Multi Platform Dying Light

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
January 2015
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
این عنوان توسط Techland ساخته و انتشار آن برعهده ی Warner Bros است و در سبک action survival horror دسته بندی میشود..بازی در محیطی کاملا باز و با چرخه شب و روز اتفاق می افتد که بازیبازان باید در روز در محیطی که زمانی شهر بوده به دنبال منابع و وسایل بگردند و تا قبل از غروب به پایگاه برگردند زیرا در شب هرگونه فعالیت بازیباز بسیار خطرناکتر می شود.ساخت سلاح و تغییر آنها قسمتی از توانایی بازیباز برای مقابله با جمعیت آفت زده که در حال رشد می باشند است.همچنین در شب غارتگران به بازیباز حمله کرده و وی باید از هرچه دارد تا صبح در مقابل آنها مقاومت کند.

بازی در سال 2014 عرضه میشود.

ناشرWarner Bros
توسعه دهندهTechland
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dynig Light
تاریخ انتشار 27 ژانویه 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

MINIMUM

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

RECOMMENDED

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
چقدر بازی قشنگه......اصلا انتظار نداشتم با همچین بازی خوبی طرف باشم.....همه چیزی بازی نسبت به dead island پیشرفت محسوس داشته و بزرگترین ایراد dead island که تقریبا وجود نداشتن داستان بوده حل شده....فقط چند سساعت اول باید دووم بیارید بعدش کیف می کنید:d
تو تاپیک امتیازا هم یه توضیح جامع دادم

.

raika123

کاربر سایت
Nov 13, 2013
141
نام
رایکا
دوست عزيز شما اكه شب از safe house بيرون بري يه علامت ابي رنك مياد تو نقشه اونا bolter هستن كه توسط چند تا volatile معمولا محافظت ميشن با firecracker اونا رو دورشون كن بعد يواشكي به bolter از پشت نزديك شو و بكشش و بعد روش search بزن بعدشم بايد از دست volatile ها فرار كني

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
دوست عزيز شما اكه شب از safe house بيرون بري يه علامت ابي رنك مياد تو نقشه اونا bolter هستن كه توسط چند تا volatile معمولا محافظت ميشن با firecracker اونا رو دورشون كن بعد يواشكي به bolter از پشت نزديك شو و بكشش و بعد روش search بزن بعدشم بايد از دست volatile ها فرار كني

مرسی داداش:)

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad

فرمایشات شما متین ولی به راحتی از دور با اسحله هم میشه کشتش :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,926
نام
نـــــــویـــــــــد
حتما بخر 655

چه حالي ميده پاي زامبي هارو قطع ميكني بعد خودشونو ميكشن رو زمين جووون ميدن :x
واقعا فوق العاده فان و سرگرم كنندس اصن شك نكنيد تو خريدش

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
البته بازی حوصله هم زیاد میخواد ،
اگه خسته نمیشید راه های طولانی رو بدوید از این سر به اون سر برید

آخرین ویرایش:

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان یه قابلیتی داره که میگه وقتی با R1 رو سر زامبی های ضعیف بپری، بعدش میتونی گردنشونو بشکونی.

ولی من وقتی رو سرشون میپرم دیگه نمیدونم کدوم دکمه را باید بزنم تا گردنشونو بشکونه. اگه یه راهنمایی بکنید ممنون میشم.

raika123

کاربر سایت
Nov 13, 2013
141
نام
رایکا
رضا جان شما همه ي safe house ها رو unlock كن هر بار كه ميميري از نزديك ترين safe house دوباره respawn ميشي
البته اكه مثل من ماموريت ها رو تو شب بري همين دويدن ها خيلي جذاب ميشه

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
دوستان یه قابلیتی داره که میگه وقتی با R1 رو سر زامبی های ضعیف بپری، بعدش میتونی گردنشونو بشکونی.

ولی من وقتی رو سرشون میپرم دیگه نمیدونم کدوم دکمه را باید بزنم تا گردنشونو بشکونه. اگه یه راهنمایی بکنید ممنون میشم.

اینی که شما میگی یه Ability هست که باید اونو اول آنلاک کنی تا بعد بتونی اون رو انجام بدی.

فکر کنم تو بخش survival هست اون قابلیت

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
اینی که شما میگی یه Ability هست که باید اونو اول آنلاک کنی تا بعد بتونی اون رو انجام بدی.

فکر کنم تو بخش survival هست اون قابلیت

اتفاقا بازش کردم ولی مشکل اصلیم اینجاست که نمیدونم برای شکوندن گردنشون چیکار کنم.

hesam1990

کاربر سایت
Feb 11, 2011
152
نام
حسام
سلام دوستان مود be the zombie تک نفرس ؟ SINGLE یا آنلاین باید بازی کنی ؟
اگر SINGLE اینجا باید چیکار کنی ؟
SDGFDS.jpg

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر