Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
الله اکبر از این همه خفنی و طراحی فوق العاده! رو دستشون نیست در این زمینه. فقط امیدوارم هرچقدر که می شه سخت باشن این انمی ها و باس ها.

باسا رو ترکیبی پررو زده! :D ترکیب باسای قبلی ان. اون غول آتشی هم انگار جای جاینت های محیطی مثل لیمگریو رو گرفته. یه incantaion جدید یعنی پرتاب تیغ هم تو عکس مشخصه به علاوه اون شخصیت شمشیر در کله انگار شکل الدن رینگ هست و همون پیرمرده قاب عکسیه که تو تریلر نشون می ده و زن کنارش هم به فیا دث بِد کمپانیون می خوره.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
الله اکبر از این همه خفنی و طراحی فوق العاده! رو دستشون نیست در این زمینه. فقط امیدوارم هرچقدر که می شه سخت باشن این انمی ها و باس ها.

باسا رو ترکیبی پررو زده! :D ترکیب باسای قبلی ان. اون غول آتشی هم انگار جای جاینت های محیطی مثل لیمگریو رو گرفته. یه incantaion جدید یعنی پرتاب تیغ هم تو عکس مشخصه به علاوه اون شخصیت شمشیر در کله انگار شکل الدن رینگ هست و همون پیرمرده قاب عکسیه که تو تریلر نشون می ده و زن کنارش هم به فیا دث بِد کمپانیون می خوره.
تو سختی بازی که اصلا شک نداشته باش ! میازاکی گفته برادر مالنیا تو بازی هست. در نتیجه موقع مبارزه اگه برادرشو بزنیم احتمالا جون خودمون کم میشه به جای اون :D از الان دارم سر دردای مبارزه باهاشو حس میکنم :D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
عجب تریلری بود
اصن بچه های فرام سافتور سوای گیم پلی و داستان گویی عالی بازیاشون، تو بحث طراحی هنری کیلومترها از بقیه جلو هستن. باس ها و دشمنا و محیط دقیقا عین یه نمایشگاه نقاشیه

.

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
چقدر خفن بود. الدن رینگ رو در ذهنم بایگانی کرده بودم. گویا دوباره Limgrave مرا فرا می‌خواند. همون روز اول بازی میکردمش تا حدود یکماه درگیرش بودم. فکر کنم یه دوسالی دور بودم ازش. بهانه ی خوبیه برای بازگشت و صد حیف از پچی که برای بلادبورن نیامد.... .

O Miyazaki,
Grant us eyes

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
کاشکی استند الون بود این دی ال سی .من همون موقع دیسک بازی را ریجن ۱ گرفتم پلات کردم فروختم .کسی میدونه الان رو اکانتم که ریجن ۱ هست بازی را دیجیتالی بگیرم سیو نسخه دیجیتالی به دیسکی میخوره؟؟؟

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,028
تو سختی بازی که اصلا شک نداشته باش ! میازاکی گفته برادر مالنیا تو بازی هست. در نتیجه موقع مبارزه اگه برادرشو بزنیم احتمالا جون خودمون کم میشه به جای اون :D از الان دارم سر دردای مبارزه باهاشو حس میکنم :D
مطمئن باش سختترین باس بازی آپشنال هست و باید بگردی پیداش کنی :D

شنیدم لول دیزاین دانجن ها هم شبیه دارک سولز 1 هست و به هم وصله. چه شود

ترجمه انگلیسی مصاحبه میازاکی با فامیتسو

آخرین ویرایش:

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
برای این به سختی بازی شک دارم چون نسخه اصلی الدن رینگ نسبت به سولز های قبلی خیلی آسون تر شده بود. یعنی هم اگرسیو بودن باس ها و انمی ها کم شده بود و هم میزان هلثشون و همینطور دمیجی که ما می دادیم خیلی زیاد بود. (جدا از طراحی محیط و مپ) اما خب همیشه دی ال سی ها از بازی اصلی سخت تر بوده و امیدوارم باتوجه به حرف RONIN که گفته دیزاین دانجن ها مثل دارک سولز ۱ هست دی ال سی هم هرچقدر که می شه سخت و عجیب و غریب باشه!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: reza8

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
کاشکی استند الون بود این دی ال سی .من همون موقع دیسک بازی را ریجن ۱ گرفتم پلات کردم فروختم .کسی میدونه الان رو اکانتم که ریجن ۱ هست بازی را دیجیتالی بگیرم سیو نسخه دیجیتالی به دیسکی میخوره؟؟؟

مشکلی نی. سیو رو میشناسه چون دیسکت آمریکا بوده.

• Like
Reactions: ashe

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
580
من هنوز الدن رینگ رو درست حسابی نرفتم و با این DLC دیگه تجربه بی نظیری میشه.

1000046438.jpg
1000050320.jpg
1000050322.jpg
نمیدونم این نقاشی های Gustave Doré رو دیدید یا نه. با دیدن کارهای این هنرمند بزرگ، من فقط یاد کارهای میازاکی از جمله بلادبورن میوفتم. تیم طراحی ایشون تو یک سطح عجیب و غریبی منحصر به فرد هست. اگه قرار باشه یه بازی سولزلایک از کمدی الهی دانته ساخته بشه و نزدیک به طرح های گوستاو دوره باشه فقط همین تیم میازاکی میتونه انجامش بده و من چقدر منتظرم که همچین چیزی رو بسازند.

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
برای این به سختی بازی شک دارم چون نسخه اصلی الدن رینگ نسبت به سولز های قبلی خیلی آسون تر شده بود. یعنی هم اگرسیو بودن باس ها و انمی ها کم شده بود و هم میزان هلثشون و همینطور دمیجی که ما می دادیم خیلی زیاد بود. (جدا از طراحی محیط و مپ) اما خب همیشه دی ال سی ها از بازی اصلی سخت تر بوده و امیدوارم باتوجه به حرف RONIN که گفته دیزاین دانجن ها مثل دارک سولز ۱ هست دی ال سی هم هرچقدر که می شه سخت و عجیب و غریب باشه!
در مورد سختی سولزبورن ها همیشه اختلاف نظر وجود داشته و خواهد داشت ! الان شما میگی الدن رینگ نسبت به سولزهای قبلی اسون تر شده ولی من در مورد خیلی از باس ها این عقیده رو ندارم. شما سخت تر از باس مالنیا تو سری سولزبورن کیو سراغ داری ؟ حتی از اون ornstein و smough دارک سولز ۱ هم سخت تر بودن واسه من و خیلی های دیگه، نکته بعدی دی ال سی های میازاکی همیشه سخت تر از بازی اصلی بودن. در نتیجه من نگرانی خاصی بابت این موضوع ندارم واقعا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر