Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

parvaz62aseman

کاربر سایت
Sep 1, 2017
60
كاش شل كن سفت كن درنميوردن سريع تصميم اتخاذ ميكرديد يا ميمونديد يا ميفروختيد ps4 ميخريديد فوقش
بعضی بازی‌های PS4 تو ایران با مشکل اتصال با سرور مواجه شده. مثلا یه بازی دو ماه میشه نمیتونیم آنلاین بازی کنیم

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

• Like
Reactions: .:Melkor:.

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
Is your country of residence included on this list?

If so, and you continue to have sign-on problems after you have engaged in troubleshooting (power-cycling the console, then reinstalling your profile if the power-cycle did not work), then you may need to contact Xbox Live Support to see if there is indeed an ongoing issue. When you go to that site, it will redirect to one specific to your nation.

However, if your country is NOT on that list, Xbox Live is not supported there. While it may actually work sometimes, it is not intended to work at all, and the service may become unavailable at any time.
خلاصه این کامنت این میشه ماکرو هیچ اهمیتی به کشورایی که جز ساپورت لیست نیستن نمیده و بهتره خودمونو اماده کنیم چون شاید دیگه نتونیم از سرویس ایکس باکس لایو و سرویس های مشابه استفاده کنیم...چون از همون اول هم قرار نبوده ما بتونیم از ایم سرویس ها استفاده کنیم.
بله آب پاکی رو ریختن دستمون:|واقعا چطور شد که ایکس باکس لایو بعد ۲۰خورده ای سال برای ما ممنوع شد؟این مورد داره شک نکنید مسایلی پشت پرده هست

Mahanar

کاربر سایت
May 16, 2017
95
كاش شل كن سفت كن درنميوردن سريع تصميم اتخاذ ميكرديد يا ميمونديد يا ميفروختيد ps4 ميخريديد فوقش
اکه سرویس های ایکس باکس توی کشور هایی که توی ساپورت لیست نیستن قطع بشه امکانش وجود داره برای سونی هم اتفاق مشابه بیافته

• Like
Reactions: soheil.nilavari2

rez11

کاربر سایت
Sep 11, 2018
19
والا بخدا من وقتی نظر های کارشناسی شده شما رو میخونم بیشتر گیج میشم ک چخبره !
یکی میگه مشکل جهانیه
یکی میگه مشکل داخلیه
یکی میگه مشکل مایکروسافته
میگین صحبت کردم اینو گفت پنج دقیقه بعد یکی دیگ میاد برعکسشو میگه !!!

این بیشتر از وصل نشدن ایکس باکس اذیت میکنه ادمو

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
یه عده هنوز هیچی نشده شروع کردن به کاسبی و خالی کردن جیب مردم تبلیغ دیدم امروز مودم ویژه برای عبور از محدودیت های مایکروسافت قیمت 500 هزار تومن یعنی ادم برگاش میریزه....
بعید هم نیست خودشون کردن حالا دارن برای رفش میگن پول بدین :|

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دوستان عزیز که پیگیری منو از ماکروسافت تو پست قبل دنبال کردن . ۳تا موضوع مهم خلاصه میگم و طی صحبت با کارشناسهای اکس باکس
اول. اون dns که تو تامیک معرفی شد و اکثرا باش لاگین میکنن هیچ تضمین امنیتی نداره و امکان داره از اطلاعات اکانت استفاده بشه و یا اکانتتون هک بشه. حتما از dns های معروف مثل گوگل یا dns مخصوص isp استفاده بشه.
دوم .اگه از اون dns حتی یک بار استفاده کردین اونو به حالت اتو تغییر بدین و پسورد اکانت اکس باکسو برای جلوگیری از هک از طریق وب سایت تغییر بدین .
سوم.در پیگیری موضوع ۴ساعت بعد ایمیل فرستادن که ازم خواستن اطلاعات کاملتری در خصوص مکالمه قبلی بشون بدم . اطلاعات شامل isp و ریجین و ... هست . ولی موندم چکار کنم چون ایران تو لیست کشورهایی ساپورت لایو نیست و همه ما بخاطر این تحریم موقع ساخت و تکمیل اکانت کشور و ادرسو یکی از ایالتهای امریکا زدم . حالا مشخصات بدم که دستم رو میشه .مکافاتی داریم خدایی

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
مهرداد جان شما الان با وی پی ان هیچ مشکلی توی بازیها از جمله ریمبو و اورواچ نداری؟

فعلا ک نه مشکلی نیست ولی خب پینگ بالاتر هست رینبو مثلا روی 140 هست این آخریا روی 110 بود قبل از فیل شدن ولی ما عادت داریم

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
آقا من رفتم vpn خریدم به مودم زدم الان وصل شدم به لایو اکانتم اومد بالا:-bd

بابا تو ک از اون مودما داری دیگه غمی نداری ک

من 4 ماه پیش این مودما را تهیه کردم برا ی همچین روزی حالا شانس ما این چیز را میزنن میبندن

ولی امیدوارم مشکل حل بشه چون دوست ندارم گیمرامو (ماشالله از بس سرگرمی تو این خراب شده زیاده) اذیت بشن از روزی ک این اتفاق افتاده دلم به بازی نمیره
من هنوز نمیتونم هضم کنم ک چطوری ما میتونیم وارد سایت xbox بشیم و اونجا راحت همه کاری میکنیم ولی از طریق xbox نمیتونیم وارد بشیم؟؟؟؟؟؟ اگه بنا به تحریم و ... باشه نباید بزاره وارد هیچ کدوم بشیم؟
مهمتر از همه موقعی ک این اتفاق افتاد درست مثل زمانی بود ک تل.گرام چیز شد به ی مدت زمانی طول کشید ک همه شرکت چیزش کنن این هم همینطور شده ساعت 12:30 شاتل بستش بعد ساعت 1:40 پارس آنلاین من و دوستم داشتیم آنلاین میرفتیم ک ... خلاصه هنوز هم به نظر من تمام این مشکلات از سمت خودمون هست (البته دروغ چرا وقتی اینا اکی شد از ما خراب شد)
یک هفته قبلش مایکروسافت تمام چیزاش مشکل داشت از طریق Satus میدیدم و ما چیزی حس نکردیم حالا ک همه چی اکی شده برا ما خرابه؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دوستان چرا یک سری مدام‌ جو میدین .
من و بقیه که بارها تو پستهای جدید گفتیم داستان چیه. لطفا پست ها رو بخونید و اگه تحمل ندارید برید یک‌ پلی۴ بخرید مارو هم خوشحال کنید
ادیت: از دیروز تاحالا ماکروسافت مشکلو قبول کرده و جدی گرفته .چون قبلش که صحبت میکردی ساین این نمیشه مگفتن مودمو خاموش روشن کن یا اکانتو پاک کن دوباره بزن یا صحبتا کلیشه ای . یکم صبر کنیم بنظدم حل میشه نهایتا ۲ ...۳روز دیگه شایدم زودتر

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان چرا یک سری مدام‌ جو میدین .
من و بقیه که بارها تو پستهای جدید گفتیم داستان چیه. لطفا پست ها رو بخونید و اگه تحمل ندارید برید یک‌ پلی۴ بخرید مارو هم خوشحال کنید

کسی از بچه ها جو نداده همه دارن نظراشون را میدن پشتیبان های مایکروسافت چند نوع حرف زدن؟؟ مقصر ما شدیم حالا؟؟؟؟
انقدر هم ps نکنید اون هم بدتر از اینه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر