نمایشگاه/رویداد E3 2009 | E3 Sony Press Conference 2009

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
E3_sony_con_371x164.jpg

درود !
دیروز به یه عده خیلی خوش گذشت و به یه عده خیلی بد . البته من خودم به حالت دوم اعتقاد ندارم چون حداقل دیشب تو کنفرانس ماکروسافت شاهد حرکت بزرگی در عرصه این صنعت بودیم .
طبق برنامه امشب مورخ 2 جون راس ساعت 30 : 10 شب به وقت تهران کنفرانس سونی آغاز خواهد شد . قطعا این کنفرانس تحت تاثیر کنفرانس دیشب و اخبار اون خواهد بود اما باز هم عده ای اعتقاد دارند که نباید زود قضاوت کرد و باید منتظر عکس العمل سونی باشیم .
طبق گفته مدیر اجرایی E3 کنفرانس سونی 2 ساعت به طول خواهد انجامید .

logo,0-K-9092-3.jpg

این هم گزیده ای از مهمترین رخداد های احتمالی امشب :

God Of War 3
Publisher: SCEA
Release Date: TBA

god_of_war_iii.jpg

بدون شک یکی از بزرگ ترین و زیبا ترین بازی های انحصاری سونی GOW 3 می باشید و قطعا همه در انتظار دیدن جزئیاتی بیشتر از این بازی هستند .​

Heavy Rain: The Origami Killer
Developer : Quantic Dream

heavy-rain.jpg

هر وقت حرفی از این بازی شنیده میشه ما فقط به یک کلمه فکر می کنیم و اون هم متفاوت هست .
این بازی قطعا تجربه متفاوت رو برای همه ما رقم خواهد زد .​

Gran Turismo 5
Release Date: TBA 2009

gran-turismo-5-logo.jpg

باید شاهد واقعیت باشیم نه یک بازی . این بازی با پشتوانه ای عظیم از تجربه و لیست پرباری از اتومبیل ها و پیست های لیسنس شده یکی از بهترین بازی های انحصاری PS3 می باشد .​

MAG
Developer : Zipper Interactive

mag_main.jpg

من به شخصه بیشتر از همه بازی های دگه منتظر این بازی هستم . بازی که هیچ جای دیگه نمیتونید اونو تجربه کنید .
تجربه بازی با قابلیت 256 نفر Online واقعا لذت بخش خواهد بود .​

Project Trico

Project%20Trico.jpg

همه با یک تریلر خیلی کوتاه از بازی شیفته آن شدیم . جوی زیبا و مرموز ما رو باز هم به دنیای Colossus میبرد .​

UNCHARTED 2: Among Thieves
Developer : Naughty Dog
Release Date: Fall 2009

uncharted_2.jpg

Uncharted یکی از زیبا ترین بازی انحصاری PS3 بود . حالا Naughty Dog باز هم برگشته تا دومین شماره از این بازی رو به همگان نشون بده .​

PSP GO

_45850011_ss_preview_psp_go_006.bmp.jpg

قطعا مدت زمان زیادی از کنفرانس امشب سونی اختصاص خواهدداشت به معرفی PSP GO و بازی های بزرگی که برای PSP GO به بازار خواهد آمد .​

--------------------------------------------------------
دوستان این گزیده ای بود از کنفرانس سونی که در پیش داریم . اگر کمی کاستی و مشکلی بود ببخشید .
خواهشا همه بحث ها پرامون این کنفرانس تو همین تاپیک قرار بگیره .​

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
توجه کن دوست عزیز:

هنوز این کنترلر ها وارد بازر نشدند.شاید بهتر از wi باشند ولی اینکه به صورت قطعی اعلام کنیم که wii رسما له شده دور از انصاف و منطقه.هر هفته یه عالمه بچه به سن 7 8 سالگی میرسند که چیزی از بازی های Xbox و PS3 سر در نمیارند.و آدمهای پیری که یه بازی ساده میخواند و یا کسایی که تو عمرشون زیاد بازی نکردند.توجه کن که wii میتونه همیشه مشتری های خودشو داشته باشه.دنیای اقتصاد روی فن بازی و هیاهو نمیچرخه.
با اینکه 25 سالمه و مهندس ناظر یه پروژه خط لوله فاضلاب هستم گاهی نوستالوژی ماریومن میاد سراغم.شاید همین روزا wii بخرم شاید هم یه میکرو!
با دو تا کنترل نمیشه رقیب رو از میدون بدر کرد باید بازی های متناسب با ابن کنترلر ها وارد بازار بشه.
خب دوست عزیز منم به صورت قطعی نگفتم که نینتندو له شد(این حرف ها رو یه سری که جوگیر شدن زدن) من گفتم ترس رو احساس میکنه یعنی نینتندویی که فکر میکرد شاید همه چیز تموم شده باشه ممکنه الان این فکر رو نکنه و ببینه یه سری تکنولوژی های بالاتر از خودش در حال ورود به بازار هست که شاید wii ـه اونها رو با خطر روبرو کنه و به فکر چیزهای جدید واسه کنسول خودش باشه...

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
بابا مگه یه زمان فرمون نیومده بود برای PS2
ملت تو کف این فرمون بودن که وای فکر کن بشینی با این آندرگراند بازی کنی
چی شد آخرش ؟ یه نفر الان تو خونش از این فرمون ها داره ؟ هر کی رو ببینی میگه با دسته معمولی بازی میکنم
به نظرم اگر ماکروسافت و سونی تو کنفرانسشون میگفتن از این به بعد یه کنسول بخر دو تا دسته ببر کلی هیا هو با پا میشد و همه شادمان:laughing:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
چه جوری دانلود کنیم ؟

ببخشید اون فقط برای نگاه کردن بودش

اگر لینک دانلودش قرار بگیره، توی این صفحه میزارنش که هنوز ندیدم عنوان Download رو

http://e3.gamespot.com/video/6210957/

مثل مایکروسافت که قرار دادند براش

http://e3.gamespot.com/video/6210720/

من برای دانلود کنفرانس سونی برای تست از برنامه IDM استفاده کردم
همون چیزی که پخش میکنه رو دانلود میکنید و با پسوند flv ذخیره میکنه
که میتویند با برنامه VLC اون رو پخش کنید

البته شاید سایت های دیگه هم دانلود داشته باشند، من خبر ندارم ازش

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,209
نام
ماکان
وقتی که سونی نابود می کند!!!

HOLY HOLYYYYYYYYYYYYYY SHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIT!!!!!

FF14 انحصاری برای PS3 انم سال بعد!!!!:love:

واقعا منم مغزم داره منفجر میشه!!! Sony چه جوری تونسته این بازی رو مخفر نگه داره؟ انم بعد از قضیه مولتی شدن FFXIII ...

فقط حیف از Agent هیچی ندیدیم!!!

با اینکه Sony نیومد FFVII رو نشون بده ولی با نمایش خیره کننده FFXIII و خبر FF14 واقعا جبران کرد...

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
سلام
ببخشید این سوال رو میکنم . آیا سونی در مورد کنسول psp و وسایل جانبیش چیزی نگفته ؟
مثلا دوربین جدید
مرسی از پاسخ دوستان :love:

kamran_dotnet

کاربر سایت
Jan 13, 2008
171
عزيزم من خودم wii دارم ولي واقعا بعد از 5 ماه هنوز خسته نشدم.در ضمن كي ميگه بازيهاش بچه گونس؟ ظاهرا شما فقط ماريو رو شنيديد.
الكي تعصب روي كنسولي كه "خودتون داريد" نداشته باشيد.حالتون رو با كنسول ببريد.من اگر يه روز خسته بشم مي فروشم و يه كنسول ديگه ميخرم , بزار اينا هي تكنولوژي جديد بدن شما هم حالش رو ببريد.بحث الكي نكنيد
قربوووونت برم

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
وقتی که سونی نابود می کند!!!
HOLY HOLYYYYYYYYYYYYYY SHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIT!!!!!

FF14 انحصاری برای PS3 انم سال بعد!!!!:love:

واقعا منم مغزم داره منفجر میشه!!! Sony چه جوری تونسته این بازی رو مخفر نگه داره؟ انم بعد از قضیه مولتی شدن FFXIII ...

فقط حیف از Agent هیچی ندیدیم!!!
با اینکه Sony نیومد FFVII رو نشون بده ولی با نمایش خیره کننده FFXIII و خبر FF14 واقعا جبران کرد...
ماکان واقعا FF 14 سورپرایز بزرگی بود . در مورد Agent هم همین که سازندگان GTA IV روی این بازی کار میکنند خودش میتونه موفقیتش رو صد در صد تضمین کنه.

آخرین ویرایش:

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
سلام واقعا هر دو عالی بود کنفراس بلاخره این E3 به اوج خودش رسید دوباره هر دو کنفراس خوب و تحولات اساسی داره میشه GT5 ,GOW3 واقعا عالی بود نمایشش

درباره پروه ناتال هم (این از یک فن PC دارید میشنوید) پروژه سونی یک توضیح میدم
خودم به خوبی تو این ضمینه سنسور کار کردم و میدونم چه چیزی و حتی به خاطرش رفتم WII خردیم تا بهتر اشنا بشم با این مورد
نتال دارای دوربین سنسوری سه بعدی و دو بعدی که از کل بدن اسکن میگره و شما از کل نقاط بدن میتونید استفاده کنید یعنی کل نقاط بدن تهت پوشش سنسور و حساس به همه نقاط

ولی پروژه سونی سنسور فقط برای شناسایی فقط اون گوی ها است و کملا یک اپدیت کامل از پروژه کنترل WII و با حسایت بالا

درباره ناتال باید بگم که به نظر من بیشتر کاربرد داره حتی بعضی میگفتن اصلا در FPS یا RTS و ... امکان نداره ولی این طور نیست یک مثال بزنم اگر دست بجایی اون دو گوی فزض کنیم کاملا چیزی شبیه به همون گویی ها میشه و میشه دقیقا همون کار انجام داد و کاملا بهتر و روان تر

حالا کلا نتیجه دست خدتون میدم (البته واقعا ببخشید که این مورد انجا میگم کلا میخواستم دوستان متقاعد کنم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر