Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
این عقب موندها مدتی هست که گیر دادن به ساخت کنسول داخلی و خبرهایی راجب ممنوعیت واردات گیم پد های بازی هم حتما شنیدین . این بنده خداها فکر میکنن میتونن هیلو و کوانتوم بریک و فورزا درست کنن که اینکارارو میکنن.
اخه بدبختا شما بدنه کارت ملی تونم از چین میاد.
صنعت گیمو که نمیتونین با اینکارا بدست بیارین.
این بازی ها در گیمرهای ایرانی بخاطر قدمت چندین ساله و بیشتر دو دهه ریشه کرده ما بچه بودیم با اینا بزرگ‌شدیم

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان اینو بدونید مشکل داخلیه شرکت بزرگی مثل مایکرو نمیتونه مشترکهاشو ۵ یا ۱ هفته معطل کنه همونطور که تجربه دارید به سرورهاشو حمله میشه زیر چند ساعت مشکل رفع میشه این مشکلات جدید قابل توجیه نیست فیلتر کردن لایو رو و psn و استیم هم فیلتر خواهد شد

PersiAndroid

کاربر سایت
Jul 17, 2012
57
نام
رئوف
سلام دوستان ، من با شرکت بنیان و مسئولین سایت شکن تماس گرفتم و در رابطه با استفاده‌ی ما از این دی‌ان‌اس بهشون اطلاع دادم و تشکر کردم.
و گفتم ‌ممکنه ما برای ادامه‌ی استفاده از کنسول‌هامون به این دی‌ان‌اس وابسته باشیم و گفتم اگه اینجور باشه برنامه‌ای دارین که پینگ این دی‌ان‌اس رو بهتر کنین گفتن این دی‌ان‌اس برای همه سرویس ها در نظر گرفته شده و چندان برای گیم بهینه نیست اما اگر احساس کنن که این دی‌ان‌اس مورد استقبال گیمر هاست حتما این‌کار رو می‌کنن یا حتی یه دی‌ان‌اس اختصاصی برای گیمر ها در نظر می‌گیرن.

باید عرض کنم که من اصلا تجربه خوبی با این دی‌ان‌اس نداشتم میشه گفت از VPN بهتره ولی مدام ساین‌اوت میشم و تو پارتی و استفاده از مایک مشکل دارم.

تصور من این هست که مایکروسافت از عمق فاجعه در ایران خبر نداره . باید دست به دست هم بدیم و از داخل و از مایکروسافت جواب بخوایم.

00Xman

کاربر سایت
Sep 8, 2018
37
یعنی واقعا نمیخاد درست بشه این موضوع؟؟
به قران میکرو میخریدم بهتر بود تا این همه داستان ک با وان دارم. الان ۴ روزه من تو دیوارم کنسول و حتی دیگه روشن نمیکنم فکرمو بهم میریزه به خدا پول گلد و به ی زور جمع کردم اما به جا ۳ ماه ۳ روز بازی کردم...........شانس منه ....هرچی سنگه برای پا منه....

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
سلام دوستان ، من با شرکت بنیان و مسئولین سایت شکن تماس گرفتم و در رابطه با استفاده‌ی ما از این دی‌ان‌اس بهشون اطلاع دادم و تشکر کردم.
و گفتم ‌ممکنه ما برای ادامه‌ی استفاده از کنسول‌هامون به این دی‌ان‌اس وابسته باشیم و گفتم اگه اینجور باشه برنامه‌ای دارین که پینگ این دی‌ان‌اس رو بهتر کنین گفتن این دی‌ان‌اس برای همه سرویس ها در نظر گرفته شده و چندان برای گیم بهینه نیست اما اگر احساس کنن که این دی‌ان‌اس مورد استقبال گیمر هاست حتما این‌کار رو می‌کنن یا حتی یه دی‌ان‌اس اختصاصی برای گیمر ها در نظر می‌گیرن.

باید عرض کنم که من اصلا تجربه خوبی با این دی‌ان‌اس نداشتم میشه گفت از VPN بهتره ولی مدام ساین‌اوت میشم و تو پارتی و استفاده از مایک مشکل دارم.

تصور من این هست که مایکروسافت از عمق فاجعه در ایران خبر نداره . باید دست به دست هم بدیم و از داخل و از مایکروسافت جواب بخوایم.
چه جوابی؟اینکه مایکرو بیاد مارو از فیلتری دربیاره؟امکان نداره اون dns ها هم بدرد نمیخوره کار همه راه نمیوفته براش الان که گلد ۶۰۰تومنه نت کمه کمش ماهی ۵۰تومن چقدر درآمد داریم که بابت dns پول بدیم فردا نفسم بخوایم بکشیم باید پول بدیم مردم ما بلد نیستن وقتی دولت مردم رو تحریم میکنه مردم هم دولت رو تحریم کنن نباید پولی خرج این مسایل کرد این یعنی باج دادن به دولت

آخرین ویرایش:

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
این مشکل فقط برای اکس لاکس لایو ایجاد شده یا پی اس ان رو هم درگیر کرده؟
جایی من نمی بینم کاربرای پلی استیشن 4 پی اس ان تاپیکی زده باشن.
یکی از دوستان هم اشاره میکرد که روی X360 مشکلی نیست.
خیلی موضوع عجیبیه چون معلوم نیست مشکل واقعا کجاست.
من فقط امیدوارم که مشکل واقعا یک مشکل موقت از خود مایکروسافت باشه نه از نهادی داخلی ایرانی.
برای من اون دی ان اس کار نمیکنه.
دقیقا هم زمانی اتفاق افتاده که هم من وقت دارم هم بتا بازی مورد انتظارم اومده.

Proking Erfan

کاربر سایت
Sep 9, 2018
19
من با این dns دوست عزیزمون رفتم وارد اکانت شدم
ولی خب اصلا بدرد انلاین بازی کردن نمیخوره حتی وارد بازی هم نمیتونم بشم ارور میده ک بخاطر سرعت کمش هست ولی خب بازم دمش گرم همین ک میتونیم وصل شیم خودش جای شکر داره.کسانی ک پیگیری میکنن مارو هم درجریان بذارن سه روزه بازی نکردمه اصلا سرحال خودم نیستم.
منم همینطور

UniversAgent

کاربر سایت
Sep 8, 2018
7
یعنی واقعا نمیخاد درست بشه این موضوع؟؟
به قران میکرو میخریدم بهتر بود تا این همه داستان ک با وان دارم. الان ۴ روزه من تو دیوارم کنسول و حتی دیگه روشن نمیکنم فکرمو بهم میریزه به خدا پول گلد و به ی زور جمع کردم اما به جا ۳ ماه ۳ روز بازی کردم...........شانس منه ....هرچی سنگه برای پا منه....

درست میشه دوست عزیز کمی صبور باشید. از DSN دستگاه IP Proxy رو وارد کردید؟ فعلا مشکل با پروکسی برطرف میشه. و بزودی بصورت کلی برطرف میشه. اگر مشکل از داخل باشه هیچ فرقی نمیکنه شما چه کنسولی دارید. بنده هر دو رو دارم و هر دو مشکل اتصال به Live و PSN رو دارند. تنها راه حل صبر و جستجو بدون ناراحتی و عصبانیت است.

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
این مشکل فقط برای اکس لاکس لایو ایجاد شده یا پی اس ان رو هم درگیر کرده؟
جایی من نمی بینم کاربرای پلی استیشن 4 پی اس ان تاپیکی زده باشن.
یکی از دوستان هم اشاره میکرد که روی X360 مشکلی نیست.
خیلی موضوع عجیبیه چون معلوم نیست مشکل واقعا کجاست.
من فقط امیدوارم که مشکل واقعا یک مشکل موقت از خود مایکروسافت باشه نه از نهادی داخلی ایرانی.
برای من اون دی ان اس کار نمیکنه.
دقیقا هم زمانی اتفاق افتاده که هم من وقت دارم هم بتا بازی مورد انتظارم اومده.
برای psn هم این مشکل وجود داشت که برطرف شد اما دوستان در بعضی بازیها مشکل دارن و از سرورها بیرون میوفتن مشکل از طرف مایکرو نیست احتمالا اگه رفع نشه همگیر بشه

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
درست میشه دوست عزیز کمی صبور باشید. از DSN دستگاه IP Proxy رو وارد کردید؟ فعلا مشکل با پروکسی برطرف میشه. و بزودی بصورت کلی برطرف میشه. اگر مشکل از داخل باشه هیچ فرقی نمیکنه شما چه کنسولی دارید. بنده هر دو رو دارم و هر دو مشکل اتصال به Live و PSN رو دارند. تنها راه حل صبر و جستجو بدون ناراحتی و عصبانیت است.
بله با کلید تدبیر و امید حل خواهد شد:))

UniversAgent

کاربر سایت
Sep 8, 2018
7
توصیه بنده به دوستانی فعلا مشکلشون برطرف شده است اینه که از قسمت Setting/PowerStartUp در قسمت Power Mode دستگاه رو رو حالت Instant-On بزارید که هر بار بعد از خاموش و روشن شدن, دستگاه شما مجبور به لاگین کردن مجدد نباشد.

Proking Erfan

کاربر سایت
Sep 9, 2018
19
چطوری میشه این کار رو درست کرد؟

Proking Erfan

کاربر سایت
Sep 9, 2018
19
آخه این چه شانسیه fortnite پنجشنبه جدیدترین و بهترین آپدیتش رو گذاشت ۲ ساعت بازی کردم گفتم فردا جمعه است بخوابم فردا با خیال راحت یه دل سیر بازی کنم که ریده شد تو شانسم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر