Fable 2

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
ممنونgane عزیز.یه چند سوال :
1-چطوری میشه خونه یا جایی که خریدید رو اجاره بدیم؟ می ارزه اجاره دادن؟!
2- بهترین راه درآمد چیه؟ من خودمو کشتم تا یه خونه بخرم اونوقت شما میگید که راحته پول در آوردن...
3-چطوری میشه وقتی تو خونه هستی در رو ببندی و دیگه کسی نیاد تو؟ حتی نصف شب هم ملت از خونم نمیرن بیرون. البته اولا که بازی رو بلد نبودم اونقدر dpad رو زدم بالای سر مردم علامت قلب اومده و اومدن تو خونم همشون.
4-چیکار کنم که اون علامت قلب و حلقه از بالای سر ملت بره؟ (دست از سرم برنمیدارن)
5-چرا مواقعی که میری آهنگری نمیشه اینکار رو انجام داد؟ مثلا من امروز که بازی میکردم هرچی رفتم گفت نمیتونی و... در حالی که اون 5 تا ستاره رو هنوز کامل نکردم.
ممنون.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,540
نام
محمد
کمک :D
دوستان من از اون معجون خوردم که جنسیت را عوض میکنه، خواستم ببینم راهی برای بازگشت دوباره به جنسیت اول هست؟! آخه اون معجون را توی ماموریت قلعه Lucien بهم داد و جایی دیگه ندیدم.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
ممنونgane عزیز.یه چند سوال :
1-چطوری میشه خونه یا جایی که خریدید رو اجاره بدیم؟ می ارزه اجاره دادن؟!
2- بهترین راه درآمد چیه؟ من خودمو کشتم تا یه خونه بخرم اونوقت شما میگید که راحته پول در آوردن...
3-چطوری میشه وقتی تو خونه هستی در رو ببندی و دیگه کسی نیاد تو؟ حتی نصف شب هم ملت از خونم نمیرن بیرون. البته اولا که بازی رو بلد نبودم اونقدر dpad رو زدم بالای سر مردم علامت قلب اومده و اومدن تو خونم همشون.
4-چیکار کنم که اون علامت قلب و حلقه از بالای سر ملت بره؟ (دست از سرم برنمیدارن)
5-چرا مواقعی که میری آهنگری نمیشه اینکار رو انجام داد؟ مثلا من امروز که بازی میکردم هرچی رفتم گفت نمیتونی و... در حالی که اون 5 تا ستاره رو هنوز کامل نکردم.
ممنون.
1. ميري رو كاغذ بغل خونه و Rent out رو ميزني. پس چي كه مي ارزه.:biggrin1: ميخواي بري تو همشون بشيني؟:biggrin1:
2. اول بايد يكي از شغل هاي آهنگري و چوب بري رو انتخاب كني. ( و البته ميتوني تو Bar هم كار كني) بعد بري مغازه بخري و اينا:biggrin1: بعد خونه بخري و همه رو اجاره بدي.
3.نميشه.:biggrin1: فقط ميتوني انقدر بترسونيشون يا ناراحتشون كني كه ديگه طرفت نيان.:biggrin1:
4. شماره ي 3.:biggrin1:
5. خوب بعضي اوقات نميشه ديگه. دليل خاصي هم نداره.

gow 2

کاربر سایت
Aug 5, 2008
230
کمک :D
دوستان من از اون معجون خوردم که جنسیت را عوض میکنه، خواستم ببینم راهی برای بازگشت دوباره به جنسیت اول هست؟! آخه اون معجون را توی ماموریت قلعه Lucien بهم داد و جایی دیگه ندیدم.
من هم اون رو استفاده كردم . هيچ راهي وجود نداره

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
شخصیت من چاق شده چه جوری لاغرش کنم
از اون‌جاهایی که غذا می‌فروشن، یه سری سبزیجات هست مثل کرفس که خاصیت لاغر کردنی داره. منتها مشکل اینه که خوردن همون سبزیجات هم از Purity کم می‌کنه. پس زیاده‌روی نکن.

mAzH@r_f@s}{isT

کاربر سایت
Nov 13, 2005
57
نام
مظهر
دور شخصیت من یه سری حشره میچرخه ( طلایی رنگ ) چیکار کنم که از بین بره !!؟؟ آدم بدی هم نیستم چون تو مشخصاتم درجه اولی که از Evil تا Good شروع میشه من good هستم فقط اون درجه ی پایین که از Corrupt تا Pure شروع میشه واسه چیه ؟؟! چون من کاملا Corrupt هستم و باید چیکار کنم که Pure بشم !!؟؟ احتمال داره به خاطر همین Corrupt بودنم این حشره ها دورم میچرخن ؟؟!!!! خونه ها و مغازه ها رو هم از 40% بیشتر سود نمیگیرم مردم هم راضی و خشنود هستن از بنده :biggrin1:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
دور شخصیت من یه سری حشره میچرخه ( طلایی رنگ ) چیکار کنم که از بین بره
بگو چیکا کنم که زیاد بشن. پسر اونا نشونه خوب بودنته و هر چی بیشتر باشن, بهتره.:d
م فقط اون درجه ی پایین که از Corrupt تا Pure شروع میشه واسه چیه ؟
نظری که مردم بهت دارند.
ملت همه گوش کنید: اگر می خواهید مثبت باشید, کرایه خانه ها و مغازه ها را به صفر و یا حتی به منفی کاهش دهید. حتی 20 درصد هم زیاده و وجهه شما را خراب می کنه..

mAzH@r_f@s}{isT

کاربر سایت
Nov 13, 2005
57
نام
مظهر
بگو چیکا کنم که زیاد بشن. پسر اونا نشونه خوب بودنته و هر چی بیشتر باشن, بهتره.:d

نظری که مردم بهت دارند.
ملت همه گوش کنید: اگر می خواهید مثبت باشید, کرایه خانه ها و مغازه ها را به صفر و یا حتی به منفی کاهش دهید. حتی 20 درصد هم زیاده و وجهه شما را خراب می کنه..

آقا دمت گرم از جوابت اسمتم نمیدونم شرمنده !!!:love: من از 2005 تو بازیسنتر عضوم ولی متاسفانه فعالیت ندارم ولی مطالب رو میخونم . در مورد کرایه خانه ها و مغازه آره دقیقا درسته به صفر برسونید که مردم ازتون ناراحت نشن !!! من خودم هر دفعه که بابت اجاره خونه ها و مغاره ها سکه نصیبم میشد میدیدم که مردم ناراضی هستن تا اینکه درصد کرایه همه خونه ها و مغازه ها رو صفر کردم !!! :smile:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
من كه درجه ي Purity داره ميتركه.:biggrin1: نصف اجاره هام -40% و -60%هه.:cool:
از اون‌جاهایی که غذا می‌فروشن، یه سری سبزیجات هست مثل کرفس که خاصیت لاغر کردنی داره. منتها مشکل اینه که خوردن همون سبزیجات هم از Purity کم می‌کنه. پس زیاده‌روی نکن.
مهدي مطمئني از درجه ي Purity كم ميكنه؟!:biggrin1:
اتفاقا چندين بار تو لودينگش خوندم كه با خوردن سبزيجات به خلوص و پاكي خود اضافه كنيد.:biggrin1: به اين دليل كه غذايي كه شما ميخوريد جان هيچ موجودي رو نگرفته و كاملا پاكه.:biggrin1:
ميگم اين مولينكسم حلال حروم سرش ميشه ها!:biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان اون آچیومنت 100 تایی رو هیچکس نگرفته؟ آگه گرفتن به ما هم بگید. باباجان من الان حدود 2 میلیون خونه(از لحاظ نقدی) و 3 میلیون پول دارم پس چرا باز نمیشه؟ کمکم کنید؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
شخصیت بازی پیر می شه؟؟؟صورت من بد جوری شکسته شده انقدر زشت شده با این خطهای ابی دقیقا شبیه این شده = :sick:
چرا بالا سر هر ادمی مرد یا زن قلب می یاد.اه حال ادم به هم می خوره من امروز می خواستم یه حبوبیارم :biggrin1: دیدین که تو بازی همه ادما انگلتن:biggrin1: تو خونه تم 10-20 نفر همیشه می یان تا خواستم حلقه بش بدم یه مردی اومد جلو و یه دفعه اتفاقی که نباید می یوفتاد افتاد اه اه اه ه ه ه بازیو بدون سیو اومدم بیرون دوباره رفتم تو.خواستم بکشمش گفتم از purity کم میشه:laughing:

gow 2

کاربر سایت
Aug 5, 2008
230
دوستان اون آچیومنت 100 تایی رو هیچکس نگرفته؟ آگه گرفتن به ما هم بگید. باباجان من الان حدود 2 میلیون خونه(از لحاظ نقدی) و 3 میلیون پول دارم پس چرا باز نمیشه؟ کمکم کنید؟
وقتي من تمام خونه ها رو خريدم او 100g رو بهم داد تو هم همه ي خونه ها رو بخر حتما مي گيريش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر