Fable III | PC

سلام.

fableIII6.jpg

خوب پس از شایعه های فراوان سرانجام امروز مایکروسافت رسما اعلام کرد که Fable III علاوه بر X360 برای PC نیز عرضه خواهد شد.

این بازی در دو نسخه Limited Collector’s Edition و معمولی منتشر خواهد شد.

فعلا تاریخ دقیقی برای عرضه اون اعلام نکردند اما مشخص شد که بازی از طریق Games On Demand هم بر روی Games For Windows - LIVE منتشر خواهد شد.

با تایید Fable III برروی ویندوز شایعه هایی مبنی بر عرضه ناتال بر روی PC منتشر شده است.اگه ناتال برای PC منتشر بشه, شاید Fable3 اولین بازی ای باشه که از ناتال استفاده میکند.

فعلا مایکروسافت هیچ گونه اظهار نظری در این مورد نکرده.

نسخه سوم بازی درحالی برای ویندوز منتشر میشه که نسخه دوم بازی فقط
برای X360 منتشر شد.

منتظر خبرهای تکمیلی باشید...

سیستم مورد نیاز بازی:

Recommended:

• Operating System: XP 32 SP3, Vista 32/64 , Win 7 32/64
  • CPU: Intel Core 2 Duo 2GHz or AMD Athlon X2 4000+
  • Memory: 2GB
  • Hard Drive Space: 12 GB of free space
  • Graphics Hardware: NVidia 7600GT or ATI HD 2600 Pro
  • DirectX: 9.0c onward
  • Network: Internet or LAN connection required for multiplayer
Required:

• Operating System: Win 7
  • CPU: Intel Pentium 2.9Ghz Core 2 Duo or higher
  • Memory: 4GB
  • Hard Drive Space: 12 GB of free space
  • Graphics Hardware: Nvidia 260GTX 896MB or ATI 5770 1GB or higher
  • DirectX: 9.0c onward
  • Network: Internet or LAN connection required for multiplayer

آخرین ویرایش:

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
کسی راه حلی روشی چیزی برا این باگ Fable III پیدا نکرد؟ 30 ساعت جون کندیم پای گذاشتیم تو فر شمشیر ساخیتم:d بعد سز یه Side Quest مسخره گیر کردیم خاک تو سر این lionhead یه پچ منتشر نمیکنه!

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
fable III:-& = آشغال:-&
چه همه تنظیمات بالا باشه چه پاین باشه 30 فریمه . چه همه چی بالا باشه یا نباشه گرافیکش همونطوریه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این دیگه چه کوفتیه

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
چه همه تنظیمات بالا باشه چه پاین باشه 30 فریمه . چه همه چی بالا باشه یا نباشه گرافیکش همونطوریه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این دیگه چه کوفتیه

شده شما تو تاپیک یه بازی نیای و ارادت خودت رو نسبت به اون بازی اعلام نکنی؟:dاز نظر شما همه بازیها رو باید خرید بعد از وسط به دو نیم تقسیمش کنی و مستقیم بندازیش تو سطل آشغال...:d

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
تنظیماتش فرق داره اما چون از cpu 4 هسته ای ساپورت نمی کنه و اینجور بازی ها بهش احتیاج شدید دارن همچنین خود بازی هم برای 3 هسته بهینه شده بود برای همین توی محیط های شلوغ در حقیقت cpu کم میارید برای همینم هست که تنظیمات زیاد تاثیری ندارن یه گزینه هست که تاثیر داره فکر کنم جزئیات کل بود در کل هم گرافیک و رنگ پردازیش روی 360 بهتر کار شده در حقیقت بیشتر رنگ هاش

این بازی هم پیشنهاد می کنم با دسته برید دسته ی خود 360

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
این دیگه چه کوفتیه

شده شما تو تاپیک یه بازی نیای و ارادت خودت رو نسبت به اون بازی اعلام نکنی؟:dاز نظر شما همه بازیها رو باید خرید بعد از وسط به دو نیم تقسیمش کنی و مستقیم بندازیش تو سطل آشغال...:d
راست میگه دیگه بعد کلی انتظار به بهانه این که نسخه pcرابگیرم منتظر ماندم بعد می بینم نسخه کنسولی قشنگ تر هست اینطوری را دیگه ندید بودیم !
جالب اینجاست که رو نسخه کنسولی بیشتر فریم می داد
تنظیماتش فرق داره اما چون از cpu 4 هسته ای ساپورت نمی کنه و اینجور بازی ها بهش احتیاج شدید دارن همچنین خود بازی هم برای 3 هسته بهینه شده بود برای همین توی محیط های شلوغ در حقیقت cpu کم میارید برای همینم هست که تنظیمات زیاد تاثیری ندارن یه گزینه هست که تاثیر داره فکر کنم جزئیات کل بود در کل هم گرافیک و رنگ پردازیش روی 360 بهتر کار شده در حقیقت بیشتر رنگ هاش
کلا یک چیز دیگه فکر میکردم بدبختی اینجاست که فریم بازی را هم قفل کردند
من نمیدونم خدایش این کار را چرا رو بعضی از بازی ها اعمال می کنند

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
این بازی که بر روی pc منتشر شده واقعا خیلی نا امید کننده بود. برای منی که سبکم بازیهای ار پی جی است. تمام صورت های کارکترها تکراری است یک خوش تیپ در بازی نیست و سگ شما همش جلوی دست پای شماست و از خود شما هم هیرو تره اصلا کشته نمیشه و اصلا نیاز به جبران نیرو نداره . جنگیدن ها کاملا تکراری است و فرقی میان جادو، تیر اندازی،شمشیربازی نیست. تکنیک ها خیلی ضعیف هستند. درحال انجام ماموریت های فرعی ناگهان ماموریت تغییر پیدا میکنه و مکان نما به جای دیگری می رود. وقتی ازدواج می کنید زن شما بعد از مدتی گم می شود بازی پر از باگ است . من موندم این همه دوستان fable fable می کردند چی از این بازی دیده بودند :d اصلا این بازی برای ما گیمرهای هاردکور طراحی نشده و جوکی بیش برای ما نخواهد بود

آخرین ویرایش:

Lord Aria

کاربر سایت
Nov 26, 2009
151
این بازی که بر روی pc منتشر شده واقعا خیلی نا امید کننده بود. برای منی که سبکم بازیهای ار پی جی است. تمام صورت های کارکترها تکراری است یک خوش تیپ در بازی نیست و سگ شما همش جلوی دست پای شماست و از خود شما هم هیرو تره اصلا کشته نمیشه و اصلا نیاز به جبران نیرو نداره . جنگیدن ها کاملا تکراری است و فرقی میان جادو، تیر اندازی،شمشیربازی نیست. تکنیک ها خیلی ضعیف هستند. درحال انجام ماموریت های فرعی ناگهان ماموریت تغییر پیدا میکنه و مکان نما به جای دیگری می رود. وقتی ازدواج می کنید زن شما بعد از مدتی گم می شود بازی پر از باگ است . من موندم این همه دوستان fable fable می کردند چی از این بازی دیده بودند :d اصلا این بازی برای ما گیمرهای هاردکور طراحی نشده و جوکی بیش برای ما نخواهد بود

گل گفتی:x
دمت هات

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
وقتی ازدواج می کنید زن شما بعد از مدتی گم می شود
ROTFLMS =)) =)) =))

من به خاطر امتحانا هنوز بازی رو شروع نکردم. به زودی میرم.
کسی مثل من که با شماره یکش زندگی کرده مطمئنا با این ایرادات کوچیک اذیت نمیشه.

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
داداش خوبی؟ نسخه کرک همشه بخاطر کرک باگ داره من 43 ساعت بازی کردم بازی واقعا عالی بود و بدون باگ هچکدوم از مشکلات شمارو نه من نه دوستانم نداشتیم نسخه من کرک اتو بود 9 ساعت روند داستان بود باقیم چرخ زدنای بعد اتمام بازی کشتن با همه چیزم فرق داره 1اسلحه میخری که بعد از اپ گرید کردنش اسکلت هارو با 1تیر میکشه البته ویچر خیلی rpg تره ولی اینم خیلی خوب بود.

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
با سلام من اوایل بازی هستم یه مرحله فرعی گرفتم باید 9 تا مرغ یه بنده خدایی رو که از مزرعش فرار کردن پیدا کنم بر گردونم اما یوهو مرغها که همیشه تو شهر ول بودن غیب شدن مثل اینکه باگ افتاده حالا نمیشه کنسل کنم ماموریت رو ؟؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
بچه من توی بازی دخترم هر کاری میکنم نمیتونم اینو شوهرش بدم:d با طرف in love هم هستم ولی نمیتونم بهش حلقه بدم یکی بگه من اینو چیکار کنم;;)

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
بعد از 4-5 ساعت بازی کردن واقعا دیگه برام غیر قابل تحمل شد ! یه آشغال واقعی !

مولینیو چه مرگش شده ؟ چرا سازنده ی Dungeon Keeper باید یه همچین مضخرفی رو بسازه ؟ DK به کنار چرا عنوان لذت بخشی مثل The lost Chapters حالا باید با این زباله عوض شه ؟ و بعدش تو E3 فاجعه ای مثل Fable Journey رو ببینیم ؟ یه Rail Shazzam مضحک برای کودکان زیر 3 سال !

چرا این نسل اینطوری شد ؟ چرا ؟

• Like
Reactions: shefer

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
بعد از 4-5 ساعت بازی کردن واقعا دیگه برام غیر قابل تحمل شد ! یه آشغال واقعی !

مولینیو چه مرگش شده ؟ چرا سازنده ی Dungeon Keeper باید یه همچین مضخرفی رو بسازه ؟ DK به کنار چرا عنوان لذت بخشی مثل The lost Chapters حالا باید با این زباله عوض شه ؟ و بعدش تو E3 فاجعه ای مثل Fable Journey رو ببینیم ؟ یه Rail Shazzam مضحک برای کودکان زیر 3 سال !

چرا این نسل اینطوری شد ؟ چرا ؟
واقعا نمیدونی چرا ؟ جوابش 5 حرفیه - با "ک" هم شروع میشه...

• Like
Reactions: leonk13

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
دوستان یا نسخه کنسولی رو بازی نکردن یا سیستمشون نمیکشه که از حداکثر تنظیمات استفاده کنند !!!افکت آب خیلی بهتر شده تکسچرها خیلی بهتر شده کیفیت محیط خیلی بهتر شده !!!عجیبه واقعا !!!:-/الته کاری ندارم که بازی از بنیان مشکل داره اما این موضوع که از نسخه کنسولیش کیفیت پایین تری داره دیگه ................

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر