Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
خب بریم سراغ آموزش شر کردن چیز روی دستگاه به وسیله لپ تاب و کابل لن
اول از همه هم بگم باید لب تاپ یا کامپیوتر هر موقع میخواین از این روش استفاده کنید همیشه روشن باشه.

اول برین به این آدرس ( ویندوز 7 )
Control Panel> Network and Internet> Network and Sharing Center

بعد گزینه های زرد رنگ ک تو عکس مشخص هست به ترتیب انتخاب کنید:

سعی کنید از جای ب درد بخور چیز تهیه کنید بعد هم ب پشتیبانیش بگید آدرس سرور اروپا بتون بده.

گزینه Connect را بزنید و ی سایت چیز برین ببینید وصل هست یا نه بعد دیسکانکت کنید
خب تا اینجا کار ساخت کانکشن تمام شده حالا به آدرس زیر برید:

وگزینه change adapter setting را انتخاب کنید

حالا روی کانکشن vp ان ک ساختید کلیک راست کنید و Properties را انتخاب کنید

حالا کابل lan را به xbox وصل کنید و vp ان خود را فعال کنید حالا برید داخل Network Setting در Xbox ببینید وصل هست یا نه
این عکس زیر مال من هست Nat Type میشه Strict ولی همه چی فعال هست

پینگ من هم با این کار از 120 اومده روی 140

----------------------------------------

آخرین ویرایش:

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
آقا یکی فعلا این متن را ب پست اول اضافه کنه ک یک وقت کسی از بچه ها هزینه بی خودی نکنه ( البته هزینه خرید چیز هست)

-----
آقا یکی این متن را تهیه کنید تا ارسال کنیم پشت گوش نندازین
هزینه کار با چیز خیلی زیاد میشه.

• Like
Reactions: amir_k2m

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
اول از همه هم بگم باید لب تاپ یا کامپیوتر هر موقع میخواین از این روش استفاده کنید همیشه روشن باشه.

سعی کنید از جای ب درد بخور چیز تهیه کنید بعد هم ب پشتیبانیش بگید آدرس سرور اروپا بتون بده.

حالا کابل lan را به xbox وصل کنید و vp ان خود را فعال کنید حالا برید داخل Network Setting در Xbox ببینید وصل هست یا نه

مهرداد جان فقط یه سوال اینکه با vpnهای مثل hot spot shield و freegate هم میشه شیر کرد؟:D

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Farhan_1993

کاربر سایت
Sep 9, 2018
3
برای این کار یک لپ تاب نیاز است.. همینطور برنامه ostotohotspot
متاسفانه در این یکی دو ماه اخیر اینترنت دچار افت شدیدی شده بخصوص در ping اونهم در اینترنت مخابرات که باعث بسته شدن سرویس kerio شد و این نوع وی-پی ان خوراک اصلی برای مولتی گیم بود بخصوص در بازی black ops 3
ولی با پروتگل pptp میتونید یه اکانت دستی بسازید وhotspot کنید برای روی دو کنسول بخصوص کاربردی برای xbox one
معمولا اینرنت های همراه مثل ایرانسل و همراه اول ثبات انچنانی ندارن ولی میتوان از اینترنت مخابرات استفاده کرد بخصوص این که هنوز کمی ثبات دارد ولی نه به اندازه یک ماه قبل
برای خرید وی - پی هم میتونید به این فروشنده مراجعه کنید که واقعا سرعت بالایی داره و معرف را من معرفی کنید:
راه های ارتباطی :
☎️ 09369311993(whats app)
speedvpn1@gmail.com
@VpnSpeed <<<< تلگرام
Telegram Bot * >>@vpnspeedbot
خرید کانکشن کاربردی PPTP & L2TP توصیه میشود
ولی متاسفانه باید گفت اینترنت مخابرات بالغ بر 2 ماه به افتضاح بالایی تبدیل شده است که وصل شدن به یک سرور خارجی هیچ فرقی با حجم دزدی ندارد
برای این کار یک لپ تاب نیاز است.. همینطور برنامه ostotohotspot
متاسفانه در این یکی دو ماه اخیر اینترنت دچار افت شدیدی شده بخصوص در ping اونهم در اینترنت مخابرات که باعث بسته شدن سرویس kerio شد و این نوع وی-پی ان خوراک اصلی برای مولتی گیم بود بخصوص در بازی black ops 3
ولی با پروتگل pptp میتونید یه اکانت دستی بسازید وhotspot کنید برای روی دو کنسول بخصوص کاربردی برای xbox one
معمولا اینرنت های همراه مثل ایرانسل و همراه اول ثبات انچنانی ندارن ولی میتوان از اینترنت مخابرات استفاده کرد بخصوص این که هنوز کمی ثبات دارد ولی نه به اندازه یک ماه قبل
برای خرید وی - پی هم میتونید به این فروشنده مراجعه کنید که واقعا سرعت بالایی داره و معرف را من معرفی کنید:
راه های ارتباطی :
☎️ 09369311993(whats app)
speedvpn1@gmail.com
@VpnSpeed <<<< تلگرام
Telegram Bot * >>@vpnspeedbot
خرید کانکشن کاربردی PPTP & L2TP توصیه میشود
ولی متاسفانه باید گفت اینترنت مخابرات بالغ بر 2 ماه به افتضاح بالایی تبدیل شده است که وصل شدن به یک سرور خارجی هیچ فرقی با حجم دزدی ندارد

شما میتونید دقیق توضیح بدید من اون برنامه هرو نصب کردم خب حالا چی یه توضیحی بدید خواهشا

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
مهرداد جان فقط یه سوال اینکه با vpnهای مثل hot spot shield و freegate هم میشه شیر کرد؟:D

اول برو به این آدرس ببین چ چیزایی وجود داره

بعد اون برنامه چیز را فعال کن ببین چیزی به اونجا اضافه میشه یا نه؟ اگه بشه میتونی این کار را کنی
ولی ممکنه این برنامه ها پینگ خوبی ندن الان پینگت موقعی ک این برنامه فعال هست چند هست؟

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
اول برو به این آدرس ببین چ چیزایی وجود داره

بعد اون برنامه چیز را فعال کن ببین چیزی به اونجا اضافه میشه یا نه؟ اگه بشه میتونی این کار را کنی
ولی ممکنه این برنامه ها پینگ خوبی ندن الان پینگت موقعی ک این برنامه فعال هست چند هست؟
برام کانکشن vpn هست واسه همون برنامه فری گیت وقتی هم روشنه پینگم تغییری نداره همون توی حدودها ۹۰ میگرده

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
برام کانکشن vpn هست واسه همون برنامه فری گیت وقتی هم روشنه پینگم تغییری نداره همون توی حدودها ۹۰ میگرده

خب شما مرحله اول را انجام شده بدون پس از مرحله دوم برو فقط قسمت DNS و نوع کانکش که pptp هست را انجام نده اگه دیدی اذیت میکنه DNS را انجام بده
بعد هم کابل lan را وصل کن به xbox و pc ببین کدوم کانکشن فعال میشه روی همون شر کن راست کلیک روی کانکشن vp ان مثل چیزی ک گذاشتم

PersiAndroid

کاربر سایت
Jul 17, 2012
57
نام
رئوف
من چیز دارم ولی نمیتونم درک کنم که برای کنسول باید همچین کاری کنم و حتی نمی خوام بفهممش
ما پی سی رو ول کردیم که از شر این چیزا راحت شیم
باید تنظیماتی روی روترم انجام شه؟ باید پی سی دانگل وای فای داشته باشه؟
اصلا گیج شدم.
من با این دی ان اس پینگم کمتر از 250 نمیاد
گاهی تا 680 و 700م میرسه
خیلی خوبه اگه پینگ 140 باشه . به خدا دارم دیوونه میشم
مدامم ساین اوت میشم یه میکروفن تو پارتی وصل نمیشه

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
من چیز دارم ولی نمیتونم درک کنم که برای کنسول باید همچین کاری کنم و حتی نمی خوام بفهممش
ما پی سی رو ول کردیم که از شر این چیزا راحت شیم
باید تنظیماتی روی روترم انجام شه؟ باید پی سی دانگل وای فای داشته باشه؟
اصلا گیج شدم.
من با این دی ان اس پینگم کمتر از 250 نمیاد
گاهی تا 680 و 700م میرسه
خیلی خوبه اگه پینگ 140 باشه . به خدا دارم دیوونه میشم
مدامم ساین اوت میشم یه میکروفن تو پارتی وصل نمیشه

چی میشه گفت خدا لعنتشون کنه اگه از سمت ما مشکل باشه. تنها امیدم اینه ک مشکل از سمت مایکروسافت باشه که 20 درصد ی همیچین چیزی ممکنه
برای pc باید یا یک رسیور وایرلس برای دریافت نت از مودم داشته و به وسیله کارت شبکه pc به xbox وصل کنید
اگر هم مودم را مستقیم به وسیله lan به pc وصل کرده اید میتونید یک کارت شبکه دیگه تهیه کنید و خلاص
یک راه حال گرون هم هست خرید یک مودم با قابلیت تنظیم vp ان مثل مودم asus n14u

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73

من ایکس باکسم مستقیم با کابل لن به مودم وصله ولی پی سی با دانگل وای فای از مودم اینترنت میگیره. میخام بدونم با این روشی که گفته شده میتونم vpان رو شر کنم؟

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

PersiAndroid

کاربر سایت
Jul 17, 2012
57
نام
رئوف
تماس تازه ای با مایکروسافت ، نمی دونم باور کنم یا نه ولی میشه گفت فقط باید صبر کرد

انگلیسی همه دوستان خوبه ولی برای دوستانی که وقت ندارن بخونن خلاصه می کنم اینکه گفتند تایید می کنن مشکل رو و اینکه تنها ایران نیست عراق و روسیه و کشورای دیگه هم درگیر این موضوعند
و مهندسینشون پیگیر این موضوع هستند :
Untitled_1.jpg

در رابطه تاثیر این داستان بر زندگی روزمره مون گفتم و گفته درک می کنه و تاکید کرده که بحث تحریم نیست و یه جور باگ هست و
فقط مشکل ایرانیا هم نیس. و شدیدا پیگیر این موضوع هستند
و گفتم شاید عمق فاجعه رو ندونین ما نمی تونیم از کنسولامون استفاده کنیم چون نمی تونیم وارد اکانتامون بشیم.
و اینکه تاکید کردم تو ایران دنبال مقصر نگردیم؟ گفتند نه ، جاهای دیگه هم مشکل دارند.
از پشتیبانی و سرویسشون تشکر کردم و گفتند که اگر شرایطش ممکن باشه تو گسترش خدمات مایکروسافت ایران از اولین کشور هایی هست که میخوان سرویس رسمی بدن
Untitled_3.jpg

Untitled_5.jpg

PersiAndroid

کاربر سایت
Jul 17, 2012
57
نام
رئوف
فقط اینو بگم تنها کسی که از این داستانا خوشحاله مامان منه ، دیروز که دی ان اس زدم و آن شدم شدید ناراحت شد. همش میگفت میخوام زنگ بزنم تشکر کنم ازشون که فیلتر کردن.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
فقط اینو بگم تنها کسی که از این داستانا خوشحاله مامان منه ، دیروز که دی ان اس زدم و آن شدم شدید ناراحت شد. همش میگفت میخوام زنگ بزنم تشکر کنم ازشون که فیلتر کردن.
من ۶ماهه رو بازی halo war2 قفل هستم .از وقتی قطع شده کلا روابطم خیلی خوب شده
من چک‌کردم بمن هنوز جواب ایمیل نزدن . لطفا یک اسکرین شات اگه ممکنه از متن ایمیل که فرستادن برات برام بزار.

arsham_xbox

کاربر سایت
Sep 9, 2018
14
دوستان در جدیدترین اقدامی که کردم بدون DNS و ... به اکانتم وصل شدم و سه ساعت بدون هیج مشکلی کانکت موندم و هیچ مشکلی دیگه ندارم و مشکل من که حل شد و فکر کنم دوستان فردا همتون تست کنید اوکی شدید انشالله .8-}<:-P:-bd=D>

• Like
Reactions: majidazad

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر