EA در صدد ساخت DeadSpace جديد.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti

deadspace.jpg

درود.
اينطور كه به نظر مي آيد ، EA دوباره قصد ساخت Dead Space جديدي دارد .

EA در سايت Gamasutra ليستي براي استخدام يك كارگردان هنري ارشد ، يك صدابردار (كارگردان صدا) و يك VFX artist فرستاده است. نكته ي قابل توجه اين است كه در همه ي اين تقاضا ها جمله " DeadSpace Franchise " (سري بازي DS ) ديده ميشود.

متن توضيح تقاضا به شرح زير است:

"اين يك فرصت بزرگ براي شركت در ساخت يه فرنچايز بي نظير است. كانديداي مورد تاييد عاشق بازي هاي كامپيوتري بوده و شوق زيادي براي ساخت يك بازي در حد كلاس جهاني با درجه ي AAA است "

منبع

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اتفاقا به ترسناک بودنش نگاه نکنید، آیزک داستان عشقی خیلی زیبایی داشت که اگه آدم بهش دقت کنه خیلی لذت می بره از داستان...
23t06dg.gif

تو چرا موقع گريه كردن برعكس ميشي؟ :d:d
======================================================
به نظر من نميشه يك بُرش در داستان ايجاد كرد با عوض كردن كاراكتر !!
دد اسپيس نسخه ي ايفون يه شخصيت ديگه داشت جز ايزاك ..
در واقع داستان رو طوري ساخته بودن كه همزمان با ايزاك درون ايشيمورا بوده و چند نفر ديگه هدايتش ميكردن .. (ايزاك تنها بازمانده نبوده)
نهايتا اگر قرار باشه كاراكتري عوض بشه بايد در همين مسير عوض بشه (كه عمرا نميشه)
تنها راه ورود كاراكتر جديد اينه كه يه جوري بگنجوننش لاي اين دوتا شماره !!
خیلی خوبه فقط یکم گرافیکش بهتر بشه عالیه بقیش بدون مشکله
اين شوخيه يا جدي ؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

ARN31

کاربر سایت
May 15, 2010
341
یکی از بازی های مورد علاقه من همین DS هست، البته به نظر من نسخه 1 از 2 ترسناک تر بود امیدوارم که در نسخه سوم که قطعا ساخته میشه دوباره این افت رو نکنه! خبر خیلی خوبی بود:d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
از نظر من برای درک بهتر داستان برین کمیک و انیمیشن این بازی رو ببینید.خالی از لطف نیست و بسی لذت بخش.
بدون انيميشنش كه اصلا كسي نميفهمه داستان چي هست !!!
شروع تمام ماجرا شماره اول بازي نيست !
ولي هنوز يه عده نميدونن

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
فقط اگه این احساس ترسی که درونت به وجود می یاد مثل DS 1 باشه و حتی خیلی بالاتر بیشتر استقبال می کنم !!:d اصلا DS 2 از نظر ترس در حد DS 1 نبود !!:| ولی از نظر گیم پلی خیلی خوب پیشرفت کرده بود !! گرافیکشم که فوق العاده بود !!:d

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
تو چند وقته اخیر از معدود بازی هایی بود که جو خوفناکش نفسمو نگه داشته بد!نه از ترس.از جو سنگینش.مثل اونجا که تو سرد خونه هستی,یا جاهای تاریکی که صدای دشمنا دور وبرت می پیچه,خیلی خوب بود.منتظریم....

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
والا حقیقتش یه موقع هایی که خیلی تحت تاثیر قرار می گیرم انقدر جو گیر میشم که دیگه نیروی جاذبه بهم اثر نمی کنه (Entering Zero Gravity)! :mrgreen:

ترس هاش بیشتر لحظه ای بود و بعد از یک مدت کاملا از یادت میره به نظر من باید یک ذره ترسش رو بیشتر کنن
مخالفت میشه! من یه 3-2 بار توی چند تا تیکه نسخه یکش نزدیک بود سکته بزنم، اگه ترسناک تر بشه یه موقع دیدی زدم! :mrgreen:

• Like
Reactions: koorosh sh

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
برخلاف بقيه بازي هاي تو اين سبك ، دشمن ها (نكرومورف ها ) اينجا خيلي سريع بهت حمله ميكنند ، نصفه ترسناكيش همينه ، ولي مثلا RE زامبي ها با كندي نزديك ميشن .

مثلا همين سرعت تو بازي Dead Nation بدجوري به آدم حال ميده . :d

شماره ي 2 اين بازي رو خيلي وقته خريدم ولي هنو نتونستم بازي كنم ، بدجوري تو خماريش موندم. برم بزنم تو گوشش

mehrdad mm

کاربر سایت
Feb 18, 2010
313
======================================================
به نظر من نميشه يك بُرش در داستان ايجاد كرد با عوض كردن كاراكتر !!
دد اسپيس نسخه ي ايفون يه شخصيت ديگه داشت جز ايزاك ..
در واقع داستان رو طوري ساخته بودن كه همزمان با ايزاك درون ايشيمورا بوده و چند نفر ديگه هدايتش ميكردن .. (ايزاك تنها بازمانده نبوده)
نهايتا اگر قرار باشه كاراكتري عوض بشه بايد در همين مسير عوض بشه (كه عمرا نميشه)
تنها راه ورود كاراكتر جديد اينه كه يه جوري بگنجوننش لاي اين دوتا شماره !!

اين شوخيه يا جدي ؟؟؟؟؟؟؟
نمیدونم چرا گرافیکش زیاد به دلم نمیشست

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
برخلاف بقيه بازي هاي تو اين سبك ، دشمن ها (نكرومورف ها ) اينجا خيلي سريع بهت حمله ميكنند ، نصفه ترسناكيش همينه ، ولي مثلا RE زامبي ها با كندي نزديك ميشن .

جذبه ي زامبي هاي خنگ و كُند رزيدنت ايول كجا و .... نكرومورف ها كجا :-<
زامبي خنگول دلم خواست :((
تُفكه تو روحت كپكام !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر