Eternal Sonata

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
فك كنم درايوش Hitachi باشه كه با اين ديسك مشكل نداشته، من آپديت كردم و راه افتاد.
نميتونم حس و حالم رو وقتي بازي ميكردم رو بيان كنم، مثله بچه ها پنجه پاهامو روهم فشار ميدادم، نميدونين ...

واقعا لذت بخشه.

راستي، كسايي كه Valkyrie Profile 2 رو بازي كرده باشن بايد متوجه شباهت هايي كه اين بازي با اون داره شده باشن! بيشتر توضيح نميدم تا Spoil نشه واسه كسي ولي اون بازي رو هم Tri-Ace ساخته و بسييييييييييار زيباست.

با تشكر از اشكان و پدرام و بقيه بچه ها كه كمك كردن بازي راه بيفته.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
برای من یکی ، فقط وقتی داخل محیط های بسته مانند کلبه و اتاقک ها می شدم حس و حال والکیری پروفایل 2 زنده می شد.کلا" بازی زیبایی بود ، مشخص بود یه فکر هنری پشت بازی بوده و زیاد مسائل تجاری اهمیت نداشته است.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
كسي راهي بلده بشه نور اين بازي رو زياد كرد؟ بازيهاي ديگه از تو منوهاشون همچين تنظيمي دارن ولي واسه اين بازي من پيدا نكردم.

(مونيتورم مشكل نور داره و بازي رو تاريك نشون ميده)

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
آقا من یه جای بازی گیر کردم.کمک کنین لطفا.تو chapter 5 اون جایی که از یه یاروی تو قصر باید کلید بگیری میگه spell book بده تو جنگله .می دونم تو اینترنت خوندم جای اون تو یه صندوقیه که جلوش یه یاروی واستاده ولی من که می رم اونجا اون صندوقو باز کرده بودم اول الان بازه ولی من spellbook ندارم.چی کار کنم باید؟از دوباره بازی کنم؟قاط زده انگار:(

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
چند صفحه قبل در این مورد مفصل بحث شده. اون spell book که میگید یک کتاب نیست. شما ممکنه که اونرو همین الان داشته باشید و در لیست آیتم هاتون باشه و یا اینکه یکی از افراد گروه رو به اون مجهز کرده باشید.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
آخرش قسمت نشد این بازی رو تموم کنم و 360 م سه چراغ رو داد.

تا اون عمارت پیچ در پیچ هم رفتم و با دو تا غولهای بازی هم مبارزه کردم ولی دیگر در قسمت پایانی ، کنسولم طاقت نیاورد ...

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
آخرش قسمت نشد این بازی رو تموم کنم و 360 م سه چراغ رو داد.

تا اون عمارت پیچ در پیچ هم رفتم و با دو تا غولهای بازی هم مبارزه کردم ولی دیگر در قسمت پایانی ، کنسولم طاقت نیاورد ...
:biggrin1:
من خودم يه تيكشو گير كردم از تو پرسيدم بعد تو خودت تا آخرش نرفتي.:biggrin1:
خواستي آخرشو بهت ميگم. آهنگ آخر بازي هم خيلي قشنگ بود.:love:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
:biggrin1:
من خودم يه تيكشو گير كردم از تو پرسيدم بعد تو خودت تا آخرش نرفتي.:biggrin1:
خواستي آخرشو بهت ميگم. آهنگ آخر بازي هم خيلي قشنگ بود.:love:
قسمت نبود دیگه !
ملت رو راهنمایی کردیم و در اتنها خودمون دچار گیر ابدی شدیم ! :D

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
دوستان من یه مشکل اساسی دارم ، اونم اینه که باس آخر بازی رو که کنت هستش با هیولاش نمی تونم بکشم ، هر چی آیتم با خودم میبرم باز کم میاد ...................... راهنمای سایت IGN رو گرفتم ، متوجه یه چیزی شدم ، افرادی که داشت باهاشون بازی می کرد جون هاشون حدود 30000 بود (تقریبا دوبرابر جون فعلی که بازیکنای من الان دارن) من الان لول بازیکنام روی 41 هستش ، خیلی کمه ؟؟؟
شما با چه لولی با باس اخر جنگیدید ؟؟؟؟

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
سلام
لول ـت مثل تعداد بازیهای اکس باکس 360 ـت خیلی کَمه ! :D
من دقیق یادم نیست ولی فکر کنم لول شخصیت شوپن برام 57 بود که در یک مبارزه پایاپای توانستم اون باس رو شکست بدهم.
البته اینم بگم که اون باس آخر بازی نیست و بازی حداقل دو-سه ساعت دیگه به پایانش مونده !

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
سلام دوستان

بعد یه عمری دوباره کنسول خریدیم البته از نوع PS3 ـش و داریم دوباره این بازی رو میریم ! :D
الان یکجا گیر کردم که یادمه دفعه پیش هم گیر کردم ولی ردش کردم اما الان یادم نمیاد باید چیکار کنم !
اواسط بازی هست که کنار یه آبشار رد میشیم و از پل هم می گذریم وارد یه قصر مخروبه میشیم ... اونجا 4 تا Port وجود داره که باید جابجاشون کنیم ، من اولی رو در مکان A ، دومی را در مکان B ، سومی رو دوباره در A و چهارمی رو در B فعال میکنم ولی نمیدونم بعدش باید چیکار کنم !
گویا همه چیز به حالت اول برمی گرده و یکی شون رو نباید جابجا کرد ... یه پورت هم در مکان A است که Locked هست ...
مکانهای A , B به وسیله یه راهرو به هم وصل هستند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر