Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

PersiAndroid

کاربر سایت
Jul 17, 2012
57
نام
رئوف
آخه دردمونو به کی بگیم؟
به نظر من بعد از گذشت این چند روز باید یکم منسجم تر عمل کنیم. باید از طرف گیمر ها یه بیانیه بنویسیم، لطفا ادمین های بازی سنتر در این مورد یاری کنن.
با این دی ان اس 178.22.122.100 با اینکه شرکت بنیان گفت سرور هاشون روی آسیاتک هست و نت منم از آسیاتک هست پینگم وحشتناک بالاست.
یه فورت نایت بازی کردم اصلا تو جزیره اولی نرفتم وقتی که لودینگ رد شد دیدم آخر جزیره اتوبوس منو انداخته من و چند نفر دیگه هم کنارم هستن ولی خشکشون زده حدس می زنم بنده خداها ایرانی بودن.
خلاصه رفتیم تو بازی 100 متر می رفتم جلو 99 متر بر میگشتم عقب ،تفنگ بر می داشتی می رفتی نگاه می کردی تا نیست نگو اصلا برنداشتی ، خلاصه چند نفرو زدم اصلا دمج نمی خورد بهشون تیر تو شیکمشون رد می شد ولی هیچ... نمی دونستم بخندم یا گریه کنم...

20180911_023721nf.jpg

فک کنم خود فورتنایت دیگه پینگ بالاتر رو نتونه نشون بده و گرنه فک کنم 8 برابر این باشه پینگ واقعیم

• Like
Reactions: .:Melkor:.

Proking Erfan

کاربر سایت
Sep 9, 2018
19
آخه دردمونو به کی بگیم؟
به نظر من بعد از گذشت این چند روز باید یکم منسجم تر عمل کنیم. باید از طرف گیمر ها یه بیانیه بنویسیم، لطفا ادمین های بازی سنتر در این مورد یاری کنن.
با این دی ان اس 178.22.122.100 با اینکه شرکت بنیان گفت سرور هاشون روی آسیاتک هست و نت منم از آسیاتک هست پینگم وحشتناک بالاست.
یه فورت نایت بازی کردم اصلا تو جزیره اولی نرفتم وقتی که لودینگ رد شد دیدم آخر جزیره اتوبوس منو انداخته من و چند نفر دیگه هم کنارم هستن ولی خشکشون زده حدس می زنم بنده خداها ایرانی بودن.
خلاصه رفتیم تو بازی 100 متر می رفتم جلو 99 متر بر میگشتم عقب ،تفنگ بر می داشتی می رفتی نگاه می کردی تا نیست نگو اصلا برنداشتی ، خلاصه چند نفرو زدم اصلا دمج نمی خورد بهشون تیر تو شیکمشون رد می شد ولی هیچ... نمی دونستم بخندم یا گریه کنم...

20180911_023721nf.jpg

فک کنم خود فورتنایت دیگه پینگ بالاتر رو نتونه نشون بده و گرنه فک کنم 8 برابر این باشه پینگ واقعیم
من از دیشب تا حالا بدون یه تیک بازی کردم فورتنایت الانم فیفا ۱۸ با مخابراتم

Fut

کاربر سایت
Sep 11, 2018
2
دوستان با dnsهای جدید فقط مشکل وصل شدن به اکانت برطرف شده اما توی خیلی از بازیها وقتی داری انلاین بازی میکنی قطع ارتباط با سرور میزنه اینو چی کار بکنیم؟؟؟

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
اگه کلا دان بود با وی پی هم نباید وصل میشد که داره وصل میشه
بعدشم تاریخ پستشو ببین مال ماه پیشه
دقیقا اگه باگ یا خرابی هم وجود داره دوستان نباید با وی پی ان یا تغییر dns وصل بشن ماشالا خودتون استادین میدونین برای وصل شدن به هرجا چه وبسایت چه xbox live چه psn و .......... باید از مخابرات ایران رد بشی بعد به مقصد برسی حالا وقتی میبینی با وی پی ان وصل میشی پس داری مخابراتو دور میزنی و از یه سرورهای دیکه به مقصد وصل میشی این خودش جوابگوی اینه که ipهای لایو مسدود شدن همون چیزی که سرویس دهنده به دوستمون گفت که مشکل از زیرساخته و دست ما نیست درسته

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
منکه خیلی حالم گرفته چون بحز دمو دستگاه برداشتم اتاق طبق ۱۰طرح برتر اتاق های گیم ۲۰۱۸ دیزاین واسه گیم کردم
تی وی ۴کی اج دی ار
اکس باکس وان اکس
اکانت گلد گیپم پس و بازیهای اورجینان .
سینما خانگی ۵.۱ و میز تی وی و دکوراسیون نورپردازی و....
دوستان این شرکتهای زیرساخت ادرسش کجاست بریم دم شرکتش حضوری پیگیری کنیم؟

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
اینم تاریخ جدید برا سایت reddit
کامنتهای زیرشو میخوندم اکثرشو که مشکل نداشتن داشتن یکی میگفت مودمتو ریستارت کن یکی میگفت کنسول رو ریستارت کن یکی میگفت مشکل از xboxliveنیست مشکل از dnsهاتونه یکی گفته توی سن انتونیو سرورهاش بیش از حد گرم شده خاموشش کردن اما همه چیز بهم ریخته حالا سن انتونیو به ما چه ارتباطی داره نمیدونم یکی گفته از dnsهای غیر مشهور استفاده نکنید باعث حک شدن اکانتتون میشه البته dnsی که دوستان معرفی کردن رو اونجا هم گذاشتن یکی گفته من از شرق ایالت آمریکا هستم فروشگاه ایکس باکس برام کار نمیکنه میگه مشکل از نتم نیست از لایو هست

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
خیلی جالبه یکی از کامنتها رو میخوندم گفته رفته xbox رو فروخته ps4 خرید چون دیگه نمیتونسته تحمل کنه:))یکی هم میگه چرا باید به مایکروسافت بخاطر این گند پول بدم؟:D

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
حیف نمیشه فهمید و گرنه من فکر کنم اینا زدن کل ip های بازی را هم فیل کردن
یعنی ممکنه وقتی مشکل ساین حل بشه تازه برسیم به اصل ماجرا ک نتونیم کانکت بشیم به سرور بازی ها.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر