E3 2014 - حدس‌ها و آرزوها

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
یه خورده زوده، اما جلوی هایپ بازی سنتر رو نمیشه گرفت! /:) :d

MGS V: سیاه و تاریک، با یه موزیک خوب؛ بقیش رو کوجیما خودش میدونه چکار کنه!

ME 4: یه تیزر CG کوچولو به اندازه 6 ماه برای من کافیه.

ME: یه نمایش با یه محیط OW و گرافیک هنری زیبا؛ و خواهشا اون یدونه OST بازی رو ریلیز کنید.

Half-Life 3

E3 2014 - 2013 + |: * Gaben = Half-Life 3 confirmed

آخرین ویرایش:

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,084
نام
SaSan
رونمایی از جدیدترین بازیه Rockstar و نسخه ی GTA V PC و Red Dead

معرفی رسمیه Devil May Cry 5 - Residen Evil 7 - Mass Effect 4 - Mafia 3 - FarCry 4 - Half-Life 3 - Demos Souls 2 - God of War IV
و رونمایی از بازیه جدید Visceral Games , Media Molecule , Guerrilla Games , Santa Monica و Quantic Dream

همچنین یه نمایش کامل و مفصل از:

MGS V The Phantom Pain ,The Witcher 3 ,Dragon Age Inquisition ,Final Fantasy XV ,Batman Arkham Knight ,Quantum Break ,The Last of Us Remastered ,The Last Guardian Uncharted 4 ,The Order 1886 و The Evil Within

اگه همه ی اینا تو E3 امسال باشه من دیگه آرزویی ندارم :bighug:

آخرین ویرایش:

crash.

کاربر سایت
Jun 24, 2013
135
نام
سید حسین
یعنی انقد که منتظر half life 3 هستم منتظر crash جدید نیستم.
اخر سر این والو نامرد مارو مجبور به خرید استیم ماشین میکنه.
یه بازی هم هست که هیچکس یادش نیس ولی من خودم معرفیش میکنم.
جک اند دکستر.اگه معرفی بشه فوق العاده میشه

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,913
نام
حسين
یه گیتار هرو یا راک بند جدید :| اینا کلاً این ایپی یادشون رفت دیگه ؟ :D از بس فرت و فرت ازش نسخه دادن بیرون یهو سکته کرد مــُرد :|

ismael_73_hz

کاربر سایت
Sep 29, 2011
343
نام
اسماعیل
خیلی دلم میخواد بازی Onimusha , devil may cry 5 , uncharted 4, god of war و crash نشون بدن . البته بازی های دیگه هم هست که اینا از نظر من مهمتره

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,320
نام
امیر حسین
وسط آرزوهاتون(مخصوصا سونی فن ها) یه سری نکاتی رو بگم،که بهش توجه کنید و توقعتون رو یکم بیارید پایین که بعدا توی ذوقتون نخوره:-" (البته فقط توقع نیست،منطقی هم هست! :d )
این همه نام تجاری که ثبت میشه،اگر همش هم بازی های جدا باشن ( مثلا X : Y نباشه) ، حتما قرار نیست امسال معرفی بشن! :-"
+ یکم سطح آرزوهاتون رو بیارید پایین، مثلا دیدم بعضی ها هم انتظار GOW IV رو داشتن، هم IP جدید از سانتا! :| ، یا هم LBP3 و هم IP جدید MM ! :| یا U4 و TLOU PS4 و TLOU 2 :|

و آخرین نکته اینکه گیمزکام و TGSـی هم در کار است! همه چی رو E3 نمیریزن وسط گود:-"

مثلا من خودم یکی از خواسته هام رچت جدیده! اما تا حدود زیادی مطمئنم گیمزکام معرفی میشه:-" (نمیدونم چرا! ولی 85% احتمال میدم اونجا معرفی خواهد شد :d )
3تا آرزوی دیگم رو صفحه ی اول گفتم:-" چندتا دیگه بهش اضافه کنم! :d
از هیچ GOW جدیدی خبری نشه! نه برای PS3 و نه PS4 و نه Vita ! ( یچه های R@D فقط میتونند برای کنسول دستی GOW بسازن که اونا هم الان دستشون بنده! )
IP جدید MM ! :d
از نمایش بازی های یوبی تو کنفرانس سونی همچنان حمایت میشه! :-" فقط امسال که زحمت میکشن و AC : Unity رو نشون میدن( :x ) بی زحمت مشکلی توی پخش پیش نیاد:-"

و در آخر اینم اضافه کنم که بازگشت کراشی که صفحه ی اول گفتم، منظور بازگشت به ND بود! :d کراش رو ND بسازه...:((

---
همممم... فعلا چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه :d با نزدیک شدن به E3 ، آرزوها رو از سر میگیریم :d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
Akiba
اولین بار که کامنت دادی شک کردم یادت رفت تو آرزوهات به AC اشاره کنی ;)) امسال هم خو ماشالا 20 تا AC داریم دیگه :)
============
اینجا که همه آرزوهای عجیب غریب کردن من هم میخوام یه آرزوی عجیب بکنم ، امیدوارم یوبی از کنفرانس سونی بکشه بیرون 8-> 8->
یا حداقل نرمش قهرمانانه کنه و یه دونه AC نشون بده نه 3تا 8-| :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,320
نام
امیر حسین
Akiba
اولین بار که کامنت دادی شک کردم یادت رفت تو آرزوهات به AC اشاره کنی ;)) امسال هم خو ماشالا 20 تا AC داریم دیگه :)
============
اینجا که همه آرزوهای عجیب غریب کردن من هم میخوام یه آرزوی عجیب بکنم ، امیدوارم یوبی از کنفرانس سونی بکشه بیرون 8-> 8->
یا حداقل نرمش قهرمانانه کنه و یه دونه AC نشون بده نه 3تا 8-| :D
اون آرزوـه خیلی خیلی باید تاکید میشد روی کراش،برای همین سعی کردم مختصر و مفید باشه! :d انقدر مختصر شد که بازگشت "به ND " جا موند:-"
---
این آرزویی که میکنی،برای من نفرینه:p البته دیگه AC : Comet رو ببرن تو کنفرانس خودشون:-" اما AC : U باید حتما باشه! >:) :x

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
به شدت منتظر معرفی Half life 3 اونم در کنفرانس سونی هستم :x از طرفی معرفی god of war 4 و گیم پلی آنچارتد 4 می تونه منو از خود بی خود کنه :x از طرفی یه Resistance 4 هم معرفی شه بد نیست. :bighug:

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
........

26935828498871343208.jpg

فقط 35 روز دیگر تا همایش E3 امسال...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟