Multi Platform Dying Light

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
January 2015
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
این عنوان توسط Techland ساخته و انتشار آن برعهده ی Warner Bros است و در سبک action survival horror دسته بندی میشود..بازی در محیطی کاملا باز و با چرخه شب و روز اتفاق می افتد که بازیبازان باید در روز در محیطی که زمانی شهر بوده به دنبال منابع و وسایل بگردند و تا قبل از غروب به پایگاه برگردند زیرا در شب هرگونه فعالیت بازیباز بسیار خطرناکتر می شود.ساخت سلاح و تغییر آنها قسمتی از توانایی بازیباز برای مقابله با جمعیت آفت زده که در حال رشد می باشند است.همچنین در شب غارتگران به بازیباز حمله کرده و وی باید از هرچه دارد تا صبح در مقابل آنها مقاومت کند.

بازی در سال 2014 عرضه میشود.

ناشرWarner Bros
توسعه دهندهTechland
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dynig Light
تاریخ انتشار 27 ژانویه 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

MINIMUM

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

RECOMMENDED

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

hesam1990

کاربر سایت
Feb 11, 2011
152
نام
حسام
دوستان من یه سوال فنی دارم این بازیکن های خارجی توی سرور های خارجی این شمشیر های 2300 دمیجی از کجا اوردن من داستان تموم کردم 100% 50 % هم خورده کاری ها ولی همچین چیزی ندیدم خودم کشتم به 280 دمیج رسیدم
اگر فوت و فنی داره به من بگید به شدت محتاجیم
اگر کسی ندیده از این شمشیر ها من 3 تا از بچه های خارجی کش رفتم عکسش میزارم خواستین

BRAD_FIDEL

کاربر سایت
Dec 18, 2007
19
اين بازيو دو هفتست خريدم .گرافيكش عاليه حتي از فاركراي هم كه بازي كردم بهتره . موسيقيش محشره من حتي رفتم اهنگاشو دانلود كردم واسه كامپيوتر .خيلي خوشم مياد از محيط بازيش قشنگ حس اخر زمان به آدم دست ميده و باعث وحشت ميشه حتي وقتي تو بازي زامبي أطرافت نيست ميترسي ! داستانشم بإحاله پر از صلاح تو بازي كه ساعت ها سرگرم ميشي باهاشون .شخصيت بازي از در ديوارم بالا ميره كلي حس پاركور به آدم دست ميده :) أيده هاي بازي كه مثلا شب ميشه زامبياش اكتيو ميشن خيلي باحاله من واقعا وحشت ميكنم ساعت از هشت نيم رد ميشه ! هوش مصنوعي تو بازي واقعا عاليه در مقايسه با فاركراي و چنتا بازي ديگه كه رو پي آس فور بازي كردم . احساس ميكنم ميشه گفت بازيش يه كم سخته مخصوصا داستانش .من رو نورمال ميرم ولي كلي طول ميكشه هر مرحلة رو رد كنم .خلاصه واسه كساني كه بازي ژانر وحشت كه توش فرار تعقيب گراز باشه و طولانيم باشه توصيه ميشه :) من دوازده ساعت بازي كردم ده درصد جلو رفته همش !

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
کلا شخصیتش از پیش ساخته شده هستش و اسمشم کرین هست که صداپیشه دوستمون راجر اسمیت بجاش حرف میزنه که حتما صدای جذابشو برای کریس ردفیلد، اتزیو، بتمن و هزارتا بازی دیگه هم شنیدید هستش:d

PS4 FAN

کاربر سایت
Sep 18, 2013
209
نام
Amin
دوستان من یه سوال فنی دارم این بازیکن های خارجی توی سرور های خارجی این شمشیر های 2300 دمیجی از کجا اوردن من داستان تموم کردم 100% 50 % هم خورده کاری ها ولی همچین چیزی ندیدم خودم کشتم به 280 دمیج رسیدم
اگر کسی ندیده از این شمشیر ها من 3 تا از بچه های خارجی کش رفتم عکسش میزارم خواستین
منم بهم دادن یکی از خارجها اومد تو گفت welcom بعد هرچی بود دارد اسلحه شمشیر ردو برقی پولل .. خلاصه خیرات کردو رقفت مفتکی:d

Masood1996

کاربر سایت
Jan 20, 2015
66

من تا 1000 تونستم گیر بیارم ولی اغلب با خرید!!

hesam1990

کاربر سایت
Feb 11, 2011
152
نام
حسام
اینو دیشب پیدا کردم بلو پرینت هم داره دمیج 340 کسی پیدا نکرده روی مپ آدرس بدم
dfgdfg.jpg

• Like

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
اینو دیشب پیدا کردم بلو پرینت هم داره دمیج 340 کسی پیدا نکرده روی مپ آدرس بدم
این شمشیر اکسکالیبوره.فکر کنم قویترین شمشیر یا کلا اسلحه بازیه.

آخرین ویرایش:
  • Like

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
قوی ترین شمشیر بازی کاتانا هست که 1500 تا دمیج داره و با آپگرید تا 2400 هم میره. یه بیسبال هم تازگیا به من داده به صورت استوک 2100 تا دمیج داره که با آپگرید تا 2800 میره.
اگه بازیو تموم نکردید که با korek machete برید جلو و اگه تموم کردید که تو استور کاتانا براتون میاد.

• Like

hesam1990

کاربر سایت
Feb 11, 2011
152
نام
حسام
قوی ترین شمشیر بازی کاتانا هست که 1500 تا دمیج داره و با آپگرید تا 2400 هم میره. یه بیسبال هم تازگیا به من داده به صورت استوک 2100 تا دمیج داره که با آپگرید تا 2800 میره.
اگه بازیو تموم نکردید که با korek machete برید جلو و اگه تموم کردید که تو استور کاتانا براتون میاد.

من بازی تموم کردم ولی نیومد نمیدونم چرا لول 16 هستم شما آدرس میدی روی مپ ؟

- - -ویرایش - - -

ایدی تانگل من : amohesam اد کنید تو بازی حرف بزنیم ببینم چیکار کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر