E3 2019

بیشتر منتظر کدام کنفرانس خبری در E3 2019 هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    190

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
hxgy_l7hibiukvq9xvb2pqh47ch-920x518.jpg

با سلام خدمت تمام دوستان بازی‌سنتری

خوب باز هم به زمان E3 نزدیک می‌شیم و و باز هم تاپیک‌ها و کل‌کل‌ها و هیجانات

امسال البته یکم متفاوت‌تر از سال‌های قبل هست، اول اینکه سونی و EA کنفرانس خبری ندارند و دوم اینکه اخبار و شایعات پیرامون نسل بعدی کنسول‌ها بسیار هست.
در این تاپیک دوستان می‌توانند اخبار بازی‌های مورد علاقه که به شرکت‌های دارای کنفرانس تعلق ندارن رو پوشش بدن (و یا شاید در نهایت به عنوان Third Party در کنفرانس مایکروسافت نمایش داشته باشند)، برای مثال سازنده Dying Light اعلام کرد که بازی آن‌ها در E3 نمایش خواهد داشت.

زمان برگزاری کنفرانس‌ها و سایت‌های تماشای زنده به تدریج در همین پست اعلام می‌شود.

107127

با تشکر از @Ali Venom بابت عکس برنامه زمانی پخش کنفرانس‌های خبری امسال.

در کل این تاپیک به صورت عمومی ایجاد شده و هر خبری پیرامون E3 در اینجا می‌تونه پوشش داده بشه.
تنها درخواستی که از شما داریم رعایت قوانین انجمن هست، لطفا تخلفات مشاهده شده را گزارش کنید و از درگیری لفظی و مستقیم بپرهیزید.

به امید E3 هیجان انگیزی دیگر برای همه دوست‌داران دنیای گیم :x

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
اوه اوه لامصب بی نظیره :| فک نمی کردم انقدر خوب باشه این دقیقا همون چیزیه که EA از جید ریموند و هنیگ میخواست چه الهام های جذابی گزینه از آنچارتد و اساسین!

• Like
Reactions: FARNOOD007

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
فقط منم که احساس کردم بازی چرت و پرت و انگار چندتا بازی ریختن داخل میکسر بازی هیچ شخصیت خاص Star wars نداره ؟ فقط منم انقدر افت فریم و ... تو یک صحنه که هیچ چیز خاصی نداره دارم میبینم ؟
به نظر من اون Star wars که E3 چند سال پیش معرفی شد و کنسل شد از این بهتر بود . :-"

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
فقط منم که احساس کردم بازی چرت و پرت و انگار چندتا بازی ریختن داخل میکسر بازی هیچ شخصیت خاص Star wars نداره ؟ فقط منم انقدر افت فریم و ... تو یک صحنه که هیچ چیز خاصی نداره دارم میبینم ؟
به نظر من اون Star wars که E3 چند سال پیش معرفی شد و کنسل شد از این بهتر بود . :-"
دقیقا هیچی نداره. کل لول دیزاین بازی همین باشه بد جور فیل میشه

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
خب کنفرانس EA تموم شد :D و استاروارز. اولا که هولی مادر آف روون بودن کامبت :D
بازی فیچر های زیادی داشت که همشون کنار هم خیلی جذابن ولی در عوض این هست که هیچکدومشون جدید نبودن :| واسه همین اصلا اونقدر نمیشد باش هیجان زده شد.
از اون طرف کامبت خیلی خوب بود ولی واقعا easy به نظر میومد :| امیدوارم همون طور که خودشون گفتن بخاطر پلیره باشه. دوست داشتم یکم سنگین تر باشه ولی همینش خوبه. از طرف دیگه دشمنا خیلی مسخره بودن :| خیلی !!
لول دیزاین هم که خیلی حوصله سر بر بود :| واقعا امیدوارم اولا هم بزرگتر و سند باکس تر باشه و هم ست پیس های خیلی خیلی خفن و گنده داشته باشه.

ولی بزرگترین سوپرایز تریلر حضور کاراکتر های Rouge One بود :D اون مرده که بازیگرش فارست ویتاکر بود، و پاش سالم بود! و حتی اون آخر آخر روباتِ فیلم اومد :D نمیدونم قبلا این لینک تایید شده بوده یا نه ولی خوشمان آمد... :D انشاللا که بترکونه

------------

اون تیکه ای رو دیوار راه رفت یاد POP خدا بیامرز نیوفتادید ؟
کلا بازی کالکشنی از تمام بازیا بود .....
چرا PoP بابا؟ اتفاقا تا جایی که یادمه بعد PoP واقعا این حرکت داشت توی صنعت فراموش میشد که همینا با Titan fall دوباره ترندش کردن :D بعدشم که توی CoD ها استفاده شد و ...

نمیخوام بگم بحث اسکیه؛ چون اصلا حس اسکی نمیداد ولی مشکل اینجا بود که حس یونیک و خفنی که باید منحصر به خودش باشه رو نداشت بازی. هر تیکش حس میکردم یا TR عه، یا TitanFall یا Uncharted یا GoW یا ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر