت پادشاهی فیبل چه قدر چرت بود
واسه دفاع مقدس:d 6 ملیون پول نیاز داشتم که یه سال وقت داشتم ولی من همون لحظه پادشاه شدنم فقط تو خزانه شخصیم 22 ملیون داشتم:d
کل مزه پادشاهی رفت دیگه :|من همه کلید ها گل ها و کوتوله ها رو پیدا کردم و همه دیمن دور ها رو باز کردم ولی کتابا سخت بود نصفش موند:|(من چه قدر بی کارما!)در اخر میتونم بگم فیبل از همون اولین نسخه یه بازی معمولی بود.با این حال دو بار تموم کردمش:d

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
نمیشه گفت بازی بدیه ! ولی یکی از کمیت هاش نسبت به ورژن قبل شمشیر زنی کند کاراکتر بود که دیونه میکرد آدم رو ، حرکت های آکرباتیش یه مقدار بهتر شده بود بره کشتن افراد ، گرافیکش بهتر شده بود ، قسمت پادشاهی هم یه ذره نافرم بود البته بره منی که انگلیسی فول نیستم Subtitle رو با دقت میخوندم بفهمم چه خبره خلاصه به قول نقد بازی سنتر ارزش یه بار بازی کردن رو داشت داستان جالبی هم داشت .

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
چرا اینطوری شده آیا؟

سلام. من هفته پیش تمومش کردم و دارم مراحل جانبیشو تموم میکنم که اخراشه. ولی چرا همه مردند توی شهرا؟ فقط چند تا سرباز توی شهرا هستند. آیاواسه اینه که پول خزانه منفیه ؟ یا دلیل دیگه ای داره؟ راهنمایی پلیز:d

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
سلام. من هفته پیش تمومش کردم و دارم مراحل جانبیشو تموم میکنم که اخراشه. ولی چرا همه مردند توی شهرا؟ فقط چند تا سرباز توی شهرا هستند. آیاواسه اینه که پول خزانه منفیه ؟ یا دلیل دیگه ای داره؟ راهنمایی پلیز:d

اره دیگه مال همون خزونه:d هست
پولت کم بود همه مردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر