Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
من لول 182 هستم و تو باس maliketh گیر کردم. فاز دوم بسیار سخته. چند تا ویدئو دیدم هر کی یه قلقل به کار میبره. لول بالایی دارم و نمیتونم با فارم کردن int و فیت رو برای استفاده از جادو بالا ببرم
در ضمن خیلی ها با جادو راحت میزننش که من نمیتونم با جادو بازی کنم! خوشم نمیاد! شمشیرم هم کاتانای uchi سطح آخر هست و ۱۲ تا فلسک هم دارم. به نظرتون چه کار کنم این باس فایت رو بزنم. به غیر از جادو
من بجای uchigatana سلاح اصلیم رو rivers of blood برداشتم و با کمک میمیک زدمش.
کاری که کردم هم این بود که تو فاز اول بهش فرصت دمیج زدن ندادم و تو فاز دو هم ازش خیلی فاصله نگرفتم. البته سخته چون همش در حال جابجا شدنه ولی سعی کن همیشه نزدیکش باشی.

SWEDAS

کاربر سایت
May 3, 2019
110
نمی‌دونم قبلا اینو پرسیدن یا نه ببخشید اگه تکراریه من تازه شروع کردم بازی رو ولی چرا هیچکس رو نمیتونم سامن کنم بیاد کمکم اصلا رو زمین هیچی نی برام هرجا میرم ولی کمک بقیه میتونم برم جریان کوآپ بازی کردن چطوریه؟ کمکم کنید لطفاً

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,966
نام
نـــــــویـــــــــد
نمی‌دونم قبلا اینو پرسیدن یا نه ببخشید اگه تکراریه من تازه شروع کردم بازی رو ولی چرا هیچکس رو نمیتونم سامن کنم بیاد کمکم اصلا رو زمین هیچی نی برام هرجا میرم ولی کمک بقیه میتونم برم جریان کوآپ بازی کردن چطوریه؟ کمکم کنید لطفاً

شما از Furlcalling Finger Remedy استفاده میکنی؟ ازین آیتم باید استفاده کنی تا ساین ملت رو ببینی و بتونی سامن بکنیشون

SWEDAS

کاربر سایت
May 3, 2019
110
شما از Furlcalling Finger Remedy استفاده میکنی؟ ازین آیتم باید استفاده کنی تا ساین ملت رو ببینی و بتونی سامن بکنیشون
اره می‌دونم اینو ولی هرکاری میکنم مثه ور رفتن با تنظیمات ، عوض کردن دی ان اس،قندشکن و..... نمیشه که نمیشه

ایراد از نت یا واقعا انقد سرورا بازی خالین؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,966
نام
نـــــــویـــــــــد
اره می‌دونم اینو ولی هرکاری میکنم مثه ور رفتن با تنظیمات ، عوض کردن دی ان اس،قندشکن و..... نمیشه که نمیشه

ایراد از نت یا واقعا انقد سرورا بازی خالین؟
نه مال خالی بودن سرور که نمیتونه باشه به نظرم. مشکل میتونه از نت ما باشه. البته اونایی که پیگیرانه کمک میکنن معمولا هر جایی ساین نمیذارن. یه سری جاها شلوغه یه سری جاها ممکنه هیچکس ساین نذاره. میخواستم پیشنهاد dns رو بدم که گفتی اینجام دادی. ولی در کل بهترین همراه همون میمیک خودته. بدون دردسر میاد و کنارت میجنگه :D

Small Golden Effigy هم یه تستی بزن که از طریق Summoning Pool ملت رو جوین همدیگه میکنه. شاید اون واست جواب بده

آخرین ویرایش:

SWEDAS

کاربر سایت
May 3, 2019
110
نه مال خالی بودن سرور که نمیتونه باشه به نظرم. مشکل میتونه از نت ما باشه. البته اونایی که پیگیرانه کمک میکنن معمولا هر جایی ساین نمیذارن. یه سری جاها شلوغه یه سری جاها ممکنه هیچکس ساین نذاره. میخواستم پیشنهاد dns رو بدم که گفتی اینجام دادی. ولی در کل بهترین همراه همون میمیک خودته. بدون دردسر میاد و کنارت میجنگه :D

Small Golden Effigy هم یه تستی بزن که از طریق Summoning Pool ملت رو جوین همدیگه میکنه. شاید اون واست جواب بده
با این small Golden Effigy فقط میشه رفت کمک بقیه درسته ؟ یا به طریق خاصی میشه بقیه رو واسه کمک احضار کرد به بازی خودمون ؟

کمک بقیه میتونم برم و تقریباً سریع و راحت پیدا می‌کنه ولی هیچکس رو نمی‌بینم که بیارمش کمکم 🥺

• Sad
Reactions: NaViiDii

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
797
نام
behrooz
با این small Golden Effigy فقط میشه رفت کمک بقیه درسته ؟ یا به طریق خاصی میشه بقیه رو واسه کمک احضار کرد به بازی خودمون ؟

کمک بقیه میتونم برم و تقریباً سریع و راحت پیدا می‌کنه ولی هیچکس رو نمی‌بینم که بیارمش کمکم 🥺

سلام
nat type اینترنت نگاه کن اگر سه هست که اصلا نمیتونی آنلاین بازی کنی ، من خودمم این مشکلو داشتم با تعویض نت مشکلم حل شد.

• Sad
Reactions: SWEDAS

SWEDAS

کاربر سایت
May 3, 2019
110
ایراد از اینترنت و مدل سرویس دهنده شماس.حتی میتونه از Nat Type هم باشه.
اون اوایل یادمه اینترنت سیم کارت زیاد اذیت میکرد سر مچ میکینگ.با نتهای مختلف تست کن
سلام
nat type اینترنت نگاه کن اگر سه هست که اصلا نمیتونی آنلاین بازی کنی ، من خودمم این مشکلو داشتم با تعویض نت مشکلم حل شد.
نت تایپ اوپن هست و سرعتم 16 مگ با نت گوشی هم تست کردم فایده نداشت آخه چرا اینطوریه برا من 😔 🥺
با ایکس باکس سری اس بازی میکنم ربطی ممکنه به کنسول داشته باشه ؟ اصلا سری ایکس و اس میتونن باهم بازی کنن ؟

مناطق بازی لول بندی داره ؟ ینی برا اینکه تو مناطق جلوتر بتونی بقیه رو سامن کنی باید تا یه حد خاصی لول آپ کرده باشی یا مثلاً کامل منطقه رو صد در صد کرده باشیم ؟

آخه الان رفتم منطقه اول بازی همونجا که باس رو اسب داشت اونجا راحت علامت بقیه رو میتونم ببینم و سامن کنم ولی جلوتر که میرم اصلا نمیشه فقط همون منطقه اول بازی میشه

جریان این قضیه چیست ؟😐

آخرین ویرایش:

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس
سلام دوستان
یه سوال.آنلاین که بازی می‌کنم یه سری پلیرا یه هاله نور مثل شیلد دورشونه.انگار یه هاله از سینشون داره میزنه بیرون.اکثرنم دارن.چیه این؟

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
298
نام
نوید
سلام دوستان
یه سوال.آنلاین که بازی می‌کنم یه سری پلیرا یه هاله نور مثل شیلد دورشونه.انگار یه هاله از سینشون داره میزنه بیرون.اکثرنم دارن.چیه این؟
داخل منطقه Weeping Peninsula باس Erdtree Avatar رو که بزنی یه ایتم بهت میده،
داخل site of grace که استراحت میکنی گزینه mix wondrous physick همون ایتم Equip میکنی.
از این به بعد هر وقت Flask of wondrous physick استفاده اون شیلد رو بهت میده.

• Like
Reactions: boss-abbas

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
بازم میگم بازی بلادبورن و دارک سولز 3 بهترین کارهای میزاکی بودن...........الدن رینگ ضعیفتر از اوناست

بذارید منم در چهارچوب نظر شخصی حقیر خودم بگم که الدن رینگ واقعا بهترین کاریه که فرام سافتور تا به حال ساخته
چه از لحاظ ارزش تکرار
چه از لحاظ لول دیزاین
چه از لحاظ باس دیزاین
و چه از لحاظ پیسینگ و محتوای اندگیم

حقیقتا پکیج فوق العاده کاملیه و تازه هنوز DLC نگرفته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر