Euro Truck Simulator 2 | PC

backg.png

سرتاسر اروپا را سفر کنید ، شما بعنوان یک راننده کامیون محموله های مهمی را در مسافت های طولانی جا به جا میکنید ! با گذشتن از شهر های بسیار مثل انگلیس ، بلژیک،ایتالیا،هلند ،لهستان و بسیاری شهرهای دیگر .

با مهارت و سرعت میتوانید محدودیت ها را کنار بزنید .

عنوان : Euro Truck Simulator 2
استدیو سازنده : SCS Software
ناشر : Excalibur Publishing
سبک : شبیه ساز رانندگی کامیون
پلتفرم : PC
تاریخ انتشار : 2012/10/19
رده سنی : 3+

سیستم مورد نیاز :

Minimum System Requirement

Windows XP/Vista/7, Dual core CPU 2.4 GHz
2GB RAM, graphics card with 256 MB memory
(GeForce 7600 GT-class equivalent or better)

Recommended System Requirement

Windows 7, Dual core CPU 3.0 GHz
4GB RAM, graphics card with 1024 MB memory
(GeFOrce GTS 450-class equivalent or better)

Euro Truck Simulator 2 نسخه دوم بازی Euro Truck Simulator است که به جرات میتوان گفت نسخه دوم این بازی بهترین شبیه ساز کامیون است که تا به امروز ساخته شده همانطور که استدیو سازنده بازی از این بازی بعنوان بهترین بازی 15 سال سابقه کاری خود یاد کرده . شما در این بازی بعنوان یک راننده کامیون می توانید برای کمپانی های مختلفی بار جا به جا کنید درآمد کسب کنید و سپس خود تصمیم به تاسیس کمپانی بگیرید و راننده استخدام کنید ، گاراژ بخرید و لول خود را بالا ببرید تا شرکت های بیشتری بار های خود را به شما بسپارند.
سازنده ها سعی کرده اند تا کامیون ها هر چه بیشتر به واقعیت و مدل های واقعی خود نزدیک شوند ، نقشه بازی هم سعی شده تا شامل محیط ها و شهر ها و جاده های واقعی باشد . گرافیک ، فیزیک ، نور پردازی ، سایه زنی ، صداگذاری بازی هم نسبت به نسخه های قبل پیشرفت بسیار چشمگیری داشته .محیط اطراف و طبیعت بسیار متنوع و واقعیست که شامل رودخانه ها ، کوه ها ، گردنه ها ،جنگل ها ، دریاچه ها دشت ها و مزارع می باشد.
این تنوع محدود به محیط نیست بلکه شامل شهر ها و کامیون ها و تریلرها نیز میشود ، درضمن تریلر های دوبل نیز به بازی اضافه شده اند .
کامیون های بازی شامل :
Renault Magnum
Renault Premium
Mercedes Benz Actros
Man TGX
Iveco
Daf XF
Scania
Volvo FH16

می باشد که تا کنون سه برند Scania , Renault و Man لایسنس شده اند .
بازی دارای بیش از 60 شهر مختلف اروپا ست . کیلومتر ها جاده های اصلی و فرعی که محیط بسیار گسترده ای را برای کاربر فراهم می نماید .
سیستم ترافیک از قبل بهتر شده علائم رانندگی دقیق تر طراحی شده اند ، برای استراحت نیازی نیست به محل مخصوصی رفت و بلافاصله بعد از خسته شدن راننده می توان کنار جاده توقف و استراحت کرد .
چرخه زمان همراه با نور پردازی عالی و ترکیب چرخه آب و هوا باعث می شود بازی هر چه بیشتر به واقعیت نزدیک شود که این یکی دیگر از ویژگی های این بازی است .
شخصی سازی کامیون ویژگی دیگری هست که به بازی اضافه شده و شما می توانید گارد ، چراغ و چراغ های گردان ، بوق ، اگزوز ، آیینه ها ، چرخ ها ، رنگ و طرح های مختلفی برای کامیون خود انتخاب کنید ، کامیون خود را بصورت تخصصی ارتقاء بدهید که در نوع خود یک نوآوری نیز محسوب میشود.
کامیون ها این قابلیت را دارند تا مجهز به سیستم gps شوند تا نیازی نباشد مدام به نقشه بازی نگاه کنید همچنین سیستم راهنمای مسیر Route Advisor نیز به شما در پیدا کردن مسیر کمک میکند .
در مجموع این بازی را می توان بهترین شبیه ساز کامیون دانست که تا به امروز ساخته شده .
ویژکی های بازی بصورت خلاصه :
گرافیک و فیزیک عالی به نسبت حجم بازی
قابلیت Deep of Field و HDR
تنوع کامیون تریلر جاده ها شهر ها و محیط اطراف
شخصی سازی و ارتقاء کامیون
کیلومتر ها جاده های واقعی
وجود جاده های فرعی
چرخه زمان و آب و هوا
پخش آهنگ های دلخواه در حین بازی
تنظیم تور چراغ ها
تنظیم آیینه ها

و .......

سایت رسمی بازی :

Euro Truck Simulator 2

وبلاگ استدیو سازنده :

blog.scssoft.com

منبع SCS Software و یکمی خودم

تصاویری از بازی :

زمان و شرایط جوی مختلف :

نقشه بازی (گفته شده بعد از انشار بازی آپدیت هایی برای بازی منتشر خواهد شد که احتمالا بزرگ تر شدن نقشه را هم شامل می شود ):

در ضمن من اولین باری هست که تاپیک ایجاد میکنم پس اگه کم و کسری بود به بزرگواری خودتون ببخشید .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
خوب عزیز شما بگو کدوم من دانلود میکنم مشکل دانلود ندارم میخوام بازی کامل باشه با اخرین اپدیت و شهر و...

اینم لینک های آدیت .. ولی ای کاش نسخه 1.5.2.1 رو دانلود میکردی تا نسخه اولش رو ... چون با این نسخه 13 شهر جدید به بازی اضافه میشه و خیلی حال میده.

همین لینکی که دادم نسخه 1.5.2.1 بود
دیگه پابلیک شد :d

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
دوستان یه سوال من داشتم توی تاپیک میگشتم که دیدم کلی مود هست که کامیون های جدید اضافه میکنه به بازی با نمای داخل کامیون . یعنی اگر اینا رو دانلود و نصب کنیم توی فروشگاه های کامیون ها میان ؟

puuya

کاربر سایت
Mar 8, 2012
19
دوستان یه سوال من داشتم توی تاپیک میگشتم که دیدم کلی مود هست که کامیون های جدید اضافه میکنه به بازی با نمای داخل کامیون . یعنی اگر اینا رو دانلود و نصب کنیم توی فروشگاه های کامیون ها میان ؟

آره میان

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
با سلام دوستان مد کامیون رو میریزم و از فروشگاه میارم مد تریلرها (بارکشها )رو میریزم از کجا تو بازی باید بیارمشون ؟

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
درود
دوستان ورژن بازیم 1.3.1s هست میخواستم آپدیدت کنم میشه خواهش کنم لینک آخرین آپدیدتش برایم بگذارید؟
دوم اینکه یکی از دوستان به مد نقشه های جدید هم اشاره کرده بود حجمش هم حول و حوش 400 مگابایت بود لینکش خراب بود اونم بی زحمت بگذارید برامون
سپاسگذارم

HAMID-ROG

کاربر سایت
May 9, 2010
284
نام
حمید رضا
سلام دوستان. من مک بوک دارم این بازی برای مکینتاش هم هستش ؟ چون تو google سرچ کردم یه چیزایی پیدا کردم ولی مطمن نیستم اجرا شه ..
لطف می کنید راهنمایی کنید.ممنون.

a1355

کاربر سایت
Mar 30, 2013
42
سلام دوستان.....من میخوام ورزن جدید نقشه t s m دانلود کنم اما نمیدونم چطوری باید از این سایت دانلود کنم؟؟ میشه راهنمایی بفرمایید؟
DOWNLOAD 315 MB

meranbana

کاربر سایت
Nov 12, 2012
15
اقا مام این نقشه 4.1 رو دانلود کردیم ولی بعد اکسترکت ( که البته وسطاش ارور میده ) 4 تا فایل با فرمت scs
میاد :
TSM-Map_4_X_def&mat
TSM-Map_4_X_map
TSM-Map_4_X_model
TSM-Map_4_X_prefab&more
که اینان ، بعد نمیدونم با اینا چی کار کنم ؟
وقتی قسمت ادیت هر چارتاشو فعال میکنم وارد بازی نمیشه و میپره بیرون ، محبت کنین راهنمایی کنین

a1355

کاربر سایت
Mar 30, 2013
42
اقا مام این نقشه 4.1 رو دانلود کردیم ولی بعد اکسترکت ( که البته وسطاش ارور میده ) 4 تا فایل با فرمت scs
میاد :
TSM-Map_4_X_def&mat
TSM-Map_4_X_map
TSM-Map_4_X_model
TSM-Map_4_X_prefab&more
که اینان ، بعد نمیدونم با اینا چی کار کنم ؟
وقتی قسمت ادیت هر چارتاشو فعال میکنم وارد بازی نمیشه و میپره بیرون ، محبت کنین راهنمایی کنین

یک یک غیر فعال کن این چهارتایی که ریختی ببین کدومش باعث میشه از بازی بری بیرون.....بعد اون وقت اونو دیگه انتخاب نکن........فکر کنم این مپ با 1.5.2 کار بکنه ......از کجا دانلود کردی؟؟؟؟؟؟من که هرکاری میکنم دانلود نشد...بالا هم گذشاتم لینک تی اس ام.......

meranbana

کاربر سایت
Nov 12, 2012
15
یک یک غیر فعال کن این چهارتایی که ریختی ببین کدومش باعث میشه از بازی بری بیرون.....بعد اون وقت اونو دیگه انتخاب نکن........فکر کنم این مپ با 1.5.2 کار بکنه ......از کجا دانلود کردی؟؟؟؟؟؟من که هرکاری میکنم دانلود نشد...بالا هم گذشاتم لینک تی اس ام.......
حقیقتش نمیدونم از کجا دانلود کردم ، ولی از طریق گوگل پیدا کردم .

ورژن 1.5.2 هست
اون فایلم که باعث میشه خارج شه از بازی رو تیک نزدنی هیچ نقشه ای اضاف نمیشه ، کلا سر کاریه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر