EA : فوتبال زنان چیزی است که علاقه به ساخت آن داریم.

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
hararfotbollsarenorna_932234_650x.jpg

در طی مصاحبه ای که ما با آقای Matt Prior تهیه کننده بازی Fifa World Cup 2014 داشتیم.ما از ایشان سوال کردیم آیا برای معرفی بازی فوتبال بانوان در آینده برنامه ای دارید؟

فوتبال بانوان مقوله ای ست که ما اغلب در استودیو درباره ان بحث و تبادل نظر می‌کنیم.
در حال حاضر فوتبال بانوان در حال رشد است.در تیم بانوان آمریکا ستارگان بزرگی هستند .در کانادا هم همین طور.من فکر می کنم در آلمان هم , همین گونه باشد. فوتبال بانوان رو به گسترش است.
این همان چیزی است که ما اگر زمان و منابع اجازه دهند علاقمندیم که بر روی آن کار کنیم.

آقای Prior در ادامه توضیح دادند که اضافه کردن بانوان به بازی فیفا کار آسانی نیست.

یکی از چالش هابرای ما , انجام این کار به شکل درست و مناسب از هر جهت است.واقعیت گرایی برای ما مسئله کلیدی ست.
این مقوله کار زیادی را می طلبد.موضوع به راحتی قرار دادن چهره زنانه بروی مدل سه بعدی بدن یکمرد نیست.ما باید از فناوری Motion Capture استفاده کنیم.توجه داشته باشید تفاوت حرکات زن و مرد واضح است.
ما می خواهیم شما این تفاوت را بازی احساس کنید.
پس من فکرمی کنم که فقط قرار دادن یک چهره مونث بروی مدل بدن سه بعدی یک مرد کار درستی نیست.

ما اگر قصد بر انجام کاری داشته باشیم می خواهیم که آن را به درستی انجام دهیم.و حس متفاوتی را به ان بدهیم.
ما داده های زیادی از Motion Capture طی سال های متمادی بدست آورده ایم.چیزی که نباید دست کم گرفته بشود.
همان طور که قبلا گفتم.فوتبال بانوان چیزی ست که ما علاقه به انجام ان داریم ولی انجامش سخت تر از آنی است که به نظر می رسد.

منبع

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,681
در حال حاضر فوتبال بانوان در حال رشد است.در تیم بانوان آمریکا ستارگان بزرگی هستند .در کانادا هم همین طور.من فکر می کنم در آلمان هم , همین گونه باشد.
من طرفداره پروپاقرص امریکام :-":d علل خصوص دروازبانشون :d حمایت میشه در کل :bighug:

splendor

کاربر سایت
Dec 14, 2012
355
نام
منوتو
با فوتبال مردان که به جایی نرسیدیم، اجازه بدین ببینیم، شاید با زنان یه چیزی شدیم که بعید می دونم البته!!! >:)
کلا نمیدونم چرا تمام رشته ها بهتر از فوتبال هستن (بانوانشون)

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
نیاز نیست کار خاصی کنن! همین فیفا عادی رو 20 برابر آهسته تر کنن میشه فوتبال زنان! تکنیک رو هم کلا حذف کنن!
فکر مسخره تر از این نبود؟ فوتبال زنان؟؟؟ really????

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
((فوتبال بانوان مقوله ای ست که ما اغلب در استودیو درباره ان بحث و تبادل نظر می‌کنیم.
در حال حاضر فوتبال بانوان در حال رشد است.در تیم بانوان آمریکا ستارگان بزرگی هستند .در کانادا هم همین طور.من فکر می کنم در آلمان هم , همین گونه باشد. فوتبال بانوان رو به گسترش است))

اینارو ببین چه رویی دارن و تحویل میگرن خودشونو ... خوبه همین چند وقت پیش تیم ملی ژاپن همشونو لوله کرد ...

92794298189473479056.jpg

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,773
نام
محمد امین
نیاز نیست کار خاصی کنن! همین فیفا عادی رو 20 برابر آهسته تر کنن میشه فوتبال زنان! تکنیک رو هم کلا حذف کنن!

فوتباله زنانو دیدی تا حالا یا الکی میخوای فقط بکوبی ؟؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اگه به تیم ملی زنان ژاپن، امریکا و آلمان یه دقتی داشته بودی این حرف رو نمیزدی! ندیده قضاوت نشه بهتره!
خیلی از این تیم های بانوان به اصطلاح ضعیف و کند و بی تکنیک از نظر شما می تونند تیم ملی مردان ما رو ببرند! تازه بماند که تیم ملی بانوان ایران هم توش سر و کله مردها پیدا شده بود و فکر کنم همه در جریان باشید!

اینم بگم اگه EA بتونه تو نسل جدید این تغییر رو ایجاد کنه واقعا یک قدم بزرگ رو برداشته و خیلی استقبال میشه. تو اولین گام هم میتونند فقط تیم های ملی رو اضافه کنند. حالا به صورت DLC یا یک Mode ویژه تو بازی و ببینند استقبال مردم چطوری هست. این جوری با یه تیر دو نشون زدن!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اگه به تیم ملی زنان ژاپن، امریکا و آلمان یه دقتی داشته بودی این حرف رو نمیزدی! ندیده قضاوت نشه بهتره!
اونا هم در قیاس با مردا چیزی نیستن و فوتبال کسل کننده و مسخره ای دارن! در ضمن بنده 2 دوره جام جهانی فوتبال زنان دیدم که فوق العاده مسخره و کسل کننده بود!
خیلی از این تیم های بانوان به اصطلاح ضعیف و کند و بی تکنیک از نظر شما می تونند تیم ملی مردان ما رو ببرند
برهان چه ربطی داره الان؟ مگه کسی تیم ملی ایرانو مثال زد؟ همون تیم ملیه ما تو فیفا نیست:D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اونا هم در قیاس با مردا چیزی نیستن و فوتبال کسل کننده و مسخره ای دارن! در ضمن بنده 2 دوره جام جهانی فوتبال زنان دیدم که فوق العاده مسخره و کسل کننده بود!

برهان چه ربطی داره الان؟ مگه کسی تیم ملی ایرانو مثال زد؟ همون تیم ملیه ما تو فیفا نیست:D
من دیدم واقعا همچین حسی بهم دست ندادش واقعا. نمیگم مثلا مثل بازی های بزرگ اروپایی یا بازی های قشنگ تیم های ملی لذت بردم اما در این حدی که گفتی نیست واقعا ژاپن فوق العاده بازی می کرد!

تیم ملی خودمون که بنا به دلایل دیگه نیستش! هند که هست می خوای اون رو مثال بزنم :D در کل سال پیش هم یه خبرهایی در این مورد شده بود و امیدوارم واقعا یه کارهایی بکنند چون تغییر خوبی هست. لایسنس AFC رو که اینقدر طول دادن PES رفت سراغش!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر