Multi Platform Dying Light

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
January 2015
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
این عنوان توسط Techland ساخته و انتشار آن برعهده ی Warner Bros است و در سبک action survival horror دسته بندی میشود..بازی در محیطی کاملا باز و با چرخه شب و روز اتفاق می افتد که بازیبازان باید در روز در محیطی که زمانی شهر بوده به دنبال منابع و وسایل بگردند و تا قبل از غروب به پایگاه برگردند زیرا در شب هرگونه فعالیت بازیباز بسیار خطرناکتر می شود.ساخت سلاح و تغییر آنها قسمتی از توانایی بازیباز برای مقابله با جمعیت آفت زده که در حال رشد می باشند است.همچنین در شب غارتگران به بازیباز حمله کرده و وی باید از هرچه دارد تا صبح در مقابل آنها مقاومت کند.

بازی در سال 2014 عرضه میشود.

ناشرWarner Bros
توسعه دهندهTechland
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dynig Light
تاریخ انتشار 27 ژانویه 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

MINIMUM

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

RECOMMENDED

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

hesam1990

کاربر سایت
Feb 11, 2011
152
نام
حسام
دوستانی که اونجایی که پمپ بنزین هست تیر بهتون میزنه خیلی راحت برید به سمت کمپ از اون بالا یه کوکتل بندازین سمت تیراندازه میمیره تفنگ بردارید ....

amir hosein 14

کاربر سایت
Feb 4, 2014
212
نام
امیر حسین
دوستان کمک کنید لطفا

این مرحله کلینیک بعد از بدست اوردن کی کارت و نزدیک شدن به این طرفی که از طریق بیسیم باهاش در ارتباطی میرسی به کانال ها و بعد به یک اتاق که درش پر از این اسید های سبز رنگه ، بعد پاکسازی اتاق از زامبی ها یک در قرمز در اتاق است که باز بشو نیست داستانش چیه راهه دیگری هم پیدا نکردم برای رسیدن به این یارو
اونجا ته اتاق سمت راست یه لیفتراک هست باید دکمه اونو بزنی بارش بیاد پایین یه دریچه باز شه بری

• Like

mm65

کاربر سایت
Jul 8, 2012
142
نام
مجید
دقیقا منم همونحا که موشک پرتاپ میکرد گیر کرده بودم نتونسنم به ساختمون برسم .
وقتی به ساختمون رسیدی باید بری بالا تا جایی که یه راه سمت چپ میبینی میپری از اونجا به بعد راه مشخصه . اون یارو هم بالای ساختمون هست

ببین من اینجا رو میگم :
http://8pic.ir/images/37engi6fpgdmc7ucc71b.png

از این روبروییه بالا میرم شروع میکنه به شلیک , من بلافاصله شروع به دویدن میکنم هنوز چند قدم تا انتهای جرثقیل فاصله دارم و هرکاری میکنم میپره ولی به ساختمون نمیرسه و سقوط میکنه

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
پس هنوز همون قسمتی که من گیر کرده بودم هستی من که دیدم نمیرسم بازی حذف کردم( تو یوتیوپ دیدم بیشتر از یه بار شلیک نکرد طرف اونجا رو رد کرد .
بعد پاک کردن یادم افتاد از معجون boost speed استفاده کنم. سرعت دویدن بالا میبره امتحانش کن ببین رد میکنی ( چون راه دیگه ای نیست باید از رو اون جرثفیل ردشی ) راه حل دیگه نمیدونم

• Like

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
سوال برای مرحله آخر بازی
قسمت آخر بازی جایی که 96 درصد بازی کامل شده روی یک جرثقیل میرسیم که پیغام میده رایز رو بالای ساختمان ملاقات کنید. به محضل اینکه کمی جلو میریم از توی ساختمون با آر پی جی جرثقیل رو میزنند و کل جرثقیل سقوط میکنه . هر چی هم با سرعت بدویم نزدیک اون تابلو زردها که بشیم نمیشه پرید گرفتشون و سقوط میکنیم . من یک کاری که کردم اول از اون برجک پشت سر بالا رفتم دو تا کابل داره که نزدیک پل جرثقیل میشه از روی یکی از کابل ها پریدم روی پل جرثقیل و جلو رفتم در اون صورت دیگه شلیک نمیکنند و راحت میشه رفت روی تابلو های زرد رنگ و به بالای ساختمون رسید. اما بالای ساختمون رایز نیستش :) کلاً وقتی میپرم روی تابلوهای زرد رنگ, علامت رایز روی نقشه ناپدید میشه. یکی از دوستان که بازیو تموم کرده راهنمایی کنه دقیقاً باید چکار کرد؟!
از روی همون جرثقیل برو
و وقتی هم خواست کامل خم بشه تا بیوفته جرثقیل تو بپر
نیاز نیست تا آخر نزدیک بشی....تو لحظه ی آخر بپر تو

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
اوه بالاخره دو Voletile رو در درگیری مستقیم به هلاکت رساندم :d با یه کاتانا ماد شده (ماد Angel Sword) با دمیج پونصد و خورده.
یکی رو کشوندم توی اتوبوس تا خودم و خودش فقط مبارزه کنیم که کشته شد! ولی دمیج شدیدا بدی می دند یعنی توی یه درگیری مستقیم، حداقل 3 تا MedKit باید استفاده کنید! (تازه Health من تا 150 هم ارتقا داده شده بود)
یه کشفی هم کردم ... توی منطقه Slums یه پل هستش که زیرش دریاچه قرار داره. شب برید توی اون دریاچه شنا کنید، بعد میبینید از روی پل بارون Voletile میاد که می افتند توی آب و خفه می شند درجا :| البته من رو هم ندیده بودند و خودشون از پل پریدند توی آب! 3 تایی فکر کنم مرد.
----
دو نکته هم در رابطه با تریلرها. تریلر CG رو یادتونه؟ که دونده ها همه یکی یکی میمیرند آخر سر یه نفر هستش که چوب بیسبال میخوره توی سرش. اون آقا همون Breckon هستند، رئیس بازماندگان Tower و معلم پارکور :d اگر تریلر رو دیده باشید، همون اولین ملاقات متوجه این شخصیت می شید.
توی صفحه های قبلی دلم لک زده بود برای اون موسیقی هیجانی موقع فرار توی شب که فقط هم اون رو توی اولین نمایش گیم پلی از بازی شنیده بودیم. فکر میکردم حذفش کردند کامل ولی توی مرحله آخر موقع فرار از دسته Voletile ها این آهنگ زده میشه :d عالیه واقعا!
----
راستی کسی اسلحه Anti-Gadoid Gun رو پیدا کرده؟ :d

• Like

mm65

کاربر سایت
Jul 8, 2012
142
نام
مجید
پس هنوز همون قسمتی که من گیر کرده بودم هستی من که دیدم نمیرسم بازی حذف کردم( تو یوتیوپ دیدم بیشتر از یه بار شلیک نکرد طرف اونجا رو رد کرد .
بعد پاک کردن یادم افتاد از معجون boost speed استفاده کنم. سرعت دویدن بالا میبره امتحانش کن ببین رد میکنی ( چون راه دیگه ای نیست باید از رو اون جرثفیل ردشی ) راه حل دیگه نمیدونم

راهش رو پیدا کردم
اول باید از اون پل جرثقیل فاصله گرفت و برگشت عقب. بعدش خود بازی پیغام میده که اسکیل جدید داری. بین اسکیل های اجیلیتی چندتا گزینه داره که مربوط به سرعت و پریدن میشه هر کدوم از اونها رو انتخاب کنی دیگه مشکلی نیست. وقتی میپره به دیوار میرسه. غیر از این نمیشه

بازی رو تموم کردم, واقعاً از لحاظ لحاظ هیجان و سختی بازی بدی نبود ولی داستان بازی مفت نمیارزه آخرشم همنیطور. پاکش کردم

• Like

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
اوه بالاخره دو Voletile رو در درگیری مستقیم به هلاکت رساندم :d با یه کاتانا ماد شده (ماد Angel Sword) با دمیج پونصد و خورده.
یکی رو کشوندم توی اتوبوس تا خودم و خودش فقط مبارزه کنیم که کشته شد! ولی دمیج شدیدا بدی می دند یعنی توی یه درگیری مستقیم، حداقل 3 تا MedKit باید استفاده کنید! (تازه Health من تا 150 هم ارتقا داده شده بود)
یه کشفی هم کردم ... توی منطقه Slums یه پل هستش که زیرش دریاچه قرار داره. شب برید توی اون دریاچه شنا کنید، بعد میبینید از روی پل بارون Voletile میاد که می افتند توی آب و خفه می شند درجا :| البته من رو هم ندیده بودند و خودشون از پل پریدند توی آب! 3 تایی فکر کنم مرد.
----
دو نکته هم در رابطه با تریلرها. تریلر CG رو یادتونه؟ که دونده ها همه یکی یکی میمیرند آخر سر یه نفر هستش که چوب بیسبال میخوره توی سرش. اون آقا همون Breckon هستند، رئیس بازماندگان Tower و معلم پارکور :d اگر تریلر رو دیده باشید، همون اولین ملاقات متوجه این شخصیت می شید.
توی صفحه های قبلی دلم لک زده بود برای اون موسیقی هیجانی موقع فرار توی شب که فقط هم اون رو توی اولین نمایش گیم پلی از بازی شنیده بودیم. فکر میکردم حذفش کردند کامل ولی توی مرحله آخر موقع فرار از دسته Voletile ها این آهنگ زده میشه :d عالیه واقعا!
----
راستی کسی اسلحه Anti-Gadoid Gun رو پیدا کرده؟ :d

من پیدا کردم
به چه درد میخوره؟

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
من پیدا کردم
به چه درد میخوره؟
با این اسلحه به صورت مستقیم نباید شلیک کنید به زامبی یا انسان ها. هر موقع که شلیک می کنید، این اسلحه یه سر و صدایی تولید می کنه که زامبی های نوع Infected رو به سمت اون نقطه جمع می کنه!
جالبترین کارایی این اسلحه هم سرگرم کردن آدم های رایز هستش. مثلا یه جا زیاد هستند یا نمی تونید فعلا درگیر بشید. برید ساختمون بالاسرشون بعد اسلحه رو شلیک کنید. زامبی ها میریزند سرشون و دیگه پایانش هم خودتون می تونید حدس بزنید :d

• Like

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
نداره داداش

فقط زحمت کشیدن از Slums به Old Town رفتن و برگشتن، گذاشتن!!!
واقعا که چطور یادشون رفته نزارن! بابا نقشه هم بزرگه! حالا درسته پارکور داره ولی... یه سوال دیگه استوری بازی رو که تمام کنم بعد از پایان بازی میشه ماموریت های فرعی رو برم یا دیگه اجازه نمیده!؟

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
واقعا که چطور یادشون رفته نزارن! بابا نقشه هم بزرگه! حالا درسته پارکور داره ولی... یه سوال دیگه استوری بازی رو که تمام کنم بعد از پایان بازی میشه ماموریت های فرعی رو برم یا دیگه اجازه نمیده!؟

به نظر خودشون شاید map کوچیک هست. یهتره با grapple hook رفت آمد کنی باز بهتر و تندتر میشه مسافت هارو رفت.

داستانی رو تموم کنی، side quest هارم میتونید بری، مشکلی نیست.

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
به نظر خودشون شاید map کوچیک هست. یهتره با grapple hook رفت آمد کنی باز بهتر و تندتر میشه مسافت هارو رفت.

داستانی رو تموم کنی، side quest هارم میتونید بری، مشکلی نیست.
داداش من بازی رو تازه گرفتم این grapple hook میشه خریدش!؟ یا تو نقشه هستن ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر