Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

king of libertalia

کاربر سایت
Sep 9, 2021
67
بیانیه باندای نامکو در مورد پرفورمانس بازی

همینطور که میدونید از لحاظ پرفورمانس بازی روی هر دو کنسول XSX وPS5 وضعیت خیلی جالبی نداره و با افت فریم های گهگاهی و حتی تا40 فریم مواجه هستیم ، به طوری که توصیه شده کسانی که فریم ۶۰ و استیبل میخوان ، برای PS5 نسخه PS4 PRO رو اجرا کنن و کسانی که XSX دارند اگر تلویزیونوشون VRR داره بهترین تجربه ممکن رو در حال حاضر دریافت میکنند . این وضعیت برای PC دوباره به مراتب بدتره . طبق این بیانیه ، ناشر عذرخواهی کرده و از هواداران صبوری رو درخواست کرده
تمام این حرفا تحلیل شخصی خودتونه و جایی تو مباحثی که باید براساس فکت پیش بره نداره !
اثری از گفته های شما تو لینک ملاحظه نمیشه…
بهتره اطلاعات غلط رو تو جایی که ممکنه برای چند نفر به عنوان مرجع مقایسه قرار بگیره قرار ندیم :)
بهترین تجربه…lol

آخرین ویرایش:

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
692
تمام این حرفا تحلیل شخصی خودتونه و جایی تو تاپیکی که باید براساس فکت پیش بره نداره !
بهتره اطلاعات غلط رو تو جایی که ممکنه برای چند نفر به عنوان مرجع مقایسه قرار بگیره قرار ندیم :)
بهترین تجربه…lol
حرف حق دمت گرم

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,495
نام
عرفان
تمام این حرفا تحلیل شخصی خودتونه و جایی تو تاپیکی که باید براساس فکت پیش بره نداره !
بهترین تجربه…lol
عزیزم من نه تی وی VRR دارم و نه دو نسخه کنسول ها رو مقایسه کردم و نه در این زمینه تخصصی دارم ، چیزی که مشخصه ، بازی به سختی رو هردو کنسول به ۶۰ فریم میرسه و در حال حاضر بهترین راه حل ها اینان .
اگر باعث ناراحتیتون شدم معذرت میخوام . قصدی نداشتم 3124BD52-8586-4EF0-A39B-FB5929C23446.jpeg

A9CCDAB4-8712-4455-87D6-EEDE0B890B10.jpeg

• Like
Reactions: Natural Killer

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
The wait is finally over, Tarnished
Become the Elden Lord today

92345f50-dc26-4d7d-9447-25824ab825e5.jpg

Art by: @Paperboathat
سایز و کیفیت اصلی:

خب صبر و انتظار هم بالاخره به پایان رسید و حالا وقت غرق شدن و لذت بردنه. :D من با تاخیر یکی دو روزه سفر رو شروع میکنم، اما فعلا شما از جانب ما کیف کنید و لذتش رو ببرید. :D

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
این افت فریم وقتی بازی میکنی اذیت میکنه، ورژن PS4 هم بخوایم بکوارد بازی کنیم از مزیت لودینگ سریع محروم میشیم.
بنظرم رزولوشن که الان روی 1620 هست بیارن پایین ۶۰ ثابت رو بده...
من الان حتی ترجیح میدم 1080/60 بازی کنم اگه آپشن بذارن.

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
این افت فریم وقتی بازی میکنی اذیت میکنه، ورژن PS4 هم بخوایم بکوارد بازی کنیم از مزیت لودینگ سریع محروم میشیم.
بنظرم رزولوشن که الان روی 1620 هست بیارن پایین ۶۰ ثابت رو بده...
من الان حتی ترجیح میدم 1080/60 بازی کنم اگه آپشن بذارن.
روی ps4 لودینگ طولانی نیست
1645800607686.png
با بکوارد ps5 احتمالا به 10 تا 12 ثانیه می رسه
1800p 60 فریم
عملا بهترین و پایدار ترین فریم بین 5 پلتفرم بازی داره

• Like
Reactions: Starless

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
روی ps4 لودینگ طولانی نیست
View attachment 246320
با بکوارد ps5 احتمالا به 10 تا 12 ثانیه می رسه
1800p 60 فریم
عملا بهترین و پایدار ترین فریم بین 5 پلتفرم بازی داره
میدونم ، ولی به هر حال اختلاف داره، ضمن اینکه پوشش گیاهی هم کمتره ...
کلا دلم نمیاد بکوارد بازی کنم.
فعلا دارم HFW بازی میکنم تا تموم شه. امیدوارم تا اون موقع با آپدیت‌ها یه شرایط مناسب‌تر شه.

RichesUNique

کاربر سایت
Jun 28, 2008
1,088
انقدر تو مپ گشته بودم و جا های مخفی و انواع دانجنا و غارا و ان پی سی ها و ایتما و لول اپ کرده بودم و گرفته بودم و زده بودم
باس Margit the Fell Omen که باس اصلی اولای بازی بنده خدا هیچ شانسی جلوم نداشت
اون باس نبود من باس بودم :D :D :D :D :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر