Multi Platform eFootball PES

سازنده
Konami
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
Konami
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
آخرین ویرایش:

Arash809

کاربر سایت
May 22, 2017
6
سلام بعد از آخرین آپدیت چند روز پیش efootball 2023 کلا حریف آنلاین پیدا نمیشه dns هم چند تا امتحان کردم کسی میتونه راهنمایی کنه؟

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,369
دوستان من کلا آفلاین و مچ بین دوستام میزنیم
این نسخه جدید همین قابلیت رو داره؟ میشه دانلود کرد و به صورت افلاین بازیش کرد؟
اصلا کیفیت بازی خوبه یا همون نسخه 208 بزنیم؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,739
نام
وحید
دوستان رو کنسول ps5 نمیشه 2021 رو دانلود کرد ؟ هرچی سرچ میکنم فقط ۲۰۲۳ رو میاره که خیلی داغونه
از استور حذف شده و قابل خرید نیست فقط اکانتهایی که از قبل خریداری کردن میتونن دانلود و بازی کنن یا باید دیسک تهیه کنید

imanf64

کاربر سایت
Aug 5, 2008
13
از استور حذف شده و قابل خرید نیست فقط اکانتهایی که از قبل خریداری کردن میتونن دانلود و بازی کنن یا باید دیسک تهیه کنید
آها ممنونم
اینایی که برای دانلود گذاشتن جریانش چیه؟ واسه کنسول های هست که کپی خور شدن یا داستان دیگه ای داره؟
آخه دیسکش هم قیمتش متفاوته از ۷۰۰ تومن زدن تا دو و خورده ای آدم‌گیج میشه!

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,739
نام
وحید
آها ممنونم
اینایی که برای دانلود گذاشتن جریانش چیه؟ واسه کنسول های هست که کپی خور شدن یا داستان دیگه ای داره؟
آخه دیسکش هم قیمتش متفاوته از ۷۰۰ تومن زدن تا دو و خورده ای آدم‌گیج میشه!
دیتاش واسه دانلود تو سایتها هست ولی اصل مطلب اکانتش هست که گیر نمیاد اگرم بیاد بسیار گرونه
دیسکش هم از ۱۲۰۰ من اکبندشو دیدم تا ۱۷۰۰ بستگی به وجدان فروشنده داره
دیسک دست دومش هم از ۴۰۰ دیدم تا ۸۰۰ تومن

• Like
Reactions: imanf64

imanf64

کاربر سایت
Aug 5, 2008
13
دیتاش واسه دانلود تو سایتها هست ولی اصل مطلب اکانتش هست که گیر نمیاد اگرم بیاد بسیار گرونه
دیسکش هم از ۱۲۰۰ من اکبندشو دیدم تا ۱۷۰۰ بستگی به وجدان فروشنده داره
دیسک دست دومش هم از ۴۰۰ دیدم تا ۸۰۰ تومن
واسه بازی آفلاین یک و دو نفره هم اکانت میخاد؟ اکانتش تو چقدره حدودا؟ اگر دیسک بخریم دیگه نیاز ب خرید اکانت نیست درسته؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,132
نام
حسین
پستم چند ماه پیش در صفحه قبل موجوده که چقدر شاکی بودم. اما بعد از اون آپدیت بزرگ که عرضه شد، الان چند ماهه صبح و شبم شده ای فوتبال. گیم پلی، فیزیک و شبیه سازی شاهکار تمام عیاره. پلیر آیدی فوق العادس. هر بازیکن خصوصیات منحصر به فرد خودشو داره. تاکتیکها و تاثیرشون در بازی عالیه. من برای هیچ بازی ایی پرداخت درون برنامه ایی نکردم. ولی برای ای فوتبال تا الان ۳ تومن کوین خریدم :D تنها مشکل بازی گرافیک تاریخ گذشته ش هست. البته چند وقت پیش مدیر ارتباطات کونامی توییت زد و گفت انتظاراتتون از گرافیک بازی رو بنویسید و خود من هم ریپلای زدم و گفتم آپدیت گرافیکی واسه پلی ۵ بدین. و قطعا آپدیت گرافیکی عرضه میشه.
خلاصه اگه از طرفداران فوتبال شبیه ساز هستین، حتما این بازی رو دانلود کنید که حقیقتا Pure pleasure هست. هر سوال و مشکلی هم دارین بپرسید خودم جواب میدم.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
پستم چند ماه پیش در صفحه قبل موجوده که چقدر شاکی بودم. اما بعد از اون آپدیت بزرگ که عرضه شد، الان چند ماهه صبح و شبم شده ای فوتبال. گیم پلی، فیزیک و شبیه سازی شاهکار تمام عیاره. پلیر آیدی فوق العادس. هر بازیکن خصوصیات منحصر به فرد خودشو داره. تاکتیکها و تاثیرشون در بازی عالیه. من برای هیچ بازی ایی پرداخت درون برنامه ایی نکردم. ولی برای ای فوتبال تا الان ۳ تومن کوین خریدم :D تنها مشکل بازی گرافیک تاریخ گذشته ش هست. البته چند وقت پیش مدیر ارتباطات کونامی توییت زد و گفت انتظاراتتون از گرافیک بازی رو بنویسید و خود من هم ریپلای زدم و گفتم آپدیت گرافیکی واسه پلی ۵ بدین. و قطعا آپدیت گرافیکی عرضه میشه.
خلاصه اگه از طرفداران فوتبال شبیه ساز هستین، حتما این بازی رو دانلود کنید که حقیقتا Pure pleasure هست. هر سوال و مشکلی هم دارین بپرسید خودم جواب میدم.
چجوری آنلاین بازی کنیم؟ چجوری به دوستمون invite بدیم که joinشه؟ چجوری تیممون رو عوض کنیم؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,132
نام
حسین
چجوری آنلاین بازی کنیم؟ چجوری به دوستمون invite بدیم که joinشه؟ چجوری تیممون رو عوض کنیم؟
آنلاین دو مدله. یا با تیمی که ساختی و بازیکن خریدی بازی میکنی یا با تیم های واقعی و موجود در بازی.

برای بازی با تیمی که ساختی، میری قسمت match و بعد گزینه friend match. حالا create match room رو میزنی. کد رووم رو اون بالا میبینی که رفیقت باید اون کد رو در قسمت search room بزنه و بهت جوین بشه.

اما برای بازی با تیم های واقعی مثل بایرن و بارسا و ... میری قسمت authentic و friend match رو انتخاب میکنی. حالا create match room رو میزنی. کد رووم رو اون بالا میبینی که رفیقت باید اون کد رو در قسمت search room بزنه و بهت جوین بشه.

کامل توضیح دادم. باز اگه مشکل داشتی بپرس.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
درود
اشتباه نکنم حسین بودی:D چطوری باید انلاین بازی کنیم هرکاری میکنم حریف پیدا نمیکنه دی ان اسی چیزی میخواد ایا

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,132
نام
حسین
درود
اشتباه نکنم حسین بودی:D چطوری باید انلاین بازی کنیم هرکاری میکنم حریف پیدا نمیکنه دی ان اسی چیزی میخواد ایا
درود
بله حسینم :D
با همراه اول و دی ان اس ٨.٨.٨.٨ و ٨.٨.۴.۴ راحت پیدا میکنه.
با وای فای هم با این دی ان اس راحت وصل میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر