Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
کاربر Distortion2 در یوتیوب موفق شد تا بازی Elden Ring را به سبک اسپیدران %Any در کمتر از ۵۰ دقیقه به اتمام برساند. این سریع‌ترین رکوردی ثبت‌شده تا امروز برای این بازی است.

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
خوب من بعد از 30 ساعت و تقریبا تمام کردن کامل منطقه اول تا جایی که می تونستم و چیزی پیدا کردم ، لول 40 بلاخره باس اول رو زدم ! خیلی هم ایزی مرد توی ترای سوم با اسپم کردن Black Flame چون هم impact damage داره هم damage over time پاره پوره شد :D
الان دارم میرم منطقه بعدی ببینم چی میشه ، دلم نمیاد بازی کنم بازی تمام بشه ! یعنی از بس خوبه میخوای هی کشش بدی از اون طرف هم هی میخوای پلی بدی :D خیلی رابطه سخت و بدیه ولی لذت بخش هست.

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
یه سوالی که مطرحه اینه که بازی میکنید که صرفا فقط تمامش کنید؟
یا اومدین که لذت ببرید؟
یه سری از بازی ها هستن که هر چندسال یک بار با همچین کیفیتی عرضه میشن
یعنی از هر زاویه که نگاهشون میکنی همونیه که باید خودتو گرفتارش کنی، الدن یکی از اوناس!
حالا بشین هی اسپیدران ببین، یا بگو تو 10 ساعت بازی رو تمام کردم و پیش خودت ذوق کن
بر خلاف این افراد یه گروه دیگه با بازی عشق بازی میکنن، یعنی یهو میشینن تو یه لوکیشن و فقط از موسیقی و مناظر لذت میبرن
دنبال داستان و دیتیل ها و ایتم ها و .. میگردن
تو هر لوکیشین کلی زمان میگذرونن و دنبال اینن که چه اتفاقی افتاده!
چرا همه بیخیال جنگ شدن، سلاح هارو انداختن زمین و به تویی که از کنارشون عبور میکنی توجهی نمیکنن
این گروه حین لذت بردن دنبال "چرا" ها میگردن
اره خیلی فرقه بین این دوگروه
اومدم بگم فقط لذت ببرین
نگو فلانی تموم کرد من جا موندم!
اصلا بزار ۳۰۰ ساعت طول بکشه دور اولت، ولی کیف کن باهاش
به چیزیو میخوای اپگرید کنی، متریال کم میاری؟
نرو سریع تو یوتیوب سرچش کن
بزار حس اکتشاف درونت زنده بمونه و به مرور به خواسته هات برسی
پشت یه باس گیر کردی؟
اشکال نداره سرچ نکن، صدبار بیا و هر بار سبک و نوع و جنس حملاتو تغییر بده تا خودت بهش برسی

پ.ن: بزارین تا ابد تجربه ی این شاهکار تو ذهنتون باقی بمونه🔥
حالا حداقل من یکی که دارم با جاروبرقی کل مپ بالا و پایین رو جارو می کنم (که صد البته علتش نوبی مفرطه، gear up نکنم زورم نمیرسه منه پیرمرد)، ولی در همین حین که ما دم عیدی داریم جارومونو می کشیم، این یارو Distortion2 بازی رو توی ۳۷ دقیقه speed run کرده...
اینام یه جورایی نابغه ن در نوع خودشون، خود میازاکی هم فکر نمی کرد بشه زیر یکساعت بازیش رو تموم کرد :D

پ.ن: امثال همینا هستن که به خیلی از دولوپرها خط میدن برای طراحی، یادمه چند سال پیش توی Heartstone یکی از غول های اون دورانه HS به اسم Kolento یه بیلدی با rogue بیرون داد به اسم miracle rogue. کرک و پر خود بلیزارد ریخته بود سر اینکه این بیلد رو از کجای کارتای ما در آورده این بابا... که بعداً اصلاً تموم stat کارتا رو بهم ریختن که این بیلد رو از دسترس خارج کنن از بس که OP بود

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
حالا حداقل من یکی که دارم با جاروبرقی کل مپ بالا و پایین رو جارو می کنم (که صد البته علتش نوبی مفرطه، gear up نکنم زورم نمیرسه منه پیرمرد)، ولی در همین حین که ما دم عیدی داریم جارومونو می کشیم، این یارو Distortion2 بازی رو توی ۳۷ دقیقه speed run کرده...
اینام یه جورایی نابغه ن در نوع خودشون، خود میازاکی هم فکر نمی کرد بشه زیر یکساعت بازیش رو تموم کرد :D

پ.ن: امثال همینا هستن که به خیلی از دولوپرها خط میدن برای طراحی، یادمه چند سال پیش توی Heartstone یکی از غول های اون دورانه HS به اسم Kolento یه بیلدی با rogue بیرون داد به اسم miracle rogue. کرک و پر خود بلیزارد ریخته بود سر اینکه این بیلد رو از کجای کارتای ما در آورده این بابا... که بعداً اصلاً تموم stat کارتا رو بهم ریختن که این بیلد رو از دسترس خارج کنن از بس که OP بود
اسپیدران قضیه ش جداست از ما. تو ساب ردیت بازی خیلی دارن میگن که آقا گیر ندین کی چجوری داره بازی میکنه
یکی با جادو میزنه یکی میلی میزنه یکی با سامن میزنه یکی اسپیریت میزنه این یه بازی سخته و هر کسی بالاخره یه جوری گلیمشو از آب میکشه بیرون نباید به کسی گفت تو چرا اینجوری بازی میکنی
لذت بازی به اینه که نگاه اول غیرممکنه ولی با ترکیب تلاش و هوش و مهارت و کمک گرفتن از بقیه بالاخره میشه تمومش کرد
یه لذت بازی های میازاکی به همین کامیونیتیش ه

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,351
نام
مهدی
دوستانی که قسمت siofra river رو رفتن میشه بگن به قسمتهایی که با خط قرمز مشخص کردم چجوری میشه رفت؟هر چی گشتم راهی پیدا نکردم,مکان دقیق رو لطفا نگید فقط میخوام بدونم از همین منطقه راه هست یا از مناطق دیگه,خودم میخوام اگه شد راهش رو پیدا کنم
سپاس
دو تا باس منطقه رو هم شکست دادم
siofra_river_map_elden_ring_wiki_guide_2560px.jpg

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
692
خوب من بعد از 30 ساعت و تقریبا تمام کردن کامل منطقه اول تا جایی که می تونستم و چیزی پیدا کردم ، لول 40 بلاخره باس اول رو زدم ! خیلی هم ایزی مرد توی ترای سوم با اسپم کردن Black Flame چون هم impact damage داره هم damage over time پاره پوره شد :D
الان دارم میرم منطقه بعدی ببینم چی میشه ، دلم نمیاد بازی کنم بازی تمام بشه ! یعنی از بس خوبه میخوای هی کشش بدی از اون طرف هم هی میخوای پلی بدی :D خیلی رابطه سخت و بدیه ولی لذت بخش هست.
لذتش به نیو گیم پلاسشه😅

• Like
Reactions: just_p30

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
لذتش به نیو گیم پلاسشه😅

توی NG+ استت ویپن ها و ... وقتی دوباره دراپ پشن ، عوض شده ؟! چون من دارم بیلد جادو میرم ، خیلی از چیزا به دردم نمیخوره میخوام بفروشم ، ولی نگه داشتم برای NG+ در صورتی که اگر بدونم که استت ایتم هایی که باز دراپ میشن توی NG+ عوض میشن نگهشون نمیدارم ! نهایتا چندتاشونو :D

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
دوستانی که قسمت siofra river رو رفتن میشه بگن به قسمتهایی که با خط قرمز مشخص کردم چجوری میشه رفت؟هر چی گشتم راهی پیدا نکردم,مکان دقیق رو لطفا نگید فقط میخوام بدونم از همین منطقه راه هست یا از مناطق دیگه,خودم میخوام اگه شد راهش رو پیدا کنم
سپاس
دو تا باس منطقه رو هم شکست دادم
View attachment 248450

اگر باس اصلی منطقه Caelid رو زدی اسپویل‌زیر رو بخون
نه ازین منطقه راه نیس. اول بایدرادان رو بزنی بعد یک ستاره برخورد میکنه به مپ.. پیداش کن ازون برو داخل. اطراف mistwood رو بگرد

• Like
Reactions: db07

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
آقا این اسپید رانا که رو یوتیوب میبینیم شاید در ظاهر مسخره باشه و روش درستی واسه پلی دادن نباشه اما خب مطمئنم همینا قبل از اینکه بخوان اسپید ران برن خود بازی و جزئیاتشو قورت دادن بعد سریع ترین راه برای تموم کردن بازیو پیدا کردن که خب همینم واسه خیلیا جذابه :D
بعضی از گیمارو میبینی طرف جوری گوشه گوشه مپ و اتاقارو میشناسه از ریز ترین باگا سوء استفاده میکنه که سریع تر برسه به مقصد خب این مشخصه *ـن گیمو قبلا درآورده و چند صد ساعت حداقل پلی تایم داره، الدن رینگم یک سال به این اسپید رانرا زمان بدی میبینی از 37 دقیقه رسوندنش به 10 دقیقه به وسیله باگای عجیب غریب :D

آخرین ویرایش:

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
اقا من دوتا Golden Seeds دارم ولی برام اپگرید نمیکنه .......هر یدونه یه اپگریده فلاسک میشه یا هر دوتا یه اپگرید...........
کلا سیستم تقویت و اپگرید فلاسکا چطوریه............

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
اقا من دوتا Golden Seeds دارم ولی برام اپگرید نمیکنه .......هر یدونه یه اپگریده فلاسک میشه یا هر دوتا یه اپگرید...........
از تو site of grace باید تعداد فلاسک رو ببری بالا ، هر golden seed هم یکی تعداد فلاسک رو میبره بالا

• Like
Reactions: NHM

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,029
بیشتر میخواد اول با یدونه آپگرید میشه بعد با دوتا بعد سه تا بعد چهارتا بعدشم پنج تا. مقدار زیاد کردن فلاسک هم با Sacred tear بیشتر میشه که یدونه میخواد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: NHM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر