نمایشگاه/رویداد E3 2011 | Sony Press Conference

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
سلام !

05785662698654922141.jpg

کنفرانس امسال سونی در E3 مصادف شده با ساعت 4:30 صبح ما ! کنفرانسی که قرار هست از یک طرف بازیهای PS3 رو نمایش بده و از طرف دیگه کنسول دستی جدید سونی یعنی NGP یا Vita رو بیشتر از قبل به بازیکن ها بشناسونه.

58478329574027775598.jpg

از موارد مهم این کنفرانس میشه به تعیین قیمت , تاریخ عرضه و عناوین بیشتر از NGP اشاره کرد.
همچنین باید ببینیم سونی برای Move فکری داره یا کلآ بی خیال ساخت بازی های مخصوص اون شده.
در کنار این ها , خبرهایی از 4 بازی جدید از زیرمجموعه های سونی به گوش میخوره که باید منتظر موند و دید که آیا این بازی ها برای NGP هستن یا PS3 یا شاید هم هر دو !

92876082089944118251.jpg

برای کسب اطلاعات بیشتر و پیش بینی های بازیسنتر در مورد کنفرانس سونی میتونین به این صفحه برین.
همچنین برای خوندن Live Blog کنفرانس به اینجا مراجعه کنین.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,157
اون بازی ها اسمشون Halo بود و عرضه شدن، اینی که شما حسابشون بیاری و نیاری چیزی رو عوض نمی کنه.

2007 Halo 3
2008 Halo Wars
2009 Halo ODST
2010 Halo Reach
2011 Halo Anniversary
2012 Halo 4

@terova

چقدر با نمکی شما عزیزم
البته Halo Wars سال 2009 اومد، نه 2008. راستی میتونی انیمه هاش هم حساب کنی، اونا هم اسمشون هیلوئه:D
ضمنا Anniversary قیمتش 40 دلاره.
بعدش هم برای یه طرفدار هیچی بهتر از این نیست که هر سال یه بازی با کیفیت از سری مورد علاقش رو داشته باشه.

اگه بخواییم سلیقه ای حساب کنیم که من به کنفرانس مایکرو 9 میدم! مثلا اومدم منطقی قضاوت کنیم که دیدم یه سری سریع زدن جاده خاکی...:D

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
هر چی باشه از زایمان یک زن به وسیله کینکت و لقاح مصنوعی کلیفی با استفاده از فرو کردن اره برقی که بهتر ِ ...

چه فشاری آورده این U3 که من نمیدونم چی کار کنم دیگه. قابل ذکر ِ Ghost Recon و ME3 و MW3 برای PS3 عرضه میشن، اونایی که کینکت دارن صحبت کنن لطفا ...

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
هر چی باشه از زایمان یک زن به وسیله کینکت و لقاح مصنوعی کلیفی با استفاده از فرو کردن اره برقی که بهتر ِ ...

چه فشاری آورده این U3 که من نمیدونم چی کار کنم دیگه. قابل ذکر ِ Ghost Recon و ME3 و MW3 برای PS3 عرضه میشن، اونایی که کینکت دارن صحبت کنن لطفا ...
معلومه که اصلا کنفرانس مایکروسافت رو ندیدی.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,238
نام
محمد
ملت خیلی داغونن به خدا ... این همه بازی درجه یک واسه ویتا معرفی شد + قیمت بسیار پایینش . نمایش عالی از انچارتد و رزیستنس و معرفی Sly4 و .... اینا کجاش بد بوده یکی بیاد به من توضیح بده ... ملت انگار طلب دارن از سونی .... حتما تو هر نمایشگاه باید 4 تا گیم انحصاری جدید معرفی کنه تا خوب باشه ؟ همین 4 تا انحصاری رو هم بعضی ها بزور دارن :d

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
چی میشد این تاپیک رو میبستین از شر این افراد فنبوی که آنچارتد رو به فیلم هندی تشبیه میکنن هم راحت میشدیم

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
کنفرانسی که توش inFamous 2 رو نمایش بدن(که فردای روز نمایش عرضه میشه و کل نقد هاش هم اومده بیرون!!) و یکی از بزرگترین سورپرایز هاش این باشه که لیواین رو بیارن روی سن و بدون نشون دادن حتی یه ویدئو بگه من قراره فلان چیز رو بسازم و فلان چیز رو هم هماهنگ کنم با فلان، و البته یک ربعش هم به خاطر قطعی PSN عضر خواهی کنن، و از اون مهم تر 5 دقیقه 5 دقیقه رو اختصاص بدن به خب های lol ـیی مثل 7 تا ماشین انحصاری برای The Run، فاجعست. دقیقا 10 دقیقه از کنفرانس صرف نمایش Uncharted ـه ویتا شد و دقیقا همون ویژگی هایی رو نشون دادن که قبلا هنگام معرفی NGP نشون داده بودن. تو neogaf هم مسلما تعداد فن ها خیلی بیشتر از اینجا هست و همیشه هم تعداد فن های سونی بیشتره اونجا که می بینیم با این وجود ایندفعه انتقادات برابر هستش.

بر اساس هر متری بخوای حساب کنی کنفرانس مایکرو بهتر بود!

بازی انحصاری؟
اگه سونی آنچارتد و Res 3 و Dust و Sly Cooper 4 رو داشت مایکرو Halo Remake و Halo 4 و گیرز 3 و فورزا 4 رو داشت.

بازی مخصوص کنترلر حرکتی؟ اگه سونی اون Medival رو داشت مایکرو Ryse و Fable و MineCraft و دیزنی لند و Star War و ... رو داشت.

بازی هماهنگ با کنترلر حرکتی؟ اگه سونی فقط به قول گرفتن از لیواین و Saints Row 3 و اینا بسنده کرد، مایکرو یه نمیشا فوق العاده از هماهنگی Mass Effect 3 و Ghost Recon داشت که مخصوصا دومی فک بر انداز بود.

معرفی امکانات آنلاین؟ اگه سونی چیز خاصی نداشت (:D) مایکرو یوتیوب و اومدن سرویس Bing روی ایکس باکس و پخش مسابقات UFC رو داشت.

بمب خبری؟ هنوز که هنوز ـه معرفی Halo 4 سر تیتر خبر های روز اول کنفرانس هاست! حتی معرفی یه عنوان بدون شماره از هیلو هم میتونست به تنهایی تحت شعاع قرار بده نمایشگاه رو، دیگه چه برسه به تایید یه سه گانه ی جدید کاملا شماره دار!

سال پیش خیلی راحت قبول کردیم کنفرانس مایکروسافت از سونی بدتر بود، چون نمی خواستیم خودمون رو مضحکه ی ملت کنیم و چیزی هم تو چنته نداشتیم برای نقض حرف های فن های سونی، اما امسال قضیه کاملا فرق می کنه. حتی یه بچه هم خیلی چیزا رو میفهمه. پارسالی هم که کنفرانس مایکروسافت به اون فاجعه ای بود کینکت با اون بازی های مضخرفش توی کنفرانس مایکرو در نهایت رکورد گینس رو توی فروش شیکوند و X360 هم تمام مدت صدر جدول فروش بود، پس می بیتین بهتر یا بدتر بودن توی کنفرانس ها تاثیر خاصی توی موفقیت اون شرکت تو بازار نداره. بنده نمی خوام خیلی بالاتر ببرم کنفرانس مایکروسافت رو و حتی عقیده دارم اگه سونی برای آخر کنفرانسش یه سورپرایز در حد Portal 2 پارسال در نظر میگرفت الان حتی میتونست بالاتر از مایکرو باشه در زمینه ی بهتر بودن کنفرانس.

دوستان فراموش نکنید سونی کنسول جدید داشت برای این کنفرانس! میتونست به راحتی بزنه له کنه همه رو، مثل نینتندو که پارسال با 3DS اینکارو کرد یا مثلا معرفی کینکت(نتال اون زمان) توی 2009 توسط مایکرو که با اینکه یه وسیله ی جانبی بود تحت تاثیر قرار داد همه چی رو.

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
کنفرانس سونی برای یه آدمی که به Portable Console و کنترلر Move علاقه ای نداره خیلی خسته کننده بود و من خودم موقعی که داشتم کنفرانس رو میدیدم همه توی GTTV توی قسمت نظرات از نمایش بیش از حد Move و Vita شکایت داشتن. البته Vita نمایشش و قیمت و ایناش خیلی خوب بود اما من حداقل انتظار دو تا انحصاری جدید و با کیفیت و هادکور رو از سونی داشتم که خبری نشد!
برعکس مایکروسافت حداقل نمایش های مربوط به کینکتش خیلی جذاب تر از نمایش بازی های Move بود و از نظر بازی های هاردکور هم اول نمایش و هم آخر نمایش گل کاشت و بنظر خودم اصلا خسته کننده نبود!
بین EA و UBI هم من خودم UBI رو انتخاب میکنم چون بازیهاش با سلیقه من جورتر هستند ولی درکل مطمئنم که نمایش نینتندو از تمامی این کنفرانس ها جالب تر و بهتر خواهد بود!

• Like
Reactions: Fëanor

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
بازم جو گرفتت آرش... دوباره مثل بقیه حرفات در مورد GeOW اینم بعد از اومدن GeOW 3 سوژه میکنیم حالا ببین :D...
من خودم اینارو به شنیدن عذرخواهی و دیدن بازی که همه نقدهاش اومده ترجیح میدم. یه چی داره حداقل!

پ.ن: پست سامان فکر کنم کافی باشه در مورد این مقایسه...

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
کنفرانسی که توش inFamous 2 رو نمایش بدن(که فردای روز نمایش عرضه میشه و کل نقد هاش هم اومده بیرون!!) و یکی از بزرگترین سورپرایز هاش این باشه که لیواین رو بیارن روی سن و بدون نشون دادن حتی یه ویدئو بگه من قراره فلان چیز رو بسازم و فلان چیز رو هم هماهنگ کنم با فلان، و البته یک ربعش هم به خاطر قطعی PSN عضر خواهی کنن، و از اون مهم تر 5 دقیقه 5 دقیقه رو اختصاص بدن به خب های lol ـیی مثل 7 تا ماشین انحصاری برای The Run، فاجعست. دقیقا 10 دقیقه از کنفرانس صرف نمایش Uncharted ـه ویتا شد و دقیقا همون ویژگی هایی رو نشون دادن که قبلا هنگام معرفی NGP نشون داده بودن. تو neogaf هم مسلما تعداد فن ها خیلی بیشتر از اینجا هست و همیشه هم تعداد فن های سونی بیشتره اونجا که می بینیم با این وجود ایندفعه انتقادات برابر هستش.

بر اساس هر متری بخوای حساب کنی کنفرانس مایکرو بهتر بود!

بازی انحصاری؟
اگه سونی آنچارتد و Res 3 و Dust و Sly Cooper 4 رو داشت مایکرو Halo Remake و Halo 4 و گیرز 3 و فورزا 4 رو داشت.

بازی مخصوص کنترلر حرکتی؟ اگه سونی اون Medival رو داشت مایکرو Ryse و Fable و MineCraft و دیزنی لند و Star War و ... رو داشت.

بازی هماهنگ با کنترلر حرکتی؟ اگه سونی فقط به قول گرفتن از لیواین و Saints Row 3 و اینا بسنده کرد، مایکرو یه نمیشا فوق العاده از هماهنگی Mass Effect 3 و Ghost Recon داشت که مخصوصا دومی فک بر انداز بود.

معرفی امکانات آنلاین؟ اگه سونی چیز خاصی نداشت (:D) مایکرو یوتیوب و اومدن سرویس Bing روی ایکس باکس و پخش مسابقات UFC رو داشت.

بمب خبری؟ هنوز که هنوز ـه معرفی Halo 4 سر تیتر خبر های روز اول کنفرانس هاست! حتی معرفی یه عنوان بدون شماره از هیلو هم میتونست به تنهایی تحت شعاع قرار بده نمایشگاه رو، دیگه چه برسه به تایید یه سه گانه ی جدید کاملا شماره دار!

سال پیش خیلی راحت قبول کردیم کنفرانس مایکروسافت از سونی بدتر بود، چون نمی خواستیم خودمون رو مضحکه ی ملت کنیم و چیزی هم تو چنته نداشتیم برای نقض حرف های فن های سونی، اما امسال قضیه کاملا فرق می کنه. حتی یه بچه هم خیلی چیزا رو میفهمه. پارسالی هم که کنفرانس مایکروسافت به اون فاجعه ای بود کینکت با اون بازی های مضخرفش توی کنفرانس مایکرو در نهایت رکورد گینس رو توی فروش شیکوند و X360 هم تمام مدت صدر جدول فروش بود، پس می بیتین بهتر یا بدتر بودن توی کنفرانس ها تاثیر خاصی توی موفقیت اون شرکت تو بازار نداره. بنده نمی خوام خیلی بالاتر ببرم کنفرانس مایکروسافت رو و حتی عقیده دارم اگه سونی برای آخر کنفرانسش یه سورپرایز در حد Portal 2 پارسال در نظر میگرفت الان حتی میتونست بالاتر از مایکرو باشه در زمینه ی بهتر بودن کنفرانس.

دوستان فراموش نکنید سونی کنسول جدید داشت برای این کنفرانس! میتونست به راحتی بزنه له کنه همه رو، مثل نینتندو که پارسال با 3DS اینکارو کرد یا مثلا معرفی کینکت(نتال اون زمان) توی 2009 توسط مایکرو که با اینکه یه وسیله ی جانبی بود تحت تاثیر قرار داد همه چی رو.

Star trek
GOW origin collection
ico collection

اینا کجان؟!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بابا این جا دعوا سر چیه آخه حالا سونی بهتر باشه یا ماکروسافت این مهم هستش که EA از جفتشون بهتر بوده امشب هم نینتندو به احتمال زیاد از 4 تایشون بهتر هستش .

برای من که خیلی خوب بود کنفرانس نمیدونم دوستان چه انتظاری داشتن اما انتظارات من رو که براورده کرد همین که گفتن داره سیفون ف ت ر جدید ساخته میشه کلی بود مثل این که دوستان اصلا توجه نکردن .

معرفی SLY جدید واقعا حال کردم .

نمایش R3 هم واقعا عالی بود .

بازی dust 514 هم واقعا شگفت انگیز بود با اون محیط بزرگش واقعا من که کف کردم پشتیبانی از MOVE حتی میتونیم با VITA هم بازی کنید .

نمایش U3 خیره کننده بود واقعا میگم صحنه که کشتی واژگون میشه یا صحنه ای که اول داره روی عرشه راه میره واقعا خیره کننده بود .

یا TV که من به شدت منتظرش بودم چون نمیخواستم دوباره برم 2 میلیون TV بگیرم این واقعا برای من یک نفر عالی هستش حالا کسی با 3D حال نمیکنه فرق داره من به شدت حال کردم .

قیمت VITA هم واقعا عالی بود انتظار دیگه ای اگه داشتم پرو بودم واقعا .

شاید دوست داشتم اخر کنفرانس یک بازی انحصاری دیگه هم معرفی کنه اما در کل برای من عالی بود .

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
من کنفرانس سونی رو ندیدم این GOW جدید که میگفتن واقعی بود؟؟؟

به نظر من توی پست اول یه نقد از کنفرانسها بزارید!

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
اینجا هر کی میاد حرف خودشو میزنه،به جزء چند نفر پستشون ارزش نگاه کردن همینجوری هم نداره چه برسه خوندن!:dکسایی که کنفرانس رو دیدن بیان نظر بدن کدوم بهتره.البته مشخصه فن سونی میخواد حرف خودشو قالب کنه و فن مایکروسافت چون واقا کنفرانس بهتر همین برداشت میشه ...

اما،بنظر من نمایش Halo 4 کافی بود واسه مایکروسافت! اون یکی هم روکم کنی بود.

ولی سونی رو درک کنید! تو این مدت همش درگیر PSN و دنبال هکر بوده ! :d پس درک کنید یه ذره ... :d

کلا بچسپیم به همون Lol همیشگی که خیلی الان کاربرد داره،قوربونش برم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر