Fable III

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
سلام دوستان.Fable III قشنگه؟ ارزش بازی کردن داره؟ خیلیا ازش ایراد گرفتن...

این بازی طرفدارهای مخصوص به خودش رو داره یک چندتا ویدئو یا عکس از بازی بگیره ببین میتونی باهاش سر کنی یا نه..

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خوب بچه ها چرا فقط این بازی اینطوری شده مثلا fallout black ops وبقیه میان همشون.... یعنی هیچ کاری نمیشه کرد!!؟ مگه میشه؟؟ ... یعنی من بخوام دوباره فیبل بازی کنم باید یه ایکس باکس دیگه بخرم!!!!

یکی کمکم کنه بچه هااااااااااااااا....!!:-/:(:((
شما باید یه دوماهی صبر کنی تا یه خبری بشه. ولی در کل حالا که هم فلگ شدی هم آبدیت کردی برو AC رو بگیر بازی کن.
از Fable 3 به بعد مثل اینکه تمام بازی ها AP25 هستند NFS که اینجوریه.

سلام دوستان.Fable III قشنگه؟ ارزش بازی کردن داره؟ خیلیا ازش ایراد گرفتن...
شما اصلا شک به بازی کردنش نکن. متاسفانه خیلی ها تو ایران اصولا ایراد ها رو میگیرند چون تو ایران من دیدم خیلی ها فکر می کنن این بازی بدرد افراد کم سن و سال میخوره و بیشتر ایراد هاش فکر میکنم همین هست.
گرافیک بازی زیاد خوب نیست و باگ زیاد داره این بزرگترین مشکل بازی هست ولی وقتی گیم پلی وسیع بازی رو میبینی که بخش مهمی از گرافیک هم حساب میشه اصلا این باگ ها رو بیخیال میشی.
اصلا و بادا هم شبیه ME یا FF نیست.

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
شما اصلا شک به بازی کردنش نکن. متاسفانه خیلی ها تو ایران اصولا ایراد ها رو میگیرند چون تو ایران من دیدم خیلی ها فکر می کنن این بازی بدرد افراد کم سن و سال میخوره و بیشتر ایراد هاش فکر میکنم همین هست.
گرافیک بازی زیاد خوب نیست و باگ زیاد داره این بزرگترین مشکل بازی هست ولی وقتی گیم پلی وسیع بازی رو میبینی که بخش مهمی از گرافیک هم حساب میشه اصلا این باگ ها رو بیخیال میشی.
اصلا و بادا هم شبیه ME یا FF نیست.

البته اینو باید در نظر بگیریم که اخرش فاجعه است !!!

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
منکه بازی کردم هیچ باگی نداشت:d
و اینکه به 1 میلیون و 200 هزار طلا پول دارم
چجوری بدم خزانه؟
کسی نگه ساختمان بخر اینا
کل ساختمان های بازی ماله منه
و چجوری زن بگیرم؟
تا میام یارو عاشق خودم کنم
کوئست میده:)):d
و اینکه من تو قصرمم
خونه برای خودم باید بگیرم تا زنم اونجا زندگی کنه
یا میاد تو قصرم؟
و اینکه چرا همه مردم از من میترسن؟
من همش دارم کارای خوب انجام میدم
فقط یکبار 700 هزار طلا الماسه ماله خودم کردم یکبارم تو محیط زیست چوب بری زدم

آخرین ویرایش:

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
ببخشید این بازی چطوریه؟(گیم پلی)مثل بازی مزرعه دار هست؟
من مزرعه دار خیلی دوست داشتم اینو هم خوشم میاد؟
برای اجرا این بازی نیاز به داشبورد جدید هست؟
یا روی قدیم هم اجرا میشه؟
روی داشبورد جدید اجرا میشه؟
در مورد بازی هم یکمی توضیح بدهید خیلی خوبه.
اپن ورلد هست؟

آخرین ویرایش:

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
مرسی از همه ی کسایی که جواب دادن و نظرشون رو گفتن:)
والا ایراد که...کلا ازش ایراد گرفتن یه ایراد کلی:d
ایول پس حتما یادم باشه بازی کنم >:d<

• Like
Reactions: Destro

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
ببخشید این بازی چطوریه؟(گیم پلی)مثل بازی مزرعه دار هست؟
من مزرعه دار خیلی دوست داشتم اینو هم خوشم میاد؟
برای اجرا این بازی نیاز به داشبورد جدید هست؟
یا روی قدیم هم اجرا میشه؟
روی داشبورد جدید اجرا میشه؟
در مورد بازی هم یکمی توضیح بدهید خیلی خوبه.
اپن ورلد هست؟

کلا فکر کنم با این روحیه ای که داری با این بازی حال کنی
با داشبورد قدیمی اجرا میشه
در مورد بازی هم پست اول رو یه دید بزن
بلی

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
الان شما ها نسخه سالم بازی رو از کجا گرفتید ؟ من هرجا گشتم نداشتن . از کجا میتونم بگیرم برام P.M کنید
ممنون.

ferod

کاربر سایت
Apr 7, 2008
419
دوستان من فیبل رو دانلود کردم و نصب کردم ولی موقع اجرا با ارور مراجعه با سایت مواجه شدم داشبورد آپدیت کردم کسی هست کمکم کنه ؟>:(

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
یکی از دوستان میگه هر demon door دقیقا از من چی می خواهد و برای باز کردنش دقیقا باید چه کار کنم؟:)
با سلام من چند وقتی هست می خوام ی توضیحی در اینباره بدم ولی تنبلیم میشد :
1.Brightwall Village Demon Door : این در از شما فقط و فقط ی بچه می خواد و تنها کاری که باید بکنین اینه که بعد از اینکه بچه دار شدین صبر کنین تا بزرگ بشه و بتونین دستشو بگیرین و پیش در ببرین.
2.
Millfields Demon Door : برای این در شما ابتدا باید چاق شوید برای اینکار تا میتونید پای و گوشت و آب گندم;) بخورید بعد با دکمه Start به منو رفته و در پروفایل خود(شبیه مجسمه اسکار) نوار Weight را چک کنید(نوار باید در سمت راست باشد)،حال به اتاق لباس بروید و لباس خواب را بپوشید و در قسمت Dyeهر قسمت اون رو به یک رنگ در بیارین و سپس نزد در بروین.
3.
Mistpeak Valley Demon Door : برای این در شما باید در محیط Xbox Live با یک هیروی دیگر پیش در بیاین(برای دوستانی که یه شبکه دسترسی ندارن امکان پذیر نیست)
4.
Mourningwood Demon Door : شما ابتدا باید 5 لول Melee یا Ranged رو بگیرین ولی قسمت سختش این نیست بلکه گرفتن 3 Upgrade روی اسلحه است بعد از همه ی این کارها پیش در بروین و اسلحه رو در بیارین تا در باز شود.
5.
City Of Aurora Demon Door :برای باز کردن این در شما باید در طول خط داستانی و ماموریتهای جانبی یا کاملا خوب و یا کاملا بد باشید سپس پیش در برین(من خودم نتونستم این در رو باز کنم)
6.Sunset House Demon Door :بعد از اینکه شما شاه با ملکه شدین این در برای شما باز میشود(دسترسی Sunset houseاز قبرستان Mourningwood است)
در آخر برای حسن ختام مطلب روش باز کردن ی صندوق حاوی یک شمشیر فوق العاده رو میگم:
برای این کار شما باید 5,000,000 در خزانه شخصی خود داشته باشید سبس به خزانه شخصی خود رفته از پولها بالا برین و یک کلید روبردارین بعد تمام پول شخصی خود رو به خزانه دولتی واریز کنین،حال از اتاق خارج شده و دوباره برگردین ودر صندوقی که جای پولها مانده رو باز کنین...
هر سوالی داشتین بپرسین،امیدوارم لذت ببرین .....

آخرین ویرایش:

G-rt

کاربر سایت
Jun 2, 2010
15
با سلام من چند وقتی هست می خوام ی توضیحی در اینباره بدم ولی تنبلیم میشد :
1.Brightwall Village Demon Door : این در از شما فقط و فقط ی بچه می خواد و تنها کاری که باید بکنین اینه که بعد از اینکه بچه دار شدین صبر کنین تا بزرگ بشه و بتونین دستشو بگیرین و پیش در ببرین.
2.Millfields Demon Door : برای این در شما ابتدا باید چاق شوید برای اینکار تا میتونید پای و گوشت و آب گندم;) بخورید بعد با دکمه Start به منو رفته و در پروفایل خود(شبیه مجسمه اسکار) نوار Weight را چک کنید(نوار باید در سمت راست باشد)،حال به اتاق لباس بروید و لباس خواب را بپوشید و در قسمت Dyeهر قسمت اون رو به یک رنگ در بیارین و سپس نزد در بروین.
3.Mistpeak Valley Demon Door : برای این در شما باید در محیط Xbox Live با یک هیروی دیگر پیش در بیاین(برای دوستانی که یه شبکه دسترسی ندارن امکان پذیر نیست)
4.Mourningwood Demon Door : شما ابتدا باید 5 لول Melee یا Ranged رو بگیرین ولی قسمت سختش این نیست بلکه گرفتن 3 Upgrade روی اسلحه است بعد از همه ی این کارها پیش در بروین و اسلحه رو در بیارین تا در باز شود.
5.City Of Aurora Demon Door :برای باز کردن این در شما باید در طول خط داستانی و ماموریتهای جانبی یا کاملا خوب و یا کاملا بد باشید سپس پیش در برین(من خودم نتونستم این در رو باز کنم)
6.Sunset House Demon Door :بعد از اینکه شما شاه با ملکه شدین این در برای شما باز میشود(دسترسی Sunset houseاز قبرستان Mourningwood است)
در آخر برای حسن ختام مطلب روش باز کردن ی صندوق حاوی یک شمشیر فوق العاده رو میگم:
برای این کار شما باید 5,000,000 در خزانه شخصی خود داشته باشید سبس به خزانه شخصی خود رفته از پولها بالا برین و یک کلید روبردارین بعد تمام پول شخصی خود رو به خزانه دولتی واریز کنین،حال از اتاق خارج شده و دوباره برگردین ودر صندوقی که جای پولها مانده رو باز کنین...
هر سوالی داشتین بپرسین،امیدوارم لذت ببرین .....
اقا مرسی کامل و مفید بود .در موردصندوق شمشیر:من اوایل بازی کلیدو برداشتم از اون موقع خیلی می گذره اونجا چون اتفاق خاصی نیفتاد منم بی خیال شدم( حرفایی که رو کاغذ نوشته شده بود رو جدی نگرفتم:d) و پولم الان خیلی بیشتر شده همه پولم رو باید بدم به خزانه؟چطور به خزانه بدم؟هنوز شاه نشدم. :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر