Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
دوستان اکس باکسی عزیز
من نتم مخابرات ه و الان روشی پیدا کردم که از ظهر تونستم کانکت باشم و خیلی راحت Halo 5 رو دارم بازی میکنم.
وارد تنظیمات مودم شوید (192.168.1.1 رو توی مرورگر تون برنید) و وارد قسمت Advance و بعد DNS شوید.
حالا توی قسمت تنظیمات DNS زیر رو بزنید:
Primary: 178.22.122.100
Secondry: 94.232.174.194
تنظیمات رو سیو کنید و بعد مودم رو روشن خاموش کنید.
برای اطمینان همین تنظیمات DNS رو هم در اکس باکس تون وارد کنید و اکس باکس تون رو ریست کنید.
بطور کلی با این DNS تحریم های اینترنتی رو دور می زنید.
این تنظمیات DNS هم از شرکت Shecan هستش که من از توی نت پیدا کردم (shecan.ir) و مسئولیت امنیت اکانت تون با خودتون (برای امنیت بیشتر میتونید ورود 2 مرحله ای رو فعال کنید).

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: M@SOUD64

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
دوستان اکس باکسی عزیر
من نتم مخابرات ه و الان روشی پیدا کردم که از ظهر تونستم کانکت باشم و خیلی راحت Halo 5 رو دارم بازی میکنم.
وارد تنظیمات مودم شوید (192.168.1.1 رو توی مرورگر تون برنید) و وارد قسمت Advance و بعد DNS شوید.
برای اظمبنان همین تنظیمات DNS رو هم در اکس باکس تون وارد کنید و اکس باکس تون رو ریست کنید.
این تنظمیات DNS هم از شرکت Shecan هستش که من از توی نت پیدا کردم (shecan.ir) و مسئولیت امنیت اکانت تون با خودتون (برای امنیت بیشتر میتونید ورود 2 مرحله ای رو فعال کنید).
متاسفانه فقط روی مخابرات و همراه اول کار می کنه چیزی نیس رو ایرانسل هم ردیف باشه؟

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان اکس باکسی عزیر
برای اظمبنان همین تنظیمات DNS رو هم در اکس باکس تون وارد کنید و اکس باکس تون رو ریست کنید.

ممنون
ولی دوستانی ک استفاده میکنند از این روش به هیچ عنوان روی مودم این DNS ست نکنند
چون بالاخره اعضای خانواده یا خودتون پرداخت اینترنتی انجام میدین یا انتقال وجه، امنیت این DNS به هیچ عنوان مشخص نیست فقط روی xbox ست کنید.

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
این dns برای من روی ایرانسل کار میکنه
واسه من وصل می شه ولی نمی تونم وارد اکانتم بشم و هر دفعه ازمن رمز می خواد واسه اکانتم البته این مشکل قبلا هم بود ولی یه مدت پیش نمی اومد ولی الان چند روزه باز برگشته

• Like
Reactions: soheil.nilavari2

00Xman

کاربر سایت
Sep 8, 2018
37
دوستان اکس باکسی عزیر

داداشمن رفتم تو adves مودمم ولی Dns نیست اینجا

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73
قند شکن گوشی رو فعال کنید،بعد گوشی رو از طریق هات اسپات با کنسول نتش رو شر کنید و متصل شید ببینید کار میکنه براتون،برای وایر لس شرینگ، کابل لن رو از پشت کنسول جدا کنید.سوالی دارید بپرسید
داداش دستت درد نکنه. با وی پی .. گوشی وصل نشد ولی با دی ان اس 178 و با نت همراه اول تونستم به اکانتم وصل شم و بعد اینکه سیو بازیا رو سینک کردم گذاشتم رو حالت آفلاین. کلا قید آنلاینو زدم با این سرعتی که ما داریم به عقب پسرفت میکنیم همین آفلاینم باید شکر کنیم.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

PersiAndroid

کاربر سایت
Jul 17, 2012
57
نام
رئوف
داداش منم با پیسی هستم... نه با تغییر ip نه dns نمیتونم وصل بشم...نت ایرانسل و صیانت هم امتحان کردم...تو الان میتونی وصل شی؟

آره من با تغییر dns ولی پینگم میشه گفت نزدیک به دو برابر شده و بعضی از گیما کانکت نمی شه به لایو مثل اینجاستیس2

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
داداش دستت درد نکنه. با وی پی .. گوشی وصل نشد ولی با دی ان اس 178 و با نت همراه اول تونستم به اکانتم وصل شم و بعد اینکه سیو بازیا رو سینک کردم گذاشتم رو حالت آفلاین. کلا قید آنلاینو زدم با این سرعتی که ما داریم به عقب پسرفت میکنیم همین آفلاینم باید شکر کنیم.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
شما اگر یه چیز شکن خوب بخری و به کامپیوتر دسترسی داشته باشید، و البته باید دوتا کارت شبکه داشته باشید، میتونید راحت به لایو وصل بشید با شر کردن کنسول و کامپیوتر و پینگ هم همش ده تاذ20 تا میره بالا و راحا میتونید بازی کنید،کاری که بقیه دارن میکنن

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان الان که دیگه باید تن به vpn بدیم و فعلا راهی وجود نداره با کمک از تجربتون اینجا بهترین سرویسهای vpn رو برای گیم معرفی کنید تا همه استفاده کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر