Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
میشه یه کم بیشتر تو ضیح بدین. یعنی میفرمایین من اول باید یه بار با اینترنت همراه اول و با dns اعلام شده که با همون 178 شروع میشه کانکت شم بعد اکانتم رو هوم کنم؟ مطمئنین با همراه اول و dns اعلام شده میتونم به لایو وصل شم؟ چون با نت آسیا تک نشد

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
من که تست کردم شد و همین کار کردم الان افلاین بازی می کنم فعلا انگار رو زیر مجموعه مخابرات و همراه اول جواب گو هست

• Like
Reactions: bahram_sar

PersiAndroid

کاربر سایت
Jul 17, 2012
57
نام
رئوف
من فقط پی سی دارم چیزای مورد نیازش کارت شبکه دوم هست؟ اونم دارم ولی خب هیچوقت نیاز نبوده و نزدم تو پی سی.
دانگل وای فای هم هست ولی فک کنم کابل لن بهتر باشه.
دلم نمیخواد به این وضع عادت کنیم.

PersiAndroid

کاربر سایت
Jul 17, 2012
57
نام
رئوف
فیلتر نشده برادر..اوکراین ام همین مشکل رو داره یه سرچ توی یوتیوب و گوگل کنی میبینی

فک کن چه اوضاعیه که اکراینیا دارن با دی ان اس آسیاتک ما وصل میشن!
تو خود ویدیو دی ان اس ما رو میزنه
زیر ویدیوم منشن کرده

Основной DNS: 178.22.122.100
Дополнительный: 0.0.0.0

جالبه پینگش اصلا تغییر نکرد
فک کنم قبلا 42 بود شد 45

فقط همین ویدیو هم نیست همه شون تنها راه حلشون یا اینه یا vpn

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: pcgamer

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
از راهنماییتون ممنون. امتحان میکنم.

سلام دوست عزیز،ببینید برید توی ستینگ، بعدشذنتورک ستینگ و بعدش سمت چپ گزینه ی آنلاین رو به آفلاین تغییر بدید و راحت آفلاین متصل میشید. ومیتونید آفلاین بازی کنید.حالا اگر رفتید توی بازی و سیوتون شناسایی نشد باید یکبار با قند شکن وصل بشین تا سیوتون آپ بشه ویعد کار بالا رو انجام بدین ولی اگر پروفایلتون رو پاک نکرده باشید تو این چند روز و نصب نکرده باشید مشکل شناسایی سیو بازی پیش نخواهد اونمد.پس ابتدا ستینگ، نتورک ستینگ و آنلاین به آفلاین تغییر کنه

• Like

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73
سلام دوست عزیز،ببینید برید توی ستینگ، بعدشذنتورک ستینگ و بعدش سمت چپ گزینه ی آنلاین رو به آفلاین تغییر بدید و راحت آفلاین متصل میشید. ومیتونید آفلاین بازی کنید.حالا اگر رفتید توی بازی و سیوتون شناسایی نشد باید یکبار با قند شکن وصل بشین تا سیوتون آپ بشه ویعد کار بالا رو انجام بدین ولی اگر پروفایلتون رو پاک نکرده باشید تو این چند روز و نصب نکرده باشید مشکل شناسایی سیو بازی پیش نخواهد اونمد.پس ابتدا ستینگ، نتورک ستینگ و آنلاین به آفلاین تغییر کنه
من قبلا به خاطر مشکل پیش اومده، اکانتمو از ایکس باکس پاک کردم. الان هم که میخام وصل شم دیگه نمیشه. اون آنلاین هم که به آفلاین تغییر میدم هر بازی میخام بکنم میگه اول باید به اکانتتون وصل شین. فکر کنم باید یه بار حتما به اکانتم وصل شم بعد آفلاین رو ست کنم یا اکانتمو هوم کنم. باز اگه دوستان راه دیگه ای بلدن لطفا راهنمایی کنن

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
من قبلا به خاطر مشکل پیش اومده، اکانتمو از ایکس باکس پاک کردم. الان هم که میخام وصل شم دیگه نمیشه. اون آنلاین هم که به آفلاین تغییر میدم هر بازی میخام بکنم میگه اول باید به اکانتتون وصل شین. فکر کنم باید یه بار حتما به اکانتم وصل شم بعد آفلاین رو ست کنم یا اکانتمو هوم کنم. باز اگه دوستان راه دیگه ای بلدن لطفا راهنمایی کنن

گفتم یهتون دیگه،بلدی نمخوات،بندهراهنماییتون کردم. چون اکانت رو پاک کردین برای برگشت سیو هر بازی بعد از شر کردن چیز شکون باید جداد جدا وارد اون بازیها بشید تا سیو رو برگردونه در غیر اینصورت بازی از ابتذا سیو میخوره،خودشم میپرسه که میخوای از سیو هارد استفاده کنم یا سیستم کلاود(cloud) شما کلاوود رو انتخاب کنید،تاریخشم عقبتر هست. ممکنه هم نپرسه،که دلیل داره و از بحث خارجه

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
در

اگرم هنوز اکانت رو برنگردوندید میبایست چیز شکون شر کنید بعدش با وارد کردن ایمیل و پسوورد اکانت رو برگردونید و بعدش مراحل بالا رو انجام بدین

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73
گفتم یهتون دیگه،بلدی نمخوات،بندهراهنماییتون کردم. چون اکانت رو پاک کردین برای برگشت سیو هر بازی بعد از شر کردن چیز شکون باید جداد جدا وارد اون بازیها بشید تا سیو رو برگردونه در غیر اینصورت بازی از ابتذا سیو میخوره،خودشم میپرسه که میخوای از سیو هارد استفاده کنم یا سیستم کلاود(cloud) شما کلاوود رو انتخاب کنید،تاریخشم عقبتر هست. ممکنه هم نپرسه،که دلیل داره و از بحث خارجه
مشکل اینجاست که امکانات شر قندشکن رو ندارم

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
208
نام
Erfan
بنده همین الان با ساپورت صحبت کردم پرسیدم که آیا مطمئن هستید مشکل از سمت مایکروسافت هست ؟ و پاسخشون نه بود . ولی خب مشکل کاملا اونجا تایید شده بود و تایید کردن که گزارش های زیادی دریافت کردند با این ارور کد . و پاسخ همیشگی و هم دادن که روش کار میکنیم و سعی میکنیم هر چه زود تر برگردیم .
حالا مشکل از کدوم سمته نمیشه فهمید ~X(

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
مشکل اینجاست که امکانات شر قندشکن رو ندارم

قند شکن گوشی رو فعال کنید،بعد گوشی رو از طریق هات اسپات با کنسول نتش رو شر کنید و متصل شید ببینید کار میکنه براتون،برای وایر لس شرینگ، کابل لن رو از پشت کنسول جدا کنید.سوالی دارید بپرسید

• Like

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73
قند شکن گوشی رو فعال کنید،بعد گوشی رو از طریق هات اسپات با کنسول نتش رو شر کنید و متصل شید ببینید کار میکنه براتون،برای وایر لس شرینگ، کابل لن رو از پشت کنسول جدا کنید.سوالی دارید بپرسید
با گوشی امتحان کردم نشد

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
با گوشی امتحان کردم نشد

پس باید کریو،از پی سی یا لپ تاپ به کمک دوتا کارت شبکه شر کنید،که یکم واردی میخوات،شما اول باید پروفایلتون رو برگردونید،و توی بازار بازی ریختن روی کنسول ارزش نداره، بدین یکی که وارده یا امکانش هست انجام بده براتون

Mahanar

کاربر سایت
May 16, 2017
95
فک کن چه اوضاعیه که اکراینیا دارن با دی ان اس آسیاتک ما وصل میشن!
تو خود ویدیو دی ان اس ما رو میزنه
زیر ویدیوم منشن کرده

Основной DNS: 178.22.122.100
Дополнительный: 0.0.0.0

جالبه پینگش اصلا تغییر نکرد
فک کنم قبلا 42 بود شد 45

فقط همین ویدیو هم نیست همه شون تنها راه حلشون یا اینه یا vpn
داداش منم با پیسی هستم... نه با تغییر ip نه dns نمیتونم وصل بشم...نت ایرانسل و صیانت هم امتحان کردم...تو الان میتونی وصل شی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر