Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
lk
دوستان دیگه خیلی بعیده این مشکل حل بشه. هممون هم کم کم عادت میکنیم به این وضعیت. مثل فیلتر تلگرام و سایتای دیگه. حداقل یه مودم خوب معرفی کنین که بشه روش وی پی ان ست کرد تا مستقیم کنسول رو وصل کنیم به مودم.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
ن سریس 360 مبین نت دارم با سرعت 40 مگ خوبه راضیم
مودم b612

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
اقا دهنم سرویس شد دیگه ۱۲ روزه دستگاه خاموشه گلدم داره میره همینجوری تورو خدا بگین چیکار کنم من ۱۰ روزه میام اینجا اما هیچی ب هیچی .....
راه حل اول خرید vpn و وصل کردن از مودم یا شیر کردن با لپ تاپ یا pc.
راه حل دوم خرید بسته های اینترنتی همراه اول و وارد کردن dns ۱۷۸.۲۲.۱۲۲.۱۰۰ هستش.
راه دیگه ای فعلا وجود نداره

Mahanar

کاربر سایت
May 16, 2017
95
دوستان دیگه خیلی بعیده این مشکل حل بشه. هممون هم کم کم عادت میکنیم به این وضعیت. مثل فیلتر تلگرام و سایتای دیگه. حداقل یه مودم خوب معرفی کنین که بشه روش وی پی ان ست کرد تا مستقیم کنسول رو وصل کنیم به مودم.

من تغییر IP DNS مشکلمو حل نمیکنه...با سرچ کردم هم به جواب نمی رسم...من از XBOX APP ویندوز 10 استفاده میکنم

Mahanar

کاربر سایت
May 16, 2017
95

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
اقا دهنم سرویس شد دیگه ۱۲ روزه دستگاه خاموشه گلدم داره میره همینجوری تورو خدا بگین چیکار کنم من ۱۰ روزه میام اینجا اما هیچی ب هیچی .....

آقا دو تا راه حل بچه ها گفتن یک کدوم ک کار میده رو بزن
دیگه امیدی نیست

• Like
Reactions: amir_k2m

Hirbod Rad

کاربر سایت
Sep 8, 2018
4
من خودم با تغییر dns کارم درست شد ولی باز در معرض هک شدن هستم و یک بار هم هک شدم و رمز اکانت مایکروسافتم رو عوض کردم الان راحت بازی میکنم ولی هر دوروز یه بار رمز اکانتو عوض میکنم

• Like
Reactions: pcgamer

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
همین الان با پشتیبانی حرف زدم انگار خبر ندارن (تونستم تا جایی بتونم بهش بگم کل کشور مشکل دارن)گفت باید به کنسول دسترسی داشته باشی تا بتونم کاری کنم موند واسه فردا منم مسافرتم الکی گفتم فردا به کنسول دسترسی دارم بهم یه ایمیل داد می فرستم می گه اگه ممکن یکی از دوستان وصل شه بگم دوستم دیروز داشت حرف می زد مشکل یکسانی داریم (بهش بگه که این مشکل کلا کنسول اجر کرده و ناچارا از dns استفاده می کنیم و تا جایی می دونیم محدود به ما نیس) بشینه کنار کنسول و همزمان با پشتیبانی در چت باشه شاید فرچی شد فردی با هاش حرف می زدم ussel-e بود و این شماره هم داد
1441209365

Mail - poorya hassanzadeh - Outlook

آخرین ویرایش:

PersiAndroid

کاربر سایت
Jul 17, 2012
57
نام
رئوف
همین الان با پشتیبانی حرف زدم انگار خبر ندارن (تونستم تا جایی بتونم بهش بگم کل کشور مشکل دارن)گفت باید به کنسول دسترسی داشته باشی تا بتونم کاری کنم موند واسه فردا منم مسافرتم الکی گفتم فردا به کنسول دسترسی دارم بهم یه ایمیل داد می فرستم می گه اگه ممکن یکی از دوستان وصل شه بگم دوستم دیروز داشت حرف می زد مشکل یکسانی داریم (بهش بگه که این مشکل کلا کنسول اجر کرده و ناچارا از dns استفاده می کنیم و تا جایی می دونیم محدود به ما نیس) بشینه کنار کنسول و همزمان با پشتیبانی در چت باشه شاید فرچی شد فردی با هاش حرف می زدم ussel-e بود و این شماره هم داد
1441209365

Mail - poorya hassanzadeh - Outlook

اینا اقدامات اولیه ای هست که زمانی انجام میشه که مشکل نرم افزاری و مربوط به کنسول باشه و من همه رو شب اول انجام دادم:
https://support.xbox.com/en-US/xbox-one/errors/error-code-80a40010

PersiAndroid

کاربر سایت
Jul 17, 2012
57
نام
رئوف
هنوز باورم نمی‌شه بعد از گذشت این همه روز تنها راه‌حل پیشنهادی مایکروسافت استفاده از DNS ایرانی آسیاتک از سایت Shecan.ir شرکت بنیان هست ( حتی به اکراینی ها هم این دی ان اس رو می دن) ، در سکوت مسئولین و عدم‌ پاسخ و پشتیبانی درست مایکروسافت هنوز کاربران XBOX در سردرگمی به سر می‌برند.

A1A.jpg

A3.jpg

این هم بیانیه ای که منتظرش بودیم...

آخرین ویرایش:

Mahanar

کاربر سایت
May 16, 2017
95
هنوز باورم نمی‌شه بعد از گذشت این همه روز تنها راه‌حل پیشنهادی مایکروسافت استفاده از DNS ایرانی آسیاتک از سایت Shecan.ir شرکت بنیان هست ( حتی به اکراینی ها هم این دی ان اس رو می دن) ، در سکوت مسئولین و عدم‌ پاسخ و پشتیبانی درست مایکروسافت هنوز کاربران XBOX در سردرگمی به سر می‌برند.

A1A.jpg

A3.jpg

این هم بیانیه ای که منتظرش بودیم...
بدبختی این روش برای من جواب نمیده...نمی دونم چرا وگرنه مشکلی نداشتم

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73
بدبختی این روش برای من جواب نمیده...نمی دونم چرا وگرنه مشکلی نداشتم
برا منم جواب نمیده. ظاهرا فقط برا شاتل و همراه اول جواب میده. اینترنت من آسیاتکه. جالبه دی ان اس مال آسیاتکه ولی نمیتونیم کانکت شیم باهاش

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
متاسفانه همین dns آسیاتک بعضی وقتها کلی لگ میندازه توی بازی و هم لفت اگه این جریان درست نشه دیگه بازی آنلاین فایده نداره سمت ps4 هم بری بازم مشکلات خودشو داره

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر