Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

borna khodadad

کاربر سایت
Sep 7, 2018
14
نام
برنا مترجمی
kerio قطعی داره نزدیک به 2 ماهه.. به راحتی سرورهاش وصل نمیشه به خصوص که از طرف مخابرات بسته شده
از pptp -l2tp استفاده کنید

خب دوست عزیز من pptp -l2tp رو خریداری کردم ولی کجا باید کد سرور رو بزنم؟

Polarbear

کاربر سایت
Sep 7, 2018
13
ی
اره مشکل داره
من امروز با یکی از کارشناسان بنیاد ملی بازی های رایانه‌ای صحبت کردم ، ایشون هم عنوان کردند که کاملا از موضوع خبر دارند و گفتند که پیگیر موضوع هستند ، ضمن اینکه دو احتمال رو مطرح کردند اینکه شاید نهادی به دلیلی یا حتی به اشتباه مسئول بسته شدن پرت‌ها شده باشه یا اینکه خود مایکروسافت به دلیل تحریم‌ها اینکار رو کرده باشه ، و این باعث میشه که همه و همه هر چه سریع‌تر از مایکروسافت جواب بخوایم.
تا بتونیم در صورت لزوم اینجا پیگیر حقمون باشیم.
اگر سمت ایران باشه که 100% هست من تا این موضوع درست نشه دست از سر اینا بر نمیدارم ولی حتی اگر 1% از سمت microsoft باشه کاملا منطقی هستش، xbox فقط در 21 کشور دنیا به طور رسمی قابل دسترسی هست و ایران جزوی ااز اون کشورها نبوده و نخواهد بود، کسانی که تو ایران کنسول میخرن باید اینو بدونن

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
ی

اگر سمت ایران باشه که 100% هست من تا این موضوع درست نشه دست از سر اینا بر نمیدارم ولی حتی اگر 1% از سمت microsoft باشه کاملا منطقی هستش، xbox فقط در 21 کشور دنیا به طور رسمی قابل دسترسی هست و ایران جزوی ااز اون کشورها نبوده و نخواهد بود، کسانی که تو ایران کنسول میخرن باید اینو بدونن
قطعا مشکل از داخله
یهو دو سرویس گیم نابود شن طبیعی نیست

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
دوستان هفته پیش مشکلی که بوجود اومده بود این بود که اکانت که تازه ساخته بودی وارد نمیشد صفحه یوزر پس میامد ولی وقتی یوزر پسو میزدی این ارورو میداد در واقع اکانت جدید رویه دستگاه نصب نمیشد دقیقا 3 تا 4 روز طول کشید درست شد تا پنج شنبه شب درست بعده نیمه دوم بازیه آلمان فرانسه که من میخواستم وصل کنم دیگه کانکت نشد تا الان قبلش اوکی بود بازی میکردم رفتم فوتبال ببینم برگشتم به مشکل خورد تا همین الان که هنوزم وصل نمیشه!
اگر کار فیلترینگ ایران باشه خب میزنه کله لایو فیلتر میکنه فکر نکنم فیلترچیهایه ما اینقدر دانششون بالا باشه که درست مثله یه تک تیرانداز بزنن وسطه پیشونی دقیقا نقطه ای رو فیلتر کنن اصلا نتونی کاری باهاش بکنی!شبکه لایو درسته اینترنتم وصله اما همینکه میخوای ساینین کنی ارور میده حالا هرچی مایکی بگه مشکل از ما نیست به نظرم چرت میگه دقیقا الان اینا 7 روزه تو استتوس سایتشون مشکل داشتن درست از وقتی که سایتشون نوشت همچی اوکی و درست هست به مشکل خوردیم.و جالبیشم اینه هیچکس دقیقا نمیدونه مشکل از کجاس

mmf66

کاربر سایت
Jul 22, 2010
146
اینترنت وی پی ان باشه وصل میشه یعنی سرورهای داخل ایران مشکل داره حالا معلوم نیست ماکرو فیلتر کرده یا اینا سرورهاشونو دست کاری کردن
رایتل همراه اول ایرانسل هیچ کدوم وصل نمیشه
بعد برا من از دیروز اینجوری شد دقیقا روزی که پوتین و اردوغان اومدن تهران من فک کردم برا اون اینجوری کردن اینترنت رو

UniversAgent

کاربر سایت
Sep 8, 2018
7
من با پشتیبانی مایکرو صحبت کردم گفتن 2 الی 3 ساعت و نهایتا تا 24 ساعت آینده برطرف میشه.

Microsoft: Yes if the sign in issue is not resolve by the console restart it seems that the issue we have is already inline with the service upgrade that we are currently working on to enhance the service of our system. No worries as it will only take 2-3 hours maximum of 24 hours. If you wanted I can surely set up a follow up on your for me to be able to send you update after all upgrade is done. What I will do is to leave the case open and send you email to this on .How's that sounds?

ME: Sounds great, i appreciate that

Microsoft: Perfect! my pleasure to really exhaust all help for you issue, the good part is that you don't need to contact again as I will be the one to reach you in email

Microsoft: I will also be sending you email regarding what we discuss today. Alright

Microsoft: Would there be anything else that I can assist with

ME: Sure, Thanks again

Microsoft: You are most welcome

Sniper m

کاربر سایت
Sep 7, 2018
12
من با پشتیبانی مایکرو صحبت کردم گفتن 2 الی 3 ساعت و نهایتا تا 24 ساعت آینده برطرف میشه.

Microsoft: Yes if the sign in issue is not resolve by the console restart it seems that the issue we have is already inline with the service upgrade that we are currently working on to enhance the service of our system. No worries as it will only take 2-3 hours maximum of 24 hours. If you wanted I can surely set up a follow up on your for me to be able to send you update after all upgrade is done. What I will do is to leave the case open and send you email to this on .How's that sounds?

Microsoft: Perfect! my pleasure to really exhaust all help for you issue, the good part is that you don't need to contact again as I will be the one to reach you in email

Microsoft: I will also be sending you email regarding what we discuss today. Alright

خدا کنه درست بشه.
منکه اصلا نمیدونم دلیل این ارور چیه همه بازیام رو پاک کردم کلا دستگاه رو ریست کردم.

UniversAgent

کاربر سایت
Sep 8, 2018
7
خدا کنه درست بشه.
منکه اصلا نمیدونم دلیل این ارور چیه همه بازیام رو پاک کردم کلا دستگاه رو ریست کردم.

درست میشه. مشکل از خود مایکرو هست احتمالا. اگر هم نباشه دارن تغییراتی اعمال میکنن که درست میشه حتما. شما موقعی که میخواستی ریست کنی باید گزینه Save Games and App رو انتخاب میکردی تا بازی هارو پاک نکنه فقط سیستم عامل رو ریست میکرد.

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد

بنده هم گفتم و میگم که از طرف مایکرپ هستش،اگر پورت رو ایران بسته بود، روی اکس باکس پینگ نمیداد، الان پینگ که میگیرید مثل قبل هستش و بالا نرفته،اگر یادتون باشه برای تلگرام که ف یل تر شد پینگ به چهارصدم رسید پی فیلترینگی از هیچ طرف صورت نگرفته و فقط نرم افزاری است و از طرف مایکرو،خودشم گفته توی این ایمیل،و چقدر جالب که با صحه ی صبر به کاربرشون جواب داده و میخوات با ایمیل پیگیری کنه.

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
سلام
دوستان هفته پیش مشکلی که بوجود اومده بود این بود که اکانت که تازه ساخته بودی وارد نمیشد صفحه یوزر پس میامد ولی وقتی یوزر پسو میزدی این ارورو میداد در واقع اکانت جدید رویه دستگاه نصب نمیشد دقیقا 3 تا 4 روز طول کشید درست شد تا پنج شنبه شب درست بعده نیمه دوم بازیه آلمان فرانسه که من میخواستم وصل کنم دیگه کانکت نشد تا الان قبلش اوکی بود بازی میکردم رفتم فوتبال ببینم برگشتم به مشکل خورد تا همین الان که هنوزم وصل نمیشه!
اگر کار فیلترینگ ایران باشه خب میزنه کله لایو فیلتر میکنه فکر نکنم فیلترچیهایه ما اینقدر دانششون بالا باشه که درست مثله یه تک تیرانداز بزنن وسطه پیشونی دقیقا نقطه ای رو فیلتر کنن اصلا نتونی کاری باهاش بکنی!شبکه لایو درسته اینترنتم وصله اما همینکه میخوای ساینین کنی ارور میده حالا هرچی مایکی بگه مشکل از ما نیست به نظرم چرت میگه دقیقا الان اینا 7 روزه تو استتوس سایتشون مشکل داشتن درست از وقتی که سایتشون نوشت همچی اوکی و درست هست به مشکل خوردیم.و جالبیشم اینه هیچکس دقیقا نمیدونه مشکل از کجاس
قطعا مشکل از داخله
یهو دو سرویس گیم نابود شن طبیعی نیست
پی اس ان سالمه آقا مشکلی ندا ه

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
اگر از داخل ایران باشه شما با یک فیلترینگ هوشمند و مدرنی مواجه هستید..شبکه فیلتر نیست ولی نمیتونید لوگین بشید
به نظر میرسه اگر این پروزه روی شبکه های اجتماعی و استیم و غیره پیدا بشه فاتحه همه خوندست
البته برای من مشکلی ایجاد نمیکنه چون این مشکل رو حل کردم و صبح ساعت 6 تا 11 صبح استریم لایو در اپارات گذاشته بودم و مولتی فورتنایت میزدم هیچ مشکلی هم نداشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر