EA : بازی Battlefield: Bad Company 2 اولین حمله جدی به COD خواهد بود

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد

bfbc2-a.jpg

درود.
اقای Jen Uwe Intat رئیس EA اروپا در طی صحبتی که داشتند از بازی خود یعنی Bad Company 2 تعریف هایی زیادی را نمودند و این در حالی است که گویا Jen Uwe Intat بیش از حد چشم به مقابله با Modern Warfare 2 دوخته است بازی BFBC2 قرار است در March 2 در امریکا و 5 مارچ در اروپا وارد بازار بشود اقای Jen Uwe Intat می افزاید بازی Battlefield: Bad Company 2 در ماه مارچ منشر میکنیم و این اول حمله جدی ما در مقابله با Call Of Duty خواهد بود سبک Shooter برای ما بسیار مهم میباشد و ما در این سبک همیشه حرف اول را میزدیم و به خاطر همین امر نیز ما برای پس گرفتن اولی خود همه کار میکنیم و بازی BFBC2 بهترین عنوان میباشد

source

آخرین ویرایش:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
بابا این EA هم قاطی کرده با این Battlefeild BC2 داره همه ی بازی هارو طبق گفته هاش میخوره ! خوشم میاد که نتونه به وعده هاش عمل بکنه !:biggrin1:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,095
نام
نـــــــویـــــــــد
به نظر من حداقل تو اين يه مورد ميتونه موفق باشه مخصوصا تو قسمت آنلاين :biggrin1:

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
قبليش با اينكه خيلي بازي خوبي بود ولي از لحاظ فيزيك و گيم پلي اگه بخوايم با cod3 مقايسش بكنيم(سواي تخريب پذيري محيط) مشخصه كه خيلي عقبه. به خصوص فيزيك بازي كه خيلي خشك بود.
يعني يه بازي تو يه شماره چقدر ميخواد پيشرفت كنه ك حتي mw2 رو هم كنار بزنه؟!

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی
حرف های جالب تری هم میزنن که باید تا اومدن بازی صبر کرد تا بینیم راست میگن یا اینکه یکم تبلیغاتشون زیاده (بتاش که خوب بود) ! مثل این موضوع :

صحبت های آقای Gordon Van Dyke تهیه کننده BC2:

I wouldn't make that kind of claim," he said. "Uncharted 2 is an amazing-looking game. But we're reaching that level of quality. It's going to be hard for any game to be able to make a claim that they look better. But we are getting to, I feel, that level, where it's looking very impressive. When you see it - and I've heard other people say it as well, so it's not just me - other people are saying it's getting there."

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اگه BETA BF :BC2 رو بازی کرده بودین میفهمیدین که واقعا بازی شاخی درست کرده واقعا عالی هستش فقط باید دید بازی مرحله ایش چجوری میشه .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
این EA هم مثل اینکه قاطی کرده هی میخواد کل کل بندازه راه..شوخی شوخی با MW2 هم شوخی..!

خوشم میاد هیچکی حوابشو نمیده.

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
همه ی سایتا از بتای بازی حسابی تعریف کردن مخصوصا از مد جدیدی که 3 -4 تا گروه میشن و همه ی گروه ها با هم دشمنن ( نمیدونم اسمش چی بود شاید squad death match یا یه همچین چیزایی ) ...
یکی دیگه از مکان های بازی هم که حسابی به همه ی نقد کننده ها جو داده تا از بازی تعریف و تمجید کنن مپ panama canal هستش ...
______
بازی مانند BC 1 قسمت single player هم داره یا فقط مولتیه؟
I wouldn't make that kind of claim," he said. "Uncharted 2 is an amazing-looking game. But we're reaching that level of quality. It's going to be hard for any game to be able to make a claim that they look better. But we are getting to, I feel, that level, where it's looking very impressive. When you see it - and I've heard other people say it as well, so it's not just me - other people are saying it's getting there
این که دیگه داد میزنه هایپ هستش ....!

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
شما بتا BC2 رو بازی کردی ؟

من تصاویر نسخه بتا رو دیدم. Cod یک بازی با سبک و پرطرفدار در جهان هستش. البته بهتره بگیم Mw .

Mw1 یک بازی بسیار بی نظیر بود که هنوزم که هنوزه از سرتاسر دنیا توی XboxLive به تجدید خاطره با این شاهکار می پردازند. Mw2 رو میشه به آپگریدی از 1 تشبیه کرد. در کل با تصمیم جدید Inw دیگه Mw دیگری در کار نیست و میشه عمر Cod رو تا 2 سال دیگه دونست اونم با همین نسخه یعنی Mw2 . ولی بیشتر از 2 سال رو باید شرکت های سازنده با بازی های شاخ نسخه های جدید تایین کنند.

در کل اسم Cod رو میشه تموم شده در نظر گرفت ولی مطمئن با استفاده از تجربیات نسخه های قبلی بازی با قواعد جدید ولی Cod پسند ساخت.

اما در مورد Bf ، من تمام نسخه های این بازی رو بازی کردم. این بازی همیشه جذاب بوده ولی هرگز نتونسته اون محبوبیتی که دائم باشه رو کسب کنه. یعنی نتونسته بازی بسازه که 1 سال در صدر جداول باشه. همیشه بازی های مقطعی ساخته. اما با توجه به سرمایه گذاری عالی و شاید کیفیت جدید و خوب پتانسیل این رو داره که بازی هم طراز با Cod بسازه ولی برای ساختن بازی بهتر از Cod واقعا به همتی بی نظیر نیاز است !

موفق و پیروز باشید.

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی
من تصاویر نسخه بتا رو دیدم. Cod یک بازی با سبک و پرطرفدار در جهان هستش. البته بهتره بگیم Mw .

Mw1 یک بازی بسیار بی نظیر بود که هنوزم که هنوزه از سرتاسر دنیا توی XboxLive به تجدید خاطره با این شاهکار می پردازند. Mw2 رو میشه به آپگریدی از 1 تشبیه کرد. در کل با تصمیم جدید Inw دیگه Mw دیگری در کار نیست و میشه عمر Cod رو تا 2 سال دیگه دونست اونم با همین نسخه یعنی Mw2 . ولی بیشتر از 2 سال رو باید شرکت های سازنده با بازی های شاخ نسخه های جدید تایین کنند.

در کل اسم Cod رو میشه تموم شده در نظر گرفت ولی مطمئن با استفاده از تجربیات نسخه های قبلی بازی با قواعد جدید ولی Cod پسند ساخت.

اما در مورد Bf ، من تمام نسخه های این بازی رو بازی کردم. این بازی همیشه جذاب بوده ولی هرگز نتونسته اون محبوبیتی که دائم باشه رو کسب کنه. یعنی نتونسته بازی بسازه که 1 سال در صدر جداول باشه. همیشه بازی های مقطعی ساخته. اما با توجه به سرمایه گذاری عالی و شاید کیفیت جدید و خوب پتانسیل این رو داره که بازی هم طراز با Cod بسازه ولی برای ساختن بازی بهتر از Cod واقعا به همتی بی نظیر نیاز است !

موفق و پیروز باشید.

در اینکه IW عالی عملکرده شکی نیست ! و COD تا حالا بهترین بوده و طرفدار هاش هم زیاد شدن !
اما اگر کارای که ما تو تریلر ها و بتا دیدیم ، و صحبت هایی که مسئولان DICE کردن ، در بازی وجود داشته باشه با همون کیفیت باید منتظر یه رقیب جدی و حتی قوی تر برای سری COD باشیم

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
شما بتا BC2 رو بازی کردی ؟
بازی کردن نمیخواد که ، تا وقتی عکس و تریلر و حس لامسه و حس ششم هست دیگه چه نیازی هست آدم الکی بره بازی کنه .
من نسخه بتا رو بازی کردم ، با این که خیلی خیلی محدود بود و یه Build قدیمی از بازی بود ولی فوق العاده عالی بود .
جالبه ، قدمت سری Battlefield تو بازی های Online رو با COD مقایسه می کنند . دلیل نمیشه چون میلیون ها نوب و کمپر ریختن تو مپ هایی که دو دقیقه به خاطرشون فکر نشده بیایم بگیم اون بازی خوبه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر