EA در صدد ساخت DeadSpace جديد.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti

deadspace.jpg

درود.
اينطور كه به نظر مي آيد ، EA دوباره قصد ساخت Dead Space جديدي دارد .

EA در سايت Gamasutra ليستي براي استخدام يك كارگردان هنري ارشد ، يك صدابردار (كارگردان صدا) و يك VFX artist فرستاده است. نكته ي قابل توجه اين است كه در همه ي اين تقاضا ها جمله " DeadSpace Franchise " (سري بازي DS ) ديده ميشود.

متن توضيح تقاضا به شرح زير است:

"اين يك فرصت بزرگ براي شركت در ساخت يه فرنچايز بي نظير است. كانديداي مورد تاييد عاشق بازي هاي كامپيوتري بوده و شوق زيادي براي ساخت يك بازي در حد كلاس جهاني با درجه ي AAA است "

منبع

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من تازه دارم نسخه دو رو تموم میکنم !!!
مويد باشي شما :d
هر چقدر اهریمن مقیم 5 اکشن بود و غیرترسناک،هرچقدر تپه خاموش 5 مزخرف بودو آبروریزی و هر چقدر بدون دووم سماق مکیدیم تو این نسل،فضای مرده چه اولیش و چه دومیش رسما از شاهکارهای این نسل بودن و اساسی ترسوندنمون...امیدوارم سرو تهشو تو 3ببندن چون بازی اونقدرا هم پتانسیل نداره...زیادم انگولکش کنن و تغییرات توش بدن دیگه فضای مرده نیست.
موافقم ...
بازي هايي كه از اين سطح داستان پردازي و گيم پلي برخوردار هستن زياد احتياجي نيست ادامه پيدا كنن !
چون نميشه خيلي مانور داد و تنوع ايجاد كرد ..
بازي بدجوري خطيه !!!!
يني روند داستان رو نميشه خيلي شاخ و برگ داد يا كلا يه چيز ديگه نوشت (مثل توم رايدر فرضا)

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
DS و B:AA جزو برترین بازیهایی بودن که تو این نسل معرفی شدن و من هم از نسخه جدید سلطان بی رقیب بازی های ترسناک این نسل و چند سال گذشته به شدت استقبال میکنم هرچند دوست دارم شماره ی سوم بازی نباشه ولی اگه شماره ی سوم هم باشه بازم خوشحال میشم چون VG به خوبی امتحانشو پس داده

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
خوش خبر باشی برادر، دمت گرم، روحمو شاد کردی، ولی یه چیزی،نگفتن برای کنسول های حال حاظره یا نسل بعد؟یا بهش اشاره ای نشده؟

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
تو این نسل واقعا تو ژانر Horror Survival خیلی بازی کم داشتیم و بیشتر بازی های این سبک اصلا ترسناک نبودن! دست سازندگان بازی Visceral Games درد نکنه که تونستن تو این نسل یه IP خوب ابداع کنن و با ایده های نوین خودشون تونستن این سبک بازی رو سرپا نگه دارن ...
کاشکی کپکام به خودش بیاد و یه اهریمن مقیم درست و حسابی با تم مایه های STARS و Mindless Zombies درست کنه! نه اینکه بشین زامبی سیاه درست کنن که هم موتور میرونه،هم ماشین و هم سوار تانک و هواپیما و هلیکوپتر میشه!

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
نمیشه شخصیتش رو عوض کنن!!! :|
ولی بازم بد نیست
:d
يعني چي؟كه چي شخصيتش رو عوض كنن؟بعدش چي؟ميخواي هنري تو تپه خاموش رو بكنن توي لباس فضايي يه چماق هم بدن دستش بذارنش تو بازي از پشت سر هم لارا حمايتش كنه!؟؟:|
شخصيت بازي خيلي هم خوبه.من يكي كه باهاش زندگي كردم.حتي با لال بودن قسمت اولش!
پ.ن:البته چون شما يك دختر گيمر هستين تا حدودي شايد بشه دركتون كرد كه با ايزاك نتونين رابطه برقرار كنيد:d

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
پ.ن:البته چون شما يك دختر گيمر هستين تا حدودي شايد بشه دركتون كرد كه با ايزاك نتونين رابطه برقرار كنيد:d
اتفاقا به ترسناک بودنش نگاه نکنید، آیزک داستان عشقی خیلی زیبایی داشت که اگه آدم بهش دقت کنه خیلی لذت می بره از داستان...
23t06dg.gif

Nilooofar

کاربر سایت
Apr 15, 2011
417
نام
Niloofar
يعني چي؟كه چي شخصيتش رو عوض كنن؟بعدش چي؟ميخواي هنري تو تپه خاموش رو بكنن توي لباس فضايي يه چماق هم بدن دستش بذارنش تو بازي از پشت سر هم لارا حمايتش كنه!؟؟:|
شخصيت بازي خيلي هم خوبه.من يكي كه باهاش زندگي كردم.حتي با لال بودن قسمت اولش!

مگه داری خاله بازی میکنی که میگی چماق بدن بهش؟ /:)
خوبه بعد از حرفم گفتم ولی خوبه!! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر