EA: قطعا نسخه جدید Dead Space ساخته خواهد شد

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
Dead-Space-3-Awakened-1.jpg

Dead Space دیگری ساخته خواهد شد این چیزی است که Soderlund گفت.

Visceral Games فعلا سرگرم ساخت Star Wars جدید و Battlefield: Hardline است با این حال Patrick Soderlund از EA ساخت نسخه جدید Dead Space را رد نکرده است.

Patrick Soderlund معاون اجرائی استدیوهای EA درمورد بازی های Visceral Games و بازی Dead Spce صحبت کرد.

Soderlund:"
به وسعت کارهایی که ما می توانیم انجام بدهیم، ما می خواهیم سازندگان بر روی عنوانی که به آن علاقه دارند کار کنند, شادی زیادی در تیم ما بیشتر بخاطر Hardline و Star Wars جدید در استدیو Visceral وجود دارد."

او درمورد ساخت نسخه جدید Dead Space گفت:"
ایا من فکر می کنم ما می خواهیم Dead Space جدید را بسازیم؟ بله من چنین فکری می کنم. اما زمانی ما این کار را انجام خواهیم داد که فکر کنیم چطور نسخه های قبلی به موفقیت رسیدند و ما چطور باید Dead Space جدید را برای نسل جدید تجسم کنیم.

هم اکنون من نسخه جدید Dead Space را تایید نکردم. برای روشن سازی بیشتر می گویم که ما هنوز Dead Space جدیدی را نساخته آیم. اما من می گویم که ایا در آینده فرصت ساخت نسخه جدید بازی وجود دارد؟ پاسخ من قطعا است."

منبع

LORD PSYCHO

کاربر سایت
Jun 15, 2014
37
اگر سازنده ها بتونن نسخه ی بعدی رو شبیه نسخه اول بازی بسازند قطعا نتیجه خواهد داد
محیط های تاریک . صدا های جیغ . وحشت بی پایان

چیزی که در شماره 3 تقریبا وجود نداشت:-$

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
اگر سازنده ها بتونن نسخه ی بعدی رو شبیه نسخه اول بازی بسازند قطعا نتیجه خواهد داد
محیط های تاریک . صدا های جیغ . وحشت بی پایان

چیزی که در شماره 3 تقریبا وجود نداشت:-$
ای خدا بگم این cod ر چیکار کنه:d هر چی فرانچیز بوده گند زده توش اساسی

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
اون رو برای 18- زدنند :>
نکنه شما هنوز به سن قانونی بازی نرسیدی:-/
یکی که وقتی زامبیه دستش قطع میشه روحیش خدشه دار میشه، نباید بازی که رو جعبش نوشته: "Blood and Gore" رو بازی کنه! ربطی به سن هم نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر