Escape From Tarkov | PC

https___forum.bazicenter.com_attachments_1617108872395-png.200145_.jpg

عنوان Escape from Tarkov یک بازی FPS-MMO می باشد که داستان محور است و دارای المان های Hardcore نیز می باشد که بر خلاف بسیاری از بازی های امروزی کار را برای پلیر ها راحت نمی کند.

داستان بازی از آن جایی شروع می شود که ماموران حکومتی شهر Tarkov روسیه را بنا به دلایلی قرنطینه می کنند و حالا این شهر به میدان جنگی میان ارتش های خصوصی و مزدوران شده است.
بازی المان های شوتر و RPG را با هم ادغام کرده و از سیستم Loot و Inventory بسیار جذابی بهره می برد.

تا به حال اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست، اما 3 تریلر از بازی منتشر شده که در زیر قرار گرفته اند. همچنین بتا بازی در زمان نا معلومی از 2016 شروع می شود که می توانید از سایت اصلی بازی برای آن ثبت نام کنید.

Escape From Tarkov

Last edited by a moderator:

mohamad1371

کاربر سایت
Jun 10, 2022
143
نه که ناراضی باشم صرفا دارم میگم باید حسابی وقت بذاری پاش و این که یه وقت هم فکر نکنی بازی مثل آرما یا اسکواده
لول 15 رسوندن دفعه اول یه کم طول میکشه چون باید همزمان مپ ها رو هم یاد بگیری که یه کم سخته ولی به مرور زمان که مپ ها رو یاد بگیری وایپ به وایپ برات آسون تر میشه
ممنونم عزیز

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
870
خیلی کامل توضیح دادین ممنون فقط راجب ریجن و اینا هم یه توضیحی بدین واقعا ممنون میشم
والا اون سایتی که ما گرفتیم دقیق یادم نیست کدوم سایت بود منتها 4 نفر از همون سایت گرفتیم .موقع خرید یکم دقت کنید چون بعضی از سایتها اذیت میکنن تا تحویل.

در مورد ریجن اکثر بچه ها گلوبال هستند .با اینکه نسخه روسیه ارزون تر تموم میشه ولی گویا یه ریسک هایی داشت که اکثریت ترجیح دادن گلوبال رو بگیرن تا با خیال راحت بازی کنن. تا جایی که میدونم نسخه های استاندارد و eod بیشترین فروش رو دارن منتها eod خیلی گرون تموم میشه منتها یه امتیازی که داره علاوه بر اضافاتی که روش هست شما میتونی از قابلیت co-op استفاده کنی با کسی که همین نسخه رو داره بری داخل و تمرین کنید که این خیلی خوبه منتها رو نسخه استاندارد نمیشه که واقعا بدم اومد از این سیاستشون.گرچه میگن سرور هزینه داره و اونایی که پول بیشتری دادن اش بیشتری میخورن.

راستی برای گرفتن فرم مناسب باید سیستم خوبی داشته باشی بخصوص سی پی یو.پرفورمنس فنی بازی ایرادهای زیادی داره فعلا. از لحاظ بصری اوایل خیلی جاها تو ذوقت میخوره و دیدن انمی اکثر مواقع بسی سخت هست مخصوص تو مپ هایی مثل woods که کلا جنگله. اما به مرور چشم عادت میکنه و از پس کارش برمیاد.اینو گفتم در جریان باشی .

mohamad1371

کاربر سایت
Jun 10, 2022
143
والا اون سایتی که ما گرفتیم دقیق یادم نیست کدوم سایت بود منتها 4 نفر از همون سایت گرفتیم .موقع خرید یکم دقت کنید چون بعضی از سایتها اذیت میکنن تا تحویل.

در مورد ریجن اکثر بچه ها گلوبال هستند .با اینکه نسخه روسیه ارزون تر تموم میشه ولی گویا یه ریسک هایی داشت که اکثریت ترجیح دادن گلوبال رو بگیرن تا با خیال راحت بازی کنن. تا جایی که میدونم نسخه های استاندارد و eod بیشترین فروش رو دارن منتها eod خیلی گرون تموم میشه منتها یه امتیازی که داره علاوه بر اضافاتی که روش هست شما میتونی از قابلیت co-op استفاده کنی با کسی که همین نسخه رو داره بری داخل و تمرین کنید که این خیلی خوبه منتها رو نسخه استاندارد نمیشه که واقعا بدم اومد از این سیاستشون.گرچه میگن سرور هزینه داره و اونایی که پول بیشتری دادن اش بیشتری میخورن.

راستی برای گرفتن فرم مناسب باید سیستم خوبی داشته باشی بخصوص سی پی یو.پرفورمنس فنی بازی ایرادهای زیادی داره فعلا. از لحاظ بصری اوایل خیلی جاها تو ذوقت میخوره و دیدن انمی اکثر مواقع بسی سخت هست مخصوص تو مپ هایی مثل woods که کلا جنگله. اما به مرور چشم عادت میکنه و از پس کارش برمیاد.اینو گفتم در جریان باشی .
سیستمم corei3 10100f گرافیک 1660 super رم ۱۶ خوبه برا بازی؟

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
سیستمم corei3 10100f گرافیک 1660 super رم ۱۶ خوبه برا بازی؟

مشکلی نخواهید داشت ، 60 فریم رو میگیرد.

من نتونستم این وایپ خیلی پلی بدم متاسفانه چون واو آمده درگیر واو هستم ، بچه ها که در ارتباطیم راضی بودن تا الان که ، مخصوصا مپ استریت می گن خیلی خفنه :D

mohamad1371

کاربر سایت
Jun 10, 2022
143
مشکلی نخواهید داشت ، 60 فریم رو میگیرد.

من نتونستم این وایپ خیلی پلی بدم متاسفانه چون واو آمده درگیر واو هستم ، بچه ها که در ارتباطیم راضی بودن تا الان که ، مخصوصا مپ استریت می گن خیلی خفنه :D
خب خداروشکر باید روی low بازی کنم؟ دمو استریت که عالی بود

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام
دوستان کسی تونسته راحت این بازی رو پلی بده، متاسفانه با مشکلات اینترنت من اصلا نمیتونم، کلا هر سروری وصل میشم این سه حالت پیش میاد:
1. کلا به سرور وصل نمیشه و روی Connecting to Server گیر میکنه.
2. وارد بازی میشه پینگم خوبه، ولی 50 درصد Packet Loss دارم.
3. وارد بازی میشه پینگ خوبه، Packet هم اصلا ندارم ولی هر 20 ثانیه قطع میشه.
واقعا نمیدونم چه مسخره بازیه. DNS هم زدم، هم شکن و هم الکترو، ولی کار نداد.
سروریس کاهش پینگم زدم ولی همه چی بدتر شد. (هم پینگم رفت بالا هم Packet گرفتم)
احساس میکنم اصلا قابل بازی نیست الان با شرایط فعلی.

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
870
سلام
دوستان کسی تونسته راحت این بازی رو پلی بده، متاسفانه با مشکلات اینترنت من اصلا نمیتونم، کلا هر سروری وصل میشم این سه حالت پیش میاد:

سلام

با شاتل میشه بازی کرد ولی با الکترو نمیتونید حتی از لانچر عبور کنید و ارور میده.

اگر شاتل هستید این دی ان اس رو امتحان کنید.
85.15.1.14
85.15.1.15

ولی در کل مشکل از نت ایران هست.

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام

با شاتل میشه بازی کرد ولی با الکترو نمیتونید حتی از لانچر عبور کنید و ارور میده.

اگر شاتل هستید این دی ان اس رو امتحان کنید.
85.15.1.14
85.15.1.15

ولی در کل مشکل از نت ایران هست.
خیر من هم سیستک دارم، هم آسیاتک اما با جفتش مشکل دارم.
باز با این حال ممنون از پاسختون.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
سلام

بازی تا تقریبا یک ماه پیش فیکس بود ، این داستانا که پیش آمد تقریبا این پوکید :( من با نت مبین نت و وای مکس ایرانسل نمی تونم وصل شم ، ولی با نت خط خونه وصل میشه !!

• Like
Reactions: PSP--3000

matinvaloo

کاربر سایت
Feb 4, 2015
64
سلام دوستان
اینجا چه خلوته ، دیشب جلسه ای با حضور عمو نیکیتا برای roadmap بعدی بود
وایپ 2 - 3 هفته دیگه هست
مود Arena تقریبا آماده هست
آپدیت unity 2021 هم به زودی منتشر میشه
بقیه چیز ها هم توی عکس مشخصه