E3 2010 | اولین نمایش عمومی MK9 در گیم اسپات: عکس ها و دمو ی خونین

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
سایت گیم اسپات سرانجام پرده از گیم پلی MK جدید برداشت.

- 26 کارکتر
- داستان بعد از وقایع MKA
- سیستم جدید X-Ray و طراحی کامل آناتومی و اسکلت همه شخصیت ها
- حملات X-Ray منحصر به فرد برای هر مبارز
- شخصیت های تایید شده: Scorpion / Sub-Zero / Mileena / Johnny Cage / Nightwolf / Reptile / Kung Lao / Sektor

- این عکس ها رو هم خودم از ویدیوش گرفتم و سعی کردم یکم واضح ترشون بکنم. بهر حال هر کم و کسری هست به بزرگی خودتون ببشخید:

2eebk07.jpg

2yytpnt.jpg

28wexhf.jpg

e1df02.jpg

59zkw0.jpg

2eeena8.jpg

این سایت که MK رو به عنوان دموی نهایی Show Stage شون انتخاب کرده، در اولین رونمایی MK ، مصاحبه ی با اد بون انجام داده که اطلاعاتی جدیدی از آن به دست می آید. برای مشاهده مصاحبه کامل با ویدیو به این لینک مراجعه کنید:

http://e3.gamespot.com/video/6266626/

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: gameware

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
خيلی عالی کار شده..خوشونت خيلی بالاست..

فقط من دوست دارم تو مبارزه ضرباتی که زده میشه خونها رو هوا غيب نشه و بريزه رو زمين و باقی بمونه..که اخره راند زمين پر خون شده باشه...چه شود...
هی چی ؟ اخرش باید شنا کنی از زمین بری بیرون !:D میدونی با یه ضربه چقدر خون میره ؟:D اگه قرار باشه همش بریزه زمین دیگه نمیتونن که با هم جنگ کنن.

بعد یه سوال این بازی حال Story چطوری هست در سبک فاتینگ هست ؟ اخه یه دونه MK:SM این جوری نبود !:D

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
هی چی ؟ اخرش باید شنا کنی از زمین بری بیرون !:D میدونی با یه ضربه چقدر خون میره ؟:D اگه قرار باشه همش بریزه زمین دیگه نمیتونن که با هم جنگ کنن.

بعد یه سوال این بازی حال Story چطوری هست در سبک فاتینگ هست ؟ اخه یه دونه MK:SM این جوری نبود !:D
الان داشتم پيشنمايش بازيرو تو سايت ripten ميخوندم که اونجا هم به اين نکته اشاره شده بود هرچی خون تو بازی بيشتر باشه بازی خيلی بهتر میشه..يه همچين بازی با اين خوشنت بالا حيفه که خون توش کم باشه.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,860
نام
کیارش
اینجاست که Fighting های دیگه باید برن جایی که عرب نی انداخت ! بالاخره داره به جایی که شایسته اش بود میرسه .
فقط خدا کنه یه GamePad مثل همون که برای Sega بود برای Xbox و PS3 بدند .

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
بعد یه سوال خب حالا فرق زن تیکه تیکه کردن با مرد چیه؟ مگه زن و مرد برابر نیستن:biggrin1:

یادش بخیر توی MK II ، این Johney Cage یه فن داشت که فقط روی مردا کار میکرد:d و هر چقدر هم زور میزدی اونو روی زنا اجرا نمیکرد اینم قضیه همونه دیگه!

reiko

کاربر سایت
Jan 14, 2010
10
نام
سید جمال ساداتی
عال وخیلی خشن بود
البته چه فایده که من نه 360 دارم ونه ps3 و لی دارم وسوسه میشم که به خاطر این هم که شده بخرم.

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
یادش بخیر توی MK II ، این Johney Cage یه فن داشت که فقط روی مردا کار میکرد:d و هر چقدر هم زور میزدی اونو روی زنا اجرا نمیکرد اینم قضیه همونه دیگه!

شما وارد نبودی عزیز..

اگر شانگ سونگ رو بر میداشتی به جانی کیج تبدیل میشدی لحظه ی آخری که به حالت اولیه میخواستی برگردی روی زنا این رمز رو میزدی بدجوری عمل میکرد..:d
بیچاره سگا قاطی میکرد کرکترا بالا پایین میپریدند..

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
شما وارد نبودی عزیز..

اگر شانگ سونگ رو بر میداشتی به جانی کیج تبدیل میشدی لحظه ی آخری که به حالت اولیه میخواستی برگردی روی زنا این رمز رو میزدی بدجوری عمل میکرد..:d
تا حالا اینو امتحان نکرده بودم:d حالا امتحان میکنم ببینم چطور میشه.
ویرایش:
الان با مبدل همون نسخه سگا رو آوردم اینکارا رو کردم هیچی نشد فقط میشست زمین اما هیچی نمیزد قاطی هم نمیکرد بازی!!!!!
شما وارد نبودی عزیز..
ولی من کاملا برعکسشو فکر میکنم.

آخرین ویرایش:

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
دوستان گورو و کینتارو چی پس؟ یعنی ممکنه باشن
احتمالش هست ولی خیلی زیاد نیست به نظر من اگه Motaro رو بجای این دو تا بزارن خیلی بهتره کلا اون دو تا یه ذره غیر بالانس هستن و موتارو ابهت و شخصیت خیلی بهتری داره.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,860
نام
کیارش
شما وارد نبودی عزیز..

چجوری رو زنا میزد ؟ :d

من دوباره رفتم سگا رو آتیش کردم :d یه Fatality بود که حریف رو نوزاد میکرد . خودت هم میشدی فکر کنم . چی بود اون ؟ و مال کدوم شخصیت بود ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر