Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
دوستان این قضیه فارم و گرایندیگ تابو نشده؟! :D باید واسه باس های بازی محدودیت لول بزارن. مثلا بگن با فلان باس باید بین لول 25-30 روبرو بشی. اگه با لول کمتر از 25 بزنیش جایزه بگیری (سول های بیشتر) و اگه با لول بیشتر بزنی مجازات بشی. یا مثلا اگه لولت از 30 بالاتر بود دمیج و جون باس و حتی enemyهای عادی اون منطقه هم 1.5 برابر بیشتر شه که چالش حفظ بشه.

من خیلی ها رو میشناسم به طرز وسواس گونه ای فقط فکر آپگرید هستن و ساعت ها متمادی وقت میزارن و ماموریت های اصلی رو نمیرن تا اینکه باس هایی که برای خیلیا کابوس بوده رو در اولین مواجهه دو شقه میکنن. :| حالا شما ممکنه بگین خُب حقشه و وقت گذاشته و گرایندیگ کرده ولی بنظر من رسالت اصلی بازی این وسط از بین میره.

البته سازنده به این مُشرف بوده و سعی کرده با سرعتی کردن بازی (باس های elden ring دیگه خیلی شبیه sekiro شدن تا زمان بازیهای اول souls) چالش رو هر چه بیشتر کرده باشه ولی بنظرم محدودیت لول رو باید حتما لحاظ کنن دیگه تا این پلیرهای وسواس هم از این بیماری خودشون خلاص شن. شما وقتی بدونی از یه حد لول بگذری باس هم قوی تر میشه دیگه انقدر وسواس لول نداری. من خودم یه مدت اینجوری بودم. :D
یه جورایی جایزه باس ها بر اساس لول هست
مثلا برا یه باس 30هزار نا روین میده
اگه لول 25 باشی که با این روین به دست اومده میتونی 10 لول خودتو اپگرید کنی، ولی اگه با لول 60 اون باس رو بزنی با اون 30 هزار تا روین فقط یک لول میتونی اپگرید کنی،
یعنی لول پایین با این باس 10 لول جایزه نیگیره،
لول بالا با این باس 1 لول جایزه میگیره

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
با لول 60 رفتم سراغ همون باس اول که تو تمرینی میده، کلی دست و پا داره، با چند ضربه راحت تونستم بزنمش

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
دوستانی که جادو میرن
من str میرم و حالا بخوام یکم تو جادو هم قوی تر بشم، کدوم بهتره. Int یا fait

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
664
نام
امیرحسین
سلام دوستان من الان داخل قلعه redmane شدم ولی هیچکدام از اون تلپورت ها واسه من فعال نبود بعد که داخل قلعه شدم یه باس فایت داشت که دو نفر بودن اونم شکست دادم رسیدم به اون اتاقه که یه ان پی سی با لباس دلقک داخلشه فستیوال هم قبول کردم اما بعد از اون اتفاقی نمی افته و شروع نمیکنه فستیوال رو که به ژنرال رادان برسم خواستم ببینم چیرو این وسط انجام ندادم
وقتی با طرف حرف زدی باید بری اتاق پشت سرت، یه در وا شده. میری داخل اتاق، بعد دست راست از آسانسور میری پایین بعدشم یه Teleporter هست میبرتت به باس فایت.

• Like
Reactions: hp3in_pro

InAnyCase

کاربر سایت
Feb 24, 2022
53
اقا اینجوری که دیگه بازی بیش از حد سخت میشه شما همون لول بخای بالا ببری مثلا از یه حدی بالاتر باید ساعتها وقت بزاری چون خیلی پول میخاد برای لول بالاتر که هر کسی این کارو نمیکنه من خودم برای باس اخر دی ال سی سوم دارک سولز ۳ همون اژدها ساعتها برای لول اپ کردن وقت گذاشتم تا تونستم بزنمش یا سکیرو هم برای باس اخر چون ۴ تا جان داشت ساعتها وقت گذاشتم و قدرت حمله را خیلی بالا بردم تا تونستم بزنمش بازی زیبایش به همین لول اپ هست
آخه فقط لول آپ نیست... سامن کردن و کلاس های دورزن (استرانومر و میج و...) هم میتونن خیلی رو سختی بازی تاثیر بزارن و به کمک پلیرهای ضعیف تر بیان. :D

• Like
Reactions: godofwar3

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,458
نام
مسلم
من همیشه کلی وقت میذارم برا طراحی کرکتر ولی در عین حال عاشق ارمور های خفنم ب خصوص هلمت و از اول تا اخر بازی شاید کلا قیافه طرف رو نبینم اصلا :D
منم از آرمور خفن خوشم میاد ولی مشکلشون اینه که وزن زیادی دارن و سرعت رو به شدت پایین میارن و بدون یه سپری که Defence و Poise بالایی داشته باشه، آرمور سنگین برداشتن جلوی باس های سرعتی خودکشیه :D

در مورد استیت ها هم زیاد سخت نگیرین، وقتی NG+ برای پلات بازی کنین مقدار روین دریافتی چند برابر میشه و خیلی راحت میتونین همه چی رو تا حد معقول بالا ببرین:D

• Like
Reactions: Batsy

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
آقا یه بار برای همیشه
MMO-RPG بازی نمی کنین که کلاس داشته باشه قفل بشین روش، اینجا تقریباً اصلاً مهم نیست با چه کلاسی شروع می کنین بازی رو!
یک مقدار محدودی stat pool اول بازی فرق می کنه بین کلاسها با starting weapon، شما ۴ ساعت بازی کنی کل gear ت عوض میشه!
می تونی Astrologer برداری، کلاً STR Build لول کنی، یا DEX، یا هرچی... از یه جایی به بعد هم می تونی بری respec کنی بازیهای میازاکی Build دارن. هی الکی اول کاری کلاس عوض نکنین اگه تازه کارین توی این بازیها
یه چیزی بردارین، لول کنین برین جلو، یکسری جاها هستن توی مپ، توشون enemy هایی پیدا میشن که از حد معمول بیشتر بهتون rune میدن، خودتون پیداشون می کنین جاشون رو، بگم لوس میشه، همونجاها نزدیکش site of grace هم هست، یکم گرایند کنین راحت تا lvl 30 میاین بالا که کار راحت تر بشه، برای lvl تا 60-50 هم جا هست، حتی حوصله داشته باشین بالاتر هم میره

توی تمام بازیهای soul base میازاکی، stat ها رو به ۴۰ که برسونین میشه soft cap (شایدم ۵۰ باشه اینجا، هنوز دقیق نمی دونم چون من چیزی رو بالاتر از ۴۰ نبردم و پخش کردم استت هام رو)، تا ۶۰ میشه soft cap 1، بعدشم تا ۸۰ نهایت بره بالا منطقیه (soft cap 2) اگه کلاس بخواد استریت باشه (اونم فقط deep magic)، برای هر stat به ۹۹ که برسین دیگه بالاتر نمیره و میشه hrad cap... برای تموم کردن بازی به soft cap‌ برسین توی attribute اصلی تقریباً حله (حالا می تونه DEX باشه، می تونه STR باشه، می تونه INT یا Faith باشه)
معنای soft cap اینه که تا اون حد، شما هر یک پوینتی که به stat بدین، روی attribute مد نظرتون ۳-۲ تا لول بالا میره
بین soft cap تا soft cap 1 به ازای هر پوینت میشه ۲-۱ تا
بین soft cap 1 تا soft cap 2 میشه برای هر پوینت ۱ دونه
soft cap 2 رو به سمت hard cap‌ که رد کنین بعضی وقتا هر ۳-۲ تا پوینت، یه دونه attribute رو می بره بالا
(اینها که نوشتم رو عمده ی دوستان بهتر از من بهشون مسلط هستند، برای عزیزانی نوشتم که مشخص هست تجربه ی اولشونه و گیج شدن یکم)

برای lvl up کردن سلاح ها
تا لول ۶ مهم نیست، متریالش همیشه زیاد پیدا میشه، زیاد بازی کنین تقریباً هرچی دلتون بخواد رو می تونین تا ۶ بیارین بالا. ولی لول ۷ تا ۹ و بخصوص ۱۰ رو دقت کنین، باید سلاح خاص خودتون رو پیدا کنین و بعد ببریدش بالا. چون متریالش کمه.

@Hellgate:london
چطوری محمدرضا؟
ببین
با آسترولوگ شروع کن، اولویتت این باشه که int رو بیاری روی ۲۰، faith رو بیاری روی ۱۰، بعدش mind و vigor رو هم برسون به ۲۰. بعدش برو دوباره روی int و تا ۳۰ بیارش بالا، حالا برگرد سراغ vigor و mind جفتش رو بیار ۲۵، برگرد به int بیارش به ۴۰ و دوباره برو سراغ mind و vigor و هر دو رو بیار تا ۳۰ بالا، بعدش بچسب به mind تا ۴۰ بشه. بعدشم خودت دستت میاد دیگه. اینقدر site of grace زیاده به مشکل FP (همون mana) بر نمی خوری. flask هات رو هم همیشه ۶۰ به ۴۰ اوایل و بعد ۷۰ به ۳۰ توی بالاتر از ۱۰ تا بده به FP. تا می تونی هم گرایند کن، این بازیها اصلش گرایندینگه
شک هم نکن عاشق این سری بازیها میشی، میری باقیشونم می خری

سلام احمد آقا.
@zxc0012004

ممنون از دستورات شما. چشم. از اول میرم با این فرمونی که شما میگید.

یکم الان اختلاف دارم با این فرمون شما. ولی ۴ ساعت بیشتر بازی نکردم.

از اول میرم. مشکلی نیست.

هر وقت کار به جای خوبی رسید، مییام اینجا تجربه بازیم رو میگم مجددا.

البته من همه بازی های میازاکی رو دارم. ولی نتونست من رو جذب کنه. امیدوارم این بازی بتونه من رو راضی کنه.

دمت گرم و ممنون از وقتی که گذاشتی.

یا علی...

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوستانی که بازی رو تموم کردن
اگه به صورت اتفاقی کرکتر D رو بکشیم کوئست fia رو باز میشه رفت؟
چون من دنبال شمشیر Dام تو مپ بازی دیدمش خیلی خیلی خوشم اومد طاقت نیاوردم زدم کشتمش😅 ست ارمورش رو بهم داد ولی شمشیرس رو نداد
تو نت گشتم گفته باید کوئست فیا رو تموم کنید تا هم ست ارمو هم شمشیرش رو بگیرید

ویرایش: با جستجوی فراوان در نت بلاخره فهمیدم که میشه کوئست میا رو با وجود کشتن D رفت
کسایی که نتونستن طاقت بیارن نگران نباشن فعلا چیزی رو از دست ندادید
اما برام درس عبرتی شد تا هیچ npc رو نکشم چون هر کدوم داستان و تایم لاین جالبی دارن

آخرین ویرایش:

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
دوستان من رو ps4 بازی می کنم اما نمیتونم با بقیه پلیرا بازی کنم یعنی هیچکس جوین بازی من نمیشه و انگار هیچکس اصلا ریکوئست منو نمیبینه منم ریکوئستای پلیرای دیگرو نمیبینم مشکل چیه؟

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دوستان من رو ps4 بازی می کنم اما نمیتونم با بقیه پلیرا بازی کنم یعنی هیچکس جوین بازی من نمیشه و انگار هیچکس اصلا ریکوئست منو نمیبینه منم ریکوئستای پلیرای دیگرو نمیبینم مشکل چیه؟
اول مطمئن باش که آنلاینی و پیام هایی که بقیه بازیکن ها روی زمین مینویسن رو میبینی
بعدش برای اینکه بتونی کسی رو دعوت کنی به بازیت و سامن ساین هاش رو ببینی باید یک Furlcalling Finger Remedy استفاده کنی تا برات قابل نمایش بشن و بعد از هر بار مردن هم باید همین کار رو انجام بدی یه چیزی مثل امبر تو دارک سولز 3
برای اینکه خودتم بری تو دنیای کسی بهش کمک کنی چندتا راه هست که یکیش اینه که با Tarnished's Furled Finger یه سامن ساین رو زمین بزاری تا بقیه تورو احضار کنن به دنیاشون
توجه کن این کارو جلوی ورودی باسفایت ها انجام بدی چون هدف از آنلاین بازی کردن co op صرفا زدن باس هاست
اگه PVP میخوای بازی کنی که داستانش جداست

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اقا تا هستم این سلاح رو هم به بچه های کلاس جادو پیشنهاد بدم
میتونن تست کنن:D

20220305_202545_copy_624x372.jpg

هم بسیار زیباس و هم با INT و FAI اسکل میده
دونوع جادو رو همزمان بدون اینکه اَش وار واسش اوکی کنید میتونید به دشمن هاتون وارد کنید
تاریکی و آتش
جادوی سیاهش رو که تست میکنم معمولا 2000 دیمیج میده در هر ضربه!!
و آتش هم 1000 تا!
ولی پخشش که میکنه قشنگ دور بری هارو هم میسوزونه که وحشتناک کاربردیه!
فقط حدود 20 تا از FP برای هر نوع از این دونوع حرکاتی که گفتم کم میکنه که اصلا به چشم‌نمیاد

اسمشش هم هست:
Sword Of Night And Flame
که یه جورایی نماد تاریکی و روشنایی رو با خودش حمل میکنه

پ.ن: پس دوست داران کلاس جادو حتما سراغش برن
نیازمندی هاش:
Str 12
Dex 12
Int 24
Fai 24

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,351
نام
مهدی
اقا تا هستم این سلاح رو هم به بچه های کلاس جادو پیشنهاد بدم
میتونن تست کنن:D

View attachment 247617

هم بسیار زیباس و هم با INT و FAI اسکل میده
دونوع جادو رو همزمان بدون اینکه اَش وار واسش اوکی کنید میتونید به دشمن هاتون وارد کنید
تاریکی و آتش
جادوی سیاهش رو که تست میکنم معمولا 2000 دیمیج میده در هر ضربه!!
و آتش هم 1000 تا!
ولی پخشش که میکنه قشنگ دور بری هارو هم میسوزونه که وحشتناک کاربردیه!
فقط حدود 20 تا از FP برای هر نوع از این دونوع حرکاتی که گفتم کم میکنه که اصلا به چشم‌نمیاد

اسمشش هم هست:
Sword Of Night And Flame
که یه جورایی نماد تاریکی و روشنایی رو با خودش حمل میکنه

پ.ن: پس دوست داران کلاس جادو حتما سراغش برن
نیازمندی هاش:
Str 12
Dex 12
Int 24
Fai 24
مکان؟ :D

• Like
Reactions: voldmort