Escape From Tarkov | PC

https___forum.bazicenter.com_attachments_1617108872395-png.200145_.jpg

عنوان Escape from Tarkov یک بازی FPS-MMO می باشد که داستان محور است و دارای المان های Hardcore نیز می باشد که بر خلاف بسیاری از بازی های امروزی کار را برای پلیر ها راحت نمی کند.

داستان بازی از آن جایی شروع می شود که ماموران حکومتی شهر Tarkov روسیه را بنا به دلایلی قرنطینه می کنند و حالا این شهر به میدان جنگی میان ارتش های خصوصی و مزدوران شده است.
بازی المان های شوتر و RPG را با هم ادغام کرده و از سیستم Loot و Inventory بسیار جذابی بهره می برد.

تا به حال اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست، اما 3 تریلر از بازی منتشر شده که در زیر قرار گرفته اند. همچنین بتا بازی در زمان نا معلومی از 2016 شروع می شود که می توانید از سایت اصلی بازی برای آن ثبت نام کنید.

Escape From Tarkov

Last edited by a moderator:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
سلام دوستان من بازیم رو battleeye updating میمونه چیکارش کنم حتما باید vpn بزنم ؟ با پینگ ایرانم کدام سرور میشه بازی کرد ؟
battleye برای آپدیت بازی وقتها به vpn نیاز داره.
اما خود بازی نمیخواد ، میتونی بازی کنی.
البته چندماهی میشه که بازی نکردم .

با پینگ ایران سرور ترکیه خیلی خوب بود.
بعدش هم روسیه و نهایتا اروپا.

اما خب با این شرایط اینترنت چندوقت اخیر ، باید خودت تست بگیری.
لانچر که بدی بالا میتونی پینگت رو با سرورهای مختلف ببینی.

• Like
Reactions: mr911

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
870
سلام دوستان من بازیم رو battleeye updating میمونه چیکارش کنم حتما باید vpn بزنم ؟ با پینگ ایرانم کدام سرور میشه بازی کرد ؟
دقیق یادم نیست منتها موقع اپدیت لانچر برای من خیلی طول کشید تا از 0 درصد حارج بشه و دیتا رو دریافت کنه .من وی پی ان نزدم منتها دی ان اس چرا.

من خودم با نت گوشی فعلا بازی میکردم و به نسبت اینکه معمولا نت گوشی نوسان داره ولی خب بد نبود.منتها سرور ترکیه تا جایی که میدونم دیگه نیست و سرور دبی اضافه شده که اونم این چند روز اخیر خیلی طول میکشه مچ میکینگ بکنه و گویا مشکل داره .این عکس پینگ تقریبی سرورها با نت من هست و بسته به نت شما بعضی سرورها جابجا میشن.منتها در مورد سرو های خاورمیانه و روسیه علیرغم اینکه پینگ رو پایین نشون میدن وقتی من وارد بازی میشم پینگ در کمترین حالت 170 هست با این دو سرور !

tt.PNG

mr911

عضو جدید
Jan 12, 2024
7
battleye برای آپدیت بازی وقتها به vpn نیاز داره.
اما خود بازی نمیخواد ، میتونی بازی کنی.
البته چندماهی میشه که بازی نکردم .

با پینگ ایران سرور ترکیه خیلی خوب بود.
بعدش هم روسیه و نهایتا اروپا.

اما خب با این شرایط اینترنت چندوقت اخیر ، باید خودت تست بگیری.
لانچر که بدی بالا میتونی پینگت رو با سرورهای مختلف ببینی.
هردفعه که بازی رو لانچ میکنم Battle Eye vرو اپدیتینگ گیر میکنه با وی پی انم بازی رو لود میکنم بعد خاموش میکنم کلا از بازی میندازتم بیرون برای همین همش یه وی پی ان با سرور روسیه روشن میکنم ولی پینگ رو 180 میده

mr911

عضو جدید
Jan 12, 2024
7
دقیق یادم نیست منتها موقع اپدیت لانچر برای من خیلی طول کشید تا از 0 درصد حارج بشه و دیتا رو دریافت کنه .من وی پی ان نزدم منتها دی ان اس چرا.

من خودم با نت گوشی فعلا بازی میکردم و به نسبت اینکه معمولا نت گوشی نوسان داره ولی خب بد نبود.منتها سرور ترکیه تا جایی که میدونم دیگه نیست و سرور دبی اضافه شده که اونم این چند روز اخیر خیلی طول میکشه مچ میکینگ بکنه و گویا مشکل داره .این عکس پینگ تقریبی سرورها با نت من هست و بسته به نت شما بعضی سرورها جابجا میشن.منتها در مورد سرو های خاورمیانه و روسیه علیرغم اینکه پینگ رو پایین نشون میدن وقتی من وارد بازی میشم پینگ در کمترین حالت 170 هست با این دو سرور !

View attachment 324684
رو کدام DNS امتحان کردی من همیشه مجبورم یه وی پی ان روسیه روشن کنم تا Battle eye رو Updating گیر نکنه منم با نت گوشیم ایرانسل

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
هردفعه که بازی رو لانچ میکنم Battle Eye vرو اپدیتینگ گیر میکنه با وی پی انم بازی رو لود میکنم بعد خاموش میکنم کلا از بازی میندازتم بیرون برای همین همش یه وی پی ان با سرور روسیه روشن میکنم ولی پینگ رو 180 میده
اینطوری که تو میگی انگاری نسخه روسیه ریجن لاک شده و فقط با آی پی روس بالا میاد.
نسخه بازیت روسه؟

mr911

عضو جدید
Jan 12, 2024
7
اینطوری که تو میگی انگاری نسخه روسیه ریجن لاک شده و فقط با آی پی روس بالا میاد.
نسخه بازیت روسه؟
من بازی رو وقتی تو استرالیا بودم گرفتم دقیقا یادم نیست ولی مهم نی با کدام وی پی ان بازی و لانچ کنم یعنی با وی پی ان US یا Europe بازی لانچ میشه ولی انگاری بدون VPN حتی بازی های استیم مثل Destiny هم موقع لانچ Battle eye رو Updating گیر میکنه
1705226989279.png

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
870
من بین چند تا دی ان اس معمولا میگردم.میتونی اینجا از بین این دی ان اس ها انتخاب کنی و امتحانش کنی .برای من هم رو اپدیتینگ حدود 5 ثانیه میمونه بعد failed میشه بعد لانچ میکنه گیم رو.منتها امیدوارم نسخه روسیه نباشی .

18 Best DNS Servers for Gaming in 2024 [Complete Guide]

• Like
Reactions: m.d.makan

mr911

عضو جدید
Jan 12, 2024
7
من بین چند تا دی ان اس معمولا میگردم.میتونی اینجا از بین این دی ان اس ها انتخاب کنی و امتحانش کنی .برای من هم رو اپدیتینگ حدود 5 ثانیه میمونه بعد failed میشه بعد لانچ میکنه گیم رو.منتها امیدوارم نسخه روسیه نباشی .

18 Best DNS Servers for Gaming in 2024 [Complete Guide]
من بازی رو فکر کنم 2017 گرفتم تو استرالیا هم بودم بعید میدونم Russia باشه ریجنم دستت درد نکنه مرسی

Behnam007

کاربر سایت
Sep 18, 2006
1
لام رقفا.امیدوارم حال دلتون خوب باشه.دوستایی که علاقه به بازی Tarkov دارند ،میتونن به دیسکورد تنها شرپای رسمی , و ایران و تایید شده توسط خود سازنده گیم بپیوندن.(شرپا:به شخصی گفته میشود که از طریق خود شرکت سازنده انتخاب شده برای تعلیم بهتر و واضح تر بازی)
Join the 𝐏𝐞𝐫𝐬𝐢𝐚𝐧 𝐏𝐦𝐜 Discord Server!

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,002
نام
احمد
لام رقفا.امیدوارم حال دلتون خوب باشه.دوستایی که علاقه به بازی Tarkov دارند ،میتونن به دیسکورد تنها شرپای رسمی , و ایران و تایید شده توسط خود سازنده گیم بپیوندن.(شرپا:به شخصی گفته میشود که از طریق خود شرکت سازنده انتخاب شده برای تعلیم بهتر و واضح تر بازی)
Join the 𝐏𝐞𝐫𝐬𝐢𝐚𝐧 𝐏𝐦𝐜 Discord Server!
از 2006 تا الان عضو شدی فقط این کامنت رو بدی:D :|( شوخی میکنم ناراحت نشی)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر