E3 2018

بهترین نمایش E3 2018 ؟

• Sekiro Shadows Die Twice

• Gears of War 5

• Forza Horizon 4

• The Division 2

• Assassin's Creed Odyssey

• َAnthem

• Kingdom Heart 3

• Rage 2

• The Last of Us II

• Ghost of Tsushima

• Spider-Man

• سایر بازی ها

Results are only viewable after voting.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
q361_e3-2018-1070x446.jpg

با سلام خدمت تمام بازی سنتری های گرامی و با تشکر از مدیریت بابت ایجاد تالار اختصاصی

امسال دوستان خیلی خیلی زودتر به پیشواز E3 رفتن که البته با توجه به عناوین قوی که از همین الان حضور آن ها قطعی هست دور از انتظار نیست! امیدواریم که امسال یکی از قوی ترین E3ها رو در پیش داشته باشیم.

مانند سال های قبل این تاپیک به صورت کلی ایجاد شده، اطلاعات کلی از قبیل زمان کنفرانس ها، لینک های تماشا و ... اینجا قرار می گیره. همین طور دوستان می تونن در انتقال اخبار هم کمک کنن و بازی ها و اخباری که خارج از کنفرانس های اصلی هستند و یا هنوز تاپیکی ندارند رو اینجا منتقل کنند.

قوانین کلی این تالار هم مانند کل مجموعه بازی سنتر هست، بنابراین از همه عزیزان خواهشمندیم که موارد رو رعایت کنن.
بحث و کل کل از موارد هیجان انگیز حاشیه E3 هست، اما لطفا با رعایت قوانین باشه، و دوستانی که به موردهای مخالف برخورد کردن خواشمندیم به جای پاسخ مستقیم، از گزینه گزارش استفاده کنن.

کسانی که تاپیک های کنفرانس های اصلی رو ایجاد می کنن باید به این مورد توجه داشته باشن که مسئولیت پست اول اون تاپیک کاملا بر عهده آن ها خواهد بود، تاپیک حتما باید شامل حداقل اطلاعات لازم باشه، با این حال از دوستانی که تجربه کافی در این کار را دارند دعوت می کنم که برای ایجاد تاپیک ها بعد از رسمی شدن زمان کنفرانس اقدام نمایند.
  • تاپیک هایی که پست اول آن ها به روز نباشد و یا از لحاظ اطلاعات و یا ظاهری درخور این تالار نباشد بعد از یک بار اطلاع رسانی به ایجاد کننده واگذار خواهند شد.
  • دوستانی که تمایل به ایجاد نظر سنجی دارند می توانند با مدیران این بخش هماهنگی های لازم را انجام دهند.
  • باز هم اشاره می کنیم که به جای درگیری، از گزینه گزارش به منظور برخورد با موارد تنش زا استفاده کنید.

کنفرانس های خبری

ag49_ea_e3_armin.jpg

BC Topic -- Official Stream -- Twitch -- Youtube -- Full Conference Download Link

7p1t_xbox_e3_armin_2.jpg

BC Topic -- Official Stream -- Twitch -- Youtube -- Full Conference Download Link

j5x5_608x-1sdas.jpg

aoz7_dcrsjoexkaa3xct.jpg

8lm6_ubi_e3_armin_2.jpg

yerc_dcwwrfqxcaagw0v.jpg

s14_sony_e3_armin_6.jpg

n8pu_nintendo_e3_armin.jpg

بازم تشکر از @™MaMaD عزیز که توی فروم فعال نیست اما بابت تاپیک ها همیشه کمک می کنه

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
امسال به دلیل مشغله کاری دیگه فرصت نشد کنفرانسها رو کامل و زنده ببینم ولی کلا هیچکدوم از کنفرانس ها چنگی به دل نزدن. چند تا از نمایشها که دوست داشتم و منتظر بازیهاشون هستم رو اینجا مینویسم
دو تا از نمایش‌ها فوق العاده بودن و واقعا از دیدنشون لذت بردم:
1- TLOU P2
2- RE 2

فهرست بعدی هم نمایش‌هایی بودن که کلا خوب بودن:
1- Shadow of Tomb
2- Ghost of Tsushima
3- Gears of War 5
4- Battletoads

• Like
Reactions: Safety & Peace

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
Nioh 2 ( یعنی دقیقا همونطوری که شخصیت بازی جر خورد منم خوردم جر از خوشحالی ...هرچند بازی 6 سال دیگه میاد...)

Sekiro ( بهترین نمایش E3 2018 و حومه....)

Devil may cry 5 ( انتظار خیلی سخته و چیزی که سخت ترش میکنه اون دختره هست ..خدا کنه بزارن باهاش یه مرحله بازی کنیم ...حالا مرحله هم نشد بزارن دو تا تیر بزنیم......)

Battletoads ( انگاری دعا هام تو شب قدر جواب داد ...فقط نامردا نکردن یک عکس بدن بیرون...

REmake 2 ( فقط نکته ای که من رو بیشتر از زامبی ها می ترسونه دوربینه...امیدوارم دوربین رو همون شونه بمونه موقع تیراندازی , ور ندارن بزارن رو نوک دماغ لیون...تو رو به روح پدر میکامی رزیدنت سوروایو درست نکنین....

Shadow of the Tomb Raider ( دیگه لاراست دیگه...اگه منتظرش نباشیم چی کار کنیم....البته بیشتر بخاطر اینکه نزدیک ترین بازی هست که دستمون بهش میرسه...)

پس بازی های وارنر چی شد ...نکنه میخواد تو کنفرانس نینتندو معرفی کنه ....بابا قهر نکن بیا همون سوپرمن رو معرفی کن حاجی...! سوپرمن به دَرَک !! کاپیتان آمریکای جنایتکار چی پس؟ پارسال یک تریلر چرت نشون دادن پاس دادن به امسال باز اقلا امسال همون رو ریپلی میکردید خوب..الهی تانوس استدیو ساخت بازی رو روی سر تیم سازنده اونجرز خراب کنه که اینجور با احساسات لطیف گیمرها بازی میکنید, لعنتی ها..!!

mk هم که سرکاری بود من رو بگو نشستم 5 بار روستر نوشتم آخرش هم سر اینکه کینو رو تو لیست قرار بدم یا نه با خودم حرفم شد...!

گیمپلی serious sam 4 چی شد؟من کامی کازی میخوام ؟ کراش و کورتکس چی ؟یعنی همه شون به امروز/ امشب میرسند؟ سونی هم که یک medieval سینمایی بهمون نشون نداد...تیم شافر هم که معلوم نیست با پول ملت داره لب کدوم ساحل به نیاز هاش پاسخ میده... psychonauts 2 کو آقا؟چرا پاسخ گو نیستید؟ ubisoft هم بعد عمری یک بازی درست حسابی رو کرد (استار چی چی...!!) اونم برای pc نمیاد...

ولی از حرکت مردمی SEGA بسی لذت بردیم... باشد که این حرکت مشت محکمی باشد بر دهان اسکوارانیکس تا آخر تریلر های kingdom Heart 3 کلمه مقدس Steam رو هم لحاظ کنه!!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,270
نام
امیر حسین
به نظرم بهتره مثل پارسال تاپیک جدا بزنیم براس :
بهترین نمایش

البته بعد از دایرکت سوییچ هم برای این، و هم اینجا نطرسنجی بهترین کنفرانس رو بزاریم:D

• Like
Reactions: voldmort

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
بهترین بازی ها به نظرم(ترتیب ندارن بجز اول، دوم و سوم:D):
1. Sekiro
2. FH4
3. Cyberpunk 2027
4. Ghost of tsushima
5. Ori and the Will of the Wisps
6. Resident evil 2
7. Metro exodus
8. The last of us part 2
9. Beyond Good and Evil 2
10. Gears 5

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
امسال کنفرانس CG ها بود:D:-"

Ghost of tsushima:بگم محشر در حقش جفا کردم!گرافیک هنری و بصری و طراحی محیط و اتمسفر بی نظیر و استثنایی و موردانتظارترین بازی برای من!:x
Sekiro:خب شک ندارم از Nioh خیلی خفن تر میشه چون fs عه دیگه نیاز به توضیح نداره کارش، رسما هایپم واسش:p
Nioh2:بعد از ضدحالی که سر BB2 خوردم ، Nioh2 خبر خوشحال کننده ایی واسم بود<:-P
TlOU II:لعنتی گرافیکش یه نسل جلوتره!!!واسه من یکی که مهم نیست الی ننه ی منو بوس کنه یا تمساح سر کوچه رو!:D عجب گیم پلی داشت فک برانداز بود!=P~
Beyond Good and Evil 2:انیمیشن هاش خیلی کول بود!ترسم از اینه که بازی واسه یوبیه خدا کنه اینو خراب نکنن!!:D
Resident evil 2: اخ اخ لیووون لیوون لیون عالی بود فقط ای کاش گیم پلی نشون میدادن>:D<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر