E3 2009 | تریلر های نمایشگاه e3 2009

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
گفتم برای نمایشگاه یه جای اختصاصی داشته باشه تریلر ها بهتره باز اگه اشتباه کردم مدیرا زحمت پاک کردنشو بکشن

با این دو تا شروع میکنم ( هر کدوم از تریلر ها لینک دانلودشون اومد میذارم )

E3: Assassins Creed 2 - Trailer extendido

Borderlands - Trailer E3 2009

Fan_Boy_Game

کاربر سایت
May 24, 2007
41
دوستان سلام. یه سوال دارم. من با فایرفاکس براحتی میتونم از سایت ign ویدیوها رو انلاین براحتی ببینم. ولی میخوام ببینم راهی وجود اره که بشه این ویدیو رو که دیدم سیوش کنم ؟ چون من هرچی تو پوشه مربوط به موزیلام گشتم اثری ازش نبود. قاعدتا باید یه جا رو هاردم سیو شده باشه ؟؟:confused:

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
دوستان سلام. یه سوال دارم. من با فایرفاکس براحتی میتونم از سایت ign ویدیوها رو انلاین براحتی ببینم. ولی میخوام ببینم راهی وجود اره که بشه این ویدیو رو که دیدم سیوش کنم ؟ چون من هرچی تو پوشه مربوط به موزیلام گشتم اثری ازش نبود. قاعدتا باید یه جا رو هاردم سیو شده باشه ؟؟:confused:

دوست عزیز متاسفانه این روش اصلا تو این مورد جواب نمیده. شما وقتی از سایت IGN ویدیو رو بصورت آنلاین مشاهده میکنی توسط یه Add-on بنام Move Networks فایلهای ویدیو بصورت تکه های کاملا جزا و با فرمت qss رو هاردت سیو میشه و قابل مشاهده با پلیرهای معمولی (مثل مدیا پلیر نیست). :(

ولی راهی رو بهت پیشنهاد میکنم که میتونی در آینده تمام ویدیوهایی رو که از IGN دیدی دوباره مشاهده کنی (البته فقط با استفاده از مرورگر فایرفاکس )

برو به آدرس زیر :

C:\Documents and Settings\Your_username\Application Data\Move Networks

توجه داشته باش که بجای Your_Username که با قرمز مشخص شده باید اسم کاربری خودت رو ویندوزت باشه. این فولدر همون فولدریه که Move Networks فایلهای استریم شده رو تو خودش بطور موقت سیو میکنه. یه پوشه مخفی تو این فولدر وجود داره بنام QMCache00 که ممنکه عدد آخرش برات فرق کنه. بعد از اینکه یه ویدیو رو کامل بصورت آنلاین دیدی ، فایلهای ویدیو بصورت مجزا و با فرمت qss اینجا ذخیره میشه (برای همین هم هست که وقتی دکمه Rewind رو میزنی بدون نیاز به اینترنت هم میتونی فیلم رو ببینی. کافیه این پوشه رو جای دیگه ای سیو کنی و هر وقت که خواستی این ویدیو رو بصورت آفلاین ببینی ، کل پوشه و فایلهای محتوی اشو کپی کنی تو همون آدرس بالا. ;)

(البته این راه تو ویندوز XP امتحان کردم و جواب داده و اینم بگم محدودیتهایی داره . مثلا اینکه اول باید به آدرس ویدیوی مربوطه رو سایت IGN بری و اگه اون ویدیو از رو سایت پاک بشه احتمال زیاد نمیتونی ببینیش)
موفق باشی

jamil.A

کاربر سایت
Mar 31, 2009
484
نام
جمیل
دوست عزیز متاسفانه این روش اصلا تو این مورد جواب نمیده. شما وقتی از سایت IGN ویدیو رو بصورت آنلاین مشاهده میکنی توسط یه Add-on بنام Move Networks فایلهای ویدیو بصورت تکه های کاملا جزا و با فرمت qss رو هاردت سیو میشه و قابل مشاهده با پلیرهای معمولی (مثل مدیا پلیر نیست). :(

ولی راهی رو بهت پیشنهاد میکنم که میتونی در آینده تمام ویدیوهایی رو که از IGN دیدی دوباره مشاهده کنی (البته فقط با استفاده از مرورگر فایرفاکس )

برو به آدرس زیر :

C:\Documents and Settings\Your_username\Application Data\Move Networks

توجه داشته باش که بجای Your_Username که با قرمز مشخص شده باید اسم کاربری خودت رو ویندوزت باشه. این فولدر همون فولدریه که Move Networks فایلهای استریم شده رو تو خودش بطور موقت سیو میکنه. یه پوشه مخفی تو این فولدر وجود داره بنام QMCache00 که ممنکه عدد آخرش برات فرق کنه. بعد از اینکه یه ویدیو رو کامل بصورت آنلاین دیدی ، فایلهای ویدیو بصورت مجزا و با فرمت qss اینجا ذخیره میشه (برای همین هم هست که وقتی دکمه Rewind رو میزنی بدون نیاز به اینترنت هم میتونی فیلم رو ببینی. کافیه این پوشه رو جای دیگه ای سیو کنی و هر وقت که خواستی این ویدیو رو بصورت آفلاین ببینی ، کل پوشه و فایلهای محتوی اشو کپی کنی تو همون آدرس بالا. ;)

(البته این راه تو ویندوز XP امتحان کردم و جواب داده و اینم بگم محدودیتهایی داره . مثلا اینکه اول باید به آدرس ویدیوی مربوطه رو سایت IGN بری و اگه اون ویدیو از رو سایت پاک بشه احتمال زیاد نمیتونی ببینیش)
موفق باشی

کار جالبی بود . مرسی .
اگر کسی اکانت Fileplanet هم داره مثل من میتونه از اونجا دانلود کنه و با کیفیت ببینه .

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
سلام دوست عزيز
يه برنامه هستش بهت ميدم من تالا هرچي فيلم بوده از سايتهايي كه نمايشي بوده از جمله Utube و Gamespot و ... همه رو با اين برنامه دانلود كردم واقعا ييه چيزي توپيه!!
اينم آدرس :http://https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3006
اين يه پلاگين براي فاير فوكس هستش بايد نصبش بكني بعدم آيكنش اون بالا فاي فوكس ميادش!!

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
دیگه میدونم خیلی دیره ولی گفتم شاید یه سری از دوستان خواستن لینک GT کنفرانس سونی رو داشته باشن

Sony

Sony

Sony

خب فکر کنم دیگه این اخرین پست من تو این تاپیک بود جا داره از همه ی دوستانی که به من در این تاپیک کمک کردن تشکر کنم مخصوصآ از ( Only ps3 ) که خیلی کمک کردش از همه ی دوستانی هم که من باعث شدم دچار مشکل بشن عذر خواهی میکنم و امیدوارم همگی موفق باشین و از نمایشگاه امسال هم مثل خود من لذت برده باشین

:biggrin1:;)

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
سلام دوست عزيز
يه برنامه هستش بهت ميدم من تالا هرچي فيلم بوده از سايتهايي كه نمايشي بوده از جمله Utube و Gamespot و ... همه رو با اين برنامه دانلود كردم واقعا ييه چيزي توپيه!!
اينم آدرس :http://https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3006
اين يه پلاگين براي فاير فوكس هستش بايد نصبش بكني بعدم آيكنش اون بالا فاي فوكس ميادش!!

دوست گرامی برنامه ای که معرفی کردی فقط درمورد سایتهایی موثره که پخش ویدئوشون با فرمتهای شناخته شده باشه (مثل flv, mpeg, avi, wmv, rm و غیره)
ولی تکنولوژی جدیدی که تو سایتهای معتبری مثل abc. NBA, espn, cnn, FOX و امثالهم استفاده میشه کاملا فرق داره. همون تکنولوژی رو سایت IGN برای نمایش مستقیم e3 امسال استفاده کرده. (فایلها توسط روش خاصی تبدیل به فرمت qss میشنوند و فقط با نرم افزار Move Player قابل بازیابی و نمایش مجدد هستن.)
متاسفانه برنامه مفید شما در این مورد اصلا جواب نمیده. ;)

jamil.A

کاربر سایت
Mar 31, 2009
484
نام
جمیل
سلام

واقعآ دیگه نمیدونستم کجا باید این رو بنویسم . پس توی گفتگوی آزاد نوشتم.

من دارم یه گردآوری کامل انجام میدم از دمو ها ، کنفرانس ها و مصاحبه های E3 امسال (2009) با کیفیت های HD (1080P , 720P)a .
تصمیم دارم این مجموعه رو کامل و کامل تر کنم .
دوستانی که میتونن در این امر ( زیر نویس کردن Video ها ) کمک کنن لطفآ با من تماس بگیرن.

تا بتونیم اگر خدا خواست این محصول رو در اختیار گیمر ها و علاقه مندان بزاریم .

ممنونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر