Multi Platform eFootball PES

سازنده
Konami
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
Konami
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
آخرین ویرایش:

marco dest

کاربر سایت
May 24, 2021
697
این که به احتمال خیلی زیاد نسخه موبایل بوده اما اولین قدم نشون داد کونامی که هنوز همون روال سابق رو داره.کامینیوتی افتضاح.این نسخه اگه برای تست سرور انلاین هست نباید یک واکنش رسمی نشون بدی که کسی بدونه همچین نسخه ای اومده؟حتی اعلام نکرد که اقا این اومده.در این حد برای کاربرهاش ارزش قائل نیست.من خودم به شخصه احساس میکنم با توجه به این که احتمال داره بازی میان نسلی باشه دوباره یه افتضاحی رو ببینیم که باز کل نسل باید دوباره تلاش کنه اون گند رو جمع کنه و نسل تموم میشه

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,560
این زباله 2022 رو فکر نمی کنم خودشون هم بازی کرده باشنش :D ابتدای بازی وقتی تماشاچیای لگو طور رو دیدم برگام ریخت! تکنیک و حرکات بازیکنا با انیمیشن ها یک ترمال عجیبی شده که رودستش نیست:D

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
تنها احتمالی که ممکنه باعث امیدواری بشه اینه که این نسخه مال همون چند سال پیش رو 10-20% از پروسه ساخت باشه ... وگرنه اگه حتی 50% هم باشه و 50% دیگه ش مونده باشه، بازم همینکه 50% اش شده این! یعنی بازی بدرد بخوری نمیتونه باشه ! :))
فیفا هم اگه روال همین سال های گذشته رو ادامه بده یعنی باید اولین نسل کنسولی بدون فوتبال رو تجربه کنیم ! =((
البته من که واسه کانال یوتیوبم و ساختن فیس مجبورم بخرم ... ولی معنیش این نیست که حتما بازی ش میکنم ! [-(

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
شایعه ای که دست به دست داره میچرخه اینه کونامی در کنار نسخه فول pes 2022 قراره یه نسخه free to play همزمان با بازی منتشر کنه و کاربران هم قسمت رو دوست داشته باشند میتونند تهیه کنند

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,491
نام
امین
شایعه ای که دست به دست داره میچرخه اینه کونامی در کنار نسخه فول pes 2022 قراره یه نسخه free to play همزمان با بازی منتشر کنه و کاربران هم قسمت رو دوست داشته باشند میتونند تهیه کنند
من این مدلی شنیدم که بازی قراره فول رایگان باشه و تو مای کلاب پک های خریدنی قرار بدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر