نمایشگاه/رویداد E3 2011 | Microsoft Press Conference

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
سلام !

99944430574138359184.jpg

باز هم داریم به یک E3 دیگه نزدیک میشیم و فقط چند ساعت تا آغاز کنفرانس مایکروسافت باقی مونده.
کنفرانس های E3 معمولآ پُر از خبرهای جالب و شنیدنی و معرفی بازی های بزرگ (چه جدید چه دنباله دار) هستن و امسال هم انتظارات از E3 و کنفرانس های اون به بالاترین حد خودش رسیده.
مایکروسافت در کنفرانس امشب مطمئنآ خبرهای زیادی خواهد داشت. از معرفی بازی های جدید برای X360 تا نمایش بازی های معرفی شده و البته تمرکز روی عناوین مختلف Kinect .

دوستان میتونن با مراجعه به این بخش , اتفاقات رخ داده در کنفرانس رو به صورت لحظه به لحظه دنبال کنند.

در مجموع میشه موارد زیر رو از کنفرانس مایکروسافت انتظار داشت :

Gears of War 3
files_articles__Geow-3%5Bw500h281mresizeByMaxSize%5D.jpg

سومین نسخه از سری بازی های محبوب Gears of War که مطمئنآ نمایش قابل توجهی خواهد داشت

Forza Motorsport 4
files_articles__Forza-4%5Bw500h281mresizeByMaxSize%5D.jpg

بعد از موفقیت های عظیم نسخه قبلی , این بار با ویژگی های جدید و استفاده از Kinect به احتمال زیاد در کنفرانس حاضر میشه

Modern Warfare 3
files_articles__Modern-Warfare-3%5Bw500h281mresizeByMaxSize%5D.jpg

به رسم هر ساله , احتمالآ باز هم شاهد جدیدترین عنوان از سری Call of Duty در این کنفرانس خواهیم بود

Halo
files_articles__Halo-X%5Bw500h281mresizeByMaxSize%5D.jpg

بیشترین بحث ها سر این قسمت هست. امسال دهمین سالگرد تولد یکی از محبوب ترین بازی های تاریخ هست و احتمال خیلی زیادی وجود داره که شاهد معرفی بازسازی ای بر این بازی بزرگ باشیم.
همچنین احتمال معرفی یک Haloـی کاملآ جدید هم وجود داره که باید منتظر موند و دید با پسوند اسمی ساخته میشه یا عددی.

Alan Wake
files_articles__Alan-Wake%5Bw500h281mresizeByMaxSize%5D.jpg

در کنار Halo , شاید بشه گفت بیشترین شایعات مربوط به این بازی بوده. بازی ای که انواع صحبت ها در موردش میشه. از یک نسخه Prequel تا یک نسخه مرتبط با Kinect و ...

Codename Kingdoms
files_articles__Kingdoms%5Bw500h281mresizeByMaxSize%5D.jpg

بازی انصاری Crytek برای 360 هم شاید برای اولین بار در E3 امسال نمایشی از گیم پلی داشته باشه.

Splinter Cell
files_articles__Splinter-Cell-6%5Bw500h281mresizeByMaxSize%5D.jpg

این نام مطمئنآ به دست فراموشی سپرده نمیشه و احتمال داره در این کنفرانس شاهد معرفی نسخه جدیدی از این سری بزرگ باشیم.

Rocksmith
files_articles__Rocksmith%5Bw500h281mresizeByMaxSize%5D.jpg

کنفرانس های مایکروسافت معمولآ میزبان یک بازی ریتمیک و گیتاری هستن و امسال هم چه انتخابی بهتر از Rocksmith ؟!

عناوین کژوال و هاردکور برای Kinect
files_articles__Kinect-Star-Wars%5Bw500h281mresizeByMaxSize%5D.jpg

مایکروسافت مطمئنآ مثل سال گذشته بخش زیادی از کنفرانس رو به این دوربین پر فروش اختصاص میده و این بار بازی های بزرگتری رو برای نمایش آماده کرده. بازی هایی چون Kinect Star Wars , Steel Batalion , Rise of Nightmares , Project Draco , Steel Battalion: Heavy Armor و ... در کنار دنباله هایی چون Kinect Sports 2 , Dance Central 2 و ...
همچنین احتمال معرفی بازی های جدید از سازنده های خوش نامی مثل Lionhead و Rare هم خیلی زیاد هست که در این مورد میشه به عنوان Fable: The Journey اشاره کرد و شایعاتی که پیرامون عرضه این بازی با پشتیبانی از Kinect وجود داره.

----------------------------------------------

دوستان میتونن با مراجعه به این صفحه , با پیش بینی های سایت بازیسنتر در مورد کنفرانس مایکروسافت آشنا بشن و توضیحات کامل تری رو در مورد عناوین ذکر شده مطالعه کنند.

برای دیدن این کنفرانس به صورت زنده و مستقیم , میتونین از سایت های زیر استفاده کنین :

IGN

GameSpot

G4TV

1UP

XBOX

-----------------------------------------------
همون طور که گفته شد ,دوستانی که میخوان گزارش کامل کنفرانس رو به صورت زنده بخونن , میتونن از طریق این صفحه اقدام کنن. لازم به ذکر هست که این تاپیک برای گفتگو و صحبت بین دوستان ساخته شده و گزارش رسمی اعضای تحریریه در اینجا صورت نمیگیره.

آخرین ویرایش:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
تریلر tomb raider خدا بود خیلی باهاش حال کردم سکانس های سینمایی ش عالی بود.....
هالو 4 هم خیلی جالب بود .

ولی همه بازی ها یه طرف گیرز 3 یه طرف :d

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
عمر Xbox رسما به پایان رسیده... اینها سعی دارن با کینکت تاریخ انقضا رو به تاخیر بیاندزاند ولی برای بازیهای Core اصلا جواب گو نبوده.
کلا این کنسول، دیگه اون کنسول سابق نیست!

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
کنفرانس رو که نتونستم ببینم اما کلا که امسال چیزه خاصی جز معرفی Halo 4 نداشت .
همش یه سری بازی کینکت مسخره !
5/10

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
کنفرانس چندان جالبی نبود ولی از سال قبل بهتر بود!

اگر معرفی 3-4 تا بازی معروف نبود عملا حتی از سال قبل هم بدتر میشد!

در کل دوستان بهتره خواب کنفرانس E3 سال 2009 رو ببینن! من هنوزم موندم اون سال ماکرو چه کرد...

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
Tomb Raider فـــــــــــــــوق الـــــــــــــــــــــــعاده بود
بی نظیر. بهترین قسمت کنفرانس. من فکم در حین دیدن این قسمت از کنفرانس کاملن به کف زمین چسبیده بود!lol:D
جدا از تک تک لحظه های این دمو لذت بردم. واقعا دست کریستال دینامیک درد نکنه. بهترین ریبوتی که توی این چند سال شاید دیده باشم.
گوست ریکون قشنگ بود
کال آف برای من از قسمت کینکت هم مزخرف تر بود
گیرز مثل همیشه خوب بود.
کینکت هم که واقعا خنده دار بود به خصوص کینکت استارواز!lol
فیبل که اصلا معلوم نبود چی بود!!! آن ریل شوتر!!!lol
بچه ها از گیم تریلرز ببینید
کولاکه
کلی بازی دیگه توی نمایششون دمو شد! مثل گیم پلی بتمن و اسکایرم! من یه جورایی خشکم زد وقتی گیم پلی این بازی ها رو دیدم
کیفیتش هم عالیه
من با 128 دارم می بینم
EA شروع شد

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
فردا رسما کل اینترنت اداره رو میخوابونم ! کل پهنای باند رو میزارم واسه خودم!(سوء استفاده از اموال دولتی!).از صبح بشینم کلیه تریلر ها و کل کنفرانس ها رو با کیفیت 1080 گیر بیارم.!

AMIR0111

کاربر سایت
Jun 7, 2009
96
نام
امیر
سلام میشه کل کنفرانس ماکرو رو یکی بزاره
البته کیفیتش خوب باشه نه زیاد پایین نه زیاد بالا در حد 1 یا 1.5گیگ
خیلی ممنون

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
کلاً به نظر من خیلی مزخرف بود، این GeOW3 هم که هیچ تغییری نمیکنه!
Ryse بد نبود! خوشم اومد ... GhR هم بد نبود مخصوصاً قسمت کینکتش ولی کلاً هیچ سورپرایزی واسه من نداشت حداقل!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر