Fable Anniversary

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
بازی رو دیروز گرفتم و 3 ساعتی هم بازی کردم.گرافیکش به صورت خیلی حرفه ای عوض شده ولی معمولی هست ! (یه چیزی مثل KOA:Reckoning)
گیم پلی هم بسیار خوبه و در بعضی از جاها هم بسیار اعصاب خورد کنه ... توی بازی قابلیت هایی مثل خرید لباس ، اسلحه ، عوض کردن مو ها ، خالکوبی کردن و ... وجود داره ! بازی بسیار زیبا و خاصی هست ولی هر کسی نمیتونه بازیش کنه .
در اجرا بازی و ادامه دادن بازی هم مشکلات زیادی مثل فریز کردن و بالا نیومدن داشتم که بهتون پیشنهاد میکنم برنرمکس رو بگیرید.

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
خدا رو شکر مثله ریمستر هیلو کارشونو درست انجام دادنو بازی همون لذت فیبل اولیه رو داره. پیشنهاد می‌کنم سه قسمت اصلی سری رو پشت سر هم بازی کنین تا دلیل افول سری رو متوجه بشین !

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوستان این نسخه همون fabe last chapter اگه اشتباه نکنم البته که واسه pc عرضه شد هست؟
اره همونه.
این عکس هم پیشرفت بازی نشون میده
54707584310599336642.jpg

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
افت فریمش رو اعصابه یا نه؟! در حالت عادی رو 30 فریمه؟ وقتی افت فریم داره به چند فریم میرسه حدودا 20 میشه؟!
آره خیلی رو اعصابه تقریباً تو شهر ها و بیشتر مکان هایی که مردم عادی هستند بازی تیک میزنه مشکل بازی همین افت فریم هست ولی به جز اون ماموریت های اصلی و فرعی خوبی داره(فقط برای ماموریت های فرعی باید به حرف های مردم خوب دقت کنی که از این نظر از بین RPG هایی که بازی کردم فقط witcher 2 چنین تمرکزی رو داشته).

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
کل بازی یه طرف آچیومنتاش یه طرف :D خیلی عالین مخصوصا اونی که باید با اسمارت گلس وصل بشی تا بده بهت :lol:

دوستان بازی برای کینکته؟ یا بدون کینکت هم میشه بازی کرد

نه اصلا با کینکت کاری نداری

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
سلام یه سوال دارم، این بازی برای اجرا نیازی به هارد یا فلش داره؟
نه نیاز نیست ولی اگه بخوای از بازی لذت ببری باید وقت زیادی بزاری چون مراحل اصلی و فرعی متنوعی داره,روی فلش نصب کن که زیاد به لنز دستگاه فشار نیاد.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
بالاخره تموم شد.بدون شک یکی از بهترین و با ارزش ترین بازی هایی هست که روی این کنسول اومده.خودم با بازی خیلی حال کردم و انتظار نداشتم اینقدر خوب باشه !
Jack Of Blades هم یکی از بهترین شخصیت های منفی هست که تا حالا دیدم و مبارزه باهاش هم بسیار سخت بود.
از باس مرحله اخر انتظار بیشتر داشتم و خیلی اسون بود.
مشکلات اجرا هم بسیار بسیار زیاده !!!
در کل بازی 9/10 از من میگیره.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
خب بالاخره بازی تموم کردم :D بازی فوق العاده بود میشه گفت ارزشش داره که دوباره بازیش کنی انصافا هم بهترین Fable ای هست که ساخته شده (البته اختلافش با 2 کمه :D )
درکل به جز مشکلات افت فریم که بیشتر تو Guild اذیت میکرد به نظرم کیفیت کارشون بالا بود هرچند Halo CEA کیفیت کار خیلی بالاتر بود
آچیومنت هاش هم شدیدا عالی بودن :D آدم دلش میخواد کامل کنه

از باس مرحله اخر انتظار بیشتر داشتم و خیلی اسون بود.
کلا من تو هیچکدوم از باس هاش به مشکل نخوردم :D کلا هیچکدوم سخت نبودن مخصوصا آخری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر