Multi Platform eFootball PES

سازنده
Konami
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
Konami
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
آخرین ویرایش:

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
فعلا ایونت ها رو انجام بده. کلی پول بدست میاری.

متاسفانه این چیت وجود داره. دویست دفعه هم ویدیو گرفتم و توییتر به کونامی گفتم. جالبیش اینه فقط جلو ایرانیا این چیت جواب میده.

من که دیگه با ایرانیا بازی نمیکنم. قیلترشکن شیر میکنم فقط با خارجیا.
حسین جان با چه فیلتر شکنی بازی میکنی و چه جوری وصل میکنی روی مودم ست میکنی یا با لپ تاپ میتونی اسم فیلتر شکن و اموزشش رو برام بفرستی اگه اینجا گیر میدن توی خصوصی بفرست که خیلی لازم دارم

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
حسین جان با چه فیلتر شکنی بازی میکنی و چه جوری وصل میکنی روی مودم ست میکنی یا با لپ تاپ میتونی اسم فیلتر شکن و اموزشش رو برام بفرستی اگه اینجا گیر میدن توی خصوصی بفرست که خیلی لازم دارم
با گوشی با نرم افزار EVERY PROXY شیر میکنم رو کنسول.
اینم آموزشش:

برای EFOOTBALL از BIUBIU استفاده میکنم. سرورهای اروپاش ۱۱۰ این حدوداس پینگش. اگه پرمیومش رو بخری که بهترم میشه. ولی من خودم با FREE مشکلی ندارم.

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
توصیه به دوستانی که میخوان تازه شروع کنن و عضو پلاس هم هستند. Match Pass ها رو بخرید.

حالا چطوری؟

اگه عضو پلاس هستید بازی می‌تونید از استور به صورت رایگان ۳۰۰ کوین رو دریافت کنید.

بازی سه تا match pass داره (regular, value, premium) که همون سیزن پس بقیه های بازی های انلاینه. کارشون هم دادن جایزه بعد هر بار بازی هست. از بازیکن گرفته تا training point.

اون regular pass که برا همه رایگانه. حالا شما ۳۰۰تا کوین رایگان دارید. کافیه اولین بازیتون رو هم انجام بدید توی بازی که ۱۰۰کوین دیگه بگیرید.

حالا با این ۴۰۰ کوین میتونید همه match pass ها رو بخرید. همون اول کار یه سون و فن دایک هم بهتون میده اگه همه مچ پس ها رو بخرید.

میتونید با کوین ها پک هم باز کنید ولی خیلی شانس میخواد بازیکن خوب پیک کنید پس به نظرم همین کارو بکنید.
اون ۳۰۰ کوین رو چجوری می ده؟ به من ۱۰۰ کوین فقط داد ۱۰۰ کوین هم از اولین بازی گرفتم کلا شد ۲۰۰ کوین

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,886
نام
حسين
این نیمار اینترنشنال خیلی خفنه!!! کلا بازی کردن با نیمار و مسی ارضا کننده است. واقعا حس میکنی اینا ذاتا بازیکنای با تکنیکی هستن و دریبل کردن باهاشون لذت بخشه.

• Like
Reactions: u.s.a

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
یه سوال،
دوستان من فیفا التیمیت زیاد بازی کردم
اینم یه همچین چیزی داره، چطوره کلا، در حد التیمیت فیفا هست که بریزم بازی کنم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
یه سوال،

بخشی مثل آلتیمیت داره. یعنی آنلاینه، بازیکن میخری، پک میزنی، تمرین میدی اورالشون میره بالا و ...
اما اون گستردگی آلتیمیت رو نداره. بجاش یه گیم پلی درجه یک داره. بدون میگ میگ، بدون اسکیل موو عجیب غریب، بدون کارتهای مسخره. پیروزی شما فقط به تاکتیک و مهارتت وابسته ست.

حرف آخر
اگر شبیه ساز و تاکتیک و گیم پلی باب میلت هست حتما دانلود کن.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,466
نام
امین
یه سوال،

نکته مهم رو فراموش نکن ، بازی رایگانه فقط یه هزینه نت میدی بابت دانلود.
که همین ارزش بازی و امتحانش رو میده.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
من بعد 4-3 روز بازی تازه متوجه شدم چیزی به اسم Player Progression داریم که میشه پلیرها رو قدرتهاشون رو زیاد کرد!
میدیدم شما عکس میزارین چطور همشون 90 به بالان میگفتم پس من کجا رو دارم اشتباه میکنم؟ :D
بازی کمی تو معرفی این ویژگیها ضعیف عمل میکنه ، من دو روز نمیدونستم اصلا باید از کجا شروع کنم و بخش اصلی بازی کجاست.

اما خب الان دیگه همه چی دستم اومد.

• Like
Reactions: u.s.a

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
u.s.a

ممنون بابت راهنمائی حسین جان

سیستم دفاع خیلی عوض شده.البته نسبت به نسخه 2021.تو اونجا می شد از طریق زدن دوبار دکمه ضربدر یا مربع ضربدر(بدون استفاده از R1) یا با دایره توپ رو از حریف گرفت یا تحت فشار قرارداد که منجر به اشتباه بازیکن حریف می شد.اما اینجا کمی داستان متفاوته.اگر تجربه ای داری ممنون می شم راهنمائی کنی.

دوستان تو قسمت ایونت چرا اینقدر بازی کنده ؟
متاسفانه این مشکل رو منم دارم به هیچ عنوان نمی شه سرعت بازی رو افزایش داد

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
من بعد سالها اعتیاد (فیفا آلتیمیت) تصمیم گرفتم امسال برم سراغ PES چون می‌دونم خیلی قرار نیست وقتم رو بگیره. می‌خوام مود آفلاینش رو بازی کنم. اما الان بازی رو نصب کردم دیدم مود آفلاینش به شدت محدوده! فقط بازی دوستانه داره، هر لیگی فقط یکی دوتا تیم داره، مدت زمان بازی رو نمی‌تونی انتخاب کنی، درجه سختی‌ها اکثرا قفلن، و کلی محدویدت عجیب دیگه!

واقعا همین قدر محدوده یا باید کاری کرد تا آپشن‌ها و تیم‌ها و مدهای بیشتری آنلاک بشه؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,466
نام
امین
من بعد سالها اعتیاد (فیفا آلتیمیت) تصمیم گرفتم امسال برم سراغ PES چون می‌دونم خیلی قرار نیست وقتم رو بگیره. می‌خوام مود آفلاینش رو بازی کنم. اما الان بازی رو نصب کردم دیدم مود آفلاینش به شدت محدوده! فقط بازی دوستانه داره، هر لیگی فقط یکی دوتا تیم داره، مدت زمان بازی رو نمی‌تونی انتخاب کنی، درجه سختی‌ها اکثرا قفلن، و کلی محدویدت عجیب دیگه!

واقعا همین قدر محدوده یا باید کاری کرد تا آپشن‌ها و تیم‌ها و مدهای بیشتری آنلاک بشه؟
با اپدیت درست میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر